PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Rai Eshen

Goto down 
AutorZpráva
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Rai Eshen   Thu Apr 02, 2015 5:34 pm

Jméno postavy: Rai Eshen

Obrázek:
Spoiler:
 

Hodnost v Seireitei: Bývalý podkapitán

Proč je ve světě lidí: Zasekl se tam při lovu.

Historie mimo BA: Po odchodu kapitánky Suki z kapitánského postu 6. Divize, Eshen se jako podkapitán zhostil všech potřebných prací, co v Divizi byly. Neměl s tím jediný problém, a v Divizi a v Gotei 13 si vypracoval solidní jméno. I přesto mu kapitánka chyběla, a zapřísahal se, že na ní nikdy nezapomene.

Každopádně, vzhledem k tomu, kolik práce měl pří správě divize, papírováním a všem, a ještě byl na všechno sám, Eshen se nemohl dále rozvíjet jako Shinigami. A to ho přestalo bavit poměrně dost rychle. Po dlouhém přemýšlení, rozhodl se konat. Divizi přes noc opustil, nechal dopis pro všechny zbývající členy a Hlavního kapitána. Tam stála omluva, jeho rezignace, a na konci slib, že se jednou vrátí, a prosba, aby nebyl vyhledáván.

I tak ale žil v opatrnosti, a nikde se neusídlil na doopravdy dlouho. Celou tu dobu bojoval, lovil hollow ve světě lidí, trénoval a bušil pobudy v Rukongai, dokonce se vydal i na pár osamocených lovů do Hueco Mundo. Stal se z něj vlk samotář, ale spokojený.. a silnější každým dnem.

Důležité změny: Již nepatří pod Gotei 13, zahodil brýle, a stal se silnějším. A taky už nemyslí každou noc na kapitánku Suki.

Jméno zanpakuto: Kurokamakiri

Schopnosti:
Shikai:
Kurokamakiri se rozdělí na dvě části. Jedna z nich se stane delší, užší katanou, než původně Kurakamakiri byla, která zůstane Eshenovi v pravé ruce. Druhá se změní na úzkou asi třiceti centimetrovou čepel, která se objeví na hřbetě Eshenovi levé ruky, kde se zdá, jakoby mu rostla ze zápěstí. Čepel jde vrchem, ne spodem (tudíž z vnější, ne vnitřní strany zápěstí). Může tedy útočit oběma rukama, a rychleji, než to šlo s původní zanpakutou.
1. schopnost Shikai:
"Střílej, Kurokamakiri!"
Jeho krátká čepel, co má na levé ruce, se rozdělí na 3 části, které se rozletí do každého směru před něj. Jsou to velmi ostré, těžko vyhnutelné malé čepele. Když si to Eshen přeje, čepele se vrátí stejným směrem zase k němu, čímž opět zformují zabijáckou dýku na jeho levé ruce.
Pokud čepel zasáhne nepřítele, nepřítele paralyzuje na místě zásahu. Síla a rozsah paralýzy závisí na rozdílu reiatsu Eshena a jeho protivníka. Pokud je protivník mnohem silnější, paralyzováno není víceméně nic, pokud trefí o dost slabšího protivníka do ramene, může zparalyzovat celou ruku.
2. schopnost Shikai:
"Stín bílého dne"
Schopnost, která je velice podobná Shunpu. Rozdílem je, že se při pohybu se objeví řídký, černý kouř. Pohyb v této schopnosti je mnohem pomalejší než v Shunpu, ale Eshen nemůže být zraněn. Sám ale nemůže útočit, a vzhledem k tomu, že je vidět jako tento "kouř", je i vidět, kam má namířeno.
Bankai: Nedokáže/Neznámý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Rai Eshen   Thu Apr 02, 2015 6:51 pm

Přesunuto do aktivních
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
 
Rai Eshen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Postavy :: Aktivní-
Přejdi na: