Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Seireitei - Město

Goto down 
+5
Raiden
Eshen
Red
Miši
passionpower
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyThu Jan 21, 2016 5:04 pm

Aki Maki

Vzpomněl si na svůj poslední rozhovor pro Ban-Kai. No, bylo asi na čase zpravit si trochu reputaci.
No, pokud dáte to zvíře pryč, tak nemám problém..posadíte se?
Pravil Aki s úsměvem a ukázal na místečka naproti sobě pod paraplíčkem. Poté se podíval na Chieko a opět se usmál, aby jí dal najevo, že to platí i pro ni. A taky aby se ujistil, že ta kočka ještě neútočí.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyThu Jan 21, 2016 5:13 pm

Chieko

"Alergii?" pronesla překvapeně Chieko a podívala se na ty dva kočičáky, co měla na ramenech...ano, byly dva. Chudák Aki. Na vyzvání, aby odložila kočky, se podívala na Kura a kývla na něj. Ten jí seskočil z ramene. Pak vzala do náruče Fluffyho a odložila ho stranou, kam k němu pak došel i černý kocour. "Děkuji." poděkovala za nabídku k posezení. Poté tedy došla na místo, kam Aki ukazoval a spořádaně si tam sedla.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyThu Jan 21, 2016 5:18 pm

Aki Maki

A nakonec dívka oba kočičáky odendala, díky tomu se Aki hned cítil trochu bezpečněji. Poté se i usadila, Aki by jim rád nabídl nějaké pití, ale bohužel tu žádné neměl. A nikoho z divize pro nic poslat nemohl, jelikož členů bylo málo a všichni měli spoustu práce.
Tak, co vás zajímá?
Pravil opět jak jinak, než s úsměvem. Už je možná i zbytečné to pomalu psát.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyFri Jan 22, 2016 3:42 pm

Baru

se také podívala na Chieko, a potom si sedla za ní.
"Děkujeme, kapitáne," usmála se mile a mezitím si vytahovala své náčiní. Vše to samozřejmě bylo jen další divadýlko, jak získat víc času. Docela špatně se jí přemýšlelo v přítomnosti tohoto muže, v její mysli nebyl zapsán zrovna jako neškodný. Nechtěla ho svými otázkami naštvat, takže se rozhodla začít něčím snad neškodným. "Pro začátek mi prosím řekněte několik zajímavých informací pro naše čtenáře. Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo, jste spíš bordelář nebo milujete pořádek, jste svobodný nebo zadaný a jaký je váš nejoblíbenější aspekt toho, že jste kapitán?" začala tedy pár relativně neškodnými dotazy. Bulvár prodával, i když Baru osobně nic z toho zvlášť nezajímalo. Čekala, jestli Chieko také něco dodá.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyFri Jan 22, 2016 3:58 pm

Chieko

Chieko se dívala na toho muže před sebou.Mezitím, co si Hiboru-sama vytahovala své reportérské náčiní, ona sama si vytáhla svůj kočičkovaný zápisníček a tužku. Otevřela ho a napsala si ten fakt, že má kapitán alergii na kočky. Když pak Hiboru-sama začala se svými otázkami, napsala si je také, za každou dala dvojtečku a pak už jen čekala, na odpovědi kapitána. Kuro se zatím opodál rozvalil v trávě a sledoval je.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyFri Jan 22, 2016 4:01 pm

Aki Maki

Akiho unavovalo to papírování, takže bral tento rozhovor jako celkem zajímavé rozptýlení. Navíc tu neměl mco kamarádů, no...neměl asi kamarády, takže byl pro něj celkově kontakt s dalšíma lidma příjemné rozptýlení.
No, oblíbené jídlo..řekněme, že jídlo které si sám osobně připravím..v posledních letech jsem ztratil důvěru k jídlu od jiných osob, mohly by se toho jídla třeba dotknotu nebo tak že...nic jiného v tom nehledejte..
Zasmál se a klasicky si jako vždy rukou projel svoji ofinu.
Určitě jsem pro pořádek. Chci vždy vědět, kde mám své věci..jak můžete vidět zde..
Pravil a svou jedinou rukou ukázal na zemi na dvě hromádky papírů, které měl opravdu pečlivě srovnané.
Nezadaný a co se týče kapitánství..nejvíce se mi líbí respekt..
Odpověděl jednoduše s klasickým úsměvem od ucha k uchu, až měl oči téměř zavřené.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyFri Jan 22, 2016 4:21 pm

Baru

viděla, že si Chieko píše všechny kapitánovy odpovědi, takže si sama udělala jen nějaké heslovité poznámky. Zástupkyně se na nic nezeptala, takže to vypadalo, že to dále bude na Baru.
"Jaká byla vaše první myšlenka, když jste se stal kapitánem? Poprvé i podruhé," zeptala se stejným tónem, jakým se ptala na jídlo. U ostatních kapitánů by to určitě taky byla otázka patřící spíš do bulváru, ovšem s Akim to bylo trochu jinak, takže byla Baru zvědavá na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyFri Jan 22, 2016 4:28 pm

Chieko

Chieko si poctivě napsala všechno, co kapitán řekl. Nepsala si to ale slovo od slova, nýbrž jen výtah z toho. Poté se Hiboru-sama zeptala na další otázku a Chieko si jí zapsala do svého zápisníčku a čekala na odpověď. Když jim pak odpověděl, ozval se Kuro klidným a trochu líným tónem. "Jaké to bylo ve vězení? Poučil jste se z toho?"
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyFri Jan 22, 2016 4:40 pm

Aki Maki

Aki tedy asi pochopil, že první otázky byly spíše jen tak na rozjezd. Tohle vypadalo na větší kulišárnu.
Mno..poprvé jsem byl asi rád, že jsem se konečně dočkal..žádné jíné pocity jsem z toho zřejmě neměl..žádné výčitky, ale ani to nebylo tak super kouzelné, jako jsem očekával..
Pravil a tak ledabyle pokrčil rameny, bylo až zvláštní, jak snadno se mu o tom všem mluvilo.
Podruhé..jsem po postu kapitána nějak extra neprahnul..beru tento post spíše jako znak toho, že mě lidí v Soul Society vzali mezi sebe, jako přítele a kolegu..a tentokrát, mě možná někteří opravdu respektují...

Odpověděl s úsměvem. Poté se zeptala ta kočka, Aki se na ni s ledovým klidem otočil.
Ne. Vězení mě nenaučilo nic, byl jsem zvyklí být sám, tudíž mě vězení nějak extra nedrásalo..
Pravil a na chviličku se zahleděl, koukal přímo na Chieko, ale to Aki nevnímal, přemýšlel. Trvalo to jen tak, deset vteřin, ale i tak to bylo divné.
Víte, ještě před samotnou bitvou, kde kapitán Razaki přišel o své zanpakuto..nevěděl jsem, zda-li opravdu pomůžu shinigami v jejich bitvě..řekněme, že jsem kolísal a hledal tu správnou stranu, tedy vítěznou stranu..
Pravil a pohlédl na obě dívky, na jeho tváři se objevil úsměv.
Ano, teď si obě myslíte, že jsem zvíře a že tu nemám co dělat..ovšem během bitvy se celý můj život otočil..zjistil jsem kdo jsem, zjistil jsem, že tu byli lidé, pro které jsem byl důležitý a že pokud se vzpamatuju, tak tu i budou lidé, pro které jednou v budoucnu možná budu důležitý..
Stále mluvil a jeho pohled pomalu sjel k zemi.
Tehdy se stalo hodně věcí, přišel jsem sice o ruku, ale za vše co se tam stalo jsem rád..
Nakonec prohodil takový závěr a pohlédl opět na dívky. Usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 2:26 pm

Baru

si psala poznámky, ale když Aki začal o vězení, podívala se na něj a pozvedla jedno obočí. Tak jestli pro něj vězení bylo jen o tom, že byl sám... tak si nebyla jistá, jestli nebylo jeho dosazení na post kapitána trochu předčasné. Přestala si psát a raději pozorně kapitána pozorovala, protože to začínalo být velmi zajímavé. Na chvíli se zakoukal velmi divně na Chieko, tak chtěla Baru rychle něco říct, aby ji vysvobodila, ale on ji nakonec předešel.
Baru se také usmála. Trochu nuceně, pravda, nevěděla totiž, zda mu to má věřit. Nebyl zrovna známý tím, že by byl upřímný a říkal pravdu. Ovšem pokud by to pravda byla, znamenalo by to, že díky vší té zkáze dostal aspoň jeden hříšník druhou šanci a chopil se jí zodpovědně... To by bylo pěkné, kdyby z toho všeho aspoň něco dobrého vzešlo.
"Děkuji za obsáhlou odpověď," prohodila a rychle si napsala několik věcí, které nechtěla zapomenout. "Dobrá, nechci se teď zabývat minulostí, ale alespoň jedna otázka - říká se toho dost o vašich aktivitách před tím, než jste se dostal do vězení. Něco je podložené důkazy, něco ne. Jste ochotný to okomentovat? Zda něco popíráte nebo naopak přiznáváte, případně se za něco omlouváte?" Baru byla ochotná nechat minulost minulostí, ale zajímalo ji, jaký je jeho postoj k jeho činům nyní. To, že se údajně napravil, ještě neznamenalo, že něčeho lituje. "Víte, je pravda, že ač se toho říká hodně, nikdy jsme nedostali žádné konkrétní vyjádření přímo od vás," upřesnila ještě.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 2:43 pm

Chieko

Chieko jeho slova nijak nekomentovala a poctivě si je zapisovala. Sem tam se po něm nenápadně podívala a při tom její ruka automaticky psala. Pak ale zachytila jeho pohled a cukla sebou, při čemž se okamžitě vrátila očima zase k papíru. Jo, pořád byla stydlivá a lehce antisociální. Kuro zbystřil a byl připraven nějak zasáhnout, kdyby na ní zíral moc dlouho, naštěstí toho brzy nechal, tak se kočičák mohl zase uvolnit. Další otázku položila zase Hiboru-sama. Chieko dopsala, slova kapitána Makiho a napsala si další otázky. Čekala, jak Maki-taichou odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 2:48 pm

Aki Maki

Aki přecházel pohledem z jedné dívky na druhou. Tohle byla opravdu složitá otázka a tak si Aki musel odpověď trochu rozmyslet. Zda-li lituje svých činů. To je těžké.
No víte..
Pravil Aki a trochu si odkašlal, rukou se též poškrábal na bradě. Následně ruku položil do trávy a pohodlně se opřel.
Rád bych litoval svých činů, ale...možná, že kdyby se jen jedna jediná z těch věcí nestala, tak tu dnes vůbec nemusíme takhle všichni tři sedět. Nemá cenu se starat o minulost, stejně jí už není možné změnit..není tomu tak? Zradil jsem svého tehdy možná jediného přítele, oklamal dívku, ke které jsem tehdá něco opravdu možná cítil a ublížil jsem celému Soul Society a hlavně 10.divizi....minulost ovšem nezměním, jediné co mohu udělat je, že se omluvím a snad lidé ocení alespoň to, že jsem se podílel na záchraně jejich domovů..
Pravil a zhluboka se nadechl a vydechl.
Odpověď zní tedy ne..
Odpověděl opět velmi příjemným tónem hlasu. Aki byl nyní za tento rozhovor rád, možná se tento článek dostane i do domu Kuchiki!
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 3:53 pm

Baru

opět pozvedla jedno obočí. Byl to zajímavý přístup, nelitovat všech těch věcí, které udělal, protože bez nich by tu teď nebyl. Ale bylo na tom asi něco pravdy, kdyby nebyl ve vězení, nemusel by utíkat a možná by nebyl ve světě lidí, když Quincy začali decimovat Seireitei, takže vlastně se to dalo chápat... Ale co jeho svědomí?? No, Baru se ale spokojila s odpovědí, kterou dostala.
"Děkuji. Takže nyní přejdeme k současnosti..." podívala se na Chieko, jestli nemá ona nějakou otázku, když už ji sem tak dotáhla.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 4:02 pm

Chieko

Chieko si pilně psala všechno, co Maki-taichou říkal a celkem jí to zaráželo. Opravdu toho nelitoval? Udělal přeci spoustu špatných věcí. Chieko už od mala učili, že, když udělá něco špatného měla by toho litovat, omluvit se a už to nikdy víckrát neudělat. Myslel si snad, že to, co udělal nebylo špatné? Chieko to prostě nechápala. Na to byla až moc nevinná dívka. A tak nad tím jen zakroutila hlavou, aby nad tím přestala přemýšlet a dopsala jeho odpovědi. Pak Hiboru-sama načala, že přejdou k současnosti a Chieko zachytila na sobě její pohled. Podívala se na ní a pak s lehce sklopenou hlavou, tak že koukala přes svou ofinu, podívala na Makiho-taichou. Než se nad tím nějak víc stihla zamyslet, vypadla z ní naprosto triviální otázka, která čtenáře bulváru určitě zajímat nebude. "M-máte rád čaj?"
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 4:14 pm

Aki Maki

Pouze přikývnul Baru na její poděkování, poté se otočil na druhou dívku a lehce naklonil hlavu, na tváři se mu objevil úsměv. Očekával otázku, ale dost to vypadalo, že se žádné nedočká. Aki byl ovšem trpělivý a tak stále vyčkával. A no, otázka ho opravdu překvapila.
No..
Podrbal se na zátylku.
Vlastně..docela jo..a vy? jestli máte čas, tak po rozhovoru můžeme klidně na čaj zajít a můžu vám pomoct vytvořit takový ten profil osoby, který se dává před samotný článek, koníčky a tak..však vy to určitě víte lépe než já..
Zasmál se a lehce sjel pohledem na Baru, zda-li jí to nepřijde jako špatný nápad. Akimu se líbilo, jak byla dívka nervózní. A svým způsobem jí chtěl i ujistit v tom, že je poměrně dobrý člověk.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyMon Jan 25, 2016 4:46 pm

Chieko

Chieko čekala na odpověď a mezitím si do zápisníčku napsala tu její otázku. Moc dobře věděla, že na ní kouká, ale ona se na něj koukat nechtěla. Neměla ráda pohledy lidí. A tak si tam začala na okraj zápisníčku kreslit kytičky. Maki-taichou jí odpověděl a dokonce jí pozval na čaj, což jí upřímně překvapilo. "No..eto..pak máme ještě..nějaké další rozhovory.." vysoukala ze sebe. Aki dostal košem.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyWed Jan 27, 2016 3:39 pm

Baru

Chieko měla otázku a ta vedla k zajímavým věcem a nakonec do slepé uličky pro kapitána. Baru to nijak nekomentovala, jen raději pokračovala.
"Ehm. Dobře. Jaké jsou tedy vaše současné plány pro vaši divizi, kapitáne?"
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyWed Jan 27, 2016 4:03 pm

Aki Maki

Ah, nevadí..
Prohodil s úsměvem a mávl jen tak rukou. Možná to bylo od Akiho příliš naivní, začít si hledat další kamarády. Akiho přepadla tato kamarádská nálada po tom, co Yoshiro odešel s Mitoshim na věneček a Aki zůstal sám. Uvědomil si, že i když je v Soul Society, tak stále kamarády nějak nemá.
No..
Odpověděl a opět si začal přesadávat, tentokrát si sedl do tureckého sedu, loket si opřel o koleno a podepřel si rukou hlavu.
Momentálně pracujeme hlavně na reprezentativní stránce divize. Zcela nové prostory. Snažím se vybudovat příjemné pracoviště pro všechny shinigami 7. divize. Shledávám to nejlepším způsobem, jak možná nalákat další rekruty. Práce je hodně a lidí málo, to ví asi každý. Proto jsme se rozhodli pro takovou renovaci. Více vám k tomu asi nepovím, plán ještě není hotový a nechci slibovat něco, co se nesplní. Ale v divizi už zavádíme takovou malou radu, ve které je samozřejmě člen kapitán, podkapitán a jeden člen divize, kterého si sami členové divize zvolí. Takový, tribun lidu.
Aki se opět zasmál. A poté pokračoval.
Bude se zde hlasovat o budoucnosti divize..
Ukončil nakonec celou odpověď a opět přeskočil pohledme z jedné dívky na druhou.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyWed Jan 27, 2016 4:25 pm

Chieko

"Promiňte." špitla Chieko schovávající za svůj notýsek. Hiboru-sama pak položila další otázku a Chieko se vrhla do práce. Zaznamenala si jí. Mezitím začal Maki-taichou odpovídat a přesedávat si. Chieko stále seděla v kleče jako správně vychovaná japonská dívka a psala si odpověď. Při tom se jí do toho motaly vlasy, tak si je jednou rukou zastrčila za ucho. Tahle jeho odpověď Chieko zaujala. Hlavně ta část o tom, jak si členové divize volí svého zástupce. I když je pravda, že v momentálním stavu, moc kandidátů neměli. I tak ale Chieko vypadala zaujatě tím, co kapitán povídal.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyWed Jan 27, 2016 4:45 pm

Baru

přikyvovala a vypadala zaujatě. Celkem i byla, ale už měla natrénovaný takový ten profesní obličej, který dělala při rozhovorech, bylo to automatické.
"Aha, to je velmi zajímavé, dobrá inspirace i pro další kapitány. Jaká si myslíte, že nyní čeká Gotei 13 budoucnost?" Sice to byl už rok od útoku Quincy, ale pořád to byla moc krátká doba na zahojení všech ran.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyWed Jan 27, 2016 4:57 pm

Aki Maki

A náhle dostal Aki další otázku, tentokrát pěkně těžkou. Ale měl v plánu se přes ní dostat jednoduše pořádnou obklikou.
Pokud budou všichni pilně pracovat, tak si jsem jistý, že vybudujeme ještě lepší místo pro život, než to předchozí. Všichni jsme se poučili z chyb, které už nadále nebudeme opakovat..
Odpověděl krátce.
Nejdůležitější je přesvědčit i ostatní, že shinigami nejsou ti špatní..
Doplnil ještě předchozí odpověď. Poté jako vždy skončil úsměvem, ale tentokrát se nepodíval na dívky, nýbrž na zem. Rukou projel hezky zelenou trávu, na tváři měl spokojený úsměv.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyWed Jan 27, 2016 5:05 pm

Chieko

Hiboru-sama položila další otázku. Chieko si ní pět napsala a poté zapřemýšlela. Před rokem se toho stalo opravdu hodně a chvíli to vypadalo, že je ani žádná budoucnost nečeká. Ale teď..seděli na zelené trávě a všude záhadně rostly sakury. Ze Seiretei se tak stalo ještě hezčí místo, než kterým bývalo a Chieko doufala, že jeho budoucnost bude stejně růžová jako ty sakury kolem. Poté kapitán odpověděl a Chieko si to poctivě zapsala. Docela jí začínalo zajímat, kolik otázek ještě bude. Snad se jí do toho zápisníku vejdou i ostatní rozhovory.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyThu Feb 11, 2016 3:54 pm

Baru

sledovala Akiho a když prohrábl rukou trávu,z nějakého důvodu jí přejel mráz po zádech. Skoro to znělo, jako kdyby Aki říkal, že všechno bude lepší, když se teď oddělilo zrno od plev... a těmi plevami myslel všechny, kteří zemřeli nebo byli nezvěstní... Baru si řekla, že už to pomalu stačí.
"Poslední otázka, kapitáne... co byste vzkázal čtenářům?" Tímto skoro vždycky uzavírala rozhovory, nedalo se tím snad nic zkazit.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyThu Feb 11, 2016 4:47 pm

Aki Maki

Lehce se zasnil, ale z toho všeho snění ho brzy dostala červenovlasá dívka, která se zeptala na poslední otázku. Aki lehce zvednul hlavu a podíval se na dívku. Usmál se.
Nevím jestli to bude znít hnusně, ale..ať žijí přítomností a myslí na budoucnost. Minulost nechť nechají minulosti. Jistě nás všechny mrzí ztráta našich kolegů, podstoupili nejvyšší oběť tomuto místu a my na ně budeme vzpomínat jako na hrdiny. Ale zároveň je už na čase, aby se myslelo dopředu. Lidi na to všechno musí přestat myslet, přestat se strachovat a začít pořádně pracovat na tom, aby se nic takového už nestalo. Bylo to tvrdé poučení. Vím, že mě stejně spousty lidí má za zrádce a chladného parchanta, který by zaprodal i svojí babičku, ale snad někteří procitnou a uvědomí si, že na tom, abychom se věnovali už jen a pouze budoucnosti...něco málo pravdy je..
Aki se poměrně rozpovídal. Během celé této odpovědi se díval Baru do očí, skoro to znělo jako by zprávu věnovali jí samotné. Poté si lehce protáhnul ramena a nahodil opět milý úsměv.
Máte vše co potřebujete slečny?
Zeptal se a pohledem obě zkontroloval.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 EmptyThu Feb 11, 2016 5:10 pm

Chieko

Vypadalo to na poslední otázku a tou se stala zpráva čtenářům. Kapitán se pořádně rozpovídal a tak Chieko měla co dělat, aby to stihla všechno zapsat. Pomalu ani nestíhala otáčet stránky svého notýsku, ale nakonec to přeci jen nějak zvládla, po čemž si lehce oddychla a proklepala si zápěstí, protože psala opravdu usilovně a teď jí z té námahy trošku bolelo. Na kapitánovu otázku přikývla a podívala se na Hiboru-sama, jestli má také vše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - Město    Seireitei - Město  - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seireitei - Město
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Seireitei - město
» Město
» Město
» Město
» Město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Hrací místnost :: Soul Society :: Seireitei-
Přejdi na: