Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ruiny tábora shinigami

Goto down 
+6
wilhelm22
Eshen
passionpower
Raiden
Konan
Red
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyMon Aug 10, 2015 10:34 pm

Raiden

Vypadalo to, že se dostávali k vážnějšímu jádru jejích protivníka. A problém bylo, že tahle verze se asi nikomu neměla líbit. Raiden nemohl nic moc udělat, během okamžiku se na něm totiž válel Yoshiro se kterým se prolétl o několik metrů dál a nabral to přímo do nějakého stromu. Jak to nečekal, tak ho to krásně překvapilo a krátce i vyrazilo dech. Než to dokázal rozdechat, bylo celé jejích uskupení rozházené a ten parchant držel zbraň Baru u hlavy! Tohle mu nemohl nechat projít.
0,0025s na aktivaci Ban-kaie, 0,00013 na teleportaci Baru pryč, běželo mu hlavou, problém byl, že když do toho započítal Izunovu rychlost, tak se bál, že to nestihne. Neměl možnost na zkoušení, tudíž si to zatím ponechal pouze jako zálohu. "Jsi v pohodě?" hlesl k bělovlasovi, kterého s dovolením odložil stranou a zvedl se. "Konan, nech toho!" křikl, když se pokoušela protivníka vyprovokovat. Nechtěl, aby mu vystřílel půlku deváté divize. "A ty..." obrátil se na Izunu, "...přestaň laskavě mířit na mojí podřízenou. Pokud chceš někoho ohrožovat zbraní, vyber si mě," požádal ho bez jediného zaváhání. Nehodlal své kolegy používat jako štíty. Koutkem oka si přitom prohlížel jak jsou na tom ostatní a taky si všiml Izanagiho. Názor ohledně blufování nesdílel...
A popravdě... kapitán 1. divize se začínal bát, že tady budou mít menší problém. Bylo tu sice tolik silných, že by vypařili planetu, ale jestli to bude stačit proti všem těm Quincy, to už si zase tak jistý nebyl. "Co tě vlastně vede k té válce? Proč chceš pokračovat v mnoholetém konfliktu?" zkusil Izunu trochu uklidnit a přitom byl připraven se pokusit Baru poslat pryč... případně se portnout mezi ní a zbraň, to by taky mohlo fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyTue Aug 11, 2015 9:09 am

Izuna

Izuna se uchechtl, když viděl, jak se většina z jeho nepřátel přestala hýbat a poslušně plnili jeho přání. Stačila jen jedna červenovlasá páka. Heh. Když ho Konan začala provokovat, což poznal, protože to bylo naprosto zřejmé, zůstal klidný. Izuna věděl, o co se snaží. Chtěla, aby udělal chybu a nechal se pak trefit jedním z místních rychlíků. A že jich tu bylo. Dokonce se objevil další shinigami. O tomhle neměl žádné informace, ale poznal, že je silný.
Raiden nakonec zakročil a přerušil provokaci Konan. Kapitán první divize se rozhodl, že chce, aby Izuna ohrožoval zbraní jeho a ne Baru. To bylo velice šlechetné. Izuna to dokázal ocenit. "Dobrá," řekl a než kdokoliv dokázal mrknout, Izuna už nedržel Baru. Místo toho stál přímo za Raidenem a mířil mu zezadu na hlavu.
"Problém je, že už se nebavím," řekl znuděným tónem. "A nemám rád, když na mě někdo používá hloupé taktiky a myslí si, že mu to pomůže," vzdychl a druhou rukou, ve které nedržel zbraň se poškrábal na hlavě. Nakonec se otočil na Konan a vystřelil. Rána z jeho pistole byla rychlejší, než z jeho luku. Těsně předtím, než projektil stihl zasáhnout Konan, se před ní objevil Yoshiro, chytil jí a shunpnul se s ní o kousek dál. Pak spadl k zemi s dírou v zádech. (nechci bojovat sám se sebou, pokud dojde k boji)
Izuna hlasitě vzdychl. "Ach jo." Pak se znovu podíval na Raidena. "Na co že jste se to ptal?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyTue Aug 11, 2015 4:46 pm

Mitoshi

Zvonění v uších a hvězdičky před očima se zlepšily alespoň do toho stádia, že byl schopen slyšet a vidět, co se déje kolem.
Izuna si s nimi jen hrál a to se Mitoshimu rozhodně nelíbilo. Taky nic moc jiného mu nezbývalo.
Ale i přesto, že je měl nepŕítel pod palcem se snížil k tak nechutnému, slizkému, podvraťáckému, podlému a kdovíjakému útoku na osobu, která ho nemohla ohrozit ve větší míře.
A ještě k tomu trefil Yoshira, jeho dlouholetého přítele.
Kdyby byl Mitoshi více city-najevo-dávající tak by už teď křičel, ale jako obvykle zůstal v klidu.
"Nechci být nijak hrubý," začal pomalu "ale tahle otázka tady již zazněla dvakrát," řekl směrem k Izunovi.
Ale tak do třetice... "Takže proč... máte nějaký konkrétní důvod pro naši likvidaci?"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyWed Aug 12, 2015 10:24 am

Izumi Razaki

No, Raiden se zachoval sice hrdinně, ale těžko říct, zda to mohlo nějak pomoci. Tady se schylovalo k boji a pokud by k němu došlo, tak to mohlo dopadnout všelijak. A kdyby došlo k nejhoršímu... Razaki nesměl dopustit, aby se Batariel dostal na svobodu. Zatímco ležel na stromě, tak vytasil Batariela. Batarieli... příteli... dostali jsme se nějak na šikmou plochu co? pomyslel si Razaki. Razaki zalitoval toho, že šel sem. Měl jít do chrámu a pokusit se najít s Batarielem společnou řeč. Tady byl jen přítěží. Kdyby došlo na boj, tak mohl použít možná 60% své síly. Byla to ostuda. Opět schoval své zanpakuto. Pokud opravdu dojde k boji, pak bude zasahovat jen pomocí kida a bariér. Tak může pomoci a přitom nikoho neohrozit...
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyWed Aug 12, 2015 11:46 am

Konan

Zdálo se mi, že se všechno jen víc a víc kazí. Teď byl Raiden rukojmím. Těžko odhadnout následky jeho rozhodní, nebo ty moje.... Když se zloduch zmínil o hloupých taktikách, bylo mi jasné, že myslí mě. Co jsem si taky myslela. Že se třeba lekne a uteče? To bylo hodně naivní. V tu chvíli už na mě mířila zbraň... záblesk.... smrt. Ale nepřišlo mi, že jsem mrtvá. Otevřela jsem oči. Pořád jsem byla na živu, jen o kousek dál, než jsem před tím stála. Ale to jsem v tu chvíli neřešila. Před mýma očima upadl Yoshiro na zem s ošklivě vypadající dírou v zádech. "Yoshiro!" vykřikla jsem a honem jsem si k němu klekla na zem. Vzala jsem ho do náruče a snažila se mu díru v zádech vyléčit z toho nejhoršího. Profík jako Genma jsem ale nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyWed Aug 12, 2015 10:14 pm

Raiden

Raiden rukojmím... to se dlouho nestalo. Opravdu, hodně dlouho. Ale byla pravda, že teď byla situace trochu jinatší než kdykoliv v minulosti. Teď měl momentálně většinu lidí na starost a i tak to nešlo úplně podle plánů, protože Izuna i tak po Konan vystřelil. Čert ví, jestli ho tak popudila ta provokace nebo něco jinýho, ale i tak bylo na kapitánovi 1. divize poznat, že teď ho opravdu nas...štval. Naštěstí modrovlásku zachránil její manžel, který to opět odnesl... ten už musel mít taky slušnou sbírku jizev.
Prudce se tedy otočil na Izunu, který se vrátil zpět ke znění otázky, kterou zopakoval už Mitoshi. "Jak říkal můj kolega," procedil mezi zuby, ale bylo na něm vidět, že se opravdu drží, aby nevyvolal Bankai a neupekl ho zaživa. Ale musel si zachovat ještě trochu té diplomacie a zabít ho až později.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 11:06 am

Eshen

No, než se Eshen vůbec nadál a mohl něco udělat, jakmile upustil Hikara, už měl vlastně v náručí Kitsune.. a už vlastně taky tak nějak letěl s ním proto, aby se narazil kamsi o strom, a Kitsune ještě na něj. Byl ovšem rád, že dopadl první. Byl to muž, ona dáma, kdyby spadl on na ní, dlouho by si to potom vyčítal. Takhle alespoň nebyla tolik zraněna jeho hrdost, jako jeho žebra..
Když se pak Kitsune snažila zvednout, Eshen ji chtěl zastavit, i když ona samotná si uvědomila, že to není nejlepší nápad. "To nic není.. Kitsune. Tohle není dobrý. Dokud si toho bosse někdo nevezme do souboje přímo, nemůžem ani pohyb. Nechci..." šeptal ke své kamarádce, což by nemělo být těžké, když ležela na něm, "nechci, aby někdo další dopadl jako Yoshiro. A už vůbec ne ty." dořekl svoji myšlenku trochu vyděšeně, protože v tu chvíli to schytal bělovlas. Takhle všechno nemůže skončit, tohle bylo moc.. přímé. Snad se objeví někdo, kdo Izunu alespoň zdrží..
Eshen určitě nechtěl svoje záložní zbraně používat takhle brzo.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 12:57 pm

Kitsune

No a tak tedy ležela na jedné hromadě s Eshenem, který souhlasil s tím, že se nepohnou, aby nikdo neskončil jako Yoshiro. Na něj, když to schytal do zad, trochu vyděšeně hleděla. Doufala, že to přežije, musel, byl to přeci Yoshiro. "Tak si tu hold ještě poležíme. Mimochodem, dobrá práce. Dostal jsi odtamtud Hikara živého." pronesla Kitsune říše k Eshenovi a při tom sledovala tu situaci kolem. Teď byl rukojmím Raidena. Jak se tohle ještě vyvine..?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 2:52 pm

Izuna

Vzdychl a zakroutil očima. Pak se podíval na jednoho ze svých quincy kolegů a pokrčil rameny. Přitom se usmál s výrazem, kterým naznačoval, že jsou shinigami strašně otravní. "Protože vám něco dlužíme," odpověděl prostě. "A přestaňte se ptát na hloupé otázky," řekl Raidenovi. Pak odložil zbraň a couvl o několik kroků. "Pokud chcete, abychom odtud teď odešli, aniž bychom ublížili někomu dalšímu, můžeme to udělat jako správní chlapi, eh, kapitáne?" Izuna se uchechtl. "Duelem jeden na jednoho. Vyberete si toho, kdo bude bojovat proti tomu, koho vyberu já. Nikdo by nezasahoval do boje. Byl by to jeden z nás proti jednomu z vás. Pokud vyhrajete, odejdeme. No a pokud nevyhrajete. Odejdete vy. Opustíte tohle místo. A necháte nám tři rukojmí. Dle našeho výběru." Izuna se záporácky usmál. "Tak co to bude?" zeptal se.


Yoshiro

Snažil se popadnout dech. Popravdě to byla o dost silnější rána než čekal. Držel se za břicho, ze kterého mu taky tekla krev. Nejspíš ho Izuna prostřelil skrz na skrz. Konan se to ale dařilo léčit. Yoshiro vyplil nějakou tu krev na zem před sebe. Dělalo mu potíže dýchat. Ale cítil, že by mohl být v pohodě. Však v životě zažil horší věci.
"Štastné shledání, heh?" dostal ze sebe i přes obrovskou bolest. V tu chvíli se ke dvojici shunpnul Hikaru a nevěřícně hleděl na Yoshira. Pak se podíval na Konan. Z jeho výrazu bylo zřejmé, že není spokojený.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 3:04 pm

Raiden

Izuna už mu opravdu lezl na nervy, ten jeho postoj a všechno... uráželo to všechny tady okolo. Něco jim dlužili? To bylo vzájemné, ale i tak Shinigami nevyhlásili válku, už jen kvůli tomu, že by to ohrozilo svět lidí. "Děláš si ze mě srandu? Nikdy nenechám dobrovolně žádné rukojmí," varoval ho předem velmi znechuceným hlasem a kolem jeho vlasů se zajiskřilo. "Proč to neudělat jednodušeji, vypadnete vy, nikdo si neponechá žádné rukojmí a bude klid!" navrhl on a mezitím přemítal nad tím, kdo je v jaké bojové kondici. Yoshiro byl mimo hru, Razaki.. možná zesílil nebo taky ne, třeba teď musel limitovat Batariela, chtěli ho kvůli němu přeci i zabít, Izanagi ... ten byl sice chvíli s nultou, ale byl to cvok, jakmile se začalo bojovat, takže by to taky nemuselo dopadnout nejrůžověji. Mitoshi by přicházel v úvahu, stejně jako on sám, jenže to stále nebyla záruka vítězství. A navíc Raiden před chvílí řekl, že nenechá za sebe bojovat jiné... a on nebral slova jen tak zpět. Avšak... mohl by toho využít. Nešlo tak ani o to si udržet tohle místo, ale spíš jen udržet na životu lidi tady. Možná by je během boje mohl stihnout přenést někam do bezpečí... to by šlo. "Avšak, pokud chceš bojovat, volím sebe. Přičemž, pokud prohraju, zůstane možná jedno rukojmí a to já," varoval ho předem, že nikoho dalšího jim nedá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 3:11 pm

Izuna

"Nikdy nenecháte dobrovolně žádné rukojmí?" zopakoval po Raidenovi. "Vy si myslíte, že tu máte nějakou moc?" zeptal se a prstem do Raidena strčil. Přímo do hrudi. Prst mu možná zajiskřil nebo tak něco, ale nic to s ním neudělalo. "Pokud volíte sebe, moje volba je jasná. Já budu vašim oponentem, kapitáne Tomisuro," řekl a začal si rozepínat kabát. "A pokud prohrajete, nebudete ve stavu, ve kterém si budete moct určovat podmínky." Izuna se rozhlédl po okolí a mávl rukou. Všichni quincy v táboře udělali velký kruh. "Pořád si to nechcete rozmyslet?" zeptal se Izuna.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 3:17 pm

Eshen

"Nebylo to nejsnazší." pronesl trochu zklamaně a.. no, neklidně, když mluvil o tom, že dostal Hikara zpátky. "I ty jsi ale toho hajzlela dostala.. dobře ty." dodal k tomu tak nějak jakože vedle. Kitsune byla hodně silná, a ač Eshen si nebyl jist, jak moc, věděl, že souboj s ní by si nepřál.. no, a teď tu byli tihle. Oni jen porazili bandu poskoků.
No, a mezitím Izuna rozhodl o pravidlech pro jejich propuštění. Eshenovi se zdálo, že Raiden je možná až trochu moc sebevědomý. Mohl tam klidně hodit jeho. Eshen ani nebyl součástí Gotei 13, nebyl důležitý a mohli se ho zbavit a zatím odcestovat.. Eshena překvapilo, že to tak neudělal. Sám by ale nepočítal, že by Izunu dokázal porazit.. a i kdyby ano, asi by to nedopadlo nakonec dobře.
Otočil se zpátky na Kitsune na jeho hrudníku. "Ty, Kitsune, ne, že by mi tohle vadilo, ale asi se už hýbat trochu můžem.." pronesl, a žertovně se usmál.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 3:39 pm

Kitsune

"Nebylo to nejsnazší." odvětila Eshenovi to samé, co řekl on jí. Vždyť jí ze začátku musel pomoct Razaki...
Stejně jako Eshen věděla, že ti, se kterými se před tím utkali, jsou byli proti Izunovi nic. Sledovala, co se děje v centru dění. Izuna chtěj duel. Raiden souhlasil a nabídl se, to ji nepřekvapilo. Stejně tak ji nepřekvapovalo ani to, že jeho protivník by měl být Izuna. Kitsune doufala, že Raiden vyhraje, byl to přeci Vrchní kapitán. Pak se Eshen otočil na její nohy, protože ty měl šikmo přes svou hruď. "Fajn. Ale, jestli mě zastřelej, budu tě chodit strašit." odvětila, zapřela se rukama o zem a vyšvihnutím se dostala na nohy, kde podala Eshenovi pomocnou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 4:15 pm

Raiden

"Chlapče, já mám moc všude," pronesl Raiden a jakmile do něj strčil, tak ho regulerně kopl do koulí. Neměl náladu se s ním už zahazovat. Co se týkalo jeho výběru "šampióna" tak mu to bylo jasné hned od začátku. Měl vybrat Eshena, bylo by hned o farmáře méně a svět by byl méně zelenější.
"Není toho mnoho, co bych si rozmýšlel, je to prosté... furt můžete zmizet a dát nám svátek," nadhodil a stáhl ze sebe Haori. Kabát na rozepnutí totiž neměl. Zlehka se pak dotkl jílce své zanpakuto. "Chceš si stanovit nějaké speciální pravidla?" zeptal se ho ještě, zatímco si v mysli zaměřoval všechny okolo. Bylo tu docela hodně lidí, co muselo okamžitě zmizet.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 4:25 pm

Izuna

Když Raiden kopl Izunu do rozkroku, quincymu trochu zacukalo oko. Zhluboka se nadechl a vydechl. Nakonec se narovnal a nahodil klidný výraz. "Ještě jsme nezačali boj a vy už jste na mě zaútočil, kapitáne. Pravda, neurčili jsme si žádná pravidla, ale stejně bych od vás čekal něco jako...Čest," řekl zklamaně. "Ale jste shinigami, takže se to dá chápat." Udělal dva kroky dozadu. "Nějaká pravidla? Nesmíte přijít do kontaktu s nikým z vašich podřízených a spojenců. Jakmile od nich dostanete nějakou pomoc, promluvíte na ně nebo se je pokusíte přesunout. Stane se něco ošklivého." Konečně shodil kabát. "Boj začal." Izuna rozpažil ruce a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 4:30 pm

Eshen

No, Kitsune byla už na nohou, a byl čas i pro Eshena, aby následoval. Jasně, mohl být cool, proměnit se v kouř a objevit se vedle Kitsune, dát ji "well, wat?" výraz a dělat že nic, ale když už mu teda nabízela tu ruku, tak ji přijal a postavil se s její pomocí. "Díky... Vidíš, to bych asi i nějak přežil." poděkoval, a s úsměvem odpověděl na celé to strašení. Sranda byla, jak bylo všechno vážné, jen Eshen s Kitsune zase dokázali nějak failit v povzdálí..
No, každopádně, pak Raiden udělal to, co udělal. Eshen schoval svoji tvář v rozevřené dlani vlastní pravé ruky.
"Kdyby bylo měřítko na to, co je cool a co ne, tak tohle by bylo level hollow-na-steroidech-žeroucí-králíčky necool." špitl tak nějak do aetheru, i když to Kitsune asi i mohla slyšet. Měl vážný, ale klidný výraz. Tady se dost možná formuje historie.
Návrat nahoru Goto down
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 4:42 pm

Mitoshi

Náhlým přílivem akcí a řečí byl celkem zmaten na různých úrovních.
Zaprvé se divil tomu, že se jim Quincy chtěli pomstít za konflikt, kteří si pamatují maximálně ti, kteří každý den požívají ginko. A ještě k tomu to byl konflikt vyvolaný jejich vlastní ignorací a jejich touhou rýpat do věcí, do kterých rýpat prostě neměli. Jestli tedy měl nepřítel na mysli onen historický spor...
Méně překvapený byl z toho, že to Izuna chtěl proteď vyřešit takhle. Přeci jen vypadal na arogantního pablba, který má rád pozornost.
A opět velké překvapení přišlo v moment, kdy se vyjevilo, že chtějí bojovat tady. Jestli tihle dva budou bojovat na plno tak už jen jejich uvolněné reiatsu zválcuje přítomné slabší shinigami.
Raidenovo chování? Inu...
Stále opřený o kladivo se posunul, pokud tedy byl v připraveném bojovém kruhu.
Pak si volnou ruku položil na zranění na hlavě a snažil se ho trochu dát dohromady...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 5:02 pm

Kitsune

Vytáhla Eshena na nohy a pak se z povzdálí dívala na ten jejich duel, který ještě nezačal a Raiden nakopl Izunu do citlivých míst. Kitsune nahodila slušný facepalm a když se pak podívala vedle na Eshena, z jehož směru slyšela plesknutí, všimla si i jeho facepalmu. Byli celkem sehraná dvojka. Kitsune si pomyslela, jestli všichni quincy nosej ocelové spodky, protože tohle už byl druhý quincy, kterému nakopnutí tam dolů nic neudělalo. "Prostě Raiden, co bys čekal..." odvětila stejně potichu na Eshenova slova.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 5:08 pm

Raiden

"Dobře, ale ještě předtím... Razaki a i ostatní, zajistěte okolí barierou, ať tady s panem všemocným nevypaříme celé Japonsko," požádal své spolubojovníky a zároveň vytáhl zanpakuto. Asi se bude bojovat, nic se nedalo dělat. Jestli to půjde dobře... no, to se uvidí, chtělo to trochu štěstí a podobně.
Boj sice začal, ale Izuna tam stál jako solný sloup, jak originální, asi chtěl, aby mu člověk hned usekl hlavu. Jenže... byla to nejspíš očividná past, takže se Raiden opřel o svůj meč a čekal. Byl samozřejmě připravený zareagovat na toho cvoka, kdyby se o něco pokusil, ale zatím jen směrem k němu pronesl: "A to je všechno? Imituješ Ježíše?"
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 5:14 pm

Izuna

"Jsem připraven," řekl a otevřel oči, které mu začaly zářit světle modře. Jak byl rozpažený, tleskl o sebe rukama a celé jeho tělo začalo hořet světle modrým plamenem. Izuna najednou zmizel a objevil se za Raidenem. Bylo to rychlejší než cokoliv, co kdokoliv z přítomných kdykoliv ve svém životě viděl.
Raiden ucítil, jak mu po pravé tváři stéká pramen krve. Izuna v levé ruce držel Raidenovo oko a rozmáčkl ho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 5:22 pm

Izanagi

Když došlo na boj, odporoučel se s davem za kruh, aby tam nezacláněl. Tak nějak tušil, jak bude boj vypadal, mohl si malou ochutnávku vyzkoušet, když utíkal od svatyně, kde byl Mabataki. Pohodlně se uvelebil na trávě hned vedle stromu, kde zůstal opřený. Furt si připadal v anonymitě, jelikož jeho reiatsu bylo jiné, než které měl, když působil v Gotei. Byl připravený použít všechny své smysly, aby analyzoval jak se Izuna bude pohybovat a jak docílí toho, aby Raidena eliminoval. Bohužel nestihl si pořádně ani sednout a Raiden už byl bez oka, bylo to velice rychlé. Izanagi si ani nebyl jistý, jestli mu vzal oko, nebo ne. Nicméně Quincy tady potvrzovali, že všechno co o nich četl v knihovně nulté divize byla pravda.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 5:42 pm

Raiden

Raiden chtěl zamrkat, ale na to jedno oko to nějak nešlo. Ten parchant teď vypadal docela badass. Problém byl, že teď to vypadalo opravdu bledě a to teď začali. Rychle si tu ránu zaškvařil, pak mu s tím v Seireitei něco udělají. "Ban-kai!" hlesl a obalila ho též modrá, blesková záře. Zároveň se mu na zádech objevily křídla. Tady už nešlo zrovna moc troškařit. Kolem tábora začaly k zemi šlehat blesky, tudíž v řadách obyčejných Quincy asi nastal trochu chaos. A pak, pokud to vyšlo, se veškeří Shinigami přenesli za pomoci Raidenovi techniky do Karakury...

A pokud náhodou něco narušilo teleport všech, tak se muselo bojovat. Raiden začal unikat dalším možným výpadům a začal po Izunovi posílat veškeré blesky, co nashromaždil... a že jich bylo opravdu děsivě velké množství. Všichni poblíž by měli nejspíš utýct, protože takto z tábora moc nezbude.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 5:58 pm

Izuna

Raiden porušil pravidla, která Izuna určil. Začal útočit na ostatní quincy a pak se pokusil přesunout svoje spojence. Izuna tomu všemu zabránil tím, že bleskově vypustil svoje reiatsu, které převýšilo to Raidenovo. Když Raiden začal posílat blezky proti quincymu, Izuna jen zvedl ruku a všechny je zničil předtím, než k němu vůbec dorazily. Jako by se rozpustily ve vzduchu. Izuna potom sáhl kamsi k pasu a vzal do ruky nějakou podivnou věc, ze které nakonec vyletěl modrý plamen a vytvořil tak meč. Volnou rukou Izuna chytil Raidena, ke kterému se mimochodem znovu dostal nepochopitelnou rychlostí a prostě ho přimáčkl hrubou silou k zemi. Raiden si všiml, že jeho bankai zmizel. "Říkal jsem vám, že pokud porušíte pravidla, dopadne to špatně." Pak vzal meč a prostě Raidenovi odsekl levou ruku u ramene.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 7:08 pm

Eshen

Napsal bych, že Eshen sledoval souboj, ale ono na tom nebylo ani moc co sledovat, ani moc bojování. Eshen ani nemrkl, a rychlík už měl Raidenovo oko. No, říkalo se, že je s Yoshirem nejrychlejší Shinigami, a vzhledem k tomu, že jeden byl bez oka - počkat, teď už i bez ruky, a druhej byl rozstřelen někde opodál, bylo asi docela jasné, že tohle je poměrně nepříjemná situace.
"Docela RIP..." poznamenal Eshen potichoučku ke Kitsune jako předtím, mezitím co na tváři měl hodně soustředěný výraz. Koukal po ostatních Quincy. Nějaký z nich by mohl mít předmět, ketý Izunovi dával nějakou megasílu.. nebo alespoň by to tak nějak čekal. A nebo ho měl Izuna sám u sebe.. no, a jestli to nebylo předmětem a byl takhle silnej, tak se jejich šance na nějaké vítězství, natož přežití, dost zúžily.
"...Koho vezmou? Koho chtěj, ty tři?" šeptal potichounku do vzduchu svojí otázku, která ho tížila teď momentálně. Zase to mohla slyšet možná tak Kitsune, a to jen, jestli poslouchala..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 EmptyThu Aug 13, 2015 7:17 pm

Izumi Razaki

Razaki se objevil před Izunou. "Fajn... myslím, že jste dokázal svojí pointu... myslím, že není potřeba dál někoho masakrovat... a mrzačit..." řekl Razaki. Raiden na tom nebyl moc dobře a Razaki byl bývalý vrchní kapitán... tak nějak cítil, že je na něm tohle vyřešit. "Žádám vás, abyste tohle šílenství zastavil, než to dojde zbytečně daleko..." řekl Razaki. Neměl bohužel žádnou oficiální pozici, proto mohl přednést jen žádost, nic víc. Zbraň měl Razaki stále schovanou a snažil se působit mírumilovně... samozřejmě že dával pozor, ale Raidenovi to příliš nepomohlo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny tábora shinigami   Ruiny tábora shinigami - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny tábora shinigami
Návrat nahoru 
Strana 10 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: