Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Chrám   Chrám EmptyMon Jul 27, 2015 4:05 pm

Velmi starý chrám. Nikdo živý do něj už hodně dlouho nevstoupil.

__________________________________
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyMon Sep 21, 2015 4:05 pm

Izumi Razaki

Cesta nebyla sice tak dlouhá, ale Razakimu se zdála nekonečná. Celou dobu se cítil hrozně. I přes největší snahu které byl schopnej v něm plamínek naděje hasl víc a víc. Přesto nezhasl úplně. Razaki sám nevěděl proč tu je. Informaci mu dal člověk, který si přál jeho smrt... logicky vzato to musela být past. Proč tu ale Razaki byl? Přál si snad smrt? Nebo si přál odpovědi? Nevěděl sám... snad proto tu byl? Chrám se rýsoval v dálce... a Razaki k němu přistupoval velice pomalu a opatrně...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyMon Sep 21, 2015 4:08 pm

Razaki > Moc nepomáhalo to, že byl zrovna celkem dost silný vítr a k tomu sněžilo. Cesta tedy nebyla jen zdlouhavá, ale i mrazivá. Navíc byla i dost špatná viditelnost. Nicméně ano, chrám se rýsoval v dálce. Byl to jeden z těch velmi starých vysokých chrámů, které svým vzhledem pasovaly spíš do fantasy filmů. Nicméně byl tu. A už z dálky bylo vidět, že je uvnitř světlo.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyMon Sep 21, 2015 6:50 pm

Izumi Razaki

Počasí Razakiho cestě nepřálo, ale ačkoliv by normálně klel jako dělník, tak tentokrát ho téměř nevnímal. Nebylo zkrátka podstatné. Nikdy by nenechal něco tak bezvýznamného jako počasí, aby ho zastavilo, když šlo o takto důležitou věc. Chrám viděl v dálce a blížil se k němu. Jeho reiatsu nebylo cítit prakticky od chvíle, kdy opustil Tokio. Mířil k chrámu tak rychle jak mu opatrnost dovolila. Snažil se najít nějakou praktičtější cestu dovnitř než byly hlavní dveře. A samozřejmě se snažil zachytit semenší známky jakéhokoliv reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 9:04 am

Razaki > Vchodů tam bylo hodně. Ať už různé díry ve zdi nebo okna. Takže nebyl problém dostat se dovnitř. Když se Razaki pokusil vycítit nějaké reiatsu, nedokázal to. Byly před ním celkem velké dveře, zpod kterých vycházelo světlo.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 9:29 am

Raiden
>>> Saitama

Stalker Raiden cestoval slušný kus za Razakim, ale tak aby vycítil jeho přítomnost, ale on jeho ne. Taky přeci v minulém postu zamaskoval své reiatsu na úrovneň 0, ninja. Prakticky mu nešlo o Razakiho, chtěl najít toho maskouna a jelikož ten šel po zmíněném shinigami, mohl toho využít. Tudíž se začal soustředit i na jeho reiatsu, které by se už mohlo v dané oblasti vyskytovat. A když už tu byl, tak asi i trochu obdivoval architekturu chrámu, ať v něm sídlil kdokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 11:10 am

Izumi Razaki

Razaki rychle obhlídl stavbu. Bylo tu tolik vchodu, že to ani nebylo pěkné. Razaki si vybral pěknou díru ve zdi. Nechtěl být předvídatelný a jít oknem, jak u něj bylo běžné. Vytáhl Batariela a vešel dovntiř. Bylo na čase být velice velice opatrný. Razaki netušil co by tu mohl najít, bylo na čase to zjistit. Pokud to byla past, pak Razaki vešel přímo do ní. Zdaleka ne nepřipraven, ale přesto. Kupředu ho ale hnala touha zjsitit konečně pravdu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 11:44 am

Razaki > Razaki tedy vešel. Dostal se do větší místnosti, do které z oken foukal studený vítr. Všiml si, že na sloupech jsou zapálené pochodně a že uprostřed místnosti stojí ten chlápek, co ho předtím napadl. Byl k Razakimu otočený zády. "Takže jsi přišel." Řekl hlubokým hlasem. "Dobře."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 11:49 am

Izumi Razaki

No, přeci jen to vypadalo jako past. Možná trochu nápadná na první pohled, ale přeci. "Těžko jsem mohl nepřijít..." řekl Razaki. "Každý, kdo mě byť jen trochu zná, tak ví, že kvůli rodině půjdu do libovolného nebezpečí... tak jsem tady... co teď?" zeptal se. Ačkoliv působil uvolněně, tak ve skutečnosti byl stejně obezřetný, jako předtím. Pořád netušil, zda tu najde odpovědi, ale minimálně věděl, že tu našel někoho...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 11:58 am

Hakai

"Kvůli rodině?" zeptal se. "Tomu rozumím." Otočil se a chytil a stáhl černou plachtu, která zakrývala něco za ním. Razaki uviděl někoho, koho už dlouho toužil vidět. Ale ne ve stavu, v jakém si to nejspíš představoval. Byl tam Seiko. Byl v něčem zmražený. Vypadalo to jako nějaké bakudo, ale něco, co Razaki ještě předtím neviděl. Připomínalo to kostku ledu, ale oranžovou. "Je živý nebo mrtvý?" zeptal se Razakiho. Pravda byla taková, že Razaki z kostky žádné reiatsu necítil a Seiko vůbec nevypadal dobře.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 12:02 pm

Izumi Razaki

"No, to jsem rád..." řekl Razaki, bylo fajn, že aspoň tohle bylo pochopitelné. Pak ale zamrzl na místě. Na vteřinu by se v něm krve nedořezal. Udělal krok kupředu napůl stále omráčen. Ani se nenamáhal odpovědět. Byl to jeho syn... a nevypadal vůbec dobře. Ale nemohl být mrtvý... nesměl být mrtvý. "C...co se mu stalo?" vykoktal Razaki a přišel dost blízko, aby mohl tu podivnou věc co ho obklopovala prozkoumat. Tohle přece nemohlo zkončit takhle...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 1:01 pm

Hakai

"Já mu to udělal," odpověděl maskovaný muž a pozoroval, jak Razaki prozkoumává kostku. Razaki nedokázal zjistit vůbec nic ze svého zkoumání. I když to se taky dalo považovat za informaci.
Maskovaný udělal nakolik kroků od Razakiho. Nejspíš z opatrnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 1:05 pm

Izumi Razaki

Razaki se prudce otočil. "Proč? Co to je... dokážete to z něj sundat?!" zeptal se Razaki. Většina z jeho instinktů mu v tu chvíli přikazovala, abych ho zabil, okamžitě. Naštěstí byl Razaki zvyklý nereagovat nepřiměřeně. Většinou. Teď mu nemohlo nijak pomoci jednat zbrkle. Pokud byla nějaká šance, tak to Razaki musel vyzkoušet. "Dokážete mu pomoct?" zeptal se nakonec. Pro svojí rodinu byl ochotný jít na kraj světa...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 1:17 pm

Hakai

Hakai zvedl ukazováček. "Ticho," řekl a pomalu šel k oknu. Tam se zastavil. "Mám rád zimu. Preferuji ji před jakýmkoliv jiným počasím. Nemám rád teplo. Ty?" zeptal se Razakiho a otočil se na něj. "To je jedno," mávl rukou a šel podél oken dál. Přitom sledoval Razakiho. "Důležitá otázka není, zda to dokážu. Důležitá otázka je jestli chci. Nemyslíš?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 1:23 pm

Izumi Razaki

Razakimu zima nevadila. Neměl jít zase tak rád, ale příjemně mu připomínala, že existují i příjemnější věci, než Batariel a jeho ohnivé inferno. "Ne... důležitá otázka je, zda to dokážete... protože pokud ano, tak vás můžu přesvědčit, abyste to udělal... sám jste řekl, že víte, jak je rodina důležitá... nevěřím tomu, že by vám můj syn jakkoliv ublížit... nezaslouží si přece tohle..." řekl Razaki. Bylo těžké udržet se v klidu, ale Razaki to přesto zvládal. Jeho obvyklé reparté s Batarielem ho v tomhle poměrně vycvičilo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 1:35 pm

Hakai

"Máš pravdu, tvůj syn mi neublížil. Je tu pro to, abych tě sem dostal. Což se povedlo. Teď už ho potřebuju jen k jedné věci," řekl Hakai a opřel se o zeď. "A proto si ho tu nechám, dokud pro mě něco neuděláš. A pak? Pak zemřeš a on bude volný. Živý a zdravý. Zní to fér? Tvůj život za jeho?" zeptal se Hakai Razakiho. Jak tam Hakai stál vedle jedné z pochodní, Razaki mu konečně viděl do očí. Byly rudé. Plné hněvu.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:00 pm

Izumi Razaki

"Kdybych měl jistotu, že ho to zachrání, tak bych neváhal ani chvíli... bohužel nemám jediný důvod vám věřit... pusťte ho, živého a zdravého... a potom sem vám plně k dispozici..." řekl Razaki. Nebál se smrti. Už dlouho ne. Přeci jen už jednou zemřel a tehdy se to to nevyvinulo tak hrozně. Pokud ale měl zemřít, tak si přál ještě jednou vidět svého syna naživu a v pořádku. Ne takhle. Ne zmrzlého v nějaké podivné oranžové kostce...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:09 pm

Raiden

Raidena už pozorování chrámu, měření reiatsu v okolí a celkové pozorování docela unavovalo. Kde byly ty časy, kdy zvládl jednu pozici sledovat třeba týden, aniž by se nějak hnul. Na tohle všechno už byl trochu moc starej a tak vyrazil dovnitř, kde sem tam něco zaslechl. Poslouchal totiž zcela úmyslně.
"Nepříjde vám vyhrožování zabitím dětí už trochu passé?" ozvalo se zpoza jednoho rohu, odkud vyšel Raiden. Jeho pohled padl na Hakaie, který ho teď zajímal asi nejvíc. "Jsi docela předvídatelný... na ninju," usmál se a povolil zábrany na svém maskování. "Potřebuji s tebou mluvit," dodal okamžitě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:15 pm

Hakai

Razaki měl pravdu. Problém byl, že ho to stavělo do dost nepříjemné situace. Mohl Seika pustit a věřit Razakimu, ale mohl se spálit. A druhá možnost pro Razakiho nepřicházela v úvahu. Hakai si pod maskou sykl. "Nejsi v pozici, ve které můžeš určovat pravidla, Razaki. Ale máš pravdu. Nemůžu ti dát jistotu, že svoje slovo dodržím. Budeme to muset vyřešit jinak. Ale až později," řekl a otočil se ke směru, ze kterého přišel Raiden.
"Není slušné zasahovat do konverzace jiných, ale budiž. Co chceš?" zeptal se Raidena.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:22 pm

Izumi Razaki

Razaki by k tomu něco řekl, pravděpodobně mu šel useknout hlavu, protože mu nedal jinou možnost, když do toho vlezl Raiden. Razaki netušil, kde se tu sakra vzal, ale to teď nebylo podstatné. "A copak ty tu děláš?" zeptal se Razaki. Tohle ho trošku překvapilo, ale život často nosil naproto nečekané situace. "Přicházíš trochu nevhod... nemluvě o tom, že by to byla sakra náhoda, kdybysme sem oba dorazili téměř současně... nemyslíš?" řekl Razaki a zamračil se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:28 pm

Raiden

"Znáš mě, přišel jsem si pokecat o budoucnosti a tak," odpověděl Raiden oběma najednou. "No, náhoda ani ne. Stopoval jsem tebe, abych našel jeho," přejel ukazovákem od Razakiho k maskovanému. "Inu, jsem tu kvůli tomu, co se stalo s Quincy. Potřebuji informace a trochu potrénovat, abych příště nevyhořel jak minule. Další ruce a oči už do sázky dávat nechci," sdělil Hakaiovi prostě. Nechtělo se mu teď přiznávat, že byl asi nejlepší týpek na trénink nebo tak něco. Kdyby ho totiž omylem zlikvidoval, nemusel by kolem něj řešit papíry a tak. "Nemluvě o tom, že mě zajímá, kdo je pod maskou. To víš, profesní deformace, jsem moc zvědavej," pokrčil rameny a zamával pahýlem levého ramena.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:43 pm

Hakai

Se pod maskou začal smát. Tohle bylo mnohem zábavnější, než si dokázal představit. "Trénovat?" zeptal se opravdu hodně pobaveně. "Quincy jsou to nejmenší, co by ti mělo dělat starost." Odpověděl Hakai už celkem uklidněným hlasem. "To nejhorší je tady," řekl a ukázal na Razakiho. "A v chrámu Asakura."
"Bojíš se Izuny?" zeptal se Raidena. "Měl bys, Izuna je ztělesněné zlo. Hehe. Zlo o kterém víš, není tak hrozné. Můžeš se na něj připravit." Řekl se zdviženým prstem. "Ale zlo, které se objeví nečekaně a ještě k tomu ve vlastních řadách. Nikdy se na to nemůžeš připravit. Toho by ses měl bát."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:52 pm

Izumi Razaki

"Ano, já zapomněl, že mám zničit svět. Problém je, že já mám svět celkem rád... a kdyby mi někdo nezmrazoval rodinu, tak bych neměl sebemenší důvod být na svět naštvaný, natož ho zničit. Celá tahle logika je pochybná... " řekl Razaki naštvaně. "Vyprošuju si takovéhle řeči! Celej život sem strávil tím, že jsem chránil svět před šílenci, co ho chtěli ovládat a ničit. Dokonce 2 životy! A teď mám poslouchat tyhle kecy? " řekl. "Slyšel jste někdy o věci jménem pogo paradox? To je když někdo chce zabránit něčemu a tím to celé spustí... protože tohle je účebnicový příklad!" řekl Razaki. Celé jeho trable s Batarielem začali poté, co se ztratil Seiko.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 2:58 pm

Raiden

"No, je pravda, že Razaki bránil svět... takže asi tak. A co je v jakém Asakura chrámu? Starý dědeček, jenž ovládá sílu zničit vesmír? Prosímtě, takových tu už bylo," pokrčil rameny, aniž by tušil, že vlastně jeden starý dědeček se silou zničit vesmír v chrámu Asakura byl. "Nepochybně je problematika klanu Izumi trochu záludnější, ale to si musí vždycky vyříkat se svými zanpakuto. A neboj se, kudlu do zad už jsem párkrát dostal, vím co je zrada z vlastních řad," ubezpečil Hakaie. "Takže... nebylo by pro dobro nás všech lepší, kdyby jsi se odmaskoval, uvařil čaj a vysvětlil nám, proč bude onen konec světa? Izuna je dobrý důvod, Razaki je důvod neznámý," už ho tahle debata začínala unavovat. Měl je oba sejmout do zad a byl by klid. Seika by už pak z toho ledu nějak vytesali. Ach jo, proč se sem jen nedostal před Razakim... jenže to by o tomhle místě musel něco vědět, žejo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám EmptyTue Sep 22, 2015 3:25 pm

Hakai

"Samozřejmě, že Izumi Razaki je hrdina, který ochraňuje nevinné. Nemluvím o tobě, ty pitomče," řekl naštvaně. "Mluvím o Batarielovi. Myslíš si, že ho můžeš ovládat? Myslíš si, že ho můžeš zničit? Zahodit? Uvěznit v bariéře?" zasmál se. "Ne. Pravda je taková, že Batariel už se k tobě dostal."
Hakai ignoroval všechny poznámky o tom, že by se měl odmaskovat a uvařit čaj. "Razaki, pokud chceš, aby Seiko přežil, uděláš jednu věc," zašmátral v kapse a vytáhl z ní lístek. Ten Razakimu podal. "Na téhle adrese najdeš muže jménem Mebataki. Chci, aby sis s ním promluvil a přiměl ho k tomu, aby se nespojil s Izunou."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám   Chrám Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chrám Asakura

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: