Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Doplnění příběhu

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Doplnění příběhu Empty
PříspěvekPředmět: Doplnění příběhu   Doplnění příběhu EmptyTue Jul 28, 2015 12:59 pm

V tomto tématu budou občasné posty z pohledů různých NPC.
Bude to rozvíjet nebo doplňovat příběh. A může to mít docela dobrý vliv na hype!

__________________________________________

Hakai

"Razaki, eh?" Ozvalo se s ozvěnou v, jak už to u záporáků bývá, nějaké tmavé jeskyni, která byla vybavena nejrůznějšími věcmi. "Mohlo mě napadnout, že to nepůjde úplně podle plánu," řekl trošku zahořkle. "Příště už ale budu připraven." Maskovaná postava přišla k nějakému zařízení, které pomocí laserů a nejrůznějších robotických udělátek něco tvořilo. "Jde to rychleji, než jsem čekal, řekl udiveně, ale zároveň tónem, který naznačoval, že je mile překvapen. "Tak to rovnou zkusíme." Svoji jedinou rukou sáhl dovnitř a jedním rychlým pohybem ze stroje něco vytáhl.

----------------------------------------------

Hakai přišel k velkému zrcadlu a podíval se na svoji novou prostetickou ruku. Zaťal ji v pěst. "Výborně."

Doplnění příběhu SiCden4
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Doplnění příběhu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doplnění příběhu   Doplnění příběhu EmptyFri Aug 14, 2015 3:48 pm

Izuna

Seděl na velkém kamenném trůně a prohlížel si svůj natržený nehet. Nakonec zvedl bradu a zhluboka se nadechl. Zanedlouho za ním přiběhl nějaký quincy a uklonil se. "Vaše veličenstvo," oslovil ho. Izuna na to mávl rukou a quincy spadl k zemi. "Kolikrát ti mám říkat, abys mě tak neoslovoval?" řekl výhružným hlasem. Quincy se postavil na nohy, a pak se znovu uklonil. "Omlouvám se, pane Izuno, už se to nebude opakovat," řekl mladý quincy. Po tváři mu stekla kapka potu. Izuna mu pokynul rukou, aby mu řekl, co má na srdci. "P-přišla vám zpráva, pane," vykoktal, otočil se a donesl před Izunu balíček. "Heh, to je zajímavé," řekl Izuna, vstal a šel ho rozbalit. Když ho rozdělal, našel v něm vyříznuté srdce. Vzal ho do ruky a upřeně se na něj podíval."Čí to je?" zeptal se.
Mladý quincy polkl. "Nikde nemůžeme najít Kojiho," řekl nakonec. "Myslím si, že by to mohlo být jeho."
Izuna srdce hodil na zem a udělal několik kroků za chlapce, který mu přinesl zprávu. "Hmm. Nikdo neví o naší základně. Je to nemožné," řekl a nakonec se usmál. "Vypadá to, že se do naší malé hry zapojuje někdo další," jeho úsměv se ještě zvětšil.
"P-pane?"
"To je dobře. Moc Dobře. Znamená to, že jich budu moct zabít mnohem víc."
"Pane?" oslovil ho znovu mladý quincy.
Izuna hlasitě vzdychl. "Nesnáším, když mě někdo přerušuje," řekl a s otočkou chlapci urazil hlavu.

Doplnění příběhu Rm5YXEK

"Už se těším, až se potkáme, pane neznámý," řekl a podíval se ještě jednou na srdce ležící vedle useknuté hlavy mladého quincyho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
 
Doplnění příběhu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Doplnění příběhu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: