PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Izanagi Kentarou

Goto down 
AutorZpráva
dead wind

avatar

Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Izanagi Kentarou   Thu Apr 02, 2015 10:30 pm

Izanagi Kentarou

121 let
196 cm
113 kg

Povahové rysy: Je to velmi impulzivně jednající člověk, který si rád ověřuje své teorie co nejdříve. Razí heslo "nikdy neříkej nikdy" a to i přes jeho logické myšlení. Je to paradoxní člověk.


Historie:

O Izanagim se ví, že jako dítě byl adoptivně vychováván šlechtickou rodinou, která se v něm snažila odrazit své myšlenky na dokonalého zabijáka. Něco jako zábava či odpočinek ztrácelo význam již v útlém věku. Zařazení Izanagiho do programu pro talentované představovalo extrémní zkoušku, kterou nemusel přežít. Jednalo se netradiční militantní výcvik, který byl vhodný pro absolventy různých vojenský institucí - jednalo se o výcvik, který končil v devadesáti případech smrtí. Izanagi tímto výcvikem prošel v jeho patnácti letech, což oproti zkušeným absolventů takových institucí jako akademie shinigami byl úspěch. Byl uznán jako talent a byl prorokován jako zázračné dítě, které si místo odpočinku zaslouží další výcvik.

V následujících pěti letech byl vystaven většině bojových umění, jejichž zvládnutí bylo pro jeho nadřízené základem k cestě dokonalého zabijáka.

Seznam bojových umění

Aikido (合気道) -> cesta energie
Iaidó (居合道)-> jedná se o efektivní používání katany, kde se například pouhé tasení katany stává útokem nebo obranou
Kacudžinken (活人剣 ) - jedná se o používání katany k diplomatickému ukončení boje bez fyzických následků.
Musó Šinden rjú(夢想神伝流) - obsahuje zvládnutí velkého množství technik s katanou.
Nindžucu - všech osmnáct umění ninžů, včetně infiltrace
Gendai budó (obsahuje spojení: aikido, judo, jūkendō, iaido, karate-do, kendo, kyudo)

Ve svých dvaceti letech byl vyslán na akademii shinigami. Zde se i přes jeho obrovskou disciplínu ho nedařilo krotit. Moc dobře si uvědomoval, že po dvaceti letech života konečně může dosáhnout svobody. Neustálé rvačky a potyčky pro něj byly za dosti učeněním. Vzhledem k absolvovaným výcvikům pro něj nebyl problém ani souboj s nezkušeným Kuchiki Yasumarem, který pro něj skončil potupou. Mezi shinigami byl znám jako rváč (力強い大男).

Před dokončením akademie mu bylo dovoleno roční pozastavení. Na příkaz mocipánů byl nucen se podvolit výcviku u Kensaki senseie. Ten ho po roce prohlásil za jeho právoplatného studenta a budoucího nositele titulu Kendó no kamisana. Po návratu z temných lesů, kde jeho výcvik probíhal se zařadil mezi důstojníky jedenácté divize. S extrémně vysokým potenciálem se stal zástupcem kapitána a následně po nástupu nové vrchní kapitánky se stal kapitánem jedenácté divize.

Do dnešních dnů je záhadou masakr vznešeného rodu, ve kterém Izanagi vyrůstal. Zlé jazyky hovoří, že Izanagi, jako životní dílo a dokonalá zbraň šlechty, se obrátil proti jeho "stvořiteli".

V době příchodu nové generace se stává novým vrchním kapitánem, což vyvolává spoustu nesouhlasů a vlnu negativních ohlasů. Nikdy se v minulosti nestalo, aby se někdo takto mladý stal vrchním kapitánem. Zároveň vyplynula na povrch spousta pochybností o jeho spolehlivosti jakožto vůdce Gotei 13. Přes toto všechno se nemohl nikdo odvolat proti výběru nového kapitána, kterého si vybrala jak Centrála 46, tak bývalá vrchní kapitánka.

Pouhý měsíc vydržel ve funkci vrchního kapitána a byl to ten nejnudnější měsíc v jeho životě. Kromě toho, že ho všichni měli a mají za blbce kvůli úkolu s červenou koulí, musel taky snášet spoustu papírování a rozhodování o věcech, které mu nebyly po chuti. Někdy během archu s koulí mu však přišla velmi důležitá zpráva, která měla obrátit jeho život vzhůru nohama. Nikdy v životě nebyl tolik překvapený a zároveň tolik nejistý. Nultá divize po něm požadovala návštěvu, protože si nebyla jistá tím, že jeho síla jako vrchního kapitána je dostačující. Připadal si trapně a velmi se kvůli tomu trápil - on, který byl považován za siláka a člověka s neuvěřitelnou silou byl nyní těmi nejzkušenějšími zpochybňován. Nakonec se rozhodl o tom nikomu neříct a vydal se vstříc nulté divizi.

Skrze přivolaný Tenchūren se dostal do paláce Soul Kinga, kde na něj čekal přivítací výbor v podobě čtyř kapitánů nulté divize. Ichibē Hyōsube mu začal vysvětlovat, že příliš podceňuje síly shinigami a že je příliš arogantní na to, aby vedl celou Gotei 13 a že bude daleko lepší, když zůstane v nulté divizi, kde se dostatečně může poučit a pak se vrátit zpět do Gotei 13. To Izanagiho naprosto šokovalo a velmi naštvalo. Nemohl se vůbec podívat do ksichtu tomu mnichovi s korálky okolo krku a vůbec se mu nelíbili ani jeho mentálně retardovaný kámoši z nulté divize. První den se tedy vytratil, aby nemusel nikoho z nich umlátit k smrti. Ōetsu Nimaiya se pokusil zlepšit Izanagiho boj se zanpakuto, jenže hned v rané fázi o něm Izanagi prohlásil, že je to negrovská opice s intelektem mouchy, s kterou trénovat nebude. Po tomhle incidentu ho Ōetsu Nimaiya pochopitelně vyhodil, načež si ho chtěla vzít pod svá křídla Kirio Hikifune. Bohužel tento tréningový svazek ani nezačal, protože Izanagi prohlásil, že se špekounama a ženskejma netrénuje. Taková drzost rozhořčila i tak klidného člověka, jakým byl Ichibē Hyōsube. Celá konfrontace skončila tak, že ho Izanagi vyzval celou nultou divizi na pořádnou bitku - pochopitelně všichni odmítli a Ichibē řekl Izanagimu, že pokud proti němu vydrží pět minut bojovat, udělá všechno proto, aby ho okamžitě poslal zpět do Gotei. Bohužel souboj trval zhruba šest sekund, kdy se Izanagi shunpem přemístil Ichibēmu před ksichtu, aby mu mohl pořádnou natáhnout, jak se patří a sluší - opak byl pravdou, Izanagi dostal do hlavy ranou nevyslovitelné síly a téměř okamžitě opadl do komatu.

Když se Izanagi vzbudil, zjistil, že uběhl měsíc od doby, kdy proběhl jeho souboj. Jelikož Ichibē vyhrál měl nyní právo si Izanagimu řídit jeho život, ta zněla dohoda. Začal tréning, který nikdy nezažil, od pouhého posilování až po dlouhé meditace, které nikdy nezažil. S Ōetsu Nimaiyou bojoval jako nikdy s nikým jiným, ale pokaždé prohrál, protože on prostě vypadal takto afro a s někým takovým se špatně bojuje. I přesto, že se zlepšoval, nikdy nedokázal nikoho z nulté divize porazit a to v ničem, i když pokud šlo o saké, mohl Izanagi tvořit vlastní divizi. Čas ubíhal velmi rychle a když si Izanagi konečně vzpomněl, proč přišel do nulté divize, řekli mu, že novým vrchním kapitánem je Razaki a že už se nemá kam vrátit. Izanagi se ocitl na rozcestí - kam by se jeho život měl upírat nyní? Nultá divize nepotřebovala dalšího člena, ale využívala Izanagiho pro zabíjení menosů, což byla původně jejich povinnost, nicméně proč to nenechat na hostovi. Po roce statu quo, se Izanagi rozhodl, že si promluví s někým, s kým nepromluvil dlouhou dobu - Ichibē k němu byl vstřícný a přijal ho. Po dlouhém uvažování se shodli na tom, že Izanagi může být dalším členem Royal Guard, ale musí se změnit jeho návyky. Potřeboval víc trpělivosti, shovívavosti, méně výbušnosti a hlavně klidnější vystupování. Do té doby, než toto získá bude Izanagi dál vysílán na mise, které jsou pro nultou divizi méně důležité. Až se toto všechno naplní, stane se mistrem Hakudo.  

Zanpakuto: Ryougetsu no ishi (jasný měsíční kámen)
Příkaz: Zař, Ryougetsu no ishi!

Shikai: V shikai se katana zdvojí do dvou dlouhých mečů, jejíž čepele jsou bezbarvé a záštita černá. Avšak proč právě takové to barvy? Podstata této katany je země, přesněji kámen. Obě čepele těchto mečů jsou z diamantu, jsou diamantově ostré a diamantově tvrdé(nejtvrdší materiál na planetě). Z takto utvrzených mečů je pak velmi lehké cokoliv proříznout, cokoliv vykrýt. Výhodou je, že přesto, že jsou vyrobené z tvrdých diamantů jsou velmi lehké. Vlastností této zanpakuto však je čerpání přírodní energie, zvláště pak veškerých nerostů, jejíž pevnost pak předává uživateli, jehož kůže pak může mít charakter tvrdosti hiera espady. Jinak upřesnění čerpání přírodní energie je takové, že zanpakuto si přivlastňuje tvrdost a minerály z přírodních materiálů, například ze skály, jejíž tvrdost a zásobu minerálů předá uživateli. To jak bude má kůže tvrdá určuje okolí, z kterého zanpakuto čerpá. Zanpakuto sama určí nejtvrdší látku v okolí, jejíž tvrdost začne přitahovat a předávat uživateli. Z daného objektu může čerpat tak dlouho, dokud se daný objekt nerozpadne v důsledku ztráty pevnosti a minerálů.

Skill 1. Izanagi se spolu s katanama roztočí do takové rychlosti, že jsou jediné co je v tu chvíli vidět je koule tvořená rychle se točícími katanami, které okolo sebe vytvářejí obrovský vzdušný vír.

Skill 2. Izanagi zabodne jednu čepel do země a okruhu sto metrů se ze země začnou objevovat katany, které jsou identické jeho zanpakuto. Vznikne pole tvořené z katan, které Izanagi využívá při boji s více katanami.

Skill 3. Ryougetsu no ishi zazáří a její katany se v jasné záři spojí, přičemž se mohou přeměnit do jakéhokoliv typu zbraně Izanagi chce - od obyčejného meče, po kopí nebo třeba oštěp.

Ostatní schopnosti - Izanagi je rychlý na úrovni kapitána, má abnormální reiatsu, které o dost převyšuje kapitánské. Také je velmi silný a houževnatý , ale co je nejdůležitější - je mistr Hakuda, dokáže ovládat jakékoliv techniky, což je nejspíš jeho kompenzace, za to, že neumí kido. Je to shinigami, který byl stvořený pro boj na blízko.

Proč je ve světě lidí: Nultá divize ho vyslala, aby zjistil stav Quinci ve  světě lidí a zprávu podal Soul Kingovi. Pokud to bude možné má nějaké Quinci zajmout. Je doporučený, aby ho nikdo z Gotei nepoznal, pokud to nebude nutné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Izanagi Kentarou   Fri Apr 03, 2015 10:59 am

přesunuto do aktivních
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
 
Izanagi Kentarou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Postavy :: Aktivní-
Přejdi na: