PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Město

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
AutorZpráva
Eshen

Poèet pøíspìvkù : 304

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 5:30 pm

Eshen

Přikývl, když se mu Rick představil. Ne, že by Eshena tak moc zajímalo jeho jméno, ale pro mě teď je mnohem jednodušší psát "Rick" a ne "Podkapitán". Když se pak Rick kysele ozval, Eshen neotálel. "Jo, to je dobře, dobrá motivace." pronesl bez jakékoli stopy čehokoli v hlase.
Každopádně, Okita naprosto ani trochu nepřekvapil, a tak znovu vyšli z KFC. Eshen už teď stejně myslel na něco jiného, takže už zase zapomněl, že měl taky hlad. Když se Okita zeptal Ricka na gigaie, Eshen se jen zvědavě podíval na podkapitána. Vypadal celý, jako z moderního světa, měl cool jméno.. třeba Tokio znal..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
wilhelm22

Poèet pøíspìvkù : 71

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 7:16 pm

Aririki Rick Ginken

Podíval jsem se na Okitu. Když jsme vyšli, tak jsem měl chuť něco říct k tomu, že nemá rád maso, ale vtipy proti vegetariánům, co nedokáží mluvit s ženami, by mě nyní mohli stát život. Navíc mi dal větší důvod k přemýšlení. Docela jsem se bál mu říci, že nevím, tak mě napadla spásná myšlenka: Tuším, že gigaie měla kapitánka Hoshi. nadhodil jsem a doufal, že mi Okita najde kapitánku. V její blízkosti bych pak byl alespoň trošku v bezpečí. Snad...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Poèet pøíspìvkù : 361

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 7:57 pm

Aki Maki

Necítil žádné reiatsu, což byla alespoň trochu pozitivní zpráva. A tak tedy pokračoval dále cestou k místu, kde byla vyvražděna skupina, co ho měla na starost. Stále byl opatrný jako předtím. Reiatsu samozřejmě držel na nule, nechtěl přitahovat pozornost shinigami, quincy nebo hollow, kterí se mohli nacházet v okolí.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Poèet pøíspìvkù : 356

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 10:05 pm

Izanagi -> Dům byl v mnohem horším stavu, než když jsi ho viděl naposledy, a to ani před tím nebyl vzorem udržovaného pozemku. Po pravdě se zdál celkem opuštěný, alespoň zvenku. Cítil jsi všudypřítomné Quincy reiatsu, ale nic konkrétního. Dveře samozřejmě nikdo neotvíral, ovšem všiml sis, že kovová klika byla hladká, takže někdy v poslední době musela být hojně používaná.

Aimi, Amai -> Mebataki si pendreku nevšiml, jak také, když nic neviděl. Jen vyčkával. Vypadal tak trochu naštvaně, tedy pokud jste mohly soudit z toho kousku jeho obličeje, co byl vidět pod šátkem. Měl semknuté rty a vypadal napjatě. Po chvíli si ale lehce oddechl a vydal se dál uličkou. Došli jste na čilé náměstí, kde byla spousta lidí. Tam Mebataki zpomalil, ale přesto občas mírně vrazil do nějakého člověka. "Vidět" obyčejné lidi jen díky reiatsu nefungovalo vždy na sto procent, ale nedalo se nic dělat, museli jste se odtud vymotat po staru, protože kdyby teď Mebataki vyskočil na nějakou střechu, aby se osvobodil, bylo by to nejspíš dost podezřelé. Slyšeli jste, jak si pro sebe vzdychnul a lehce nespokojeně zavrčel.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 10:43 pm

Amai Hachimitsu

Neustále zapomínala na fakt, že je Mebataki slepý. I když měl ten šátek přes půlku obličeje. Po nějaké chvíli se tedy vydali dál, dokud nedorazili na opravdu rušné náměstí. Amai si všimla Mebatakiho nespokojení a tak k němu okamžitě přiběhla z levé strany a sem tam ho lehce navedla, nebo rozdávala úsměvy na všechny strany, aby si jich lidé všimli a šli jim trochu z cesty. Doufala, že je aspoň trochu nápomocná. Amai byla ráda takhle blízko svého mistra, měl na ní stejný efekt jako její medvídek Panda. Na moment si vybavila Mebatakiho v panda oblečku a málem z toho celá roztála.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

Poèet pøíspìvkù : 176

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 11:05 pm

Izanagi

Byl rád, že konečně cítil reiatsu Quincy, bylo to stejné jako když někdo upeče koláč a jeho vůně se rozhléhá po okolí. Měl chuť zakousnout nějakého Quincy, jejichž reiatsu bylo všudypřítomné. Překvapovalo ho, jak barák vypadal, ale byl si celkem jistý, že to bylo součástí nějakého maskování proti těm mudlům venku, nicméně to taky mohla být zákeřná past. Tak či tak, se rozhodl, že se ještě naposledy rozhlédne venku a následně vstoupí. Pokud byly dveře zavřené, prošel jimi.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 11:49 am

Krieg Messer

Koláč si Izanagiho dobře prohlížel. Shinigami očividně dorazil ke svému cíly. Uklidil jsem mobil a vyrazil podél okraje náměstí. Aby to vypadalo, že se jen tak procházím. Za shinigamim jsem se zastavil s reiatsu staženým na úroveň obyčejného člověka. Začal jsem si zavazovat tkaničky a v duchu se modlil. Takhle blízko jsem už dost riskoval a tak jsem raději sledoval jen boty a na něj se ani nepodíval... oční kontakt a jsem mrtvý...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1231

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 2:23 pm

Eshen, Rick > Okita se na Ricka podíval, no řekněme, ne moc důvěřivým pohledem. "Povězte mi, pane Ginkene. Proč by u sebe kapitánka nosila gigaie? A pokud je u sebe opravdu má. Má jich dost pro..." Okita začal počítat na prstech. "Třicet shinigami?" zeptal se nakonec. 

Aki > Aki zanedlouho dorazil k místu, kde byli zavražděni jeho dozorci. Jejich těla na místě nebyla. Zbytky reiatsu tu však byly. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 7:06 pm

Aki Maki

Byl rád, že došel na místo určení bez toho, aniž by se mu objevil nějaký Razaki v cestě. Nahodil svůj velký spokojený úsměv a s velmi přivřenýma očima si prohlížel okolí. Těla tu nebyla, smutné. No a tak Akiho nenapadlo samozřejmě nic jiného, než vycítit zbytky reiatsu, co tu tak polétávalo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 7:21 pm

Aki > Aki toho přes svoje velmi přivřené oči moc neviděl, pokud chtěl vidět, musel více otevřít oči. 
Co se těch zbytků týče, nebyly tu žádné stopy, po kterých by se Aki mohl někam vydat. Bylo tu pár ozvěn po reiatsu, které zanechali jak quincy, tak shinigami, ale nic co by Aki mohl následovat. Zdálo se, že tohle místo mu není k ničemu dobré. 
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 7:27 pm

Aki Maki

Oči nechal stejně přivřené, přes jeho velký úsměv se totiž velmi špatně otevírali. A bylo lepší se smát a chvíli nevidět, než vidět a nesmát se. Tím, že Aki nemohl pronásledovat žádné reiatsu mu došlo, jak moc velká waste of time tahle cesta byla.
Inu..
Pravil a otočil se na patě svých krásných bot a vydal se se na okraj města, kde už nebylo tolik přelidněno, čisto a celkově..prostě horší část města. Akimu to přišlo jako nejlepší místo, kde se schovávat a případně najít někoho ze zbytků Reimei.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 7:37 pm

Izanagi -> V domě byl klid a přítmí. Přední vchod tě zavedl do haly a před tebou se rozprostíralo široké schodiště vedoucí do dalšího patra. Bylo tam docela zatuchlo, ale ne zas tak zatuchlo, že by se zvedl oblak prachu pokaždé, když jsi udělal krok. Moc dalších podrobností jsi v tom chabém světle neviděl.

Krieg, Izanagi -> Tohle už bylo opravdu hodně blízko. Možná kdyby Izanagi nebyl bývalým členem nulté divize, vrchním kapitánem Gotei 13, jedním z nejsilnějších shinigami... ale byl, takže přes všechny Kriegovy snahy ho pocítil. Ale nikdo nemůže říct, že by si o to Krieg neříkal.

Amai, Aimi -> Mebataki se nijak nevyjádřil k tomu, že mu Amai pomohla prodrat se skrz lidi, ale určitě byl tiše vděčný. Prošli jste tedy náměstím a pokračovali dál ulicí, stále jste nenarazili na nikoho, koho byste měli vítat. Po nějaké době se vám začalo zdát, že zcela nepochopitelně míříte zpět k hlavnímu sídlu, odkud jste vyrazili. Rozhodně jste šli tím směrem.

Naposledy upravil Miss_Atlantis dne Wed Apr 08, 2015 9:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 7:43 pm

Izanagi

Došlu mu velmi rychle, že se tu někdo pokouší skrývat svojí přítomnost. Napadlo ho, že to může být nějaký strážce domu slečny Maxwellové, ale pokud tu je jeden, pak by jich tu mohlo být víc. Pokud je ten, kdo ho sleduje Quincy, tak to byl jackpot, protože by se tím chýlila jeho mise ke konci a on se mohl vrátit. Nicméně se rozhodl trochu hrát hru a udělat ze sebe šupáka tím, že stejně do domu vstoupí a bude dělat jakože nic nepoznal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 8:03 pm

Aki > Jak Aki cestoval na kraj města s velice přivřenýma očima, neviděl patník, zakopl a padl na držku. 
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 8:10 pm

Aki Maki

Na moment mu až zmizel úsměv z tváře. Nicméně se oklepal, usmál a pozitivně pokračoval ve své cestě. Sem tam se snažil vycítit nějaké to reiatsu. Když bylo vše čisté, tak pokračoval bez větších problémů dále. Tempo měl svižné, ale tentokrát si dával pozor na patníky, popelnice, sloupy, lidi, kočky a jiná zvířata, auta a jiné dopravní prostředky, kameny, stromy, budovy a prostě na všechno, o co by mohl zakopnout, nebo do toho narazit, či dokonce zapadnout.

Amai Hachimitsu

Jakmile se vydobyli z davu lidí, tak opět odstoupila a pokračovala v cestě. Samozřejmě si vytáhla druhý pendrek. Amai přišlo zvláštní, že se vrací směrem k jejich sídlu, ale nebylo přeci možné, aby se Mebataki ztratil. Každopádně držela jako vždy radši pusu a pokračovala v cestě.

Naposledy upravil Akimoto_Makoto dne Wed Apr 08, 2015 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 10:00 pm

Aki > Aki si dával pozor. Dělal dobře. Protože kdyby si pozor nedával, dostal by pořádnej shit on. Když konečně dorazil na kraj města, začalo se stmívat. Aki se určitě pokusil vycítit nějaké reiatsu nebo něco takového, ale nepovedlo se mu to, protože se mu zatmělo před očima po tom, co mu někdo uštědřil ránu tupým předmětem do hlavy.  
>>>>> Pokračuj v - Chrám u jezera 
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 10:09 pm

Izanagi

Prach se zvedal od černého pláště, který táhl po zemi. Vypadalo to tu daleko hůř než když tu byl naposledy, navíc se to opravdu snažilo vypadat neobydleně a zatuchle. Nějak moc se mu nechtělo věřit, že to tu Maxwellová zabalila a hlavně, že si sebou vzala všechny artefakty, přece jenom dost z nich patřilo Quincy a ti by nejspíš byli rádi, kdyby věděly, kde ty artefakty přebývají. Možná, že nakonec Quincy toto místo zavrhli, protože o něm Izanagi věděl. Pokud tu nikdo opravdu není, čemuž nevěřil, byl jediný způsob jak to vyzkoušet. Izanagi si vyhrnul levý rukáv, pod kterým se na jeho zápěstí ukrýval železný náramek. Už od pohledu bylo vidět, že je vyrobený ze zvláštního kamene - stejně jako každý Zaraki před ním i on jako kapitán s obrovským reiatsu potřeboval něco, co ho drželo v "limitu". Jedním rychlým zatáhnutím náramek odemkl s tím, že bylo slyšet hlasité cvaknutí. Téměř okamžitě ho obalila zelená záře, která na jeho postavě vypadalo jako plamen. Jeho duševní tlak začal stoupat a jak už to tak bývá, se zvyšujícím tlakem je potřeba se vypořádat. Zatnul pěst a začal své Reiryoku hromadit v jejím konci a když cítil, že jeho reiatsu vystoupalo dostatečně vysoko, máchl pěstí směrem ke Kriegovi. Pokud Krieg pozorně sledoval, tak mu velice rychle došlo, co chce Izanagi udělat. Ozvala se ohlušující rána a pískot rychle proudící zelené energie, která kompletně zlikvidovala vstupní dveře a jejich okolí plus to obloukem vzala směrem na nebe, kde kdesi vyprchala. Nicméně vypadalo to jako zelený ohňostroj. Bude to znít možná trochu smutně, ale to, že si narazil na mě je tak trochu černý petr v téhle hře, můj malý příteli. Hlesl Izanagi.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 10:17 pm

Aririki Rick Ginken

Podíval jsem se na Okitu a povzdechl si. Je zde na misi za účelem vystopovat jiného shinigami. Ten se nejspíš ukryl ve městě a tudíž je logické, že si gigai nejspíše vzala pro usnadnění mise. pak se ale Okita optal na množství případných gigaiů. Podíval jsem se na něj se zaraženým úsměvem a optal se: Smím se zeptat na co tolik gigaiů? Nebo spíš... co tu dělá tolik shinigami?

Krieg Messer

Slyšel jsem, jak se otevřely dveře. Nijak jsem neměnil výraz a s ledovým klidem vyměnil nohy. Začal jsem si převazovat levou botu a zároveň si v duchu liboval, že si mě zatím nevšiml... chyba lávky...
Když vyšlehlo reiatsu, tak jsem velmi litoval okolní lidi, ale už v tu chvíli rychle dotáhl kličku a postavil se. Pak šlehl zelený proud reiatsu a já použil Hirenkyaku, abych se dostal nahoru nad proud. Když jsem byl v dostatečně vysoké výšce, tak jsem jen zaslechl slova onoho shinigami. To vidím... hlesl jsem při pohledu na tu zkázu. Nehlásají náhodou shinigami, že vše co dělají je, aby ochránili lidi a duše? optal jsem se, ale mluvil jsem jako ve snu. Takové reiatsu... jak s tím mám bojovat? Co s tím mám udělat...?
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 10:31 pm

Izanagi

Rukou tak trochu lačně mávl, aby odhrnul všech ten prach, kterej se mu valil do očí. Pak slyšel, že ten, kdo ho sledoval je v pořádku, což ho velice potěšilo, protože to znamenalo dvě věci - že ještě není mrtvej a že ho může zabít. Vlastně že ho může vyslechnout a zjistit, proč ho sledoval. Nebo něco mezi tím. Od ucha k uchu se nyní usmíval, sice to nebylo vidět, protože byl schovanej a chránila ho kápě, ale i tak se usmíval. Pomalu šel vel. Vskutku, to shinigami říkají, aby si rozuměl, tak to říkají shinigami z Gotei 13. Připadám ti jako někdo z Gotei? Zeptal se Izanagi přičemž šlapal po troskách vchodu až se dostal do místa, kde už na něj svítilo světlo. Z prachu se vynořila jeho černá postava, která se rozhlížela, kde je jeho narušitel. Já jsem bůh smrti chlapče a tvoji duši si vezmu k sobě, abych ji ochránil. Při posledních slovech si všiml, že narušitel je nad ním. Vlastně Izanagi byl ten narušitel, ale takhle on o sobě nemluví.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 10:47 pm

Krieg Messer

Když muž prohlásil takovouhle hlášku, tak byl můj první impuls smát se. To přeci nemůže myslet vážně... pak jsem si ale vzpomněl na to obrovské reiatsu a na to, jak vyšlehl svým reiatsu bez ohledu na okolní civilisty. Navíc jsem zachytil pohled jeho očí. Nepotřebuji, aby mi někdo chránil duši. odvětil jsem a problesknul ještě dál. A ještě víš. To, co jsem chtěl udělat vyžadovalo mnohem větší vzdálenost od nevinných lidí.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Apr 08, 2015 10:55 pm

Izanagi

Úsměv ho přišel, když viděl, že se mu jeho původní pronásledovatel vzdaluje někam k nebi. Podíval se ještě po okolí, jestli tu není nikdo další. Kromě hrstky lidí, kteří stáli nedaleko a křičeli, že je tu další výbuch plynovodu, tu nikdo nebyl. Znamenalo to, že to není past, ale osamělý vlk a proto ho Izanagi nesměl pustit. V domě nikdo nebyl a Quincy ho nejspíš již přestali používat jako místo pro slečnu Maxwellovou, takže se tam již nemělo cenu vracet. Opravdu jsi si jistý, že nepotřebuješ ochránit? Zeptal se ho, přičemž se rukama opřel o nohy a následně za hlasitého prokřupnutí se od země odrazil. Betonový chodník, na kterém ještě před malou chvílí stál se odrazil zcela rozpadl a kousky starého betonu popadaly po okolí. Izanagi byl za chvíli ve stejné úrovni jako Krieg. Víš, někoho hledám a pokud mi pomůžeš, ušetřím dnes tvoji duši a odložím tvůj boží soud ještě o chvíli.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Thu Apr 09, 2015 2:37 pm

Krieg Messer

Podíval jsem se na toho muže. Docela jsem se ho bál. Enormní reiatsu, neúcta k životu obyčejných lidí a to, jakým způsobem se mnou mluvil mě dohánělo k šílenství. Když mi oznámil, že něco hledá a ušetří mě, když mu pomohu s hledáním, tak jsem pozvedl obočí. Dobrá... prozraď mi své jméno a co hledáš a já ti pomohu. Ne, že bych měl na výběr, co? dodal jsem v duchu.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Thu Apr 09, 2015 3:27 pm

Izanagi

Vítr mu foukal do obličeje a tak trochu poodkrýval jeho schovanou tvář. Hledám Quincy, když mě přivedeš ke komukoliv z velké trojky, nechám tě žít. Řekl mu a rozhlédl se okolo. Byl si celkem jist, že touhle eskapádou někoho přiláká, ale i to byl jeho plán, který měl vcelku promyšlený. Jen nechtěl, aby tu objevil někdo z Gotei.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

PříspěvekPředmět: Re: Město   Thu Apr 09, 2015 3:29 pm

Amai, Aimi -> Když jste tak nějakou dobu spěchali zase zpátky, najednou jste ucítili nějaké hrozně silné a násilnické reiatsu, které vycházelo přesně z toho směru, kam vás Mebataki vedl. Ten se zastavil a vypadalo to, že s ním ten nápor trochu otřásl, ale hned se vzpamatoval. "Skrývejte své reiatsu," nařídil vám úsečně a trochu pozměnil směr. Teď už jste i vy mohly bezpečně stopovat váš cíl, zřejmě jste totiž mířili k tomu silnému reiatsu, které se nyní přesunulo někam nad město. Nakonec se Mebataki zastavil, jako by naslouchal. Vy dvě jste nad městem viděli dvě postavy, jedna byla shinigami s tím velkým reiatsu a ta druhá byla zřejmě nějaký Quincy.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Thu Apr 09, 2015 6:47 pm

Amai Hachimitsu

Pozorně poslouchala Mebatakiho. Samozřejmě tak i učinila a začala skrývat svoje reiatsu.
Ano..
Pravila a už s trochu vážnějším výrazem ve tváři se pomocí Hirenkyaku dostala na nejbližší budovu, odkud měla daleko lepší výhled. Samozřejmě byla schovaná, aby jí ten shinigami jen tak neviděl.
Tam je....Quincy..
Pravila trošku vystrašeně. Cítila reiatsu toho shinigami a byla si jistá, že ten Quincy nemůže být na stejné úrovni. Nikdy neviděla nikoho tak silného, jako byl ten shinigami. Amai se trochu až podlamovaly kolena, měla strach o mistra.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Město   

Návrat nahoru Goto down

Město
Strana 5 z 34Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: