PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Quincy HQ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Miši

Poèet pøíspìvkù : 226

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Wed Aug 19, 2015 4:28 pm

Mitoshi

Byl rád, že všechny emoční ventily byly uzavřeny. Opravdu v takových situacích nebyl moc zaběhlý.
Otázka co budou dělat opravdu byla teď důležitá. Ale ještě se pořádně nedozvěděli, co se dělo s Eshenem.
Nicméně se to týkalo nějakého divného doktora a laboratoře a tato kombinace není asi nikdy dobrá.
"Máme dvě možnosti... tedy aspoń myslím..." začal pomalu a přešel ke dveřím.
"Jestli to byl nějaký druh experimentu, tak rozhodně ještě neskončil. Takže buď můžeme čekat a pokusit se toho doktora přemoci, jestli nemá dálší stráže," řekl první možnost.
"A nebo..." otočil se ke dveřím a zaklepal na ně prstem "rozbijeme tohle..."
Už nějakou dobu trénoval boj bezezbraně a techniky s ním spojené... nevěděl ale, jestli by to fungovalo na železné dveře a jestli by si nezlomil ruku nebo tak něco...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

Poèet pøíspìvkù : 304

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Wed Aug 19, 2015 4:36 pm

Eshen

Jen kývl, když se teda Hikaru dal plus mínus zase dohromady. Eshen už by to asi lépe nedokázal.. i když to dělal často, nebyl v proslovování nijak zvlášť dobrý. Ale snažil se!
Každopádně, pak začal mluvit konečně taky Mitoshi. To bylo dobře, že teď měl trochu Eshen čas chytit dech.. a trochu uspořádat všechny myšlenky.
"Vpustil do mě nějakou látku. Buďto to bude mít účinky negativní, a bude jedno, kdy vyjdeme protože skončím stejně, a nebo pozitivní, a pak není, proč to řešit." pronesl k tomu čekání.
"V jednu chvíli jsem ho.. eh, zabil rukou, ale.. nic mu to neudělalo, jakoby to byl klon, prostě přišel znova zpoza rohu. Nebude to žádnej slaboch.. nikoho jinýho po cestě jsem ale neviděl." dodal k tomu tak nějak, jaké další informace ještě měl..
"Upřímně, vidím to tak, že buďto jsem experiment jen já, a nebo my všichni.. a nevidím důvod, proč bychom byli všichni." shrnul to všechno tak, jak to viděl, a taky se přesunul ke dveřím. Eshen už tak byl založen na dobré fyzičce a boji beze zbraně.. vlastně to pro něj byl způsob boje možná používanější než se zanpakutou, protože prostě většinou nebylo tasit zbraň potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Wed Aug 19, 2015 5:13 pm

Mitoshi

Podíval se na Eshena celkem nervózně.
Nějakou látku? Co to proboha ti magoři dělají....
A klony? Ty už sice viděl, ale i tak to není zcela běžné. Jejich útěk nebude nic lehkého... to věděl hned.
"Důvod je ten, že experiment na jedné osobě není zcela prokazatelný. Bývá potřeba více subjektů... Přeci jen, každý jsme trochu jiný..." řekl naprosto bez obalu. Nemělo cenu si to malovat.
"Neviděl jsi v té laboratoři naše meče?" zeptal se. Přeci jen, shinigami a jejich zanpakuto jsou duševně spjatí a tak by bylo logické, aby zkoumaly i je.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Wed Aug 19, 2015 5:18 pm

Eshen

Všiml si Mitoshiho nervózního pohledu. Měl fakt velkou chuť se zazubit a oblíznout se, jak jen to šlo, aby ho trochu vylekal, ale protentokrát si to nechal pro sebe, když už tu je takový drama.
Každopádně, pak zase mluvil, tak se Eshen trochu protáhl.. natáhl ruku za sebe, aby si něco nenatáhl, kdyby snad měli utíkat nebo bojovat. To bylo důležité... nechcete mít v boji natažený sval, to mi věřte!
Každopádně, pak Mitoshi domluvil. "Jasně, já ale myslel z naší perspektivy. Oni k tomu důvody mají, tahat další. My nechceme, aby to někdo další měl.. a stejně se asi pokusíme jednou utéct, tak jako tak. Říkám, není proč čekat. Teď, nebo nikdy." dovysvětlil, jak to všechno vlastně myslel, a trochu se usmál. "Ne, neviděl. Nevím, kde jsou." dodal ještě k té otázce. Také by ho to zajímalo.. ale co se dá dělat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1231

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Thu Aug 20, 2015 2:02 pm

Najednou se zase otevřely dveře. Stál v nich ten stejný doktor, co předtím znásilňoval Eshena. Tentokrát ale nebyl sám. Za ním stáli další dva quincy. Doktor jim uhnul a oba dva vešli dovnitř. Jeden vzal Eshena pod krkem, zvedl ho a vyhodil na chodbu. Další vzal Mitoshiho a udělal s ním to samé. Zvláštní bylo, že oba dva super silní shinigami měli pocit, že se proti nim nedokážou bránit. Jako by něco hodně omezovalo jejich sílu. Hikaru tam zůstal sám. Tedy ne úplně. Ten doktor se tam s ním totiž zavřel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Thu Aug 20, 2015 2:08 pm

Eshen

No, Eshen tak nějak zapomněl, že je tam dost pravděpodobně i monitorují.. yeah. A tohle docela bolelo, ať už s nimi měli ti Quincy v plánu jakékoli cokoli.. což potvrzovalo Eshenovu teorii o tom, že ta "schopnost" předtím nebyla nic než náhoda, a že to prostě bylo radioaktivní a že brzy umře..
No, to, že ho i s Mitoshim vyhodili ven ho nenervovalo ani z poloviny tak, jakože doktor tam zůstal zavřen sám s Hikarem. Eshen se pokusil na chodbě postavit jen, jak to šlo.
"Když chcete něco po něm, nebylo by prostě jednodušší si vytáhnout jeho..?" zamumlal tak nějak potichu, ale pravděpodobně ho mohli slyšet všichni. Eshena strachovalo to, že tam je jen Hikaru, ale.. momentálně byl slabší než Rick na steroidech, takže na tom byl fakt špatně, a jen tam tak umřít by taky nebylo úplně hezké, protože by Hikarovi stejně nepomohl. "Co chcete?" zeptal se, pokud se mu podařilo postavit, ale ne nějak ostře.. spíš tím klasicky dost klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Thu Aug 20, 2015 2:17 pm

Mitoshi

Nestačil být ani rozmrzelý Eshenovou odpověďí, protože hned pár sekund na to opět přišli věznitelé.
Dosti hrubě "vyprovodili" jeho i Eshena ven z místnosti.
Jen co se mu podařilo nějak se sebrat ze země, už se chopil slova jeho kolega.
Spustil ruce podél těla.
Kido v cele nefungovalo a neměl tušení, jestli by to tady šlo.
Snažil se vymyslet nějaký nenápadný způsob, jak to zjistit. Nechtělo se mu totiž nechat tam Hikara s tím doktorem samotného...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Fri Aug 21, 2015 1:10 pm

Ani jeden z těch dvou Eshenovi neodpověděl. Místo toho modrovlase chytil za límec a táhl ho na druhou stranu než předtím doktor. Druhý quincy vzal Mitoshiho a šel opačným směrem. Takže celá trojice byla rozdělená.
Jak Mitoshi, tak Eshen ještě mohli uslyšet hlasitý bolestivý výkřik Hikara z cely.

Eshen > Eshena quincy zavedl do jakési malé místnosti, kde nebylo nic jiného než křeslo s pouty. Samozřejmě, že se Eshena ani nestihl nadát a už tam seděl připoutaný. Pak quincy odešel.

Mitoshi > Mitoshi byl odveden do jakéhosi velkého tréninkového komplexu, kde to vypadalo jako na poušti. (Dost se to podobá tomu, co má Urahara pod barákem.) Pak quincy odešel.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Fri Aug 21, 2015 5:15 pm

Mitoshi

Byl krajně rozpolcen faktem, že proti jednomu člověku nezmohl vůbec nic.
Než se nedál, byl hrubě vhozen do velké místnosti.
Pořádně se rozhlédl jestli neuvidí něco zajímavého, pak zkusil opět svůj supr Kido test a nakonec zavolal, jestli tu někdo není...

( mobil quick ppst sr)
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Fri Aug 21, 2015 7:08 pm

Eshen

No, neřekli mu nic.. tak už to taky někdy bývalo, ale vždycky to naštve.
To, že je ale rozdělí kompletně ho trochu překvapovalo. Čekal to už od začátku, když sem byli přivedeni, ale určitě ne teď. Neočekával ale, že by to bylo tím, že by se Quincy báli jejich spojených sil.. spíš měli nějaké vlastní pořádné plány, které až teď hodlali uskutečnit. Eshen sebou ještě trhl, když uslyšel Hikara. Bylo mu jedno, co mu tam dělají, ten doktor za to zaplatí, i kdyby si pro něj měl Eshen přijít z hrobu.
No, a pak ho zavedli tam, kam ho zavedli. Vypadalo to, jako taková ta vyslýchací místnost.. a nebo ta na elektrické křeslo. Ani jedno se Eshenovi ani trochu nelíbilo, to druhé pochopitelně ještě o něco méně vzhledem k tomu, že při výslechu by jim stejně neměl co říct..
No, ani se nenadál, a už tam seděl. Nebylo, co by s tím mohl udělat. Byl čas si trochu počkat..
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 9:13 am

Mitoshi

Najednou Mitoshi ucítil, jak se zatřásla zem. Pak uviděl, jak zpoza jedné skály vylezl jemu moc dobře známý drobek. Mitoshiho v žádném případě nešálil zrak. Byl to opravdu drobek - jeho bankai. Jak to bylo možné? Kdo ví? (já). Každopádně na otázky asi nebyl čas, protože drobek se dost rychle blížil k Mitoshimu a napřahoval se k útoku.

Eshen

Po asi patnácti minutách do místnosti konečně někdo vešel. A nebyl to nikdo jiný než sám doktor, který na Eshenovi předtím něco zkoušel, a potom se zavřel s Hikarem do cely. "Nějaké změny?" zeptal se doktor Eshena. "Už se Arvo projevil?" nahodil další otázku.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:03 am

Eshen

Eshen se podíval na svoje připoutané ruce, když se tam znova ten doktor objevil. Asi si ho oblíbil.. Eshena až moc zajímalo, co tam dělal s Hikarem, ale bylo mu jasné, že z něj stejně nemá šanci naprosto nic dostat.
"No, vzhledem k tomu, že vás furt chci jenom zabít a ne sežrat, tak hádám, že ne." pronesl tak nějak narovinu. Až takovej hlad teda rozhodně neměl, a po těch pokusech už vůbec ne.. a to bylo asi dobře. A Arvo byl pořád ticho..
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:13 am

Mitoshi

Zklamaně si povzdechl když Kido ase nefungovalo. A pak to viděl.
Už dlouho se nestalo, že by všemi oblíbeného blonďatého shinigamiho něco takhle šokovalo.
Sám sebe nachytal, jak s otevřenou pusou čučí na Drobka.
Pak se Drobek začal rychle blížit...
...
:

...
Ano, přihlížející by mohli na zlomek sekundy vidět podobný výraz.
Sám moc dobře věděl, jak odolný drobek je.
Kido, které stejně nemohl používat na něj moc nefungovalo, jediné co by ho mohlo rozbít by byl fyziký útok a Mitoshi neměl nejmenší zdání, kde by takovou sílu sebral.
Prozatím musel spoléhat na to, že Drobek je oproti shunpu pomalý. Zkusil se mu tedy vyhnout a odshunpovat se za něj.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:29 am

Eshen > "Chcete vědět, co jsem udělal s tím bělovlasým?" zeptal se Eshena. Ale zdálo se, že to byla spíš řečnická otázka, protože začal mluvit dál. "Nejdřív jsem ho spoutal, aby se nemohl bránit. Potom jsem vzal kleště a uštípl jsem mu všechny prsty na pravé ruce," samolibě se zasmál. "Pak na levé. Celkem hlasitě křičel. Až moc. A pořád mě prosil, ať toho nechám, že ho to bolí. Tak jsem vzal skalpel a vyřízl jsem mu jazyk. Bylo to, no," ukázal na svoji zástěru, která byla celá krvavá. "Celkem nehezké."

Mitoshi > Mitoshimu se podařilo použít shunpo. Dostal se přímo za drobka. Ten se začal otáčet. A zdálo se, že se chystá udeřit do Mitoshiho právě z otočky.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:34 am

Mitoshi

Z počátečního šoku se ještě nedočkal, už ale začal o celé situaci přemýšlet.
Shinigamiho zanpakuto bere energii z jeho reiatsu a Mitoshi si nepřipadal, že by měl aktivovaný bankai.
Pak tedy musí být někdě něco nebo někdo, kdo dává Ishimarovi energii.
Nejrychlejší Mitoshi sice nebyl, ale na Drobka by mu to stačit mohlo - proto si při dalším úhybu snažil svůj bankai prohlédnout co nejlépe, jestli na něm není něco podezŕelého nebo nezvyklého.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:39 am

Eshen

Eshen tam seděl, s hlavou svěšenou, díval se s ní do vlastních kolen. Doktora jakoby neposlouchal, i když všem musí být jasné, že slyšel až moc, až příliš moc dobře. A ještě ta zakrvácená zatracená zástěra. Eshen tam jen seděl, a zatraceně hluboce dýchal.
Spoiler:

Když zvedl na doktora hlavu, nebyl v nich ten Eshenův klid. Byla v nich ale ta nejšílenější směs všeho, co kdy kdo viděl. Smutek, zoufalství.. a velká spousta nenávisti mířená právě na člověka - kdo ví, jestli to vůbec byl člověk - který stál přímo před ním, a usmíval se, jako kdyby mu právě uvařil jahodový dort, a ne rozsekal žáka a jednoho z nejdůležitějších osob v Eshenově životě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:44 am

Eshen > "Tam jsem ale neskončil," řekl doktor a zdvihl ukazováček. "Pak jsem přešel k jeho nohám," vzal do ruky skalpel a začal ve vzduchu naznačovat, jak do Hikara řezal. "Začal jsem u chodidla a mířil jsem až ke stehnu, takhle," naznačil. "Snažil jsem se, aby to bylo co nejvíce bezbolestné," vzdychl. "Ale nevím, zda jsem to dokázal. Řekl zklamaně. "Nejspíš se tam chudák ještě krčí v té cele a brečí."

Mitoshi > Když se teď Mitoshi koukal pozorněji, všiml si, že spousta věcí je na Drobkovi jinak. Některé detaily úplně postrádal. Jeho brnění někde vypadalo osekaně. Navíc se i hýbal pomaleji a trochu jinak.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:50 am

Mitoshi

Když si všimnul chyb na Drobkovi, znejistěl.
Buď to mohla být vcelku dobrá kopie a nebo s ním něco udělali.
Ta druhá možnost se mu nelíbila tak moc, že si ji ani nepřipouštěl.
Ve víře, že se jedná o nedokonalou kopii se rozhlodl na TescoDrobka zaútočit.
Počkal, až se po něm opět ožene pestí a chtěl po jeho ruce vylézt až na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:53 am

Eshen

Eshen tak nějak pokračoval v civění na to, co už určitě byla zrůda a ne člověk, před ním. Hikaru byl pro něj synem, kterého Eshen nikdy neměl.. a nikdy se ani neukázalo cokoli, že by nějakého snad měl mít. Také slíbil.. ani ne tak Konan, jako spíš sobě, že Hikara dotáhne domů živého, zdravého a se stejnou švihlou povahou, jako se kterou se sem taky dostal.
A místo toho je dostalo takovýhle zvíře. A Eshen s tím nemohl nic dělat. Nemohl se ani pohnout, a přitom by si právě v tu chvíli nepřál nic jiného.. aby se mohl zase pohnout. Aby zase mohl vystřelit pravou rukou, a zase tomu &%@! zničit jeho krk..
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 10:59 am

Mitoshi > Přesně ve chvíli, kdy drobek udeřil pěstí, se Mitoshimu podařilo vyskočit na jeho ruku a dostat se až na hlavu. Ať chtěl udělat, co chtěl udělat, měl by to udělat rychle, protože drobek se chystal oběma rukama zaplácnout toho brouka, co mu lezl po hlavě.

Eshen > Doktor si něco začal pobrnkávat. Byla to dost otravná písnička. Pak vzal skalpel a řízl Eshena do ruky. Začal krvácet. "Hmm, že by to předtím skutečně byla jen náhoda?"
Zkusil to znovu. Eshen zase začal krvácet. "Jsem celkem zklamaný," řekl smutně. Doktor odešel opodál, kde nechal položený kufřík. Něco v něm začal dělat.
Eshena vyrušilo něco jiného. Zdálo se, jako by v dálce něco slyšel. Ozvěnu. S každou vteřinou to ale bylo jasnější.

"Tak slyšíš mě nebo ne?"
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 11:07 am

Eshen

Eshen cuknul rukou, když do ní bylo říznuto. Mělo to bolet, ale Eshena to nebolelo.. byl příliš zaslepen tou emocí, která ho právě dost jasně ovládala, když se tak na pana Doktora díval. Pravdou ale bylo, že by Eshen byl vlastně docela rád, že se to projevila jako náhoda.. a doktor v něm třeba už ztratil zájem.. Eshena už pomalu začínala spíš přemáhat bezmocnost, ten pocit, kdy už chcete sám jen v klidu v nějakém rohu dožít svých posledních pár hodin..
.. hlas, který nemohl patřit doktorovi mu ale zase pročistil mysl.
To, že tady sedí, za to mohl ten doktor. To, co udělal Hikarovi. To, že teď slyšel to, co slyšel. Za všechno mohl on, a do očí modrovlasého se vrátila spousta života.
"...Ahoj." zašeptal tak nějak Eshen. Každý, i ten, kdo ho nezná by věděl, že zní zatraceně naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 11:11 am

Mitoshi

Vyběhl tedy snad-fakeDrobkovi na hlavu a zhluboka se nadechl.
Bylo to teď nebo nikdy. Jestli to s ním dokáže vyřídit rychle, mohlo by to rozhodit nepŕátele do té míry, že by zvládli utéct.
Pravou dlaň sevřel v pěst a pořádně ji natáhl.
V každém případě ho musel zlikvidovat. Jestli je to jeho pravá zanpakuto, pochopí to. Jestli je to pravá zanpakuto, tohle přežije a Mishi si pravděpodobně něco zlomí.
A jestli ne... inu uvidíme.
"Ikkotsu!"
Veškerou silou, kterou v sobě zvládl nashromáždit vrazil pravou pěstí Drobkovi do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 11:20 am

Eshen > Modrovlas se najednou jakoby přesunul jinam. Podobalo se to jeho vnitřnímu světu. Jeho zanpakuto ale nikde nebyla. Místo toho naproti němu stál nějaký chlápek. Byl celkem dobře vypadající a vypracovaný. Měl rozcuchané bílé bílé vlasy. A učitě to byl hollow. Měl v břiše totiž díru.
"Jsem Arvo, ale myslím, že to už víš," představil se Eshenovi. "Ten chlápek si myslí, že mi vzal moji duši, ale je to hlupák." Nakonec přišel blíž k Eshenovi. "Chci ho zabít," řekl Arvo vážně.

Mitoshi > Než drobkovy ruce stihly dopadnout na Mitoshiho, ho blonďák udeřil pěstí. Vypadalo to strašně epicky. Jak se drobek úplně roztrhal vejpůl, a nakonec rozpadl na prach. Mitoshi měl pocit, jako by se mu jeho síla vracela. Problém nastal ve chvíli, kdy se objevilo asi pět takových drobků. A všichni se blížili k Mitoshimu.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 11:28 am

Eshen

Jediné místo, které vždy bylo dostatečně uklidňující.. noční les. Bylo tu krásně jako vždycky.. akorát tady chyběl Kurokamakiri. Určitě by ho teď seřval za to, jak to zase celé podělal, a jak se především vůbec nikdy neměl nechat zavřít do nějaké cely..
Místo toho tady ale byl někdo jiný. Vypadal trochu jinak, než by si Eshen Arva představoval.. vlastně vypadal jako docela chill týpek. Ale byl to hollow. "A já Eshen, ale to asi taky není potřeba." představil se, aby udržel nějakou tu úroveň slušnosti, kterou sám Arvo nahodil. Pak se na Arva docela mile usmál.. nikdy netušil, že něco takového udělá. "Tak to máme stejný krátkodobý cíl." pronesl k tomu, pořád s tím úsměvem. Ten ale trochu poklesl. "Tohle je pro něj pořád ale jenom test. Chce, abych na něj zaútočil." dodal k tomu to, co si myslel.. a co byla taky ta největší nevýhoda v tom všem.
Návrat nahoru Goto down
Miši

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   Mon Aug 24, 2015 11:30 am

Mitoshi

Po dopadu na zem v hromadě prachu se otřepal a napřímil se.
"Zvláštní..." šeptl...
Bylo zvláštní, že se Mitoshi cítil lépe než předtím, předpokládam by totiž, že bude vyčerpaný.
Také bylo zvláštní, že se to rozpadlo na prach. Očividně to skutečně byla opravdu fyziká kopie nezaložená na duševní energii. Kdyby byla dovedena k dokonalosti, mohla by to být hrozivá zbraň.
Dále bylo zvláštní, že jich na něj běželo ještě víc. Museli zahájit masovou produkci a tak rychle.
Samé zvláštnosti dneska sakra...
Mitoshi se odhodlaně podíval vstříc svým novým nepřátelům. Rozeběhl se směrem k nim.
Věděl, že stejnou taktikou je bude moci zničit, nicméně jejich počet to bude znesnadňovat.
Rozhodl se, že se v boji pokusí využít jejich velikost a částečnou nemotornost
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Quincy HQ   

Návrat nahoru Goto down

Quincy HQ
Strana 4 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: