PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Ling Yao

Goto down 
AutorZpráva
dead wind

dead wind

Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Ling Yao    Thu Jul 09, 2015 5:31 pm

Jméno postavy: Ling Yao

Codename: Taka no me - jestřábí oko

Hodnost v Seireitei: ex třetí důstojník

Proč je ve světě lidí: Aby plnil rozkazy

Historie: Ling Yao je shinigami, který se objevil v Seireitei v době prvních kapitánů, době starých dobrých časů, kdy Gotei 13 bylo stabilní organizací v čele se silným velitelem. Sei Shōnagon vládla svou klepající se, avšak silnou rukou v době, kdy Ling Yao vycházel akademii a nastupoval do druhé divize jako úplný nováček. Mezi jeho přednosti patřily dobré schopnosti v kido, ohebnost a obratnost. Důvod proč si ho vybrala druhá divize byl však jiný - lidé z klanu Yao mají schopnost vycítit auru živých bytostí. Je to jejich schopnost, kterou geneticky dědí po generace a tato schopnost je pro ně základem přežití. Díky této specializaci začal velice strmě stoupat žebříčkem hodností v druhé divizi a v době, kdy je válka s Reimei, vede tajnou akci ve světě lidí, která má za následek zhroucení zásobování armády Reimei. Tato akce ho proslaví ve své divizi, avšak vzhledem ke zraněním, která utrpěl se musí na pár let stáhnout a sloužit v Červím hnízdě dokud znovu nepřijde jeho čas. Ten přichází o pár let později, po zmizení Izanagiho a následně i Razakiho je vyslán do světa lidí, aby je našel. Tato akce se však stává vedlejší, jelikož dostává nové rozkazy s větší prioritou a musí se spojit s Kurohyou no Tsume.

Povaha: Ling je svou povahu velmi podobný každému jinému ze své linie. Pokud není jasně vidět potíž a problém chová se velmi mile a usmívá se. Velice často jí, což je jeho velká slabina, často chodí do restaurací a hospod, kde si poručí spoustu jídla, kterou sní a bez placení potom uteče. Při vážných situacích je i on sám vážný. Je celkem chytrý a má dobré schopnosti v oblasti taktiky, také dokáže velmi dobře předcházet událostem svojí předvídavostí.

Věk: 86(25)

Zajímavosti: Většinu času má zavřené oči, což je sice spojené s jeho schopnostmi, avšak čas od času je otevře, aby viděl některé věci přímo. V boji oči nikdy neotevírá, jelikož je zvyklý bojovat za pomoci instinktů, což dělá veliký problém jeho oponentům. Další zajímavostí je, že u sebe nosí menší obdobu zanpakuto, protože když je jeho zanpakuto uvolněná, nemá s čím bojovat.

Jméno zanpakuto: Kitakaze - North Wind

Schopnosti: Kitakaze je velmi silná větrná zanpakuto na bázi kida. S jejím zacházením je velký problém, protože Ling stále pevně nechápe její podstatu a proto nedokáže uvolnit její plný shikai. Dosud se tedy rozhodl, že když schopnosti své zanpakuto nedokáže ovládat tak, jak mají fungovat, vynalezne metodu, kterou si alespoň prozatím ulehčí její používání. Kitakaze při svém uvolnění potřebuje čas, což je velmi nepříjemná potřeba, které si je Ling vědom. Po vyvolání jména se Ling rozhoduje, jakou schopnost bude používat - ano, není schopen využívat všechny schopnosti své zanpakuto při jednom vyvolání.

a) Čepel se rozzáří velmi jasnou bílou barvou a zhruba dvě až tři minuty rezonuje, až celý proces vyvrcholí tím, že čepel vysublimuje a vytvoří velmi světlý stoupající dým, který začne nad Lingem tvořit velký mrak, který se však od ostatních nijak neliší. Schopností tohoto vyvolání je, že Ling nyní vidí vše, pod čím se mrak nachází z ptačí perspektivy. Samozřejmě je Ling schopný s mrakem manipulovat, tj. dokáže měnit jeho směr a  mírně i jeho rychlost. Je to pozorovací schopnost, která když se spojí s Lingovo schopností vycítit bytosti, je velice efektivní.

b) Kitakaze čepel pouze změní tvar a podobu zhruba pěti minut do sebe saje okolní vzduch. Dalo by se to srovnat s nabíjením mobilního telefonu za pomoci elektřiny. Po této nutné době je Kitakaze připravena pro svojí dvě schopnosti. První je Meikakuna shōshitsu při které Kitakaze do sebe vcucne i Linga a za hlasitého pískání s rychlostí větru ho přenese na vzdálenost kilometru na jím určené místo. Druhá schopnost této formy je větrný impakt, kdy všechen vzduch, který má zanpakuto v sobě zformuje do smrtícího víru vypuštěného pod silným tlakem ve směru čepele. Tato schopnost se nazýává Kaze no eikyō.


Obrázek:
Kitakaze

Co se o něm říká:
-Údajně měl špehovat kapitána třinácté divize kvůli jeho tendencím s evakuací Rukongai
- Údajně se o něho zajímal vrchní kapitán Raiden, protože chtěl znát, jaký těžce se bojuje bleskem proti větru
-Údajně nezanechává stopy po své přítomnosti
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
Red

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Ling Yao    Fri Jul 10, 2015 10:15 am

Schváleno. :-)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
 
Ling Yao
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Postavy :: Neaktivní-
Přejdi na: