Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Okolí Tokia

Goto down 
+3
Raiden
dead wind
Red
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:01 pm

Razaki > "Tohle je moje skutečná tvář. Na tom, co je pod touhle maskou vůbec nezáleží. Je to jen tvář. Tvář mrtvého muže." Odpověděl Razakimu. "Třeba změníš názor, až ti všechno začne zapadat do sebe. Až budeš připraven čelit sám sobě, budu tam. V tomhle příběhu jsem totiž já ten, kdo tě zabije." Otočil se. "A co se tvoji rodiny týče, myslím, že bys měl navštívit starý chrám na vrcholu hory Karasutama." Nakonec se otočil, luskl prsty, Razakiho bariéra se rozpadla a chlápek zmizel.

Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:05 pm

Eshen

Když to tak poslouchal, cokoli bylo v Eshenově oku, zmizelo. Zmizelo to všechno, a nahradil to vztek. Kdokoli znal Eshena, nikdy ho neviděl naštvanějšího, protože to nebyl pocit, kterým většinou modrovlasý oplýval. Ale najednou ho tam bylo spoustu. A pak se ozval Hikaru. Eshen se usmál spokojeně, hrdě na mladého, a pak se konečně podíval na Asuru před ním.
"Takže to není schopnost. Takže to není síla. Je to přívěšek.." pronesl, a v očích mu už zářila snad i známka lehkého šílenství.
"Jak se vůbec OPOVAŽUJEŠ stát tady přede mnou, když celá tvoje síla pochází z něčeho, co nejsi ty sám? Jak si představuješ stát proti někomu, kdo dře celej život aby byl silnější než byl, a přitom mít v ruce akorát takovou blbost?!" buďme upřímní, teď vypadal poměrně děsivě.
"Lidi jako ty si nezaslouží tohle místo. Místo, mezi lidma, co musej dřít na to, aby se dokázali ráno probudit, mezitím co ty si tu chodíš s něčím takovým! Za to, že ses tady postavil, a odvážil ses prohlásit za silného..." křičel Eshen dál, a natáhl ruku. Bylo to fakt.. jiná stránka klidného modrovlasého. "Hadō #88. Hiryū Gekizoku Shinten Raihō!" zakřičel už nepříčetně Eshen, a napálil to přímo do toho Quincyho.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:09 pm

Izumi Razaki

Razaki neřekl nic. Ten člověk byl velice arogantní, nepříjemný a dával si nemožné úkoly. Razakimu se celkem líbil. Nicméně tak jako tak umírat nehodlal. Alespoň zatím ne. Zapamatoval si jméno oné hory... ale prozatím měl práci jinde. Musel nejdřív zpět do chrámu, jak slíbil. V první řadě se chtěl ale ubezpečit, že jsou všichni ostatní v bezpečí. Šel tedy zkontrolovat, jak si vedla kapitánka druhé divize a její přátelé...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:11 pm

Kitsune

Povedlo se jí ho chytit do iluze, to poznala hned jakmile ho obalil šedý kouř. A tak mohla Kitsune vyrazit. Zmizela z místa, kde do teď stála a vrhla se na quincyho nejprve zprava, sekla po něm a zase zmizela, quincy však neviděl, že zmizela, to až, když s objevila zleva a iluzorní Kitsune zprava zmizela. Znovu zaútočila a hned zase zmizela. Jednoduše řečeno...Kitsune zasypávala protivníka extrémně rychlými útoky a nedávala mu ani vteřinku na odpočinek. Po každém z nich zmizela z prostoru iluze a její místo nahradil její iluzionární klon. Venku však nezůstala asi chvilku a zase vletěla dovnitř, čímž klon zase zmizel. Už před tím bylo její shunpo jedno z nejrychlejších v Seireitei a teď bylo díky Bankaii ještě posílené. Tudíž to byla zatracená rychlost. Yoshiro by byl na ni jistě hrdý, kdyby to viděl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:18 pm

Eshen > Ten fakt, že místo quincyho tam zůstaly stát jen dvě nohy, které potom bezvládně spadly na zem, dával jasně najevo, jak souboj dopadl. "Wow," zasmál se Hikaru, než se skácel na zem. Pořád byl dost zraněný. To shunpo, které použil, aby quincymu sebral přívěšek, bylo nejspíš z posledních sil. Když už jsme u přívěšku, ten praskl a nakonec se rozpadl. Nejspíš byl vázán přímo na quincyho. "Nemohl jsem ti ho přece jen tak nechat samotnýmu," řekl Hikaru a sykl bolestí.

Kitsune > Quincy dostával. Fyzické útoky na něj zřejmě fungovaly, na rozdíl od Kida. Nakonec to došlo až do takové fáze, kdy quincy začal naštvaně křičet a vypouštět reiatsu. Pak se mu poprvé podařilo předpovědět kapitánčin útok. Hmátl tam, kde sekla. Kitsune mu ale rozsekla ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:24 pm

Eshen

Eshen si oddychl. Šílenství v jeho očích opadlo, když spadly obě nohy lotra na zem. Eshen jen odvolal Shikai, a tak nějak solidně zraněn sám shunpnul za Hikarem, aby ho chytil, kdyby chtěl padat, a aby mu poskytl oporu.
"Skvělá práce Hikaru.. díky." pronesl, zhluboka se nadechl. "Jedna lekce by byla o překonání bolestí a nikdy se nevzdávání. Tu asi můžeme vynechat. Jsem hrdej." dodal k tomu, usmál se na juniora a pokývl hlavou.
"Pojď. Ki..Kapitánka použila bankai. Buďto teď tvrdě vyhrává, a nebo je v průseru.. v jednom můžem slavit, v jednom pomoct, ale určitě to jen tak nenecháme.. co?" zeptal se. Z čela mu stekla krůpěj krve, ale pořád se na Hikara, kterého podpíral, usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:46 pm

Izumi Razaki

Razaki přišel blíž, jen aby viděl, jak kapitánka 2. divize totálně vyhrává. Nebyl absolutně žádný důvod se jí do toho motat. Poprvé to skoro vypadalo, že má problém, ale teď to měla pevně v rukou. Razaki tredy jen čekal opodál a díval se. Chudák Quincy. Razakimu ho bylo skoro líto. Ale štvát kapitány nebylo zrovna moudré. Ačkoliv ten chlápek před chvílí na to měl nejen koule, ale co bylo horší i sílu. Razaki ale nasadil opět přátelstký výraz a díval se.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyMon Jul 27, 2015 4:49 pm

Kitsune

Tahle strategie jí vycházela. Věděla to ona a podle všeho to věděl i on, jelikož tam začal naštvaně křičet. Kampak se poděl ten jeho klid, který měl na začátku...Kitsune ho tedy dál zasypávala útoky tímhle způsobem. Nepřemýšlela nad tím, odkud zaútočit. Řídila se jen svým skoro až zvířecím instinktem, který jí ještě nikdy nezradil. Když poprvé předpověděl její útok, ještě zrychlila. Člověk by řekl, že to už víc nejde, opak byl ale pravdou. Kitsune totiž soustředila do svých nohou reiatsu, což jí umožnilo začít se pohybovat ještě rychleji.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 8:51 am

Hikaru

"Mluv za sebe," řekl Hikaru a plácl rukou Eshena do hrudi. "Však jsem se nevzdal a překonal bolest. A nebyl jsem ten, kdo brečel u stromu, že umře," zamrmlal na svoji obranu. "A taky by ses měl naučit jednu lekci," řekl Eshenovi a podíval se směrem, ze kterého vycházelo reiatsu kapitánky druhé divize. "A to," začal a zhluboka se nadechl. Pak Eshenovi věnoval strašně učitelsko-důležitý výraz. "Není nikdo silnější než kapitáni. Neexistuje nejmenší šance, že by kapitánka Hoshi prohrála. Navíc. Ať je soupeř sebesilnější, kapitáni si vždycky musí vybojovat svoje souboje sami. Je to jejich povinnost." Nakonec se posadil ke stromu. "Já bych se jen pletl." Chytil si ránu a sykl bolestí.

Kitsune > Quincy vždycky zaútočil na každý klon, který se po kapitánčině vstupu do kouřového pole vytvořil. Quincymu už dávno došlo, že je něco špatně. Očividně mu to už začalo lézt na nervy. Jak byl celý vyhublý, měl na sobě volné oblečení. Najednou ale už tak volné nebylo. Začalo praskat. Nakonec se roztrhlo a quincy se dvakrát tak zvětšil. Měl obrovské svaly a byl celý mohutný. Zakřičel a jeho duševní tlak začal ničit iluzi.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 10:08 am

Eshen

"Však, tím jsem myslel, žes jí zvládl, Hikaru.." dodal k tomu, a zakryl si obličej do ruky, ale pak se zachechtal. Pak se ale vážně podíval na mladého Ruyichiho.
"První věc - sám jsem byl v Gotei. Vím, co kapitáni dokážou.." pronesl, hodil pohled jinam, zhluboka se nadechl a podíval se zpátky na Hikara.
"Ale nikdy nevíš, čím je kdo překvapí. Je mi jedno, jestli má před jménem 'Kapitán' nebo 'Uklízečka', pokud je to můj přítel, postarám se o to, aby neumřel. Tady jde o život. Je mi jedno, co je jejich povinností, když by se něco mohlo podělat a mohl by umřít. Nenechám umřít kamaráda jen proto, že to byl kapitán, Hikaru. A Kitsune už obzvlášť ne." pronesl ostře, ale pak se usmál. "Jak chceš.. máš o čem přemýšlet, v posledních dnech. Tak se alespoň zkus dostat do tábora, eh..?" pronesl ještě, ale pak se odrazil a dal se na cestu za reiatsu Kitsune.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 10:35 am

Kitsune

Kitsune zase došlo, že něco není v pořádku, když se začal Quincy, i přes to, že začínal připomínat sekanou, nafukovat a obzvlášť, když její iluze začala praskat. To Kitsune přimělo pokusit se to skončit, co nejrychleji. Pořád tu sice byla šance, že se ten typan přefoukne a praskne jako balónek, ale v tom neměla Kitsune žádnou jistotu. Když byla venku, vyhodila svou zanpakuto do vzduchu nad kupoli dýmu vytvořeného iluzí. "Nightmare." použila příkaz a změnila tak svou katanu na draka. Ten se vznášel těsně nad kupolí s připravenou tlamou. Pak Kitsune uvolnila iluzi a ve stejnou chvíli drak chňapl po quincym. Sama stála o kus dál a sledovala celou situaci, kdyby se nějakým záhadným způsobem povedlo quincymu přežít.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 10:44 am

Kitsune > Kapitánka byla nejspíš hodně překvapená, když viděla quincyho, jak zastavil draka pouhýma rukama. Chytil ho za tlamu a pěstí ho odpálil o kus dál. Kapitánka si všimla, že quincy má kolem pasu omotaný svůj bič, který oranžově zářil. Neměla ale moc času na přemýšlení, protože se u ní quincy objevil a zaútočil pěstí.

Hikaru

"Do tábora, eh? Myslím, že radši poležím tady," řekl polámaným hlasem. "Už nemůžu," dodal ještě před tím, než upadl do bezvědomí. Ztratil hodně krve. Měl na boku břicha díru skrz na skrz... A Eshen ho tam jen tak nechá ležet. I dunnoooo.


Naposledy upravil Red dne Tue Jul 28, 2015 11:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 11:09 am

Eshen

No, klasika. Tak Eshen nikam neodběhl.
"Klasický zatracený dnešní děcka. To oni budou shunpovat, to joo, zanpakutou tahat i na otevření konzervy, to joo, hado se jim líbí, to oni by ničili, to joo, ale že by se učili taky něco vyléčit, neee, to je přece k ničemu, radši mu useknout hlavu.. daaah." myslel Eshen, mezitím co se krčil nad mladým, aby mu zadělal krvácení. Pak ho teda konečně vzal přes rameno. On sám nebyl zrovna mistrem léčitelem, tak raději ho do toho tábora odnese sám.
A tak se tam teda taky vydal.

>>> Tábor Shinigami
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 11:33 am

Izumi Razaki

"Kdybyste chtěla pomoc kapitánko, tak stačí říct..." ozval se Razaki, který stále sledoval souboj. Quincy nechtěl umřít a ačkoliv měl Razaki plnou důvěru v její schopnosti, tak ne každý chtěl svoje souboje bojovat sám. Přesto se do toho nechtěl míchat bez jejího svolení. Prozatím tedy jen studoval, co se děje. Razaki toho o quincy nevěděl zdaleka tolik, kolik by mohl, tak proč je chvíli nestudovat v akci? To mohlo do budoucna jen pomoci.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 11:42 am

Kitsune

Ok, tohle Kitsune upřímně nečekala. Počítala s tím, že se třeba nějak stihne vyhnout nebo tak, ale, že zastaví Akamara holýma rukama a pak ho ještě pošle na výlet, nečekala. Její pohled upoutal onen bič, který měl teď ten parchant omotaný kolem pasu a ještě zářil. To bylo podezřelé. "Beru na vědomí." odvětila Razakimu. A to už na ni quincy zaútočil pěstí. Kam se poděli ty časy, kdy quincy byli národem lučišníků...dneska už si používali, co chtěli, hrozný s nimi, že přestali dodržovat druhovou charakteristiku.
Kitsune zmizela před pěstí pomocí shunpa a při tom svém mizení se mu pokusila ukrást ten jeho nový opasek. Instinkt jí totiž radil, že je důležitý. A aby toho nebylo málo, drak, který byl kus za quincym, na něj vypálil plamenomet.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 1:36 pm

Hikaru

Hikaru najednou vykulil oči. "NE!" vykřikl. Z bezvědomí ho probrala nějaká vyšší síla. "Eshene, ne!" snažil se ho zastavit. "Do tábora ne. Nechceš poznat, co je to rage mojí mámy. Věř mi. Radši, radši mi pomoz to vyléčit." Strach v Hikarových očích musel vyděsit i Eshena.

Kitsune > Jojo, to byly časy. Dřív než to Kubo zmrvil a dovolil mi používat takovýhle prasárny. Každopádně, když se Kitsune pokusila vzít mu bič, dostala od něj nějaký paralyzující šok. Od quincyho pak dostala bičslap. Facka od přerostlého chlápka, který se očividně napumpoval kýblem steroidů Kitsune odpálila trochu dál. Když na chlápka začal Akamaru chrlit plameny, quincy tam zůstal stát a nechal se spálit. Z ohně se ozval strašidelný smích.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 2:18 pm

Eshen

Eshen se na něj udiveně podíval, pak se ale začal hlasitě smát.
"No.. hádám, že každej velkej hrdina má něco, čeho se bojí. Ale neboj se. Většinou to je nějaká ženská.. jen počkej, až si nějakou najdeš, pak budeš chodit za mámou sám.." prohlásil Eshen, když se přestal smát, a pak se začal smát zase znova.
I když to k smíchu nebylo. Eshen neměl holku. Eshen nikdy neměl ani mámu. To ale Hikaru teď vědět nemusel.
Položil ho tedy na zem.
"No, tak já na to kouknu.." pronesl, a začal léčit, jak jen uměl.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 2:23 pm

Kitsune

Tohle Kitsune moc nevyšlo no. Nejenom, že jí ten bič dal ránu, ale ještě jednu schytala od toho chlápka. No a tak se kapitánka druhé divize trošku proletěla. "Ksó." zanadávala si tiše, když se opět stavěla na nohy. Z toho smíchu Kitsune trošku přejel mráz po zádech. Ten chlap byl úplnej magor. Stál v plamenech a při tom se smál...i když, na tomhle místě byli momentálně další dva lidé, kteří by to mohli s klidem udělat. Kitsune se shunpla k Akamarovi a změnila ho opět na katanu, tu napustila svým reiatsu, aby jí dodala na ostrosti a pevnosti. No a pak vyrazila. Zkoušela na quincyho další rychlé útoky z různých směrů. Nejvíce mířila na ten jeho zatracený bič a doufala, že, když se ho nedotkne přímo, tak nedostane ránu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 2:49 pm

Hikaru

"Byl jsi někdy prostřelenej šípem?" zeptal se Hikaru Eshena. "Protože pokud ne, tak nejspíš vedu. Co nejhoršího se ti stalo? Hm?" vyplivl další otázku. Hikaru se jen snažil soustředit se na něco jiného, než na svoje zranění. "Jsem rád, že ještě vůbec žiju, fuu. Kdybych tu umřel a nemohl se kvůli tomu koukat na novou sezónu Doctora Who, tak bych toho šupáka nejspíš resnul, abych ho mohl znovu zabít."

Kitsune > Kdykoliv se Kitsune dotkla biče, dostala ránu. I když to bylo mečem. Skoro jako by ta energie dokázala cestovat jakýmkoliv materiálem. Nejen kovem. Quincy pořád rostl, skoro to vypadalo, že ten oheň mu v tom pomáhal. Začalo to být celkem nechutné. "Jsem nezničitelný!" zakřičel hromotluk, když se znovu vrhl na kapitánku. Chytil ji pod krkem. "Víc!" Kapitánka cítila, že quincy z ní vysává reiatsu. A při tom roste.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 3:02 pm

Kitsune

Tohle nevypadalo dobře. Nejen, že od toho biče dostávala pořád rány, ale nepřítel se stále víc a víc nafukoval. Třeba nakonec fakt praskne. Co bylo ale nejhorší, byl fakt, že vysával reiatsu a proto rostl. To Kitsune došlo, když jí chytl pod krkem..zase..Kitsune však v ruce stále držela pevně meč a pěkným rychlým pohybem mu ho vrazila zespodu do hlavy. Drápy na obrněné rukavici druhé ruky mu zarývala do ruky, kterou jí držel.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyTue Jul 28, 2015 3:51 pm

Eshen

"Prostřelenej šípem? Pche.." pronesl s úsměvem, mezitím co se snažil Hikara léčit.
"Stala se mi spousta věcí.. chodil jsem po Hueco Mundo se zlomeným zápěstím.. otrávili mě iluzijní pavouci uprostřed snu, kterej byl vlastně celej taky iluze, ale i tak to strašně bolelo.." říkal, a dál přemýšlel, co se mu kdy stalo. Bylo toho až moc.
"No, a za poslední časy jsem už o ruku nebo nohu přišel několikrát.. taky mě zamáčkl obří hollow.." mluvil dál.. pak se zamyslel.
"Taky mám tuhle jizvu, už od mlada. Nebylo to tak epic jako všechno, ale taky to bolelo." pronesl, a ukázal si na čelo, kde jizva vážně byla.
Pak se jen usmíval, když Hikaru mluvil dál, a i když ho poslouchal, soustředil se hlavně na léčení.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyWed Jul 29, 2015 9:45 am

Kitsune > Co si budeme povídat. Kdyby tohle vyšlo, bylo by to cool a ukázalo by to, že pravidlo - don't fuck with captains, skutečně platí. Kitsune se podařilo probodnout tomu quincymu hlavu. Byl natolik zaslepený svým nárůstem síly, že přestal dávat pozor. Ten druhý útok už ani nebyl nutný. Jakmile Kitsune vytáhla meč, quincy explodoval. Asi kvůli tomu všemu reiatsu.

Hikaru

"Byl to plešatej chlápek bez nosu?" zeptal se Hikaru. Měl totiž teorii. "Škoda, že nemáš brýle, pak by to všechno dávalo perfektní smysl," dodal ještě zamyšleně. "A jak jsi sakra mohl přijít o ruku nebo o nohu?" zeptal se nechápavě. Nevypadalo to, že by měl něco amputované. Hikaru si začal říkat, že Eshen je možná full of shit! Podezřívavě se na Harryho podíval.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyWed Jul 29, 2015 10:04 am

Eshen

"Hmm, míval jsem brýle.. Ale pletlo se to, tak jsem je sundal." pronesl zamyšleně. "Co by ti dávalo smysl?" zeptal se k tomu, mezitím co pořád Hikarovi opravoval to, co tam bylo potřeba opravit.
"No, nepřišel úplně, ale alespoň o kosti už jo. Díkybohu za kvalitní shinigamské léčení." pronesl k tomu s úsměvem. Skoro by přísahal, že řekl, že skoro přišel o končetinu, a ne, že jo.. co už, člověk se někdy přeřekne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyWed Jul 29, 2015 10:20 am

Hikaru

"No, přišel za tebou někdy chlupatej obr a řekl ti - Jsi čaroděj, Eshene?" zeptal se Hikaru. "Pokud jo, tak pro tebe mám špatnou zprávu, protože ses asi ztratil mezi univerzy." Mladý Ruyichi se ale odhodlaně usmál. "Neboj! Společně zjistíme, jak tě dostat do Bradavic! Během toho porazíme Dáleky a osvobodíme princeznu." A už to tu bylo zase. Jakmile se dostalo na věci ze seriálů a her, Hikaru se v tom úplně ztratil. "Neviděl jsi někde moje tričko se znakem Batmana?" zeptal se Eshena smutně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 EmptyWed Jul 29, 2015 10:31 am

Eshen

"Eh, Hikaru.." odfrkl si Eshen, zasmál se, a pokračoval v léčení..
I když by to bylo dost možná jednodušší, být někde v Bradavicích. Tam hlavní hrdina zabil všehovšudy tak nějak jednu postavu.. Eshen nebyl v tomhle příběhu ani hlavní, ale i tak kdyby si dělal zářezy na pažbu, už by pomalu musel vytahovat třetí pušku.
"Jseš nějakej ukecanej." dorazil svoje vlastní myšlenky tímhle, když Hikaru domluvil. Nebylo to takové překvapení, že byl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Tokia    Okolí Tokia  - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Tokia
Návrat nahoru 
Strana 10 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Okolí Saitamy
» Okolí Rukoni
» Okolí Karakury
» Okolí Osaky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: