PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Izumi Razaki

Goto down 
AutorZpráva
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
avatar

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Izumi Razaki   Fri Apr 03, 2015 10:41 am

Jméno postavy:
Izumi Razaki

Hodnost v Seireitei:
Bývalý vrchní kapitán

Proč je ve světě lidí:
Odešel tam do exilu

Historie mimo BA:
Razaki vedl Gotei 13 po několik let. Za jeho vedení Seireitei vzkvétalo, vše šlo dobře, dokonce i 8. divize odevzdávala dokumenty víceméně v termínu. Vše šlo dobře... až do dne, kdy se jeho syn Seiko nevrátil z mise. Další mise, kterou vedl jeho synovec Amaru se vydala najít tu první... a ani z té se nikdo nevrátil. Razaki strávil lepší část roku tím, že pátral po tom, co se stalo. Kvůli jeho posedlosti je najít bylo několik dalších mrtvých či ztracených. Razaki si uvědomil, že takhle nemůže fungovat ani jako shinigami, a rozhodně ne jako vrchní kapitán. Veškeré své záležitosti si dal do pořádku a jednoho dne zmizel i on. Zanechal za sebou krátký dopis a také návrhy na dalšího vrchního kapitána... od té doby o něm nikdo neslyšel

Důležité změny:
Ztráta blizkých způsobuje, že Razakiho a Batarielova "osobnost" se stále častěji střetává. Z toho důvodu se častěji ukazuje Batarielova kouzelná osobnost.

Jméno zanpakuto:
Batariel

Schopnosti:

Shikai:
1) Pekelný plamen - Je značně sebedestruktivní útok. Bateriel při něm koncetruje svůj vnitřní žár, který uvolní všechen najednou po zásahu ve formě výbuchu. Jeho velikost záleží značně na tom, jak dlouho se nabíjí. Výbuch prováží žár, který je schopný roztavit kámen a změnit písek na sklo. I přes odolnost na oheň může tenhle útok poranit i Razakiho.

2) Ohnivá cela - Ohnivou celu lze použít jen na znehybněný cíl. Oběť obklopí sloup spalujícího ohně, jehož jediným účelem je spálit samotnou esenci nešťastníka uvnitř. Cela totiž neskončí, dokud není z oběti jen prach. Nedrží ovšem oběť žádným způsobem a lze z ní tedy snadno uniknout.

3) Věčný plamen - Je živou podstatou plamene. Je to oheň, který očisťuje, oheň který dokáže posílit. Dokáže krátkodobě propůjčit obrovskou sílu a energii a také překonat většinu negativních stavů. Klade však obroské nároky na tělo uživatele. Pokud ho Razaki použije když je vážně zraněný, můžou ho následky klidně zabít

Bankai:
Pasivní schopnost:
Razakiho obklopí jeho vlastní, zelené reiatsu, které připomíná zhruba humanoidní ohnivou postavu. Obklopí ho rovněž 4 páry žeber tvořených rudočerným reiatsu Batariela. Jak aura, tak žebra mají jediný cíl - spálit či zastavit cokoliv, co se pokusí proniknout skrz. Aura má jednu zvláštnost - nedokáže blokovat ani pálit členy klanu Izumi. Poskytuje prakticky imunitu na oheň a dokáže zablokovat poměrně silní útoky.

Aktivní schopnost:
Lomený plamen - Ze zelené aury se vynoří 2 ohnivé jazyky, které se dokáže dle libosti ohýbat, zatáčet či se dokonce větvit a to překvapivě rychle. Na plameny se není třeba speciálně soustředit. Dokáží se navzájem splétat a také cestovat pod zemí, pokud je to potřeba.

??? - ???

Obrázek:
Tady
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Izumi Razaki   Fri Apr 03, 2015 11:00 am

Přesunuto do aktivních
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
 
Izumi Razaki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Postavy :: Aktivní-
Přejdi na: