Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám Asakura

Goto down 
+2
Akimoto_Makoto
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 1:07 pm

Jinsei

Jinsei zakroutil hlavou. Aki byl fakt nehorázná držka. "Ano," řekl jen na to, když se Aki chtěl vrátit k jádru věci. Razaki to chtěl taky, tak proč ne. Když neměl hlad. Jinsei si smutně ukousl kousel ryby a rychle jej spolkl.
"Izumi-san, nechal jsem pro vás poslat ze tří důvodů. První z nich je, že budeme potřebovat vaši sílu v následující válce proti quincy. Jsou silní, a pokud bychom se nebránili, mohlo by dojít ke zničení celého světa živých. Což by mělo samozřejmě katastrofální následky i pro ostatní světy. Druhý důvod sedí naproti vám. Když jste Makiho-san poslal do vězení, zapečetil jste mu zanpakuto. Pokud se nemýlím, použil jste k tomu kido, které se neustále váže k uživateli, takže jí v podstatě nosíte sebou. Cítím její přítomnost. Budeme potřebovat, abyste jí odpečetil. A třetí, budeme potřebovat někoho, kdo by existoval jako spojka mezi námi a ostatními shinigami ve světě lidí. Někdo uzavřel průchody mezi světy, takže se k nám nemůžou dostat další shinigami ze Společenstva Duší. Troufnu si říct, že to byli quincy. Vy jste byl kapitánem celého Gotei 13 a jste pořád uznávaný. I po vašem zmizení. Jsem si jistý, že by k vám shinigami naslouchali. Musíme vytvořit armádu, která ochrání všechny světy. Teď je to na nás. Seireitei nám nepomůže."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 1:14 pm

Izumi Razaki

Razaki si promnul bradu, zatímco poslouchal. "Zajímavé... víte toho opravdu mnoho. Fakt, že jsem zanpakuto zapečetil tímto způsobem by neměl znát nikdo. Rád bych věděl, jak jste se to dozvěděli..." řekl Razaki. Samozřejmě mohli jen hádat, ale pak by to bylo hádání neuvěřitelně přesné. "Nicméně prozatím nemám v úmyslu jí navrátit. Už jen proto, že tady "Maki-san" se stále projevuje jako nesmírně nezodpovědný člověk, který není schopný se vůči svým provinění postavit jako muž..." řekl Razaki zcela vážně. "Nicméně se asi shodnem na tom, že Quincy jsou... nebezpeční. Vždycky byli... a nejsme právě nadšený vidinou války... pokud má ale přijít, tak bych preferoval v ní zvítězit..." dodal ještě. "A poslední otázka, která mě opravdu pálí je kdo jste? A nemyslím tím zrovna jméno... jak patrně opět víte, tak já jsem člověk, který má rád všechny informace, které může dostat. Ačkoliv se kloním k názoru, že vám lze věřit, tak bych preferoval nějaký... backstory" řekl věc, která ho pálila poměrně dost
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 1:27 pm

Jinsei

"Jak už jsem řekl, cítím její přítomnost," odpověděl Razakimu na první otázku. Když Razaki začal říkat všechny věci o Akim a proč mu jí ještě neodpečetí, Jinsei se jen uchechtl. "Souhlasím. Maki-san ještě není připravený na to, aby získal zpět svoji zanpakuto. Kdyby jste mu jí dal teď, podkoplo by to celý jeho potenciál a nikdy by nedokázal ovládnout techniku, kvůli které ho potřebujeme," otočil a usmál se na Akiho. Pak se znovu podíval na Razakiho. "No, když už jsme se tu tak pěkně sešli u jídla." Pěkně pohodlně se opřel do svého křesla a zhluboka se nadechl. "Ačkoliv jste se na jméno neptal, v tomhle případě je celkem důležité, můžete ho znát z historických knih, ačkoliv tehdy jsem nepoužíval svoje příjmení. Mé celé jméno je Izumi Suisei Chourou Jinsei a jsem vnukem zakladatele klanu Izumi. Byl jsem prvním kapitánem třetí divize Gotei 13." Při svém představování se tvářil celkem hrdě.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 1:36 pm

Aki Maki

Náhle zaslechl něco jako "nemám v úmyslu vrátit", což se Akimu vůbec nelíbilo a vlastně už přestal poslouchat zbytek celé konverzace. Jediné co teď udělal bylo, že se podíval na Jinseie a usmál se.
Trošku se mi celá tahle věc přestává líbit, chvíli se tu mluví o získání mé zanpakuto a ejhle..
Aki vstal od stolu a dělal pomalé kroky a chodil tak elegantně kolem stolu tam a zpět.
Skutek utek..
Pravil a rozhodil rukama. I přes to, že nebyl zrovna šťastný, tak se stejně usmíval.
Jak vám mám tedy věřit, že po odhalení té schopnosti a poražení Quincy mě prostě opět nezavřete zpátky do nějaké kobky..?
Naklonil se hódně blízko k Razakimu a zíral mu přímo do očí.
Mmmm?
Naklonil hlavu lehce na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 1:51 pm

Izumi Razaki

Razaki se snažil ignorovat Akiho. Jeho projevy byli rušivé a nepříjemné a tak se raději věnoval svému hostiteli. Informace, které poskytoval byly přinejmenším zajímavé.
"No, jsem tak trochu studentem historie svého klanu. Takže jsou tu věci, které mi došly... studoval jsem zevrubně historii až k období Edo, kde klan získal význam... starší záznamy jsem nenašel.. nicméně archivy Gotei 13 o vás mlčí..." řekl Razaki. To, že byl nějaký další Izumi ve vedení 3. divize pro něj byla novinka.
Nicméně nevydžel ignorovat Akiho věčně. Jakmile se Aki naklonil příliš blízko, tak se na něj Razaki otočil. "Opakuji znovu, že jsem v tomto domu hostem... hodlám tedy zachovat slušnost a najednat impulsivně... nicméně, pokud budete nadále narušovat můj osobní prostor, tak vaší starostí nebude, aby vám někdo vrátil zanpakuto, ale spíše, aby vám někdo přišil končetiny..." řekl Razaki. Batariel v něm zuřil, vzpínal se a chtěl Akiho spálit na popel. Razaki se musel hodně snažit, aby ho udržel na uzdě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 2:03 pm

Jinsei

"Kdybyste nebyl tak netrpělivý, možná byste neskončil ve vězení, Maki-san," řekl Jinsei zvýšeným tónem. "Celou dobu tu s vámi slušně jednáme, i když si to za vaše chování nezasloužíte. Měl byste se naučit respektovat ostatní. Taky jsem si kdysi myslel, že všechno vím nejlíp a že mám největší péro v místnosti," řekl děda trochu naštvaně. "Já měl akorát dost velký rozum na to, abych si uvědomil, že to tak vždycky není, při první příležitosti, kdy jsem spadl na hubu." Nakonec Jinsei vstal a vzpřímil se. V celé místnosti se najednou nedalo moc dobře dýchat. Kuchařka spadla na tlamu někde v kuchyni. Dokonce i Razakimu se z toho musely třást kolena. "Rozhodnutí je na vás, Maki-san. Pokud chcete bojovat po našem boku, posadíte se zpět na vaše místo a omluvíte se Izumimu-san. Pokud to neuděláte, budu to brát tak, že mě nerespektujete za to, že jsem vám nabídl nový domov, trénink, navrácení vaší zanpakuto a že mi chcete bránit v tom, abych sjednotil všechny shinigami ve světě živých." Jinsei se potom podíval na Razakiho. Z jeho pohledu bylo zřejmé, že v Razakim vidí jeho vnitřní boj.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 2:11 pm

Aki Maki

Chvíli koukal na Jinseie, jako by přemýšlel, co má vlastně teď vůbec udělat. Vnitřní dilema mezi tím, být Aki, nebo to v sobě jednou zadusit a hodit to za hlavu. Každopádně, jednou se tedy rozhodl nebýt Aki a tak se pouze ušklíbl a posadil se zpět na své místo.
A vždyť se zase tolik nestalo..
Odfrkl si a opět si lokty položil na stůl a rukama si podepřel hlavu. Nahodil jeden ze svých 132543 milých úsměvů a dále se už k celé věci nevyjadřoval. Jen přemítal nad tím, jakou schopnost se tedy naučí a jak moc mocný bude, aby se mohl zase vydat sám svojí cestou. Těmhle lidem prostě nevěřil a tak měl v plánu zde zůstat, dokud z toho bude mít užitek. Be Aki!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 2:17 pm

Izumi Razaki

Jedna věc se musela nechat, ten chlápek nebyl zrovna ořezávátko. Razaki už zažil věci, které by nepřežily ani hrdinové z legend a přesto začínal mít drobné obavy z toho, zda by se odsud dokázal probít, pokud by to nebylo nezbytně nutné. "No, obvyklé omluvy zpravidla obsahují slova jako "omlouvám se" nebo "velice mě to mrzí" ale hádám, že neúspěšný pokus zachovat si tvář kvůli strachu se počítá také..." řekl Razaki, když se mu konečně podařilo potlačit Batariela. Jeho boj s Batarielem byl jeho vlastní, nikomu do toho nic nebylo. "Rád bych jen dodal, že na vašem zanpakuto mám dostatek bariér k tomu, aby ho 20. generací shinigami neúspěšně hledalo 1000 let. Nemluvě o několika pojistek, které by ho dokázaly vypařit beze stopy..." dodal Razaki.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 2:38 pm

Jinsei

Když se Aki posadil, Jinsei uklidnil svoje reiatsu a taky se posadil. "Jsem rád, že jsme alespoň něčeho dosáhli," řekl a přísně se podíval na Akiho. "Maki-san, pokud chcete, abychom vás respektovali, musíte vy respektovat nás. A naše pravidla. Přichází válka. A kvůli ni budete muset zahodit všechny spory, které jste měl se shinigami z Gotei 13. Bude to pro vaše vlastní dobro. Jste ochotný projít peklem jen proto, abyste získal schopnost vašeho rodu. Tak proč se tolik bráníte tomu, otevřít se ostatním jen proto, abyste získal svoji zanpakuto? Já chápu Izumiho-san. Navíc jak už jsem řekl, sám jsem proti, abyste v aktuálním stavu získal zpět váš meč. Nejdřív vás budu trénovat. A až si budu jistý tím, že jste připraven, jistě s Izumim-san, najdeme nějaké řešení," řekl a podíval se na Razakiho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 2:48 pm

Aki Maki

Zůstal stále ve stejné poloze, dokonce ani nemrkl.
Maki-san, pokud chcete, abychom vás respektovali, musíte vy respektovat nás. A naše pravidla. Přichází válka. A kvůli ni budete muset zahodit všechny spory, které jste měl se shinigami z Gotei 13. Bude to pro vaše vlastní dobro. Jste ochotný projít peklem jen proto, abyste získal schopnost vašeho rodu. Tak proč se tolik bráníte tomu, otevřít se ostatním jen proto, abyste získal svoji zanpakuto? Já chápu Izumiho-san. Navíc jak už jsem řekl, sám jsem proti, abyste v aktuálním stavu získal zpět váš meč. Nejdřív vás budu trénovat. A až si budu jistý tím, že jste připraven, jistě s Izumim-san, najdeme nějaké řešení..
Opakoval si v hlavě každé slovo, s dosti vtipným hlasem. Asi jako děti, co vzdorují nějaké autoritě. A tak tedy seděl a uvnitř se velice bavil. Sám sebe shledával velice vtipným. Nechápal, že vůbec existuje někdo, kdo ho nemůže mít rád. Poté lehce pootočil hlavu a podíval se na Jinseie. Vypadalo to, že ho pošle ještě hlouběji, než byla Akiho kobka.
V pořádku..
Pravil, usmál se a vrátil hlavu do původní polohy. Tudíž koukal někam směrem na Razakiho. Poté levou rukou uchopil svojí sklenku a dopil zbytek saké, celou dobu však neuhnul pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 2:59 pm

Izumi Razaki

Razaki pokýval hlavou. Ale jinak se do toho nezapojoval. Teď byl problém mezi Akim a dědou. Bez Razakiho pomoci nikdy v životě nedokážou to zanpakuto odpečtit, protože zásah by znamenal, že se spustí ochrany. "Aki... vy jste se opravdu minul povoláním..." řekl Razaki pobaveně. Nehodlal už s ním strácet čas.
"Já bych se raději vrátil zpět k úkolu který je před námi... tedy alespoň podle vás..." řekl Razaki. Ta situace s Akim mu přišla komická. Ti Quincy ho zajímali více...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 3:28 pm

Jinsei

"Vraťme se tedy k úkolu, který je před námi," řekl Jinsei. "Izumi-san, uzavřete s námi tedy spojenectví a postavíte se po našem boku ve válce proti quincy?" zeptal se Jinsei narovinu. "Pokud ano, oficiálně zde založíme nové uskupení se mnou ve velení a s vámi jako mým prvním důstojníkem, který povede hlavní armádu." Potom se ale uchechtl. "Problém je v akorát v tom, že zatím nemáme armádu." Jeho výraz zase nabral na vážnosti. "Vím, že to může působit směšně. Jako bychom si tu chtěli hrát na něco co nejsme. Nicméně, ve válce už jsem byl. A abychom jí vyhráli, budeme potřebovat systém a disciplínu."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 3:49 pm

Izumi Razaki

Razaki pokýval hlavou. "Podívejte... pokud jste ten, kdo říkáte že jste... a prozatím nemám důvod věřit opaku, pak jsme členy téhož klanu... a pro členy klanu Izumi byla rodina vždy tím nejdůležitějším, takže k vám budu naprosto otevřený... ale od vás budu očekávat totéž..." řekl Razaki naprosto vážně. "Řekl jste mi tu zajímavý příběh... quincy shromažďují armádu a připravují se zničit svět. Potřeboval bych nějaké důkazy o tom, co říkáte... " řekl Razaki. Byl zcela upřímný. Chtěl mít jasno v tom, co se děje. "Také už jsem zažil pár válek... 1 jako člověk... a 2 jako shinigami... než se upíšu do čtvrté války, tak bych rád věděl vše, co lze vědět..." dodal
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed Apr 29, 2015 6:25 pm

Aki Maki

Poslouchal, tentokrát pozorně, oba dva. Když v tom se začalo mluvit o funkcích. Aki se podíval na Jinseie.
A když podstoupím úspěšně trénink, tak taky dostanu funkci?
Šlo najednou cítit Akiho zvýšení nadšení, jakmile se začalo jednat o hodnostech a podobných věcech.
Že jo..?
Jen tak se ještě ujišťoval před tím, než vůbec Jinsei mohl stihnout odpovědět. Na tváři měl úsměv!
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 06, 2015 2:14 pm

Jinsei

Jinsei přikývl hlavou. "Rozumím," řekl a na chvíli ztichl. "Bude těžké dokázat vám to. Nevíme, kde se quincy skrývají, takže na vlastní oči se nejspíš nepřesvědčíte. Můžete si ale promluvit s našim zajatcem. Je to jeden z členů místních quincy. Patřil také ke skupině, která zabila shinigami z Gotei 13, kteří dohlíželi tady na Makiho-sana."
Potom se podíval na Akiho, který se ptal na funkci. "Samozřejmě. Budeme to však řešit, až k tomu bodu dojdeme."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 06, 2015 2:27 pm

Izumi Razaki

Razaki zakroutil hlavou. "Nemyslím, že by mluvení s quincy něco vyřešilo... quincy jsou... podivní. Jejich myšlenkové pochody jsou mi cizí. Člověk by řekl, že dokážou pochopit, že nemůžou dělat to co dělají, jinak zničí celý svět... ale hádám, že je pro ně těžké, nezabíjet všechno kolem sebe, když můžou..." řekl Razaki. "Nicméně můžete zažít tím, že mi řeknete, co je tohle za místo... kolik je tu lidí... proč jste tu? Víte... prostě ta omáčka kolem... " řekl Razaki. Měl rád detaily
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 06, 2015 2:35 pm

Jinsei

Jinsei nečekal, že si Razaki nebude chtít promluvit s vězněm. Ale tak, bylo to jeho svobodné rozhodnutí. "Dobrá," řekl jen. "No, tohle místo..." Zamyslel se nad tím, jak by to Razakimu podal. "Jmenuje se to tu Asakura. Je to starý chrám, který před mnoha a mnoha lety nechal postavit Ruyichi Isobu, jeden ze zakladatelů jejich rodu. Po tom, co jsme s nimi uzavřeli spojenectví, nám chrám přenechali jako dar. Je tu poměrně hodně obyvatel. Přesné číslo vám nedokážu říct, už jsem hlava děravá," prosebně se podíval na Yudaie, který se hrdě usmál a podíval se na Razakiho. "48," řekl jen. "48," potvrdil Jinsei. "A jsme tu z toho důvodu, že tu bydlíme," odpověděl prostě.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 06, 2015 3:00 pm

Izumi Razaki

Razaki poslouchal. Pořád mu na tom něco nesedělo... ale to nebylo zase tak podstatné. "No... vy nejste zrovna vypravěč co? Ale dobrá... " řekl. Nejspíš čekal, že se mu dostane příběhu, který bude začínat slovy "před dávnými věky". "Dobrá, dobrá... takže ve zkratce... chcete, abych získal na vaší stranu shinigami ze světa lidí... a polečně chcete porazit Quincy... vynechal jsem něco?" zeptal se ještě. Akiho z toho vynechal, protože... upřímně si nedokázal představit, že by mu mohl kdykoliv důvěřovat...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 06, 2015 3:17 pm

Aki Maki

Na Jinseiovu odpověď, že někdy v budoucnu by Aki mohl dostat nějaký post, se Aki jen mile usmál. Najednou měl aspoň ještě další motivaci k dobru, přeci jen, post...kvůli takový věci by byl schopný i někoho prodat!
Kolik shinigami je přibližně v Tokiu?
Zeptal se klidným hlasem. Tentokrát však pootočil hlavu a podíval se na Razakiho. Aki samozřejmě chtěl vědět počty shinigami i quincy. Jedna strana musela vyhrát a bylo dobré vědět, která k tomu má blíže.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyMon May 11, 2015 2:34 pm

Jinsei

"Nevynechal jste nic, Razaki-san," odpověděl Jinsei. Potom se podíval na Akiho a zamyslel se. "Popravdě, nevím přesně. Vím jen o několika silných jedincích. Těch by mělo být asi kolem pěti. Na ty bych si dal pozor. Obzvláště na jednoho, o kterém bohužel nevím nic. Jen to, že je mimořádně silný a nejspíš nepatří ke Gotei 13." Nakonec tleskl rukama o sebe a postavil se. "Nicméně, myslím, že nejlepší bude, když tento úkol přenecháme tady Razakimu-san. Vy, Aki, budete trénovat. Stejně si nemyslím, že by bylo nejlepší, kdybyste se objevil před shinigami z Gotei 13. Mohli by vás chtít zatknout."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyMon May 11, 2015 3:08 pm

Aki Maki

No a tak se tedy Aki toho příliš nedozvěděl. Každopádně nadešel nejspíš čas toho, aby Aki začal trénovat. Tedy alespoň tak to pochopil. Podíval se tedy na Jinseie a nahodil frajerský úsměv.
No jestli jde o trénink, tak já můžu začít kdykoliv..
Pravil a mávl ledabyle rukou. Poté se opět podíval na Razakiho a lehce naklonil opět hlavu do strany. Na tváři měl tak velký úsměv, že měl skoro zavřené oči. Rukou si prohrábnul ofinu. Zajímalo ho, jak Razaki zareaguje, přeci jen byl to Razaki a Aki nikdy nebyl schopný odhadnout, co Razaki považuje za správné a co ne. A bylo dobré umět se aspoň trochu vyznat v lidech.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyMon May 11, 2015 9:35 pm

Izumi Razaki

"Dobrá... nicméně... pokud nespěcháte, byl bych rád, kdyby mi to tu někdo ukázal... nevadilo by mi ani seznámit se se zdejšími lidmi..."
řekl Razaki. Mohl se dozvědět mnoho o tom, jak tu ti lidé žijí a opravdu chtěl zjistit, jak to tu vypadá. Tohle místo se mu líbilo. Tedy... to co z něj zatím viděl. "Potom si můžeme promluvit o tom, co bude dál... souhlasíte?" zeptal se. Stále tu byl ještě hostem a hodlal respektovat přání pána domu... nebo chrámu
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 13, 2015 10:24 am

Jinsei

"Dobře, Maki-san. Než začnete trénovat se mnou, představím vám vašeho prvního parťáka. Ten vám vše vysvětlí." Potom si strčil dva prsty do pusy a hlasitě zapískal.
Následně se otočil k Razakimu, vstal. "Tak tedy pojďte, Izumi-san," vyrazil ke dveřím. "Rád vám to tu ukážu." Potom ze dveří vyšel. Ve chvíli, kdy Jinsei vyšel, se objevil poměrně vysoký muž. Měl delší šedivé vousy a žádné vlasy. "Zdravím vás," pozdravil Akiho. "Jmenuji se Asobu a budu vašim trenérem."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 13, 2015 10:38 am

Aki Maki

Podíval se na Jinseie.
Sice jsem čekal, že mě budete trénovat vy osobně, ale budiž..
Pravil s úsměvem a při slově budiž, jak už tomu u Akiho tradičně bývá, mávl ledabyle rukou. Poté se objevil nějaký chlápek, který byl celý plešatý. Smutné období pro muže. Každopádně Aki se zvedl od stolu a došel k němu.
Zdravím..
Odpověděl a dvěma prsty od spánku tak lehce zasalutoval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 EmptyWed May 13, 2015 11:24 am

Izumi Razaki

Razaki jen zakroutil hlavou. Pokaždé, když Aki otevřel pusu, tak řekl něco, za co by ho Razaki nejraději probodl... a pak vybuchl. Razaki nebyl od přírody násilný muž... pravda, většinu života (resp. smrti) strávil bojem... nicméně Aki byl ten typ člověka, který byl zrozen proto, aby ho někdo zabil. Nicméně navenek se Razaki jen usmál, kývnutím poděkoval a vyrazil rovněž ke dveřím. "Opravdu se těším, až si to tu prohlédnu..." řekl Razaki.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrám Asakura - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Asakura
Návrat nahoru 
Strana 4 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Chrám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: