PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Seireitei - město

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Seireitei - město    Fri Dec 04, 2015 9:44 am

"Hej, Satori," zakřičel mladý shinigami na svého kamaráda, který mu šel naproti. "Čau, Tarou!" oplatil mu pozdrav. "Kam jdeš?" zeptal se Tarou. "Dostal jsem misi od zástupce kapitána! A je tajná, takže ti to nemůžu říct!" začal se Satori smát.
"To není fér! Já pořád sedím za stolem a razítkuju papíry a ty se tu vydáváš na tajné mise? Však jsem byl na akademii lepší než ty."
"Časy se mění, kamaráde! Tvrdě jsem trénoval, abych byl tam, kde teď jsem," pochválil se Satori. V tu chvíli se aktivoval nedaleký senkaimon, který byl celou dobu zavřený. Oba dva na něj vykulili oči. "Nemělo by to být uzavřené?" zeptal se Tarou.
"Třeba už to opravili," pokrčil rameny Satori.
V tu chvíli se něco mihlo kolem nich. Nejspíš si toho ale ani nevšimli. "No, tak já půjdu, ať na mě nečekají. Nerad bych na své první misi takhle zdržoval," zasmál se znovu. Pak si ale všiml toho, že Tarouovi chybí půlka obličeje a levá část těla. Skácel se k zemi. Mrtvý. Satori vykřikl a chystal se vytáhnout zanpakuto. V tu chvíli ho ale něco přepůlilo a on spadl na zem. Křičel. Byla to neuvěřitelná bolest. A to až do chvíle, než mu něco rozdrtilo hlavu.

O pár momentů později se nad Seireitei objevil Izuna. Poprvé se za celou dobu vzal do ruky svojí pistoli. Ten legendární zbraň, o které Hayato mluvil. Namířil s ní na nebe. A pak zmáčkl spoušť. Překvapivě nevystřelil žádný velký projektil. Vypadalo to na normální výstřel z pistole.
Pak s ní namířil na Seireitei pod sebou. A znovu zmáčkl spoušť. O pár vteřin později se objevila obrovská exploze, která smetla hned několik budov.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 05, 2015 10:48 am

_______________________________________________________________________

Celé Seireitei bylo v plamenech. Obrovské budovy a věže, zhroucené na ulicích. Těla statečných shinigami, kteří se rozhodli bránit svůj domov všude možně. A málokdy v celku. Jen jedna stojící postava mezi tím vším.
S úsměvem se Izuna procházel po zohyzděných tělech těch, co se mu postavili do cesty. Ruce měl od krve. Ani mu nestáli za to, aby používal zbraně.

Ozval se hlasitý zvuk. Jako by někdo něco demoloval. Nepřestávalo to. Izuna se otočil a do ruky mu sjela jeho pistole. Na celé Seireitei právě spadl palác krále duší.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 1:19 pm

____________________________________________________________

Senkaimon se otevřel a z něj vyšlo to poslední, co mohlo vzdorovat Izunovi. To co uviděli, bylo hrozné. Celé Seireitei v troskách. A nejen to. I palác krále duší. V okolí nebylo nic jiného, než trosky, sutiny a smrt.

Uprostřed toho všeho stál Izuna. Ve zničeném oblečení, s velkým úsměvem na tváři. Bylo to tady. Všichni přítomní to věděli. Souboj, který rozhodne o osudu světa. Ne že by jich dnes bylo málo.

"Čekal jsem vás," řekl Izuna a narovnal se. "Trošku jsem to tady předělal. Doufám, že se vám to líbí." Pobaveně se uchechtl.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 1:35 pm

Aki Maki

Vyskočil ze senkaimonu a viděl všechnu tu spoušť. Nebyl rád, nebyl ani nerad..bylo mu to momentálně tak nějak fuk. Nejspíš se už během boje s Batarielem smířil s tím, že to tady bude takhle nějak vypadat. Aki byl smutný z toho, že to ovšem šlo asi dolů i s výzkumem ve 12. divizi a tak začínal mít trochu strach o svoji ruku. Bojoval už dlouho, byl unavenej, přišel o spoustu krve a teď je čekal asi úplně nejtěžší boj.
Nějaký nápad?
Zeptal se tak do davu během toho, co se usmíval na Izunu.
Tak ať už to máme za sebou..
Pravil y vykročil z davu.
Tak se naposledy podívej na své dílo, brzy už nebudeš mít čím..
Zakřičel provokativním hlasem směrem k Izunovi. Na tváři měl odhodlaný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 1:43 pm

Raiden

Brána Senkai se otevřela a odhalila... ten bordel. Raiden z ní samozřejmě vyletěl jako první, neboť starost o Gotei 13 byla jeho nejvyšší priorita v posledních letech. Ale tohle... Izuna stál uprostřed té destrukce. Kaoru, Kasumi, Lus, Satoshi,... všichni, hlesl v mysli a zahleděl se na Izunu. "Ty hajzle," pronesl krátce a kolem jeho těla se zvedla vlna energie. Bylo mu jedno, že se vyčerpal v boji s Batarielem, bylo mu jedno, že měl jednu ruku a jedno oko. Tohohle sráče na místě zabije a pomstí ty, co byli ztraceni. Doufal, že část lidí aspoň uprchla, měli na to připravené místa a všechno, ale nic nebylo jisté. Zuřivost mu momentálně dávala sílu stát. Jinak by se asi složil k zemi.
Rozhodně nehodlal brát Izunu na lehkou váhu, minule na to dojel. Jeho tělo začalo obklopovat bílé reiatsu, které začalo nabírat podobu plamenů. Technika, kterou začal s Razakim trénovat před patnácti lety, tu jenž u něj viděla možná ještě tak Kitsune a jeho eso na boj zblízka. "Shunko: Hakuen,"[Bílý plamen] procedil mezi zuby. "Tohle je za Gotei 13... a celé Soul Society! BAN-KAI!" zvedl svojí zanpakuto a z míst, kde bývala 1. divize se ozvala rána. Ze země vyjel... elektrický generátor? Takový dárek od Satoshiho k jmenování do pozice kapitána 1. divize. Raiden si tam ukládal část své energie, takže díky němu mohl opět přejít do plnohodnotného Bankaie. Pak použil problesknutí a spojenou silou Shunka a jeho elektřiny se rozhodl rozjet boj pořádnou pěsťovkou do držky nepřítele. V případě, že by Izuna hodlal provést okamžitý protiútok, v momentě se probleskl od něj.
Stav v jakém byl Raiden teď... no, nikdo ho tak nejspíše neviděl. Zuřil a dokonce ani neměl žádnou prupovídku. Doufal, že se ostatní přidají se vším, co ještě měli.

Minato

Minato se držel někde v okolí Hanza, netušil, co stihl Izuna udělat, ale když to viděl, zalapal po dechu. Tohle... nebylo možné! Jak to dokázal za takovou chvilku... jak s ním měli bojovat? Tohle byl jeho domov, měl ho přeci chránit... "Jak..." vydechl, jak ho měli porazit?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Miši

avatar

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 1:50 pm

Mitoshi

Ze Senkaimonu spíśe vyśel, než nějak epicky a energeticky vyletěl.
Už měl dost, ale sem přijít prostě musel...
A to co viděl...
Pro Akiho to asi takový šok nebyl... ale Mitoshi tu žil...
A měl rodinu?!
V hlavě mu rychle projely obrazy jeho nejbližších, které tu zanechal... Jeho dcera, Yoshirovy dalśí děti, jeho přátelé.... co s nimi teď bylo...
Pak jen bezeslova máchl svým mečem, který se dnes už tak po milionté proměnil na kladívko.
Cítil se trochu trapně, protože Raiden tady předváděl slušnou světelnou šou a on si jen proměnil meč... bylo to jako prdnout do lesa...
Nicméně to neměnilo nic na tom, že tohle muselo skončit. Hned...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 2:41 pm

Eshen

I on vyšel ze Senkaimonu. Hlavu měl vztyčenou vysoko.. i když henda viděl tu šílenou spoušť. Nepatřil sice mezi Gotei 13, ale.. neměl k nim nikdy daleko. A tohle býval jeho domov, tady býval důležitým úředníkem a měl jak svoji práci, tak celou organizaci rád. Bolelo to, vidět to všechno.. v takovémhle stavu.
Pravda, štěstím bylo, že všichni ti, jež nazýval přáteli, ti byli ve Světě lidí s ním... a co věděl, bývalá kapitánka Suki už měla dávno nebýt v Seireitei. Eshen nevěřil, že by měl Izuna důvod si pro ní zajít tam, kde momentálně byla.
"Zabijeme ho." odpověděl Akimu suše, když se zeptal, co budou dělat. Takhle nějak to muselo být, a Raiden mezitím stihl rozjet pořádnou show.. to bylo dobře, že tu měl nějaká esa v rukávu. Potřebují jeho sílu.
I Eshen dostal nápad.. ale bude na něj potřebovat čas. Čas, který mu ostatní teď ale dost možná mohli nabídnout, když jich tu je několik.
Vytáhl sekery, a běžel po zemi kolem boje, koukajíc, aby ho nic netrefilo z něj, ideálně ne nějaký Raidenův blesk. Obě sekery se zarývaly do země, a tím tedy i nechávaly za sebou ledovou stěnu..měl v plánu oběhnout celé "plánované" bojiště, a na to potřeboval trochu času.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
dead wind

avatar

Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 4:41 pm

Izanagi

Prošel portálem přímo k prvním troskám. Chvíli se rozhlížel, přestože cítil, že to takhle nějak bude vypadat. Celý život procházel troskami a celý život v těch troskách žil. Pouze poslední století bylo význačné tím, že žil v pohodlí Seireitei, kde se nemusel starat o své vlastní pohodlí. Vztáhl ruku na kámen před sebou, jako kdyby ho chtěl pohladit. Aspoň, že jsi zůstál nezkušený, Izuno. Hlesl, přičemž se škodolibě usmíval. 
Vytasil svojí zanpakuto a zapíchl jí před sebe, načež se sám opět posadil do meditační polohy. Po chvilce přemýšlení ho obklopilo zelené světlo. Šel si zpět pro to, co potřeboval.

Spoiler:
 

Yosh, jdeme na to. Zahřímal Izanagi. Otevřel oči, které jasně zeleně svítily, doslova je pohltil zelený plamen. Jeho zanpakuto taktéž zeleně problikla, ale pouze po své čepeli. Následně se z ní začaly odlamovat zelené střepy, které začaly poletovat všude okolo. Mohly jich být miliony a neustále padaly z izanagiho zanpakuto. 

Spoiler:
 

Běž Raidy, vidím všechno! Zahřímal, zatímco pozoroval Izunu. Zelené Střepy se mezitím nesly dál po krajině, jako kdyby jich nebyl konec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Fri Dec 11, 2015 10:12 pm

Kitsune

Dostala se do Seireitei skrz Senkaimon. Tedy alespoň do toho, co z něj zbylo. Jen pohled na to jí bolel u srdce. Doufala, že se všichni, na kterých jí záleželo, dostali včas pryč nebo alespoň někam do krytu. Nějaký protiatomový/protiapocalyptistický tu určitě někde měli. Snažila se vycítit něčí reiatsu. A pak tam stál on. Izuna. A ještě se usmíval, jakoby pod stromečkem našel poníka, po kterém tak toužil. Psychopat jeden. Měl by umřít krutou a bolestivou smrtí. Raiden se do něj hned pustil. Jeho Shunko už dlouho neviděla. Také by ho jednou chtěla umět. Mezitím tam Eshen vytvářel...Kitsune nevěděla přesně co, ale zatím to vypadalo na kluziště nebo bazén. Takže, až sejmou Izunu, tak se můžou jít sklouznout. To bylo super. Ale ne...bude věřit v Eshena a jeho cool Bankai. 
Kitsune na okamžik zavřela oči a soustředila se. Zvedla svůj meč nad hlavu a zamířila s ním k obloze. Celá byla obalena svým stříbřitým reiatsu. Pronesla jen jedno jediné slovo. "Ryū-gun!" Na nebi se objevilo sedm různě rozmístěných...no nejprve to vypadalo jako šesticípé hvězdy v kruhu s jedním tomoe nad každým cípem a jakýmisi znaky mezi nimi(jako má Kitsune na zádech - viz), pak se z nich ale stalo něco připomínající jakési portály bůh ví kam a z každého z nich....vyletěl drak. Každý vypadal jinak. Jeden měl dokonce dvě hlavy. Jeden byl celej takovej trnitej. Jeden vypadal jako takový ten tradiční japonský drak. Jeden dokonce připomínal rozkvetlou růži a místo ocasu měl trnitý šlahoun, druhý vypadal celkem tak nějak zmrzle a jiný zase jiskřil jak Raiden, ten dokonce vypadal i trošku opile, se tam tak divně motal na tom nebi. Každý z nich měl jinou barvu. Zároveň měli svou vlastní hlavu. Avšak stále tu byl někdo, kdo jim dokázal velet. Král draků. Kitsunin Bankai. Tohle byl její trumf, její vlastní armáda.

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 12, 2015 9:01 am

Izuna

Rozhodl jsem se, že to uděláme trochu víc takticky. Je tu moc lidí a tohle bych chtěl docela vyzkoušet. Napíšu, co dělá každá vaše postava předtím, než na to budu reagovat, aby se rychleji dalo orientovat v tom, co jste napsali v těch velkých postech + za to připíšu, v jakým stavu vaše postava je. Tam aplikujeme trochu logiky.

• Aki se usmívá / 35% fit - Aki bojoval několik soubojů celou noc. A u dvou z nich byl klíčový k poražení protivníka. Teď momentálně na tom není už moc dobře. Pořád je schopný nějak přispět.

• Raiden aktivoval bankai po druhé/používá shunko/nechal si poslat další sílu / 49% fit - Raiden také bojoval celou noc. Proti Yoshirovi, na kterého sesílal nejmocnější kido. Byl klíčový při poražení Azazela - odhalil jeho slabinu svým elektrickým útokem. A byl klíčový při poražení Batariela, na kterého použil bankai a několik opravdu silných technik. Raiden ukázal, co znamená být kapitán první divize - a to nebojoval svoji plnou silou, když byla část uzavřená v Seireitei. Pořád je schopný bojovat, ale určitě ne sám.

• Minato stojí opodál a pozoruje situaci. / 75% fit - Minato se tolik neúčastnil bojů, ale i tak ho používání quincy schopností celkem vyčerpalo. Přece jen, není na to zvyklý. Pokud by chtěl přispět, určitě by mohl.

• Mitoshi se připravuje. Aktivoval shikai a vyčkává / 50% fit - Mitoshi je na tom dost podobně jako Raiden. Bojoval celou noc, což je dost vyčerpávající. Jako prvnímu shinigamimu v historii se mu podařilo aktivovat bankai na zanpakuto, která není jeho, což si taky vybralo daň na jeho duševní energii. Byl důležitou součástí skupiny, která bojovala proti Batarielovi. Pořád je ve stavu, kdy může dost pomoct při poražení Izuny.

• Eshen běží kolem bojiště a škrábe sekerami po zemi, čímž za sebou nechává ledovou stěnu. / 35% fit - Eshen je velmi silný a za těch pár let i docela zkušený. Pořád za sebou ale nemá tolik let tréninku jako ostatní kapitán-level postavy a používání bankaie si na tom vybere svoji daň. Eshen hrál velmi důležitou roli při poražení obou démonů. Jednoho z nich dokonce sám zabil.
Určitě může přispět, ale myslím si, že už mu ten bankai moc dlouho nevydrží.

• Izanagi se připravuje na aktivaci bankaie; jeho pozorovací schopnosti jsou nadkapitánské / 80% fit - Izanagi bojoval s Izunou předtím, než quincy utekl zničit Seireitei. Místo toho, aby se vrhl do souboje s démony, což ostatní možná úplně neocení, šel odpočívat a chvíli spal, takže se mu podařilo nabrat nějaké síly. Izanagi by v tomhle souboji mohl být klíčový při poražení Izuny.

• Kitsune útočí na Izunu pomocí Ryu-gun techniky, která vyvolá sedm různých draků / 40% fit - Kitsune bojuje celou noc. Hrála důležitou roli při poražení Yoshira a Azazela. Chtěla se účastnit i Batarielova pádu, ale jaksi to nestihla. Už nějakou dobu má aktivní bankai, což si docela hodně vybírá svou daň. Kitsune určitě může pomoct při souboji s Izunou, ale ten bankai asi už moc dlouho nevydrží.

__________________________________________________________

Raiden se dostal k Izunovi a podařilo se mu trefit ho pěstí. Izuna už tu nějakou dobu byl a podle všeho se nezastavil, takže na tom asi taky nebyl úplně nejlíp. V Seireitei navíc bylo hodně postav, které mu mohly aspoň maličko zatopit.
A pak přešel do okamžitého protiútoku. Dostal se přímo k Raidenovi - ten se ale probleskl za něj. Izuna tasil svůj meč a hbitě se otočil. Pak vyrazil proti kapitánovi a začal po něm sekat ze všech různých směrů. Byly to hodně rychlé útoky.

Izanagi to všechno viděl. Izunovy reakce byly perfektní. Skoro božské. Po tom, co ho Raiden trefil, se quincy dokázal během několika kratičkých okamžiku vzpamatovat a okamžitě zaútočit. A když se Raiden probleskl pryč, Izuna jako by věděl kam a hned se na něj vrhl. Izanagi si ale všiml jedné věci. Něco mu nemohlo ujít. Izanagi byl mistr meče a všech bojových technik na blízko. Pokud tomu někdo rozuměl, tak to byl on. Všiml si toho, že když Izuna seká ze své levé strany, dává meč o trochu víc vysoko, než by pro něj bylo dobré. Tedy, za předpokladu, že by proti němu stál někdo, kdo dokáže vystihnout přesný okamžik, kdy Izuna při seku z levé strany, nechává maličky opening právě na své levé straně, kam by nestihl meč vrátit, kdyby na něj někdo zaútočil.

Raiden si všiml toho, že z nebe na Izunu útočí několik draků Kitsune. Izuna se soustředil na boj s Raidenem, ale byl si vědom toho, co se nad nimi děje. Zatím ale vyčkával na to, jak to bude pokračovat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 12, 2015 10:57 am

Raiden

Izuna se stále nedal jen tak odpálit pěstí a začal šermířský souboj. Problém byl, že Raiden se ještě stále neadaptoval na chybějící oko a tudíž útoky na levou část těla byly značně problematické. Sice ho chránilo shunko, ale přiznejme si... Izuna měl docela koule a tak se několik řezných ran, i když jen povrchových objevilo na Raidenově boku. Ty se však okamžitě zaškvařovali elektřinou.
Bojiště začínalo být opravdu jak za apokalypsy. Nad Seireitei byla obří bouře, ve které létali draci, zemi zaplavilo zelený cosi a někdo k tomu přidal i trochu ledu. Raiden dal snad Izanagimu dost času, aby analyzoval Izunův bojový vzorec a přešel opět do aktivního útoku. Odskočil o kousek dozadu a prudce švihl svůj meč po Izunovi, aby ho na moment rozptýlil. Na krátký okamžik se zbavil blesků kolem sebe a zkoncentroval sílu Shunka do pěsti. Následně použil svůj bleskový přenos a objevil se Izunovi u boku, ne v zádech, jak by někdo čekal. Napálil mu to pěstí přímo do žeber. Jednalo se o silný Hakudo úder, plus plamenné shunko rádo vybouchlo dotčený cíl, takže by snad mohl být odmrštěn směrem k ostatním, kteří by si do něj mohli taky praštit. Takový Mitoshi-homerun by se hodil. Po tomto tahu se Raiden stáhl, nějaký ten průlom už udělal, ať ho na moment zastoupí ostatní. Vše se teď dělo nějak moc rychle. Izuna byl hodně rychlý, ale to většina lidí tady taky. Meč se vrátil Raidenovi do ruky, takže se mohl bránit.

Minato

Minato se podíval na Hanza. "Vyrůstal jsi s ním. Má Izuna nějaký slepý bod, kam bych mohl střílet, aby to mělo efekt?" zeptal se zcela vážně. Neměl takové síly, aby to mohl provádět plošně, ale kdyby se mu podařilo zasáhnout ten správný bod, možná by to vyjít mohlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 12, 2015 11:08 am

Eshen

Eshen běžel dál kolem bojiště tvoříc svojí dvojitou stěnu. Dobře věděl to, že tohle nemůže už dlouho vydržet. K Bankai se v životě dostal jenom jednou, a to bylo v ten den, kdy se ho naučil - ano, tohle bylo teprve podruhé. Eshen ho nerad vyvolával.. a Kurokamakiri nerad nechával ukázat svoji pravou tvář.
A tak Eshen ještě přidal do běhu. Tohle dost možná bude poslední věcí, co v tomhle boji udělá, a tak chtěl, aby to mělo alespoň nějaký efekt, i když časování bylo také důležité. Pochopitelně celou dobu sledoval dění v boji, i když obíhal, a tak mohl vidět, že Izuna je na něj pořád v přímém souboji moc rychlý... ale bylo jich tu hodně, a ti nejlepší.. Eshen věřil, že můžou uspět.
.. I když škoda, že sem nemohl Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 12, 2015 11:16 am

Aki Maki

Všichni začali metat své nejsilnější techniky. Aki nevěděl moc jak přispět. Vlastně ani nevěděl, jestli může stále používat své shikaiové techniky. No asi nezbývalo nic jiného, než to zkusit. Aki tedy zkusil schopnost jak Jiga, tak Fugi. Schopnosti byly totožné, jen jedna se používala ve dne a druhá v noci. A ano, jednalo se o neviditelnost. Aki věděl, že jeho jediná šance bude asi jeden nepozorovaný útok. Pak možná cero, jinak už přispět k souboji nemohl. Bylo to smutné. Aki to viděl tak, že se hned po celém tomto incidentu vypaří a sám se pokusí získat bankai, bylo už na čase, když už ho používal i modrovlas.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Miši

avatar

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 12, 2015 1:11 pm

Mitoshi

Vzhledem k tomu, že Izuna je OP a nevím přesně co se stalo, předložím zde dvě možnosti co Mitoshi udělal.
1) Jestli Raiden skutečně Izunu odpálil směrem k nim, tak jednal přesnĚ tak jak to kapitán první divize čekal - rozběhl se k příletajícímu nepŕíteli a dal mu svým kladivem co největší bombu, kterou zvládl a poslal ho tak zpátky směrem k Raidenovi. Pak se stáhl a čekal na dalsí možnost ke spolupráci.
2) Jestli ho Raiden nezasáhl nebo zasáhl a neodhodil, vypustil Mitoshi co největší dávku reiatsu do země a nechal povrch pod Izunou, aby se propadl a tak ho vyvedl z rovnováhy a dal možnost k útoku opět vrchnímu kapitánovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Sat Dec 12, 2015 2:57 pm

Kitsune

Bylo jí jasné, že, až její technika zmizí, zmizí s ní i její Bankai. Že před tím radši nešla spát jako Izanagi..No a jelikož jsem na tom podobně jako Miši a nevím, jestli jeho a Reidenův útok vyšel, tak s dovolením napodobím Mišiho.
1a) Pokud ho Raiden trefil a Mitoshi taky, nechala další útok na Raidenovi.
1b)Pokud ho Raiden trefil, ale Mishi ne, letělo na Izunu Kitsunino cero. 
2)Pokud ho Raiden neodpálil, tak jak Mitoshi propadával tu zemi pod Izunou, se z několika škvír, které se tak v zemi jistě vytvořily, vyrazily tlusté silné trnité šlahouny.(To se předvedl ten drak podobný růži) Ty se neskutečnou rychlostí začaly omotávat kolem Izunových končetin, aby mu zabránily v pohybu. Obzvlášť se zaměřily na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 8:38 am

Raiden > 45% - Koncentrovaný útok Raidenovi vyšel. Izuna přece jen taky bojoval skoro celou noc. Ozvalo se dost nepříjemné křupnutí a Izuna se proletěl směrem k ostatním.

Hanzo > "Izuna nemá slepý bod, obávám se," odpověděl Hanzo. "Ale vidím, že hrubá síla na něj funguje, to je poprvé," uchechtl se. "Možná máme naději," řekl. Pak aktivoval luk a naznačil hlavou. Quincy ze zlatého kříže se připravili do bojových pozic.

Eshen > 30% - Eshen s každým krokem cítil, jak má těžší nohy. Nicméně podařilo se mu vytvořit kolem bojiště dvojitou stěnu.

Aki > 31% - Akimu se podařilo zneviditelnit se.

Mitoshi > 45% - Mitoshi se napřáhl a pořádně po Izunovi vypálil kladivem. Vypadalo to, že se trefí. V tu chvíli se ale Izuna prudce otočil a chytil kladivo oběma rukama. Během toho samozřejmě zahodil svůj meč. Silou se vyšvihl nad Mitoshiho, přeskočil ho a s otočkou blonďáka odkopl směrem k Raidenovi. Pak okamžitě zaútočil na Minata. Hanzo po něm ale okamžitě vystřelil šíp z bezprostřední blízkosti. Izuna byl ale tak trochu z jiného těsta, takže šíp prostě odpálil holou rukou. Pak Hanza chytil pod krkem a hodil do Eshenově zdi. Okamžitě se přesunul k ostatním členům Zlatého kříže. Nejspíš už mu bylo jasné, že jsou proti němu. Odkopl Rori, pak pěstí udeřil Shigure do obličeje, fialku chytil za vlasy a prostě jej vší silou hodil proti zemi. No, a pak se dostal k Einarovi, který už byl ale připraven a vší silou do Izuny udeřil. Celá země se zatřásla a Izuna odletěl celkem rychle zpět na bojiště. Einar to udělal hlavně proto, aby se Izuna nedostal k Izanagimu, který seděl za ním. Bylo jasné, že shinigami něco plánuje.

Během tohoto všeho si Izanagi všiml další věci. Izuna spoléhá na svoji rychlost a sílu. Používá nějaký druh kickboxu - ale není perfektní. Jeho kroky jsou občas maličko mimo a někdy nevyužívá plný potenciál svých úderů.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
dead wind

avatar

Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 11:16 am

Izanagi


Stále jsem pozoroval bitvu a soustředil se na Izunovo slabiny. Občas jsem mohl vidět i slabiny útoků našich spojenců, ale tohle mě momentálně nezajímalo. Všechno co jsem chtěl, byl on. Vstal jsem a ruce jsem dal k sobě jako kdybych se měl modlit. První fázi vyvolávání jsem měl již za sebou, spousta střepů dopadala daleko po krajině a nesla se dál, to bylo dobré znamení. Teď jsem i já potřeboval připravit tělo na fázi bankaie. Uvolnil jsem tedy sílu, kterou moje zanpakuto shromažďovala a chystal jsem se vydat naproti Izunovi.

Zavřel jsem oči, abych se mohl lépe soustředit, když Izuna proletěl kolem, pohodlně jsem se probleskl za něj a ve vzduchu letěl s ním. "Yo" Jedním silným kopancem jsem ho poslal k nebi. Vydalo to velice silný skřípavý vzduch a pokud někdy Izanagi kopl silně, tak tohle byl jiný level. Poskytl jsem tímhle pohybem všem ostatním spoustu času vyslat na Izunu spoustu útoků, protože za nějaký čas bude padat zase dolů. Sám jsem se postavil a v rukou začal hromadit přebytečnou energii, kterou jsem do bankaie nechtěl poslat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 12:38 pm

Raiden

Jeho útok vyšel, což bylo vcelku překvapivé, ale rozhodně to neuškodilo. Problém byl, že Izuna stále ještě měl co ukázat a tak proti Raidenovi hnedle letěl Mitoshi. Toho Raiden chytil, nepotřeboval další omlácené spolubojovníky, stačilo, jak začal jejích nepřítel řádit mezi vlastními lidmi. I to se mu hnusilo... Naštěstí zakročil i Izanagi a Izuna snad vyletěl vzhůru do nebes. Raidenovo shunko se pak pozvolna začalo mísit s jeho bleskovým obalem, takže vzniklo něco, co tvořilo jak obranu, tak se to dalo použít na útok. Kapitán 1. divize dal prostor na útok ostatním a sám zaútočil až ve chvíli, kdy měl Izuna začít klesat. Probleskl se prudce nad něj. "Modo Raienjin!" [Mód Bleskovo-ohnivého boha]. Na Batariela poslal svůj nejmocnější útok, na Izunu si šetřil nejmocnější formu. Kombinace bankaie a shunka byla nejspíš jedna z nejšílenějších a nejobtížnějších shinigami disciplín. Kombinovala rychlost blesku a destruktivní moc reiatsu, která nabírala podobu ohně. Prostě kaboom. A tak Raiden udělal kop s otočkou a snad poslal Izunu přímým letem proti Izanagimu. Tohle by mohlo vyjít.

Modo Raienjin:
 

Minato

V Minatovi zuřil vnitřní boj. Vyčítal si, jak je k ničemu, když najednou vystartoval Izuna proti němu. Naštěstí ho zastavil Hanzo, jenže za cenu toho, že většina Quincy byla odpálena kamsi do okolí. Zastavil ho až velkej černej.
"Už... dost... Izuno!" zamumlal Minato. Nemohl se tady sice rovnat s ostatními, ale momentálně byl solidně naštvanej, že jeho vzdálenej příbuznej dělá takovejhle bordel. "Shichiseiken!" vykřikl jméno svého shikaie a k tomu v ruce vytvořil Quincy luk. Za ním se roztočilo 7 mečů tvořených ze stříbrného reiatsu. 4 z nich byly výrazné, 3 stále zamlžené. Shichiseiken řekl, že další meče uvolní ve chvíli, kdy to bude vhodné. No, pokud to nebyla tahle doba, tak snad budou ty stávající stačit. Minato natáhl luk a vystřelil... dva meče tvořené z reiatsu, jenž byly přesnou kopií Tsukikenu. "Tenrin: Gessen!" vykřikl a z čepelí začali létat stříbrné energetické disky na Izunu. Když neměl slepý bod, tak to bude chtít celoplošné bombardování.

Tsukiken:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 1:10 pm

Izuna tedy vyletěl k nebi po tom, co ho Izanagi vykopl. Nutno podotknout, že to byla asi největší rána, co kdy Izuna dostal. I když ten Raidenův pěsťák, co schytal předtím, taky nebyl úplně slabý. Tohle bylo snad poprvé v jeho životě, co Izuna vyplivl tolik krve.
Pak proti němu letěly Minatovy útoky. Izuna začal mávat rukama a jeden za druhým odrážet. Co si ten parchant myslel?! Stačilo to ale dost na to, aby se Izuna na chvíli nesoustředil. Raiden se objevil nad ním a to, co předvedl, musel být jeho finální útok. Byla to plná síla kapitána první divize. Kdyby všichni přítomní nebyli tak silní (dobře, možná Minatovi se zaklepaly nohy.) Nejspíš by omdleli z náporu duševního tlaku.
Izuna schytal Raidenův útok. Raiden ucítil, jak mu na obličeji přistála krev a Izuna už padal k zemi.
(Po tomhle Raidenovi zůstává 5% a nejspíš se mu deaktivoval bankai i shunko)

Izuna padal a dopadl. Chyběla mu levá ruka od loktu dolů. I tak ale vstal. Byl celý pomlácený, krvavý a už i on se občas zakolíbal ze strany na stranu, ale pořád to nestačilo. Izuna se zhluboka nadechl. Pak hodně hlasitě zakřičel. Byl v tom slyšet vztek. Neuvěřitelný. "Všechny vás zabiju!!" zakřičel. Kolem jeho nohou se začal zvedat prach ze země a na Izunově těle se začala objevovat světle modrá záře.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 1:22 pm

Raiden

Pomsta byla sladká! Ruka upadla. Raidenova síla dostala Izunu snad na úroveň ostatních a ještě k tomu ho ochromila tak, že už mohl střílet jen z pistole. Nebo tak něco. Problém byl, že Raidenova síla šla teď momentálně slušně do kytek, tudíž se z posledních sil probleskl stranou od bojiště a v ruce se mu objevila lahev saké. Deaktivoval bankai a jeho zanpakuto se zhmotnila zabodnutá v zemi vedle něj. Izuna už zase řval, že všechny zabije. "Drž už hubu," křikl zpět a napil se. Měl dost.

Minato

Tak tohle byla síla vrchních kapitánů? Ok, Minato se opravdu zaklepal, tady neměl co dělat. Ale byl tu. Izuna přišel o ruku, což bylo dobré znamení. Namířil na něj tedy luk a opět vystřelil. "Tenken!" na Izunu letěly dva meče. Minato do tohoto útoku koncentroval více síly než do toho předchozího. Meče se zabodly do země kousek od Izuny a z podněho vyletěl sloupec bílé energie.

Tenken:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 2:48 pm

Aki Maki

Byl rád, že jeho schopnosti fungují. Oddělil se tedy od zbytku skupiny a dále pozoroval souboj. Čekal na nejvhodnější moment, kdy bude moct zaútočit, jelikžo nepočítal s tím, že by těch útoků dnes dal ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 2:57 pm

Kitsune

Mitoshi Izunu nemajzl kladivem, Kitsune ho nemajzla cerem, Izuna nemajzl Minata...ale nějaký nový quincy majzl Izunu..teda pokusil se, ale byl odražen a chycen pod krkem...jo tohle Kitsune moc dobře znala. Pak se ten quincy letěl rozplácnout o zeď. Minato začal střílet, Izanagi přestal meditovat a flákl Izunu tak, že letěl na výlet, kde ho zase majzl Raiden. No...teď tam stál...celý od krve, rukou měl jak Raiden...Dokud na něj ze země nevystřelil Minato. V tu samou chvíli na Izunu letěl světelný a temný paprsek paprsek. Každý od jiného draka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 2:57 pm

Eshen

Většina naházela nějaké další cool útoky. Ten neznámý Shinigami asi konečně předvedl nějakou pořádnou demonstraci svojí síly, a jak vidno, vrchní Kapitán Raiden už se taky nenechával zahanbit. Byly to solidní útoky, a Izuna vypadal dosti zraněný. Zbavili ho ruky.. a taky stál na místě. Tohle byla chvíle, na kterou Eshen čekal, i když viditelně sbíral více sil.
To, že mu neznámý Quincy proletěl zdmi vůbec nic neznamenalo. Eshen na svoje útoky potřeboval led, ne zeď.. a led tam zůstal. Byla ale ještě jedna věc, co musel udělat, než se dá do all-out útoku, který měl v plánu. To poslední, co mu ještě zbývalo.
"Arvo, jestli není teď ta chvíle, nikdy už nebude." pronesl dovnitř do své mysli. Opravdu tomu tak bylo. Tohle bylo poslední, na co měl Eshen sílu.
Hodil obě sekery po stojícím Izunovi.. jednu hodil kus za něj, ne na něj.
"Tříštivá brána, Kurokamakiri." zahučel znovu. Všechny ty zdi ledu, všechen ten led kolem.. rozpadlo se to. Na úlomky. Velké úlomky, malé úlomky, miniaturní. Bylo jich milióny snad i více, a všechny byly sakra ostré. Rozletěly se směrem po Izunovi.
A tak činil i Eshen, když se objevil na místě té sekery, která letěla za Izunu. Potřeboval k němu být co nejblíž. Aby nikam neutekl.
"Cero!" zahučel, míříc z bezprostřední blízkosti na Izunu. Taky to mohlo dopadnout, že se na něj Arvo vykašle a že tam prostě ukončí život. Taky tam mohl ukončit život i zásluhou Izuny.. a klidně i vlastních střepů. Eshen se jen postaral, aby mu žádný neproletěl hlavou, a aby mu tělem neproletěl žádný z těch obrovských, ale jinak to nekontroloval. Eshen o tom nepřemýšlel. Tohle bylo poslední, co měl. Poslední, co mohl Gotei 13 dát.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Miši

avatar

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 3:41 pm

Mitoshi

Na poděkování Raidenovi za záchranu bude asi čas jindy, protože se teď děla spousta jiných věcí.
Nejpodstanější z nich pro Mitoshiho byla ale teď hromada ledových střepů všude kolem nich, které měly udělat z Izuny jehelníček.
Horší na tomto útoku bylo to, že mezi střepy a Izunou jsme stáli vlastně my všichni, ale zase jsme byli všichni dosti rychlí (teda snad) na to, aby jsme se jim vyhli.
To Mitoshi neudělal, nechal za sebou vyrůst zeď, která ho měla před přilétajícím ledem ochránit a zároveň nechal ze země kolem Izuny vyjet několik kamených bodáků tak, aby neohrozili Eshena.
Bodáky ze zdola, střepy z vrchu - kdyby nebyl Izuna takový škaredý bubák tak by Mitoshi věřil že tento útok ho konečně vyřídí...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
dead wind

avatar

Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Wed Dec 16, 2015 5:28 pm

Izanagi


Původně se připravoval také k útoku, avšak když se chystal vypustit vlnu reiatsu, ucítil ve své ruce podivné zašimrání. Od útoku tedy nakonec ustoupil, protože tohle byla přesně ta chvíle, kdy se jeho bankai plně připravil. Cítil to teprve potřetí v životě, ale bylo to něco, co považoval za nejkrásnější pocit na světě. Jeho tělo začala plnit energie, kterou uchovávala jeho zanpakuto a postupně prosvítila každý kout jeho duše. Jílec jeho zanpakuto začal vibrovat a následně taktéž uvolnil energii, z které se sestavila nová čepel, jelikož původní čepel byla roztroušená po krajině. Izanagi pozvedl zanpakuto nad sebe, načež začala celá zeleně zářit. Všichni ostatní mohli vidět, že začaly taktéž velice silně zářit a vibrovat úlomky roztroušené po okolí. Záře nabrala neskutečné síly, takže za chvíli nebylo vidět na krok, ale pokud byl někdo velice zkušený se světlem, mohlo mu připadat, že Izanagiho zanpakuto nějakým záhadným způsobem komunikuje a volá emitující střepy. 

Záře za ohlušujícího zakvílení zmizela, bylo to jako kdyby někdo hodil flashbang. Pak nastalo to, co nikdo nečekal. Stromy, na které dopadly střepy se začaly pohybovat a podivně bručet. Kameny se začaly kutálet a vytvářet obrovské kupy na kterých setrvávaly.Zem se vám zdála velmi horká, jako kdyby z ní měl každou chvíli vytrysknout horký pramen. Byla to příroda v pohybu, jaký jste do teď neznali. Ale i tato fáze trvala chvíli, byla strašidelná a neuvěřitelná, ale to jen do doby, než Izanagi pronesla ta slova. Bankai, Shizen no Kenmaru! Zanpakuto problikla a její čepel obalil proud ostrého větru. Všechny stromy, kameny, všechna pevná země, kterou jste viděli, se začala rozpadat na prach a písek. Všechna energie proudila do Izanagiho čepele, která za hlasitého zapískání došla transformace. Všechno co jste nyní okolo vás viděli, byl pouze písek a prach. 


Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    

Návrat nahoru Goto down
 
Seireitei - město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: