Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ruiny tábora shinigami

Goto down 
+6
wilhelm22
Eshen
passionpower
Raiden
Konan
Red
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyThu Apr 02, 2015 5:16 pm

Místo ukryté v lese. Shinigami zde utekli před quincy, kteří je chtěli zabít po tom, co se uzavřely všechny průchody mezi světy. Je tu dost prostoru pro budování. A také spoustu materiálů. Momentálně je zde jen několik provizorních lavic a stolků.

___________________________________________________________


Naposledy upravil Red dne Fri Aug 14, 2015 8:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 2:58 pm

Ruyichi Konan

Seděla jsem na lavici, pohled upřený někam do prázdna a pobrukovala jsem si jednu písničku. Bylo hrozné být odříznutá od SS. Doma by měli vědět, co se tu děje, ale jak jim poslat zprávu, nebo žádost o posily, abychom těm, Quincy ukázali. Co jsem tak věděla, tak tu bylo jen pár shinigami a většina jich byla tady v táboře. "Hmmm...hmmm...hmm......hmmmmm." pobrukovala jsem si dál.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 4:22 pm

Kuchiki Yasumaru

Najednou si vedle Konan někdo sedl.
"Jak se máte, Konan-san?" zeptal se známý hlas. Yasumarovi připadalo, že Konan vypadá nějak melancholicky a vůbec nebylo divu, ale snažil se co nejvíc usmívat, aby ji trochu rozveselil. Snažil se v nepřítomnosti Ruyichiho-taichou dávat na jeho ženu i děti pozor, tedy ne že by to potřebovali, ale stejně se zajímal o to, jestli jim nic nechybí, a byl kdykoli připraven jim pomoct, pokud to bude v jeho moci. Bohužel zrovna teď to v jeho moci nebylo a z toho byl nešťastný.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 7:41 pm

Minato

A tak se lesem šlo dál a dál, až se narozilo na pláninku, odkud táhlo nějaké to reiatsu. Známé reiatsu. "Cítíš to?" zeptal se jí pro jistotu, jestli se náhodou nepletl a okamžitě zamířil, nejspíše i s Kitsune tím směrem. Bedlivě sledoval okolí, až si všiml dvou postav, které mu z nějakého důvodu přišly povědomé. "Možná se pletu, ale nejsou to..." nechal Kitsune to doplnit, aby si nehrál na moc velkého chytráka. Každopádně to vypadalo, že se dostali do trochu vlídnějšího prostředí. Teď ho jen zajímalo, jestli najdou toho šaška, co je sledoval.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 8:01 pm

Kitsune
A tak hledala maliny, když tu jí skoro praštilo několik silných reiatsu. To jí donutilo zpozornět a přidat do kroku. Obzvlášť proto, že to byla známá reiatsu. "Jo, cítím." odvětila Minatovi. Nakonec dorazili na malou pláň, kde okamžitě uviděli nějaké ty shinigami, včetně kapitána třinácté divize a ženu pohřešovaného Ruyichi-taichou. "Kuchiki Yasumaru a Ruyichi Konan?" navrhla Minatovi.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 8:34 pm

Kuchiki Yasumaru

Než Konan stihla odpovědět, něco ho vyrušilo a to něco byl příchod druhé divize, tedy aspoň dvou jejích členů a tím myslím kapitánku a člena. Bylo nezdvořilé nepočkat na odpověď Konan-san, ale toto setkání bylo poměrně nečekané a vyžadovalo si jeho pozornost, takže se zvedl a zamával jim.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 8:57 pm

Ruyichi Konan

Jak jsem si tak broukala, tak si ke mně přisedl kapitán 13. divize. Považovala jsem ho za velkou autoritu, tak jsem honem vyskočila na nohy a mírně se uklonila. To už však někdo přišel. Otočila jsem se tím směrem, abych zjistila, kdo to je. Poznala jsem, že je to Kitsune a ještě někdo, jistě také z druhé divize. Vrátila jsem pohled zpět na Yasumara. "Děkuji za optání. Mám se celkem dobře, jen kdyby ..... však sám víte." odpověděla Konan trochu smutně a odvrátila pohled.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 9:48 pm

Kuchiki Yasumaru

"Jistě," přikývl. "Ale nebojte, jsem si jistý, že se to rychle vyřeší," doplnil. Tedy aspoň doufal, že Konan mluví o tom, že se nemůže vrátit ke svým dětem ani zjistit, jestli jsou v pořádku. Pokud mluvila o Yoshirovi... no, to nevypadalo, že by se tak rychle vyřešilo, nicméně Yasumaru i tak neustále zůstával optimistický, protože to byl přece Yoshiro a ten by se určitě jen tak navždy neztratil. "Zatím to vypadá, že máme nečekanou společnost... Zajímalo by mě, kolik dalších shinigami tady kromě nás uvízlo..."
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyFri Apr 03, 2015 10:31 pm

Ruyichi Konan

Trápili mě obě záležitosti, jak děti (které už dětmi nejsou, přesto pro mě dětmi zůstanou), tak i Yoshiro. Lehce jsem se na Yasumara usmála, ale byl to opravdu jen takový malý, skoro neznatelný úsměv. "To je dobrá myšlenka. Mohli bychom zkusit se po dalších podívat a dát nás dohromady." přemýšlela jsem nahlas a zároveň čekala, až se k nám přidají nový hosté.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 10:41 am

Minato

"Jojo, přesně ty jsem myslel!" odpověděl Minato kapitánce s pobaveným úsměvem na tváři. Vypadalo to, že je přeci jen dovedla na nějaké užitečné místo. A tak nejspíše zamířili k nim. Blonďák se mírně uklonil a oba si prohlédl. Tak tohle bylo to známé Seireiteijské morče a stále-dobře-vypadající-mámina. "Zdravím vás," utrousil se zdvořilostí a zbytek povídání nechal na Kitsune. On si zatím nenápadně začal prohlížet tábor, který si tu Shinigami vybudovali. Netušil, že jich ve světě lidí bude tolik, ale zapomněl na běžné hlídky a podobně, takže to by zřejmě vysvětlovalo tyhle věci. Teda, obyvatele.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 10:57 am

Kitsune

Kitsune se nad Minatovou odpovědí uchechtla a pak si všimla, jak na ně Yasumaru mává a spolu s Minatem došli až k nim. Mezitím se také rozhlížela okolo. Nečekala, že tu najdou tolik shinigami ani, že si postavili tábor. "Zdravím Kuchiki-taichou, Ruyichi-san." pozdravila je oba a každému zvlášť se lehce uklonila. V duchu začínala přemýšlet, kdo všechno tady mohl uvíznout stejně jako oni. Něco jí říkalo, že nebudou jediní.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 5:57 pm

Yasumaru

"Dobrý den," pozdravil slušně, když se příchozí přiblížili. "Jsem překvapený, že vás vidím, kapitánko, asi by bylo příliš optimistické si myslet, že už je cesta do Soul Society otevřená a vypřicházíte odtamtud...?" pronesl s nadějí v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 7:28 pm

Ruyichi Konan

Nově příchozím jsem se lehce uklonila a slušně pozdravila. Stejně jako Yasumara, tak i mě hned napadla otázka ohledně průchodnosti bran, ale Yasumaru byl prostě rychlejší. Takže jsem vyčkávala na odpověď od kapitánky Kitsune a přitom tajně doufala v dobrou zprávu.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 7:40 pm

Kitsune

"Bohužel, už jsme tu nějakou dobu." odpověděla Yasumarovi Kitsune. Bylo jí líto, že musela rozdupat tu naději, kterou slyšela v jeho hlase a kterou s ním pravděpodobně sdílela i Konan. Podle toho, co Yasumaru říkal, vydedukovala, že i oni se tu zasekli a jelikož tu měli i tábor, tak už to nějaká doba bude.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 7:44 pm

Minato

"A pochybujeme, že jediní," dodal ke slovům kapitánky, čímž samozřejmě nemyslel jen tuhle skupinu, ale další spoustu shinigami, kteří se toulali kdekoliv na světě. "Máme nějaké zprávy o dalších? Nenašli jste nějaké přeživší ze skupiny, která doprovázela vězně bývalého kapitána 10. divize?" zeptal se zvědavě, rád by se se svými kolegy z Omnitsukido zase setkal, rád by si od nich zjistil pár věcí a podobně.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 8:32 pm

Yasumaru

"Přeživší? Co se s tou skupinou stalo?" zeptal se místo odpovědi. Od začátku měl za to, že pouštět Akimoto Makiho z vězení je špatný nápad a opravdu nerad by se dozvěděl, že unikl svým strážím, stihl se ještě dostat zpět do Soul Society a může se kdykoli dostat k jeho sestře! Samozřejmě už to samo, že mohl být na svobodě, bylo celkem nevítané, ne že by ho Yasumaru nenáviděl nebo tak něco, ale zažil si kvůli němu pár nepříjemných chvil, takže v lásce ho zrovna neměl. Takže doufal, že se dozví, že ať se se skupinou stalo cokoli, Maki-san to nepřežil...
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 8:42 pm

Ruyichi Konan

Pozorně jsem poslouchala rozhovor. Trochu jsem posmutněla z odpovědi od kapitánky, ale na druhou stranu jsem čekala spíše negativní odpověď. Úplně jsem nechtěla skákat do rozhovoru, ale přesto jsem odpověděla na otázku, která padla. "Víme jen o těch, kteří jsou v táboře." řekla jsem tedy pro informaci a dál je nechala mluvit. Tohle začíná být čím dál zajímavější. říkala jsem si v duchu pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 8:56 pm

Kitsune

"Byli povražděni a k tomu nemůžeme najít vězně. Takže předpokládáme, že je na útěku a proto ho hledáme. Místo toho jsme ale našli vaší stopu po boji s quincy a ta nás zavedla sem." podělila se Kitsune o informace. Když Konan řekl, že vědí jen o těch, kteří jsou v táboře, Kitsune chápavě pokývala hlavou. Tak nějak ani nepředpokládala, že by tu byli, takže nebyla ani tolik zklamaná. I když by jim to ušetřilo trochu práce. "Když už jsme u těch quincy...co se tam stalo?" zeptala se jich. Docela jí zajímalo, co se stalo na tom místě, odkud začali sledovat stopu až sem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySat Apr 04, 2015 9:03 pm

Minato

"Díky Makimu jsme v téhle kaši," povzdechl si Minato v dodatku, aby jim objasnil, proč vlastně šel s Kitsune do světa lidí. Jo, měla to být krátká mise, kde by dopadli znovu padoucha nebo tak něco. Místo toho tady uvízli zřejmě na pěkně dlouhou dobu. "Zdá se mi, že Quincy jsou opět otravnější a otravnější, někdo by jim měl dát přes prsty," hlesl a trochu ho znepokojilo, že věděli jen o osazenstvu tábora. Určitě mohla být spousta dalších... ale ti už bylo možná mrtví.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptySun Apr 05, 2015 11:35 pm

Yasumaru

se zatvářil velmi nespokojeně, když uslyšel tu nemilou novinku.

Spoiler:

"Tady není a nikde v okolí jsem ho neviděl," informoval kapitánku ohledně chybějícího vězně. "Jestli potřebujete víc lidí do hledací skupiny, velice rád se připojím," nabídl se vzápětí. Nemohl dopustit, aby se takový zrádný neřád jako byl Akimoto Aki potloukal jen tak svobodně světem! "Co se týká Quincy... byl to jeden z jejich útoků, dost těžko soudit, jak dalece plánovaný. Bylo jich poměrně dost a ztratili jsme několik lidí, oni ovšem také a nakonec se stáhli a nechali nás být... Sám nedokážu říct, jestli za tím byl nějaký hlubší úmyl, ovšem je dost možné, že nás to mělo zdržet, abychom se nedostali zpět do Soul Society, než budou uzavřeny průchody. To by pak nazn naznačovalo, že s tím Quincy opravdu mají něco společného a věděli o tom. Ovšem důkazy nemáme ani pro ani proti... Nicméně nebezpeční rozhodně jsou," kývl na Minata.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyMon Apr 06, 2015 4:21 pm

Ruyichi Konan

Mlčela jsem, poslouchala a občas i přikývla. Hold když se něco pokazí, tak se to pokazí pořádně. Zavřené portály domů, quincy a teď i Akimoto. Už mě to přestávalo bavit. Mohla bych zatím zkusit najít další shinigami. přemýšlela jsem. Bylo by dobré, aby o nás věděli i ostatní. Na chycení Akimota jich bude dost a mnohem silnějších než jsem já.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyMon Apr 06, 2015 4:54 pm

Kitsune

Neočekávala, že by se tu Akimoto nacházel. Vlastně jí to ani nenapadlo, jelikož tušila, že by se takovéhle skupině shinigami spíše vyhýbal všemi silami. 
"Více lidí se vždy hodí. Zvláště, když jde o někoho takového jako je Akimoto Maki." pronesla Kitsune. Vždyť, jak špatný musel Akimoto být, aby ho zavřeli tam, kam ho zavřeli. "Zároveň i my vám chceme nabídnout pomoct. Kdybyste s něčím potřebovali pomoct, stačí říci." navrhla jim Kitsune. Shinigami v tísni si přeci musejí pomáhat. Poté si vyslechla Yasumarovo vyprávění. Kitsune chápavě přikývla. Takže to quincy pravděpodobně mohli za to, že tu uvízli. Ještě jednou se porozhlédla po všech v táboře a hledala nějaké známé tváře nebo reiatsu. Docela jí totiž překvapovalo, že tu nevidí Eshena. Vždycky, když se totiž Kitsune ocitla v nějaké podobné situaci, Eshen v ní skončil taky. No co, třeba na něj ještě narazí.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyMon Apr 06, 2015 5:59 pm

Yasumaru

Jak se Kitsune rozhlížela po okolí, také se automaticky porozhlédl. Po pravdě tu moc k vidění nebylo, nedalo se říct, že by tu bylo zrovna plno. Pár shinigami nečinně postávalo nebo sedělo a koukali se směrem k nově příchozím v naději, že nesou nějaké novinky nebo dobré zprávy. Hiboru-san, která většinou organizovala výstavbu tábora a nějaké aktivity, zrovna nikde vidět nebyla.
"Po pravdě možná bychom potřebovali pomoc. Za prvé bude určitě lepší, když se budeme co nejvíc držet při sobě. Jsme tady v tom světě oproti Quincy v nevýhodě, je nás méně, nevyužíváme svoje síly naplno... A za druhé, každý kapitán je dobrý ke zvýšení morálky. Hiboru-san se snaží zadávat našim lidem nějaké úkoly, třeba postavení tohohle tábora, ale stejně se spousta z nich bojí a je nejistá, když nevědí, co mají dělat a co se přesně děje."
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyMon Apr 06, 2015 9:15 pm

Minato

Minato poslouchal debatu a nijak extra nezasahoval, kapitánka to zatím zvládala bez něj. Jen ho trochu překvapilo, že se Shinigami bojí a podobně. "Proč teda lezli do světa lidí, když se bojí?" zeptal se vážným tónem. Měli strach, neměli tu co dělat. Mohli zůstat v Seireitei a dělat jinou práci. Ale s tím se asi už nedalo nic dělat, muselo se pracovat s tím, co měli a toho... nebylo mnoho. "Bojíte se přímého útoku na tábor? Jaké je zabezpečení?" zeptal se zvědavě, třeba by nějak mohl pomoci. I když, on patřil spíše k infiltračním a bojovým týmům než k těm obranným. Což se teď zase tolik nehodilo. Krom hledání Akiho.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami EmptyMon Apr 06, 2015 10:33 pm

Yasumaru

"Dostali to příkazem," odpověděl na Minatovu rejpavou otázku zcela vážně. "Navíc oni se nebojí světa lidí, bojí se toho, že z něho nemůžu pryč, pokud to bude potřeba... Po tom útoku se nemůžete divit, mnoho jejich kamarádů nepřežilo, máme málo mediků, nevíme, co se děje doma..." rozhlížel se po bezejmenných NPC v okolí. Kapitáni prostě vnímají své lidi jinak, Minato to nemohl chápat. Když se přesunul hovor na zabezpečení, Yasumaru pokýval hlavou. "Moc velké zabezpečení tu není. Máme hlídky, ale netroufli jsme si zatím na žádné obranné bariéry či jiné kidou, naší prioritou zatím je na sebe neupozorňovat, dokud se definitivně nerozhodneme, zda tu zůstaneme a co budeme dělat dál."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruiny tábora shinigami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny tábora shinigami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 14Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: