PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Město

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
AutorZpráva
Miss_Atlantis

Poèet pøíspìvkù : 356

PříspěvekPředmět: Re: Město   Thu Apr 09, 2015 10:37 pm

Mebataki

"Ano," odpověděl Amai, i když se technicky na nic neptala, pouze potvrdil to, co říkala. To bylo ale vše, nevypadalo to, že by se měl k nějakému činu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

Poèet pøíspìvkù : 361

PříspěvekPředmět: Re: Město   Thu Apr 09, 2015 10:48 pm

Amai Hachimitsu

Kolena už se jí klepala úplně maximálně. Pevně tedy uchopila svého medvídka pandu, kterého měla na náramku na pravé ruce.
A..
Polkla, zavřela oči a zhluboka se nadechla.
A co budeme dělat? Je příliš silný, ale musíme mu pomoct..
Pravila už trošku klidnější. Pozvedla ruku, ve které se jí objevil růžový reiatsu luk, pohlédla na Aimi a trošku nejistě se usmála.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

Poèet pøíspìvkù : 71

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 1:29 pm

Krieg Messer

Podíval jsem se na onoho muže a zamyslel se. Oba jsme hledali Quincy. Ale každý z nás za jiným účelem. Ano... mohl bych ti pomoci. Ale myalím si, že po tomhle divadélku s reiatsu jich pár určitě přijde. pak jsem ucítil, jak někdo v blízkosti vyvolal luk... a nevystřelil. Proč na sebe upozorňují? Když už něco, měli rovnou střílet! blesklo mi hlavou, ale věděl jsem, že i kdyby ta osoba pak rovnou vystřelil, tak s tak slabým reiatsu, jaké jsem cítil by stejně nebyla šance... jen jsem se na Izanagiho smutně usmál a doufal. Přeci jen na Quincy jsem byl jako jeden z nich mnohem citlivější.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 1:58 pm

Mebataki

"Říkal jsem, abys skrývala své reiatsu, Amai-san!" odsekl. "Neznám toho Quincyho a tam, kde je, se dostal zcela sám." Bohužel teď, když na ně Amai tak hloupě upozornila, se nejspíš konfrontaci se shinigamim, kterého si Mebataki moc dobře pamatoval, asi nevyhnou. Nevěděl ale, jaká je situace. Zatím se nebojovalo.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

Poèet pøíspìvkù : 176

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 2:01 pm

Izanagi

To doufám. Odvětil mu Izanagi, přičemž začal marně vzpomínat na to, co se naučil před pěti lety v jedné z knihoven v nulté divizi.

Spoiler:

Krieg uslyšel, jak si Izanagi prokřupává prsty a rozhlíží se okolo. Bohužel si nevšiml toho, že tu někdo vyvolal luk. Tohle je patová situace, asi nebudeš důležitý, když tu nevidím nikoho, kdo by tě chtěl ochránit. Už o tebe nemám zájem. Zdělil mu jeho stanovisko a pomalu se začal snášet dolů k zemi. Přistál hned vedle zbořeného vchodu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1231

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 2:28 pm

Hikaru

Vedle zbořeného vchodu se opírala postava. Měl upravené bílé vlasy s červenou sponou, která mu držela ofinu tak, aby mu nepadala do obličeje. Žluté oči, pod tím levým měl tetování. V jednom uchu měl sluchátko, to druhé mu viselo kolem krku. Něco mu z něj hlasitě řvalo. Rozhodně to byl shinigami. Šlo to poznat jak podle reiatsu, tak podle oblečení.
"Zdravíčko," pozdravil Izanagiho. "Nějak vám uletělo reiatsu, pane."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 2:33 pm

Izanagi

Chtěl jít zpátky do domu slečny Maxwellové, když v tu chvíli spatřil nějakého shinigamiho, který na něj mluvil. Nevzpomínám si, že bych někdy v Tokiu potkal chlupatý. Odvětil mu, přičemž se pomalu blížil ke vchodu, překročil pár šutrů a trosek a najednou byl metr před shinigamim. Běž domů chlapče, neručím, že se ti tu nic nestane. Varoval ho svým hlubokým hlasem, přičemž si na ruku nandal zpátky svůj železným náramek, kterým opět začal tlumit svoje reiatsu. Nechtěl do toho drobného shinigami vrazit a tak gentlemansky vyboural kousek vchodu vedle něj a prošel. Začal dům konečně prohledávat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 2:37 pm

Hikaru

"Hej!" zakřičel na Izanagiho, když kolem něj prošel, aniž by mu věnoval nějakou pozornost. Hikaru se nakrkl. "Počkejte! Co jste zač?" křičel do díry, kterou za sebou Izanagi nechal. "Jen chci, abyste mi s něčím poradil!" Pokračoval za ním do díry. "Vy jste určitě shinigami. Proč nejdou otevřít senkaie?" zeptal se natvrdle.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 2:44 pm

Izanagi

Zrovna nadzvedával nějaký starý nočník - nevěděl, k čemu nočníky jsou a tak se kouknu i dovnitř. Pak se zarazil. Nejdou Senkaie? To přece není možný, ty jde uzavřít pouze ze světa lidí. Možná, že jsem Quincy podcenil a mezitím co si tu povídám s lidmi, tak jsou mi celou dobu za zadkem. Nejde otevřít senkaimon říkáš? Optal se ho Izanagi nevěřícně, přičemž se zvedl ze země a nevěřícně se o to sám pokusil. Ano, klidně by otevřel senkaimon uprostřed domu, takovej to byl tvrďák. Bohužel měl shinigami pravdu, nešlo to. Víš chlapče, slyšel si někdy o Quincy? Izanagi si sedl na židli, která při prvním pocítění Izanagiho váhy prostě rupla, takže seděl skoro na zemi. Rozhlížel se dál po místnosti, ale nepřišlo mu, že by tu bylo něco schovaného.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 2:50 pm

Hikaru

"Vy jste pil?" zeptal se Hikaru s nadzvednutým obočím. "Samozřejmě, že jsem slyšel o quincy. Učíme se o nich na akademii. A vzhledem k tomu, že jste se právě pokusil otevřít senkaimon, hádám, že jste nebo jste někdy byl součástí Gotei 13, protože je to taky jedna z věcí, která se tam učí. Takže byste to měl vědět." Hikaru se cítil strašně chytře a tvářil se u toho na pěst. "A taky vím, že ten cápek, kterého jste před chvílí málem zabil pohledem, quincy byl. Byl jsem nedaleko, když jste vypustil ten váš náklaďák s reiatsu, takže jsem se sem dostal dost rychle na to, abych slyšel a viděl všechno." Hikaru překřížil ruce na hrudi, jedno oko trošku přivřel a podezíravě se podíval na Izanagiho. "Vy mě teď zabijete?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 3:02 pm

Izanagi

Otočil se a šel hlouběji do domu slečny Maxwellové.Jseš chytrý a vypadáš jako kdyby si z prdele vypadl Yoshirovi. Utrousil ubručeně, když pod nánosy prachu hledal nějaké předněty, které by mu pomohli. Vypadalo to, že to tu vážně opustili před nějakým časem. Připravili se i na to, že tu budu čmuchat? Přece nemohli vědět, že po nich budu chtít čmuchat. Neučili vás na akedemii i to, že máte být opatrní a neprozrazovat se, dokud si nejste jistý s kým jednáte? Tohle pravidlo Izanagi nikdy nedodržoval, ale on nedodržoval spoustu pravidel, které by dobrý shinigami držel, proto byl možná tam, kde byl. Zatáhl za dvířka od kredence, kam se chtěl podívat, místo toho mu však zůstaly v ruce, takže je automaticky zahodil a začal se rozhlížet znovu. Co si vůbec zač a proč máš to hloupé tetování? To teďka mladí lidé dělají, že si nechají zmalovat ksicht už na akademii? Uchechtl se, protože sám moc dobře věděl, jak na tom byl on sám.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 3:07 pm

Hikaru

"Počkat," zastavil se Hikaru a zdivhl ukazováček. Chvíli tam tak stál mezitím, co Izanagi šmejdil po baráku. "Ok, za prvé," řekl sebevědomě a chystal se odpovědět na Izanagiho otázku ohledně neopatrného objevování se. "Nemám nic. Fakt nevím. Asi to mám v povaze nebo co."
Potom přišel blíž k němu. Tentokrát s vážnějším výrazem v obličeji. "Vy jste znal mýho tátu?" zeptal se. "Chlape, co jste sakra zač? A není to hloupý. Je to.. Připomínka." Vyskočil si na kuchyňskou linku a sedl si na ní. "Proč tu vůbec boříte barák? A co tu hledáte?"
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 3:13 pm

Izanagi

Teď už ho vážně nic nepřekvapovalo. Takže Yoshiro vyvedl mladý, jo? Uchechtl se, když konečně byl dole, kde původně byly vystavené exponáty. Nic tu však nebylo, takže to potvrzovalo Izanagiho smýšlení. Znamenalo to, že Quincy využívají nějakou skrýš, kterou si postavili po osvobození labuťáka. Ten barák se stejně zbourá, stejně jako alkohol zboural tvýho tátu. Ospravedlnil se mezitím co se soukal nahoru, až došel zpět do první místnosti před vybouraným vchodem. Když mě budeš následovat, tak akorát zemřeš a bohužel né mojí vinnou. Na okraji Tokia je tábor Gotei, který tam nejspíš udělali právě kvůli tomu, že se odsud nemohou dostat, ale jsem si jistý, že ten kdo vede Gotei, ať už je to kdokoliv, se o vás postará a dorazí vás ochránit. Vysvětlil mu, i když si nebyl tak jistý, kdo po něm vlastně Gotei převzal, jen se modlil ať to není Raiden nebo Akio.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 3:19 pm

Hikaru

"Vím, že je tam ten tábor," odpověděl Izanagimu. "Je tam moje mamka." Seskočil z linky a dolízal za Izanagim. "Zase mi slibujete nějakou ujmu, ale pořád jste mi neřekl, kdo jste a co tu děláte." Z pravého ucha si vyndal i druhé sluchátko, které potom kolem krku omotal o to druhé. "Vzhledem k tomu, že jste znal mého tátu, tak musíte být někdo z jeho minulosti. Hmm," začal přemýšlet. Historii Gotei 13 měl celkem dobře nastudovanou. "No ták, Hikaru. Kdo měl reiatsu jako kamión a k tomu dva metry?" ptal se sám sebe, ale nedokázal si odpovědět.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 3:32 pm

Izanagi

Tvého tátu zná každý, na to nezapomínej. Pak se trošičku víc ušklíbl, než měl ve zvyku. Vzpomněl si totiž na to, jak zatkli kapitána desáté divize za zradu a tak ho napadlo, že by vlastně nebylo špatné to využít. Jsem bývalý kapitán desáté divize, proto znám tvého tátu. Jsem na útěku, utekl jsem při procházce, jak vidíš, nemám ani zanpakuto. Řekl naprosto vážně mezitím, co vyšel na chodník před barák, kde se zase začal rozhlížet, nějak už nevěřil, že je nepozorován a že je nenápadný.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 4:12 pm

Mebataki

Když se boj nestrhl a shinigami se vrátil k tomu, co před tím dělal v jejich obydlí, vypadalo to, jako by se velice drobně oddechl. Stál ale pořád na místě, zřejmě čekal, co udělá ten nyní opuštěný Quincy.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 4:24 pm

Amai Hachimitsu

Vypadalo to, že celá situace se uklidnila a nejspíš né zásluhou Amai, každopádně na sebe byla trochu hrdá. Byla ochotná bojovat za svého druha, kterého ani nezná. Poté ji ale došlo, že nejspíš velmi zklamala Mebatakiho. Pohlédla smutně do země a zrušila svůj luk.
Omlouvám se Mebataki-sensei..
Pravila a a oběma rukama uchopila svého medvídka pandu, přitom se nervózně lehce otáčela furt dokola zleva doprava.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 9:06 pm

Hikaru

Naprosto nezaujatě hleděl na Izanagiho. "Ne, vy nejste Akimoto Maki," řekl a poškrábal se malíčkem v uchu. "Je poměrně moderní doba a Gotei 13 si v archívech schovává fotky starých kapitánů," vysvětlil Izanagimu. "Jednoho z nich mi připomínáte, ale nemůžu si vzpomenout na jméno." Hikaru se snažil přemýšlet jak chtěl, ale nedokázal si vzpomenout. Izanagi měl navíc pořád trochu schovaný obličej.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Fri Apr 10, 2015 10:30 pm

Krieg Messer

Poté co ten buldozer v shinigami uniformě a divnejch hadrech jako maskování začal klesat, dal jsem si sakra záležet, abych zmizel. Svým nadprůměrným Hirenkyaku jsem se dostal skoro přes půl Tokia, tam jsem zahučel mezi ulice a utlumil reiatsu, aby to opět vypadalo, že jsem normální člověk. Vyrazil jsem ostrým tempem jakýmkoliv směrem, který se mi zrovna zdál příhodný. Musím zkontaktovat ostatní Quincy. Takhle silný shinigami... to je špatné. zároveň jsem vytáhl mobil a kolem světa začaly putovat první emaily o supershinigami bez úcty k životu lidí a s úmyslem chytit velkou trojku... měl jsem asi 200 Quincy. Bál jsem se, že na jednoho takového by to nebylo dost...
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sat Apr 11, 2015 12:30 pm

Izanagi

Trochu v hlavě zpanikařil, že po něm pátrá nějaký skrček. Měl toho dost, situace byla vážná a on nechtěl riskovat, že by tu po něm někdo začal pátrat. Před světem shinigami možná stála nová éra, ve které se proti nim postaví opět Quincy. Víš, jsem rád, že máš špatnou paměť. Řekl mu, přičemž se obrátil a pomalým krokem mířil k němu. Bylo slyšet pouze jeho klapání, když jeho kroky dopadaly na chodník před domem. Stoupl si před něj a chvíli na něj koukal. Usoudil nakonec, po velmi dlouhé úvaze, kterou provedl ve své hlavě, že ho nezabije. Pak ještě přemýšlel, jestli by nebylo lepší chlapce poslat do bezvědomí, ale to nakonec taky zavrhl. Otočil se a mířil si to ulicí prostě dál, moc netušil, kam by měl teď jít, jeho poslední stopa byla slepá, takže teď mohl jenom náhodně bloumat ulicí jak jen to šlo.

Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 12, 2015 3:55 pm

Hikaru

A tak tam Hikaru zůstal sám. "Uh, ok," zamumlal, mávl rukou a povzdechl si. "Divnej chlápek. Hodně divnej." Sáhl do kapsy, ze které vytáhl plátkovou žvýkačku, kterou smotal, a pak jí hodil do pusy. Chvíli jí žvýkal, potom udělal bublinu. Nasadil si obě sluchátka do uší, bublina praskla. Hikaru zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 12, 2015 4:14 pm

Mebataki

Neznámý Quincy někam rychlostí blesku zmizel a Mebataki si povzdechl.
"Pojďme. Musíme ho najít," pokynul svým společnicím a dal se rychlým tempem do pohybu. Doufal, že se ten nováček někde zastaví, protože tahle hra na honěnou začínala být únavná.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 12, 2015 4:48 pm

Izanagi

Neměl stopu a šel bez nejmenšího tušení, kde by mohl něco najít. Quincy mají nové sídlo, ke kterému není žádné spojka, nejspíš ho nezná ani žádný shinigami z Gotei. Navíc tím, že jsme pustili labuť z vězení, jsme nejspíš opravdu přivodili návrat doby Quincy. Jestli nefungujou žádné portály, nefunguje ani spojení - jsem v tom sám. Zastavil se a podíval se na slunce, které vypadalo, že bude brzo zapadat. Je pouze jedno místo, které ještě znám a nenavštívil jsem ho - místo, kde byl věznění nejsilnější Quincy. Izanagi se vydal do skal za Tokiem.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 14, 2015 4:45 pm

Krieg Messer

Po chvilce klidné chůze jsem se zastavil a posadil do jedné kavárny. Zamyslel jsem se a vytáhl mobil.
"Současný stav: Bez známek Quincy. Objeven shinigami neuvěřitelné síly. O dalším vývoji budu informovat.
Váš Krieg Messer"

napsal jsem tento e-mail a rozeslal ho všem 200 Quincy z německa, kteří se stejně jako já snažili spojit s Quincy v jiných státech. Během toho jsem si objednal kávu a přemýšlel. Tokio bylo svého času jednou ze základen Quincy, aspoň se to tvrdilo... možná jsem měl jen smůlu. Možná je nás 200 opravdu posledních žijících Quincy. povzdechl jsem si a pil kávu a okukoval při tom servírky.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 14, 2015 6:41 pm

Amai Hachimitsu

Byla ráda, že nedostala vynadáno od Mebatakiho. Mebataki nejspíš sám tušil, jaká Amai je, také už jí slušnou dobu trénoval.
Dobrá..
Pravila opět s úsměvem, vytáhla další žužu růžový pendrek, který začala žvýkat a hopsala za Mebatakim. Mezitím se rozhlížela všude okolo, jestli neuvidí toho Quincy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Město   

Návrat nahoru Goto down

Město
Strana 6 z 34Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: