PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Chrám Asakura

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Poèet pøíspìvkù : 361

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 12:13 pm

Aki Maki

Takže svým způsobem byla tato srážka pro Akiho výhra, sice si odnesl nějaké zranění, ale s tím mu snad zatím pomůže vypůjčená síla od hollow. Teď bylo na čase zlikvidovat už ten velký stín. Aki se ještě otočil na zbytek menších stínů a jen tak sekl zanpakuto ve vzduchu.
Ejji o Tobu..
Pravil a z jeho meče vyletělo pět stínových mečů přímo do stínů. Zvláštní. Každopádně Aki poté hned pomocí shunpa vyrazil na onen velký stín. Aki si nebyl jistý, na jak dlouho mu hollow sílu hodlá propůjčovat a proto musel velký stín jednou provždy zničit. A tak se Aki rychle vrhnul opět k velkému stínu, tentokrát však začal útočit na jeho ruku, ve které držel druhý meč, hodlal ho té ruky zbavit a poté ho rozsekat na kousky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Konan

Poèet pøíspìvkù : 116

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 12:33 pm

Konan

Z dlouhého spánku mě vzbudilo sluníčko, které se o to pokoušelo už delší dobu. Nechtělo se mi vstávat z tak měkoučké postele, když v tom uslyším ty své caparty. Stačil jen okamžik a z klidného polehávání je teď trampolína, která mě zvedá až metr do vzduchu. Musím se však usmívat. Hádanku, kterou vykřikoval Hikaru bych nikdy neuhodla. Její řešení mě však mile překvapilo. Zamávala jsem Yoshirovi zpět. "Vítej doma." přivítala jsem ho.
Úplně jsem tomu snu podlehla a nechtěla jsem se vzbudit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock

Poèet pøíspìvkù : 283

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 12:39 pm

Izumi Razaki

Razaki se zamračil. "Takže když budu například chtít vypařit jednoho malého hollow, tak ty místo toho vypaříš celou městskou čtvrť?" zeptal se Razaki. Batariel byl neuvěřitelně mocný. Možná víc, než sám Razaki tušil. Ale jeho sílu bylo potřeba kontrolovat. Jinal by mohl velice snadno vypařit celá města. "Nic by mi neudělalo takovou radost jako kdybych ti mohl věřit, že použiješ tolik síly, kolik bude potřeba... nechci riskovat životy nevinných lidí... a oba víme, že tobě na životech nevinných zrovna moc nezáleží..." řekl Razaki. "Nebo jak si to představuješ... " zeptal se Razaki. Zatím byl překvapivě klidný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1231

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 1:09 pm

Aki > Všech pět mečů trefilo svoje cíle a stíny to zbrzdilo. Aki teď mířil na toho velikána. Ten na nic nečekal a vyrazil proti Akimu. Jeho meč začal zářit zeleným reiatsu - což tu ještě nebylo. Každopádně Aki cítil, že v místnosti se najednou dost blbě dýchalo.

Konan > Yoshiro pomalu přišel blíž a sedl si ke Konan a dětem na postel. "Jak ses vyspala?" zeptal se. Pokud se Konan na Yoshira zkusila podívat, zjistila, že nedokáže vidět jeho obličej. Jako by byl rozmazaný. Začal k ní natahovat ruku, ale čím blíž byla, tím rychleji mizela.
Děti začaly brečet.

Batariel

"Budeš mi muset věřit," uchechtl se, což mu určitě nepřidalo na důvěře. "Je to přeci jen... Partnerství." Naklonil hlavu trochu blíž k Razakimu. "Jaká je tvoje odpověď?" zeptal se Razakiho.

Kitsune > Kapitánka doběhla do lesa. Nikde své malé já neviděla. Všimla si ale stop, které vedly hlouběji do lesa. Vypadalo to ale jako by tam těch stop bylo několik, ne jen jedny. Všechny ale vedly jedním směrem. Ten Kitsune dovedl až na vyšlapanou pěšinu, která se rozdělovala do dvou směrů - doprava a doleva. Po pravé cestě zřejmě běžela malá Kitsune, protože tam byly dětské stopy. Tou druhou cestou běželi ti ostatní.

Evil Spock
Evil Spock

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 1:15 pm

Izumi Razaki

Razaki se pohnul, poprvé za celou dobu. "Já jsem přišel s tím, že ti dám šanci... a trvám na tom... jsem ochotný to vyzkoušet. Těžko po tobě můžu chtít něco a nedat ti nic zpátky... " řekl Razaki. Pak se ale zamračil. "Ale je to poslední šance, co ti dávám... pokud mě zradíš..." v oku se mu zablesklo. "Myslím, že si to dokážeš představit... příteli..." řekl. Razaki toho neměl moc co ztratit... maximálně svůj život. A on byl ochotný ho položit za dobrou věc. Batariel? Ten by radši zničil svět, než obětovat svůj život...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 1:20 pm

Batariel

"Pak jsme domluveni," řekl Batariel a spokojeně se usmál. Pak se otočil a šel pryč. Směrem od Razakiho. "Tak zase příště," mávl za sebe rukou. Razaki se probral zpátky v tělocvičně, kde měl Aki očividně navrch. "Příteli." Ozvalo se ještě v Razakiho hlavě. Znělo to celkem ironicky, ale co jiného se od démona dalo čekat.

Poèet pøíspìvkù : 385

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 1:24 pm

Kitsune

Kitsune běžela za svou malou kopií až někam do lesa. Ztratila toho prcka, kterým bývala, z dohledu a tak se musela spolehnout na stopy na zemi. Přišlo jí zvláštní, že jich tam bylo tolik a dokonce i různých velikostí. Kdo tudy běžel? Ti, co se v tom zákeřném rybníčku koupali před ní? Nevěděla. Nakonec dorazila na rozcestí. Napravo viděla dětské stopy svého malého já a nalevo ty ostatní stopy. Pokud šlo o orientaci, Kitsune byla špatná. Zastavila se na tom rozcestí a rozpačitě se drbala na hlavě, při čemž usilovně přemýšlela. Absolutně netušila, kudy by měla jít. Doleva, kam šli technicky vzato všichni? Nebo doprava, honit se za minulostí...i když, vlastně to byla její síla a Kitsune potřebovala sílu. Povzdechla si a vydala se doprava a doufala, že nejde blbě jako už tolikrát před tím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 1:28 pm

Izumi Razaki

Razaki se probral opěv v tělocvičně. Zhluboka se nadechl. Tohle bylo jako mít za zanpakuto vlastní tchýni... teda pokud by ta tchýně uměla jíst hollow... a vrhat oheň... a mít mentalitu syna Hitlera a Stalina. Razaki měl i plán B... ale ten by vyžadoval... šílenou energii... ale byl ochotný to podstoupit, pokud by se Batariel ukázal jako... Batariel. "Vypař... Batarieli..." řekl. Byl zvědavý na to, co se stane. Nechal Batarielovi volný průběh. Bylo těžké odstranit bloky, které budoval tak dlouho, ale jednou to zkusit musel. Kdyby mu Batariel vrazil dýku do zad, tak měl i další prostředky, jak ho zastavit...
Návrat nahoru Goto down
Konan

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Wed Sep 16, 2015 1:50 pm

Konan

Všechno vypadalo tak úžasně a správně. Žádný detail nechyběl. Nepřipouštěla jsem si, že je to jen sen. Ale krásný sen se změnil v horor. Doufala jsem, že mám jen problém s očima, i když to by také bylo nepříjemné. To bych musela do nemocnice. Jenže děti jsem viděla celé, takže mám oči v pořádku. Smutně jsem si začala vybavovat, jak správně vypadala ta ranní doba.... ráno bez Yoshira. Cítila jsem se tak sama. Ať jsem se snažila sebevíc, nedokázala jsem Yoshira přivolat zpět a tak přede mnou pomalu mizel. Jedním velkým máchnutím jsem si k sobě přitáhla děti. V nich jsem měla jistotu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 10:55 am

Razaki > Razakimu se podařilo vyvolat shikai. Byl stabilní jako dřív, žádné výkyvy reiatsu.

Konan > Nakonec Yoshiro úplně zmizel. Děti pořád brečely. I po tom, co je k sobě Konan přitáhla. "Maminko, proč tatínek odešel?"
Maminko, tatínek nás nemá rád?"
"Co jsi tatínkovi udělala, že nás tu nechal?"
"My už budeme hodní, ať se tatínek vrátí!"

Děti na Konan stříleli jednu otázku za druhou.

Kitsune > Kitsune doběhla na jakýsi sráz. Bylo to hodně vysoko. Pokud by spadla, nejspíš by to nepřežila. Uslyšela za sebou kroky. "Spoléháš hlavně na sebe, to je dobře." Řekla malá Kitsune, která se tam zčistajasna objevila. "Ale pravda je jiná. Pořád čekáš na to, až někdo příjde a pomůže ti zesílit. Že? Dokázala bys ovládnout bankai, kdybych tam nebyl já?" zeptala se a najednou se proměnila na Raidena. "Nebo já?" proměnila se na Yoshira. Oba dva vypadali přesně tak, jako v době, kdy Kitsune pomáhali s tréninkem jejího bankaie.

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 11:18 am

Kitsune

Jen tak tak se stihla zastavit, aby nespadla z toho srázu. Najednou se objevilo její malé já. Kitsune se podívala nahoru na nebe a tvářila se zamyšleně. "Možná, že ne. Ale třeba taky jo. Zkoušela bych to, dokud by to nevyšlo nebo mě to nezabilo. I kdyby to mělo trvat celé století nebo tisíciletí,  což byl také původní plán, než se objevil Raiden..." pronesla a zadívala se Yoshirovi upřímně do očí. "Je snad něco špatného na tom požádat o radu zkušenějšího?" zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 11:30 am

Aki Maki

Zelené reiatsu ho prve nějak extra nepřekvapilo, ale to co následovalo už ano. Akimu se začalo opravdu špatně dýchat a tak nezbývalo nic jiného, než se zkusit stáhnout, jelikož si všiml, že Razaki už je tu s ním. A tak se tedy pomocí shunpa dostal k Razakimu.
Docela bych už přivítal nějakou tu pomoc..
Zasmál se a podíval se na Razakiho a očima ukázal na toho naštvanýho velikána se zeleně zářícím mečem. Každopádně bylo na čase ho trošku zbrzdit a tak Aki antáhl pravou ruku.
Hado #4 Byakuraii..
Vypálil jeden z blesků přímo na hlavu toho stínu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 11:33 am

Izumi Razaki

Zatím to vypadalo dobře. Teď ještě vyzkoušet, jestli se Batariel opravdu nedržel zpátky. Tedy vyzkoušet sílu. Razaki se vrhl po stínu a jednoduše a elegantně ho chtěl rozsekat na velice malé kousíčky. Bylo fajn se po delší době cítit zase jako bojeschopný člověk, ale přestu tu stále hryzal ten stín podezření, že Batariel něco chystal. Něco velice nepříjemného. Vlastně, Razaki si byl celkem jistý, že něco chystal... zřejmě se z něj nestala svatá matka Tereziel...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 11:38 am

Kitsune > "Je?" zeptala se postava. "Nevím. Nerozhoduji o tom." Postava se proměnila na Kirya, který se následně opřel o jeden ze stromů se svým znuděným výrazem v obličeji. "Možná že kdybys trénovala sama, trvalo by to déle, ale nepotřebovala bys teď pomoc se zesilováním," pokrčil rameny. "A místo toho, abys hledala svoji vlastní sílu, zase se někoho držíš za ruku."

Aki a Razaki > Razaki vystřelil proti stínu a rozsekl ho vejpůl. Oheň byl zřejmě efektivnější, než Akiho fyzické útoky, protože to stín skutečně rozseklo. Horní půlka stínu ale přesto útočila. Chystala se rozseknout Razakiho svým mečem. V tu chvíli stín ale trefil do ksichtu asi největší byakurai, co kdy Razaki viděl a kompletně stín vypařil.

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 12:09 pm

Kitsune

Kitsune celkem iritovalo, že jí "její síla" začala poučovat tváří Kirya, osoby, kterou zajímala jen zmrzlina a jak se ulejt z práce. "Hledat vlastní sílu...kdybych věděla, jak na to...." začala Kitsune, ale pak zavrtěla hlavou. "Ne..to jsou jen výmluvy. Asi máš pravdu..." pronesla se sklopenou hlavou. "Ale..." zvedla jí a usmála se. "...teď tu před tebou stojím. Říkáš, že jsi moje síla...neznamená to, že jsem tě našla?" zeptala se.

Naposledy upravil passionpower dne Thu Sep 17, 2015 12:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 12:28 pm

Aki Maki

Prostě zrušil shikai a zandal meč zpět do pochvy. Poté se s úsměvem na tváři vydal k Razakimu.
Tak jsme ho hádám dostali..
Zasmál se a založil si ruce za krk, poté se ohlédl ke dveřím, za které zašel Jinsei, třeba by se už taky ten chlapík mohl ukázat a pustit je ven. Aki potřeboval docela dost na záchod!
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 1:11 pm

Kitsune > "Našla jsi mě? A nebo tě ke mně někdo navedl? A proč vypadám jako jiní lidé, když jsem tvoje síla?" zeptal se znovu Kiryu, zašel za strom a vyšel opět jako malá Kitsune. "Pamatuju si to moc dobře. Jak statečná jsi bývala. Strýček tě navedl na správnou cestu. Bránila jsi slabší. Kdy se z tebe stala ta osoba, která potřebuje, aby jí bránili ostatní?"

Naposledy upravil Red dne Thu Sep 17, 2015 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 1:23 pm

Izumi Razaki

No, Batariel působil celkem silně momentálně. Razaki doufal, že to tak i zůstane. Rozhlédl se po celé místnosti, zda ještě nečeká nějaké nepříjemné překvapení. "Opravdu rád bych si myslel, že jsme neudělal chybu, když jsem ti vrátil zanpakuto..." řekl Razaki. Byl si celkem jistý, že jich dneska udělal víc jak dost. Ale co se dalo dělat. Tohle byla prostě taková divná doba. A bohužel s takovouhle šílenou válkou se nezdálo, že by se to mělo zlepšit. Snad se alespoň Raidenovi dařilo trochu líp.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 1:36 pm

Aki a Razaki > V tělocvičně se najednou rozsvítily světla a všechny zbývající stíny zmizely. Dveře se otevřely a dovnitř vešel Jinsei. Usmíval se jako měsíček na hnoji. "Dobrá práce. Oba dva." Řekl a zazubil se.

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 1:37 pm

Konan

"Tatínek musel jít plnit velmi důležitou misi a až jí splní, tak se vrátí." odpověděla jsem. Byla to nejčastější výmluva, kterou jsou používala, když byly děti malý. Jak víc rostly, tak už se to stále hůř a hůř okecávalo. Nakonec už nechtěli slyšet žádnou výmluvu. Prostě si mysleli své a to jsem nedokázala změnit. Ale každý den jsem nad těmi otázkami přemýšlela a chtěla na ně znát odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 1:46 pm

Aki Maki

Na Razakiho poznámku nějak nereagoval. Do místnosti poté vešel Jinsei, Aki odpověděl na chválu pouze úsměvem.
Myslím, že jsme asi oba udělali trochu pokrok..
Pravil a lehce si prokřupal krk. Nemohl se dočkat toho, až si promluví po dlouhé době se svým zanpakuto, přeci jen se neviděli opravdu dlouho.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 1:52 pm

Kitsune

"Pravda." přiznala. Sakra, začínali jí docházet argumenty. "Proč? Protože...protože měli na mě nějaký vliv?" zkusila odpovědět. Připadalo jí to jako nejpravděpodobnější možnost. A pak přišly výčitky. Nejhorší na tom byl ale fakt, že v tom, co malá Kitsune říkala, něco bylo. Zadívala se na svou pravou ruku a přemýšlela. Pořád jí někdo musel zachraňovat...Kitsune to věděla a štvalo jí to. Našlo se sice dost případů, kdy se o vše postarala sama, ale to na věci nic neměnilo. Proto trávila většinu volného času tréninkem. Aby jí už nikdo bránit nemusel, ale pořád to nestačilo. Možná to bylo tím, že se stále objevovali silnější a silnější nepřátelé...ne, to byla jen další výmluva. Kitsune zaťala dlaň v pěst a podívala se na mini Kitune. Vypadala skoro, jako by jí v očích hořel plamen. Bylo to odhodlání a možná i trochu vzteku. Vzteku na sebe. "Nevím a štve mě to. Štve mě i to, že nevím, co s tím..." pronesla Kitsune nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 2:23 pm

Izumi Razaki

Jinsei vešel dovnitř a usmíval se. Razaki ale bohužel neměl tak dobrou náladu. Musel se strachovat o Batariela a Akiho... Jinsei měl nejspíš svoje vlastní pohnutky... a zrovna to s Akim se mu vůbec nelíbilo. "Tak co je za plán teď?" zeptal se Razaki. Pořád plánoval jít hledat svojí rodinu. Zkusit zjistit, co se stalo... ať už to měla být past, nebo ne. Na druhou stranu cítil i jistou povinnost zůstat tady, při nejmenším proto, že sem dovedl kapitánku 2. divize.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 2:51 pm

Konan > "Maminko, je to tvoje chyba, že je tatínek pryč?" zeptala se Mei. "Ale on už se nevrátí," řekl Mito. "Nenávidí nás. Proto odešel." Řekl Hikaru. Konan viděla, jak se děti pomalu mění. Stárnou. Až do svých současných podob. "Přál bych si, aby se už nikdy nevrátil," řekl znovu Hikaru.

Aki a Razaki > "To jste tedy udělali," potvrdil Jinsei. "Teď, Izumi-san, můžete odejít kam potřebujete. A pokud vám můžu dát návrh. Co kdybyste zkusil vzít tady pana Makiho sebou?" zeptal se. "Je to jen na vás. Myslím si ale, že by to prospělo jak vám, tak jemu. Máte toho teď hodně společného."

Kitsune > Kitsune na chvíli uviděla záblesk svého současného já. Postava se ale nakonec změnila na 'strýčka.' "Vrať se zpět ke kořenům, Kitsune." Položil ji ruku na rameno a usmál se. Kitsune ucítila příjemný hřejivý pocit. A ucítila vůni domova. Byla zase to malé dítě, bydlící v obchodu s katanami. Probudila se na dvorku, kde už na ní strýček čekal. Měl to být jeden z jejich společných tréninků. "Vypadáš trošku sklesle," zasmál se muž.

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Thu Sep 17, 2015 3:10 pm

Kitsune

Překvapeně zamrkala, když před sebou na maličký okamžik uviděla samu sebe, tak jak vypadá teď. Před tím se v té změti podob neviděla, pokud tedy nepočítala mini Kitsune. Pak se ale postava změnila na strýčka a Kitsune trochu píchlo u srdce. "Strýčku?" vydechla překvapeně. Neviděla strýčka už hodně dlouho. Říkala mu sice strýčku, ale byl pro ní víc jako otec, než jen strýček. Když promluvil a položil jí ruku na rameno. Cítila se zase jako doma. Ten příjemný pocit a dokonce i vůně... Na chvilku zavřela oči, aby si ten pocit vychutnala. Jenže, když je zase otevřela, nebyla už u srázu, ale opravdu doma na dvorku, kde se strýčkem jako malá trénovala a kde si pak společně vychutnávali svačinu. Dokonce si všimla, že vypadá zase jako dítě, kterým tehdy bývala. Připadala si úplně jako tehdy. "Co?" zeptala se, když na ni strýček promluvil. Nedávala totiž moc pozor, jelikož byla moc zaražená z toho..všeho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   

Návrat nahoru Goto down

Chrám Asakura
Strana 21 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: