Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Okolí Saitamy

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 10:27 am

Nad okolím města se začalo bouřit. Nebe se roztrhlo. Haori se znakem první divize zavlálo ve větru.
Kousek pod trhlinou na stlačeném reiatsu stála maskovaná postava s kapucí na hlavě. Byl to muž. Rukáv jeho oblečení vlál jakoby zahalený muž neměl ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 10:31 am

Raiden

Haori vlálo, vlasy taky trochu a chlápek... znuděně zíval. "Yare, Yare... nebyl jsem tu deset let a nic se nezměnilo," okomentoval v naprostém klidu situaci pod sebou, ale nebe nechal bouřit pěkně dál. Když už musel profrčet Senkaimonem v nejvyšší rychlosti, tak ať si lidi trochu užijou. Samozřejmě, že své reiatsu zakonzervoval natolik, aby nedocházelo k Akiovským únikům plynu a podobně. Jeho pohled pak padl na toho týpka dole. Kápět, neviditelná ruka, na první pohled vypadal jako někdo, kdo by mohl dělat problémy, protože Raidena nejspíše viděl. Takže... proč ho nepozvat na panáka?
Kapitán 1. divize si samozřejmě tuto teorii hned vyrazil vyzkoušet. Objevil se přímo před ním a zamával mu před obličejem. "Hoj, kde je tu nejbližší putyka?" zkusil jestli i slyší. A pokud náhodou ne, nejspíše bude mít smůlu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 10:36 am

Raiden > Maskovaný se uchechtl. "Tomisura Raiden. Vždycky stejně lehkovážný," řekl. "To jsem na tobě měl vždycky rád," shunpnul se přímo před Raidena. "Dalo mi to hodně zabrat, ale dokázal jsem otevřít bránu mezi lidským světem a světem duší. Tvoje rychlost je působivá. Za celou jednu setinu sekundy jsi se dokázal dostat sem. Bylo mi jasné, že čekáš, až se objeví nějaká cesta."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 10:40 am

Raiden

"Kdybych si měl se vším dělat těžkou hlavu, tak bych už asi explodoval,"
pokrčil rameny a prohlédl si ho. Stále se moc maskoval, takže... proč ho neodmaskovat? Raději ještě počkal. "Inu, čekal... poztrácel jsem tady už moc lidí, bylo kolem toho moc papírování. A nemohl jsem riskovat další ztráty, tak jsem si pro ně prostě došel sám," oznámil klidným hlasem a prohrábl si vlasy na hlavě. "Asi mi neprozradíš, jak jsi to otevřel, co?" tahle informace by se mu totiž vskutku hodila. Bez cestování krachovali seireiteiské cestovní společnosti! A tak nikdo nedotoval opravy střech...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 10:49 am

Raiden > "Nemůžu," odpověděl. "Potřebuju od tebe pomoc, Raidene," řekl. "To je jediný důvod, proč jsem tě sem dostal," nadechl se a chvíli mu to trvalo. Jako by se sám snažil vyrovnat s tím, co Raidenovi teď poví. "Potřebuju, abys mi pomohl zabít Izumi Razakiho," dostal ze sebe nakonec. Raiden měl pocit jako by postavu, se kterou mluvil, znal ze své minulosti. Nedokázal ho ale k nikomu přirovnat.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 10:53 am

Raiden

"Aha, takže něco za něco, co?"
pronesl Raiden, když mu bylo oznámeno, že sem byl zaveden kvůli něčemu. Proč prostě někdo nemohl někdo udělat něco jen tak? A tak si počkal na ten důvod. Důvod... tohle nečekal. "Jo, zabít Razakiho, proč ne," pokrčil rameny a pak se zastavil, když si uvědomil o koho vlastně šlo. "A nespadl jsi z větve? A co ten tady vlastně dělá? Naposledy si pamatuju, že ani nedodělal papíry a zdrhnul z 1. divize," uvedl vše na správnou míru.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:00 am

Raiden > "Izumi Razaki je nebezpečný a způsobí konec světa. Nejen tohoto. Je to hrozba, které se musíme zbavit," řekl Raidenovi. "Pro dobro všech." Nakonec se otočil a začal chodit okolo. "Všichni si myslí, že quincy jsou největší hrozba. Nikdo netuší, že to nejhorší se však ukrývá v řadách těch, co se považují za ochránce." Znovu se otočil na Raidena. "Pokud ale odmítneš, obávám se, že tě budu muset zastavit a poslat zpět. Jsi moc silný na to, aby ses stavěl do cesty mým plánům."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:10 am

Raiden

"Dobře, nebezpečný asi je. Ale to je každý, kdo umí vykřiknout bankai a vypařit své okolí neřízeným reiatsu. Čím si zasloužil tento zájem o zabití?" optal se toho chlapíka zcela vážným tónem. "A kdožeto vlastně jsi?" zeptal se a v bleskové rychlosti se dostal vedle něj, aby mu stáhl dolů kápi. Na obličeje měl naštěstí docela paměť a tady ho to už nějak moc začínalo zajímat. "A mimochodem, poslat zpět? To by nebylo praktické. Chci své lidi. Razaki už mezi ně oficiálně nepatří, takže si ho tak jako tak budete moci nechat," opravil jeho hrozbu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:17 am

Raiden > Ve chvíli kdy se Raiden pokusil chytit jeho kápi, chlápek uhnul do strany a s otočkou chytil Raidenovu ruku. Všechno se to stalo tak rychle, že by to mnozí ani nedokázali postřehnout. "Můžeš mi říkat Hakai," řekl Raidenovi. "A už nikdy se o tohle nepokoušej," řekl Raidenovi vážným tónem. "Jinak tvoje ruka dopadne jako moje levá." Pořád Raidenovu ruku držel. "Zeptám se ještě jednou. Pomůžeš mi zabít Razakiho?"
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:19 am

Raiden

Jo, chlápek byl doopravdy rychlý. To Raiden ocenil, ale zároveň nebyl úplně nadšený. Kdyby s ním měl bojovat, nejspíše by to odneslo zase celé okolí. "Ještě jsi mi neřekl, proč ho mám zabít," vyzval ho a ani se nehnul. Kolem jeho ruky se však nepříjemně zajiskřilo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:23 am

Hakai

"Řekl. Zase neposloucháš? Jako vždycky?" zeptal se provokativně. "Chceš, abych ti znovu řekl všechno o zničení světa? Tvůj argument ohledně bankaie je nesmyslný. Razaki je nekontrolovatelná zbraň. Duch jeho zanpakuto už není jako dřív. Je to skutečný démon, který ovládne jeho tělo. Pak budeš litovat toho, že jsi mě neposlechl. Pořád dokola." Postěžoval si naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:27 am

Raiden

Pokrčil rameny. "Žádná novinka," oznámil mu suše. Znal trochu Batariela, věděl, že je to magor, ale pokud se nepletl, Razaki ho vždycky zatím zvládal. "Je ti jasné, že pokud ho budeme chtít zabít, tak to přinese akorát onu zkázu a zničení světa? Jeho síla se nedá podceňovat," varoval Raiden Hakaie. Navíc, Raiden sem přišel bojovat maximálně s Quincy, zrovna se mu moc nechtělo vraždit shinigami a přátele.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:31 am

Hakai

"Ne když to uděláme rychle. Neexistuje moc rychlejších shinigami, než jsme ty a já," řekl. "Dá se to udělat tak, že nás neuvidí přicházet." Zhluboka se nadechl. Nejspíš mu docházela trpělivost. "Stačilo. Chci tvoji odpověď. Hned teď."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:34 am

Raiden

"No, Yoshiro by nás asi trhnul," doplnil debatu o rychlosti, když už byli u toho. "Je fakt, že znám spoustu způsobů jak ho zabít rychle, byl jsem přeci nějaký ten pátek u Omnitsukido, ale stále je tu ta možnost, že to nevýjde. Nemluvě o tom, že ještě nejsem rozhodnut to udělat," oznámil mu přímo, ať si svojí trpělivost strčí někam. Problém byl, že pokud se mu toto nebude líbit, nejspíše se bude bojovat a bude krev a stejně se ničeho nedocílí. "Měli bychom se na to napít a probrat všechny proměnné. Jsi nervní jak 46tka když k nim jdu na pokec," nadhodil.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:41 am

Hakai

Když Raiden řekl, že by je Yoshiro trhnul, Hakai se uchechtl. "Mluv za sebe," řekl. "Ruyichi Yoshiro by touto dobou měl být právě s Izumim. Není náhodou taky dezertér?" zeptal se Raidena. "Seireitei má na tohle celkem striktní pravidla, pokud vím. Dvě mouchy jednou ranou?" zeptal se. Nakonec shunpem odskočil někam dál. "Rozmysli si to."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:47 am

Raiden

"Yoshiro taky? Wow! Já myslel, že šel někam na pizzu nebo tak něco. Každopádně, to pak bude mít háček. Bělovlas má tři čupr děti. A jako správný strejda Raiden jim nemůžu popravit tátu. Vždyť jsem je učil, co je to chlast!" pokrčil rameny kapitán 1. divize a sledoval shunpo odskok. "A dezertéry teď rádi zavíráme do basy. Pak k nim pošleme výslechovou komisi, poslechneme si důvody... a až pak příjde poslední cigaretka a poprava. Takže... s tím vražděním to nevidím nějak růžově," dokončil svojí řeč. "Raději mi řekni, kde jsou."
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:50 am

Hakai

"Karakura," řekl a otočil se k Raidenovi zády. "Shinigami tam mají postavenou malou nemocnici," dodal ještě, aby Raiden věděl, co má hledat. "Pokud o tom Razakimu řekneš, tak to nedopadne dobře, až se příště potkáme. A my se potkáme."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:52 am

Raiden

"Super, nesnáším nemocnice!" hlesl a poslechl si ještě trochu výhružek. Nepříjemné! "Tak příště vem aspoň něco na spláchnutí, nějak mi vyschlo v krku," požádal ho a následně se zablesklo. Byl pryč.

>>> Karakura
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyThu Jun 11, 2015 11:53 am

Hakai

"Spoléhám na tebe, Raidene," řekl smutným tónem. Zpod masky mu sjela slza a na rtech se mu objevil usměv. "Chyběl jsi mi." Hakai nakonec shunpem zmizel někam pryč.

_________________________________________________
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyMon Sep 21, 2015 2:18 pm

Raiden
>>> Karakura

Jo, z Karakury to sem nějakou dobu trvalo, ale pokud byl ten týpek dost silný, aby protáhl nefunkční sítí seikaimonu vrchního kapitána, možná by mohl mít nějaké další triky, které by mohl vybalit. A tak se Raiden objevil na místě, kde se viděli naposledy. A to u města Saitama. No... jenže.. jak ho kontaktovat? Nejprve na to šel přes vyhledávání reiatsu, třeba se něco stane.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyMon Sep 21, 2015 2:20 pm

Raiden

Raiden v okolí žádné reiatsu necítil. Bohužel. Nikde nebyla ani stopa po maskovaném muži.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyMon Sep 21, 2015 2:27 pm

Raiden

No, tak tohle byl trochu technický problém. Očekával aspoň nějaké to reiatsu, ale takhle... no, bylo to špatné, co si budeme povídat. Co teď mohl dělat? Žádnou jinou stopu neměl, takže... i když moment! Ten týpek chtěl jít po Razakim, proč to tedy neudělat lehce a nesledovat Razakiho? Problém byl, že Raiden momentálně netušil, kde přesně je. Věděl něco o místě u Tokia, ale tam se mu zrovna moc nechtělo, takže se nachvíli posadil a trucoval.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyMon Sep 21, 2015 2:39 pm

Raiden

Bylo to nejspíš obrovské štěstí. Ale po chvíli sezení Raiden ucítil Razakiho reiatsu. Bylo dost vzdálené a pohybovalo se rychle. Nebylo ale nevystopovatelné.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  EmptyMon Sep 21, 2015 4:29 pm

Raiden

Náhoda byla fakt blbec, protože to netrvalo dlouho a Razaki se prozradil sám. To se hodilo. A jelikož byl Raiden desítky let u Omnitsukido, přičemž většinu času kapitánem zadržovacího sboru a šéf červího hnízda, tak věděl jak zamaskovat svojí přítomnost. Svého času ho nedokázala najít Sei, Kyouraku a nikdo další. A takovéhle schopnosti by se neměly zapomínat... snad. Takže vyrazil za ním.

>>> Karasutama
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Saitamy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Saitamy    Okolí Saitamy  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Saitamy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Okolí Tokia
» Okolí Karakury
» Okolí Osaky
» Okolí Rukoni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: