Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
+7
Miss_Atlantis
Akimoto_Makoto
wilhelm22
dead wind
Eshen
passionpower
Raiden
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyFri Dec 04, 2015 9:00 pm

Aki Maki

Usmál se na Kitsune, když zaútočila společně s Akim. V této věci byla zřejmě nejlepší, dokázala se přenést přes osobní spory, když to bylo důležité. V tom se do bitvy zapojil i Batariel a na Akiho vyslal nějakých 10 ohnivých jazyků. Aki viděl, že jazyky jsou zřejmě naváděné a shunpovat před nima teda nemá smysl. Pevně uchopil meč a jazyky rozsekl, ať se dělo cokoliv, tak se následně pomocí shunpa dostal k Batarielovi s pravou rukou namířenou na jeho hruď.
Vrať Razakiho...Byakurai..
Pravil a zkusil mu propálit byakurai hrudí. Aki veděl, že hlavní nepřítel je zřejmě Azazel, ale pokud se jim podaří probudit Razakiho, tak dostanou nového spojence ve finálním boji proti Azazelovi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 10:11 am

Azazel

Najednou zezadu dostal pořádnou ránu. Samozřejmě že celou dobu věděl, že tam Kitsune je. Nicméně po tom, co ho Aki takhle překvapil, byl maličko rozhozený, takže udělal další chybu.
Zničilo mu to celé brnění, které mu chránilo záda. A také měl docela nehezkou popáleninu na zádech. Pořád se mu z ní kouřilo. Azazel uskočil někam bokem, aby se dostal dál od dalšího případného útoku Kitsune. No, a pak ho trefil Raidenův Raiken. Ono dostat takhle silný elektrický útok nebylo úplně dobré. Azazel byl opravdu hodně zaskočený tímhle, co teď předvedli. Hlavně že mu předtím tvrdili, že nedokážou spolupracovat. Hah. Když se nějak vzpamatoval z kombinace útoků, použil shunpo, aby se dostal co nejdál od nich a mohl se vzpamatovat. Dal prostor svému bratrovi.

Aki > Akimu se podařilo přeseknout ohnivé jazyky. Nicméně si troufnu říct, že je to nezastavilo. Ne úplně. Aki jimi byl zasažen. Ne všemi. Bylo to dost nepříjemné a horké. Nicméně jeho nové brnění mu dost pomohlo k tomu, aby z toho vyvázl téměř bez zranění.
Akiho Byakurai se povedl. Naprosto ukázkově a navíc byl posílen. Nicméně Batariel byl trochu jiný nepřítel. Nový. S nikým takovým se nikdo z přítomných ještě nesetkal. Něco takového ho nemohlo zastavit. Ano, byakurai do něj vypálil díru skrz na skrz, ale ta se po chvíli zacelila.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 10:19 am

Eshen

Jeho pozorovatelská pozice vzadu se projevila jako zatraceně výhodná. Ten známý jako Azazel dostal docela solidní combo útoků od Gotei týmu, a dokonce to i vypadalo že to tak nějak funguje, což bylo strašně fajn vidět. Eshen kromě spáleného masa a všech těch mrtvých lidí Tokia začal snad cítit a naději.. I když kdo ví, co zrovna dělá Izuna.
Každopádně, Azazel se stáhl shunpem, a bylo to právě pozorování a né úplné zapojení do boje, a Eshen si mohl všimnout, kam se Azazel stahuje. Teď byla chvíle taky udělat svoji část pro Shinigami. "Promiň, Arvo. Izuna bude na řadě zase příště." pronesl dovnitř něčemu, co už teď bylo kus jeho já, a vydal se shunpem s zanpakutou obnaženou za momentálním nepřítelem číslo.. no, asi dva, Azazelem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 10:23 am

Batariel

Batariel se podíval na Akiho, pak na díru, která se okamžitě zacelila a pak zpět na Akiho. "Vážně?" zeptal se, jako kdyby sám nemohl uvěřit tomu, že na něj právě zkusil takhle bezcenný trik. "Teď já..." řekl a ze země pod Akim vytryskl sloup ohně. "Podívej se, chlapečku... na tohle jsem čekal delší dobu, než jakou si dokážeš představit. Opravdu si myslíš, že mě dokážeš zastavit?" řekl Batariel. Z puklin všude kolem dál tryskaly sloupy ohně a začínalo být docela dost velké vedro...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 10:25 am

Azazel

Už si myslel, že se na chvíli dostal do bezpečné vzdálenosti od ostatních, aby se mohl vzpamatovat z toho shitonu, který před chvílí dostal. No a už u něj byl někdo další. Tady toho neznal, ale bylo zřejmé, že byl na straně shinigami. Přece jen. Momentálně tu byly jen dvě strany. On, Izuna a Batariel. Byl si jistý tím, že Zlatý kříž už není na jejich straně, když je Izuna zradil. No, doufal v to, že se Batarielovi brzy vrátí síla, aby je mohli rychle ukončit. Byl maličko vyděšený z toho, že Aki dokázal ovládnout sílu svého rodu. A navíc tu pořád byl kapitán první divize. Určitě by ho neměl podceňovat jen proto, že ho dostal Izuna. Kdyby chtěl, mohl klidně zničit i Azazela. Naštěstí to byl on, kdo měl kontrolu nad portály mezi světy, což bylo zřejmě jediné eso v rukávu, které ho před Izunou chránilo.
"Další poslušný pes Gotei 13?" zeptal se Eshena a ztěžka si oddychl.


Aki > Tohle byl problém. Ale ve chvíli, kdy Akiho obalil oheň, jeho brnění začalo zářit žlutým světlem a kolem Akiho těla se vytvořilo něco, co vypadalo jako štít. Ostatní to samozřejmě neviděli, protože byl ve sloupu ohně. Pálilo to jako sviňa. Ale Aki měl zatím čas na to, aby vymyslel, jak se z té šlamastyky dostat.
"Jsem tu s tebou," ozvalo se Akimu v hlavě a jedno oko mu zčernalo. Jeho hollow byl připravený pomoci.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 10:35 am

Eshen

Eshen se musel zašklebit. "Ne.. ten divokej typ bez pána, co běhá za auty uprostřed ulice." pronesl klidně a očima pořádně prohlédl svého soupeře. Jednoznačně vypadal oslabený, a byl zraněný, ale pořád to byl on.. a před chvilkou právě tenhle on dokázal bojovat proti velkému počtu Shinigami, a to z těch nejsilnějších. Eshen musel být více, než opatrný.
Natáhl svoji zanpakutou do tak nějak vyrážecí pozice, ale ještě dal soupeři prostor, protože takový už byl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 10:40 am

Raiden

Azazel dostal trochu přes prsty, což stačilo na to, aby se od nich stáhl. Výborně, teď dostali krátký prostor, aby dostali na svojí stranu zpět Razakiho. Well... to se líp řeklo než udělalo, ale co se dalo dělat. Aki už se do něj pustil, Kitsune by mohla taky, už jen kvůli tomu, že byla odolnější vůči ohni a on... no, on znal Razakiho. Byla otázka, jak moc se lišil Batarielův bojový vzorec od Razakiho.
Raiden se probleskl za sloup, co měl ničit Akiho. Meč zaražený v levém rameni se nachvíli uvolnil a on do něj drkl pravicí, takže se roztočil. "Hadō #58. Tenran!" křikl a vytvořil masivní větrné tornádo, které mělo oheň odvést někam do pryč, nezranilo Akiho a zároveň mohlo zamaskovat Akiho další bojový tah.

Minato

Azazel se stáhl. Tady mohl krásně obdivovat sílu své kapitánky. Většina pak vyrazila proti bývalému kapitánovi 1. divize, ale nějaký jeden... kdo to sakra byl... vyrazil proti Azazelovi. Minato se otočil směrem ke Quincy, netušil jestli pomůžou nebo jak, ale on se raději vydal k tomu týpkovi. Třeba byl silný, nebo taky pěkně špatný, každopádně... Proč nezabít někoho, kdo byl oslabený a mohl za tenhle bordel? Správné smýšlení Assassina. Též tam nevtrhl jako magor, díky znalostem zamaskoval své reiatsu a kličkoval mezi troskami a podobně. Eshen dával soupeřovi prostor, nebo možná něco připravoval. Minato si zatím v poklidu natáhl luk a čekal, až se do toho pustí.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 12:45 pm

Kitsune


Kitsune Azazela svlékla z toho jeho krunýře a pak si ho z jedné strany hezky ogrilovala. Taková grilovaná želva. Pak ho trefil i Raiden svým Raikenem a Azazel se musel stáhnout stranou, aby se vzpamatoval. Avšak se před ním objevil Eshen. Neútočil zatím. Postřehla jak se Minato přesunul k Eshenovi a připravuje se vystřelit na Azazela z luku. Zároveň si i všimla, že se do Batariela pustili Aki s Raidenem...a někde tam byl i Mitoshi. Azazel ale vypadal oslabeně a tak by nebylo od věci nejprve odstranit z cesty jeho. Nemluvě o tom, že na něj měla pifku. Kitsune se shunpla nahoru do vzduchu nad Azazela. "Ryū no Cero." šeptla ve stejnou dobu, kdy se tam shunpla a zároveň s tím a s mečem namířeným dolů na něj vypálila své cero. A to pěkně masivní a pekelně rychlé.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 1:04 pm

Aki Maki

Oheň ho překvapil, ale ještě více ho překvapil štít, který se náhle objevil a téměř vykryl celý útok. Aki se usmál, tohle je ta schopnost, o které Jinsei celou dobu mluvil a nejspíš i důvod, proč chtěli jeho tělo. Oheň z Akiho dostal Raiden a navíc mu dal i příležitost k tomu, aby mohl další útok udělat poněkud nepozorovaně. Aki věděl, že Batariel bude očekávat útok, mohl tedy udělat něco méně očekávaného. Dorazit toho slizkýho hada.
Senka..
Zašeptal Aki a objevil se na levé straně u Azazela, chtěl mu mečem useknout i druhou ruku. Tohohle šmejda si musel Aki vychutnat, za rodiče. Aki začal brát svého hollow kamaráda jako odkaz od rodičů, nejspíš právě kvůli nim, se rozhodl s Akim spolupracovat.
Děkuji..
Pravil v duchu, v hlavě si ještě přehrál obrázek svých rodičů. Jo, tohohle šmejda prostě musí dostat.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 1:16 pm

Batariel

Rozfoukávat oheň do všech stran možná mohlo osvobodit Akiho, ale také to pravděpodobně popálilo všechny, kdo stáli kolem. Batariel se tím příliš nevzrušoval. Zarazilo ho ale, že všichni útočí na jeho bratra. Tohle ho rozzuřilo. "DOST!" zařval. Všichni přítomní kapitáni se museli zarazit nad tím, jak silné reiatsu se náhle objevilo. Plameny ze země vyšlehly do vzduchu a pro méně mocné se vedro mohlo stávat nesnesitelné. Další ohnivé jazyky vyrazili proti Kitsune, Raidenovi, Akimu i Eshenovi. Zřejmě je chtěly chytit a roztrhat na kousky. "KE MĚ SE NIKDO ZÁDY OTÁČET NEBUDE!" zařval Batariel tak, že to otřáslo okolím.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySat Dec 05, 2015 8:14 pm

Konan

Tak nakonec to byla Konan, kde byl umlčen. A ještě k tomu všemu svým synem. To už bylo hodně špatné, ale měl pravdu. Konan moc dobře věděla, co znamená být Ruyichi. Však to své děti učila. Jen se o ně strašně bála.
Když se Yoshiro na Konan tak pěkně usmál, tak mu úsměv oplatila. „Co jsi čekal? Jsem prostě nej.“ dodala ještě k tomu.
Myslím, že už se dobelhali do nějakého místa, kde už viděli na bitvu. Konan se snažila rychle zorientovat v množství lidí. Viděla hořícího Razakiho, což jistě nebylo dobře, Akiho v novém a tak dál. Dokonce asi i pochytila, proti komu se nyní bojuje. Ale bylo jí strašné vedro. Připadala si jak v sauně, kterou nikdy neměla moc ráda.
Návrat nahoru Goto down
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptySun Dec 06, 2015 12:09 pm

Mitoshi

Trochu se zasekl s těmi prvními jazyky které na něj Batariel poslal - chvíli se snažil máchat mečem když stál na zemi, pak mu alee došlo že s něčím tak velkým to moc nepůjde.
Vyskočil tedy do vzduchu a zbavil se aspoň několika z nich.
Pak byl Raiden tak hodný, že do ohně vehnal další vzduch. On oheň při hoření konzumuje vzduch ale to je asi jedno.
Mitoshi byl podobně jako Aki chráněn fancy brněním, takže mu to snad moc nevadilo.
Asi by bylo dobré, dát možnost pro útok také Quincy přátelům, ti by ale asi potřebovali, aby jsme cíle aspoň na chvíli znehybnili.
Otočil se na ně, aby zkontroloval jak na tom jsou a pak se rozletěl kupředu, s úmyslem probodnout Batariela. Byl to lame útok, ale spíš měl sloužit k rozptýlení. Při letu si dával moc dobrý pozor i na všechen oheň, který tak náhodně vyletoval ze země.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 10:15 am

Izanagi

Upadl jsem do bezvědomí. Cítil jsem, jak všechny mé svaly jsou naprosto povolené, byl jsem vyčerpaný. Probojoval jsem celou noc a použil jsem dost technik, které byly za hranicí normálních shinigami. Moje tělo se po spoustu let vyvíjelo a bylo zvyklé na dost nepříjemnou zátěž, ale poprvé za ta staletí jsem cítil, že jsem byl vyčerpán. Byl to příjemný pocit být konečně unavený. Ležel jsem mezi sutinami a hlasitě podřimoval ve snorlax stylu. Myslel jsem na Izunu, chtěl jsem s ním svést ještě jeden souboj, ten poslední. Zajímalo by mě, jestli měl stejné nutkání.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 10:45 am

Eshen > Eshen dal prostor soupeři. Nejspíš nějaká jeho povahová vlastnost, kvůli které by nechal nepřítele zničit svět. Stejně jako ta, kdy odmítal bojovat ve větším počtu, proti jednomu soupeři, i když byl mnohem silnější. Azazel samozřejmě nebyl idiot. Využil šance a dostal se k Eshenovi hodně rychle. Z odseknuté ruky mu vyjela obří stínová sekera a tou sekl po Eshenovi. Trefil ho. Na staříka byl hodně rychlý. Tohle se stalo ještě předtím, než na něj ostatní začali útočit. Eshen cítil, jak se mu stínová sekera zaryla do hluboko do těla. A jak mu přesekla žebra na pravé straně hrudi. Tím švihem Eshena ale zároveň odhodil o kus dál. Bolelo to jak sviňa a dost těžko se mu dýchalo. Bojovat samozřejmě dál mohl.

Kitsune > Nechávat Batariela za sebou nebyl úplně dobrý nápad. Kapitáni samozřejmě nevěděli, který z démoních bratrů byl silnější, ale nejspíš byli oba dva extrémně silní. Batariel byl navíc naštvaný. Jazyk se Kitsune omotal kolem nohy. Těžko popsat bolest, kterou cítila. Vzhledem k tomu, že jazyky byly teplé asi jako láva. Jop, pálilo to. Pak to škublo a Kitsune letěla proti zemi, kde tvrdě narazila. Ještě předtím, než se tohle stalo, Kitsune stihla vystřelit svůj útok. Jak to ale škublo, neletěl na Azazela, ale na Minata.

Minato > Vypadalo to, že quincy se připravují na nějaký velký útok, protože odtřelovací puška Shigure nějak pulsovala. Jako by z okolí čerpala energii nebo tak něco. Nikdy nic takového neviděl, takže to nemohl říct s jistotou. Podle jejich odhodlaných výrazů se ale chystali pomoct.
Najednou po něm vyletěl útok, který nebyl od nikoho jiného, než od Kitsune. Minato byl ale dost rychlý na to, aby se tomu dokázal vyhnout.

Aki > "Moc pomalé," řekl Azazel, když se u něj Aki objevil. "Nezapomínej na to, že jsem tě trénoval, chlapečku!" zakřičel, stínová sekera se změnila na laso, které Akiho chytilo kolem krku a přitáhlo mnohem blíž k Azazelovi. "Jak ty mě, tak já tobě!" řekl, chytil zbytek Akiho levé ruky a vší silou trhl. Akiho štít byl samozřejmě skvělý proti všem možným útokům. Ale proti čisté fyzické síle a Azazelově hněvu? Nejspíš ne.
Aki ucítil, jak se od sebe odtrhují jeho svaly, pak jen vystříkla velká spousta krve a další část Akiho ruky byla pryč. Azazel mu jí utrhl těsně nad loktem. Pak s ním vší silou hodil někam do vzduchu, kde už si ho chytil Batarielův jazyk. Proti ohni byl Aki chráněn, takže ho to pálilo jen trochu. Mnohem víc bolela ta ruka.

Raiden > Nerad bych z Raidena dělal debila, ale co si budeme povídat. Jeho větrný útok nebyl zrovna efektivní proti ohni. Podařilo se mu zapálit několik posledních stromů, co stálo za Batarielem. Nejspíš to byly velmi staré stromy. Byly velké. A hořely.

Batariel > Batarielovo reiatsu bylo pořád ještě dost chaotické a nejspíš to ještě bude chvíli trvat, než se uklidní dost na to, aby ho mohl ovládat. Ze země všude možné ve městě vyletěly ohnivé plameny, které zničily i to, co ještě stálo a zabili to, co ještě žilo. Teď to v Tokiu skutečně vypadalo, jako by byla apokalypsa. Kapitáni si zřejmě vybrali špatný cíl.
Najednou Batarielem něco proletělo. Bylo to rychlé a malé. A nechalo mu to docela velkou díru v pravém boku břicha. Rozhodilo ho to dost na to, aby ho Mitoshi mohl trefit svým mečem.


Yoshiro

"Tohle není dobré," řekl Yoshiro, když uviděl, co se děje. Opravdu hodně chtěl pomoct svým kamarádům, ale problém byl v tom, že byl opravdu hodně zničený. Nejspíš byl rád, že žije. Nemohl nic. Tedy až na to, že Mitoshi používal jeho zanpakuto. Podíval se na Konan. Taky nebyla v úplně ideálním stavu. Navíc by se o ní bál. Její sílu ale potřebovali. Určitě. A co Hikaru? Podíval se na něj. Hikaru měl v očích něco, co vypadalo jako odhodlání, ale zároveň strach. To nebude fungovat. Yoshiro vzdychl. Vůbec nevěděl, co teď.

Mitoshi > Jakmile se Mitoshi rozletěl proti Batarielovi. Uslyšel výstřel. Kolem něj proletěl nějaký projektil, který Batariela trefil do pravé strany břicha. Byli to quincy. Konečně zaútočili. Batariel vypadal maličko mimo. Byla to správná chvíle k útoku. Mitoshi ho sice neprobodl, ale mečem trefil.

Izanagi > Izanagi uslyšel znělku My Little Pony a uviděl, jak běhá mezi všemi poníky na zelené louce. Smáli se a tancovali. Bylo to roztomilé. Viděl, jak okřídlení poníci létají vzduchem u duhy, na které tancoval jeden velmi růžový a velmi chlupatý poník. Na louce byla pampeliška. Izanagimu se líbila. Najednou jí měl v puse. I velmi mocní shinigami můžou mít ty nejdivnější sny.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 11:54 am

Eshen

Nebyla to až tak povahová vlastnost, ale co se už dalo dělat. A k odmítání něčeho takového také měl svoje důvody, ale tak, to do postu nepatří, tak přestanu být salty a půjdu do toho postu samotného.
Eshen zase dostal shiton, tak, jak se tady stávalo poměrně dost často. Nestihl ani zareagovat, i když se cítil připraven..Inu, zase jednou byl moc velký skok mezi jím a soupeři.
Každopádně, tohle bolelo a byl o kus hozen o kus dál.. hodně ztěžka se dýchalo. Ale ještě to nebyl konec..ještě zdaleka ne. "Střílej, Kurokamakiri!" zahulákal, čepel levá se mu rozprostřela a s shunpem a jak rychle mohl i díky Arvshenovi vyrazil po svém soupeři, s úmyslem seknout mu po obličeji, mezitímco malé čepele letěly různě na nohy, břicho i obličej ze všech směrů.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 12:18 pm

Izanagi

Snědl jsem pampelišku, kterou jsem miloval! Nenáviděl jsem se! Faking poníci, určitě to byla všechno jejich chyba. Chtělo se mi tančit, ale vzpomněl jsem si, že u sebe nemám svoje balerýny. Nakonec jsme měl v ruce kytaru z woodstocku a seděl na houpací židli uprostřed louky. Co se to tady sakra děje...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 1:03 pm

Aki Maki

A Azazel asi nebyl takový šupák, jako Aki očekával. No utrhnul Akimu zbytek ruky, což bolelo jako...hodně. Plameny od Batariela naštěstí vykryl docela solidně Akiho armor. Aki nekomentoval Azazela kecy, byl to krypl. Pomocí shunpa se dostal k Azazelovi, samozřejmě ze strany, kde neměl Azazel ruku. Už byl v nápřahu, že Azazela zničí, ale na poslední chvíli opět pomocí shunpa zmizel a dostal se k němu z druhé strany. Aki nakopnul Azazela ve snaze dostat ho do vzduchu a rozhodit ho, aby měl lepší pozici na další útok.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 1:51 pm

Raiden

Ano, oheň nemohl sundat větrem, to věděl, ale aspoň to tak dostal od Akiho pryč. Který však nepochopil možnost týmového útoku a raději zaútočil na Azazela. Docela wtf moment, když zmizela Kitsune i Aki. Teď mohl Batarielovi maximálně tak zamávat. Naštěstí se přiřítil Mitoshi. Ten se počítal. Ale i tak by to mohl být problém. Každopádně, všude všechno hořelo, co se dá dělat. "Batarieli, příteli, nedáme si saké?" zkusil nadhodit, ale zároveň se raději odportil o kus dál, co kdyby chtěl zase vybuchovat. A taky, že po něm šlehnul nějaké jazyky ohně. Ale těm šlo naštěstí docela dobře uhýbat.

Minato

Minato byl připraven pálit, když v tom se proti němu rozletěla technika jeho vlastní kapitánky. "Wut?!" nestihl ani pořádně zařvat a musel se rychle klidit stranou, protože jinak by ho to slušně přišpendlilo k zemi. Tak byl jeho pokus o Assassin snipe přerušen. Proto se raději dostal ke Quincy, kteří se ... nabíjeli? "Mohu nějak přispět?" zeptal se jich. Spojený útok by měl trochu větší koule než jeho samostatné střílení.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 1:57 pm

Kitsune

Chystala se vystřelit a už dokonce i střílela, když jí za nohu chytil ohnivý jazyk a škubl s ní směrem k zemi. V letu párkrát mrskla křídly, aby ten náraz trochu utlumila, ale i tak to byla šlupka. Bolelo to, ale noha ji bolela o dost víc. Kitsune si pomyslela, že se kdyby neměla žádnou odolnost vůči ohni a obrněné boty nad kolena, mohla se teď místo na popálenou nohu dívat na hromádku prachu. Což by nebylo hezké a nepotěšilo by jí to. Piráty sice měla ráda, ale netoužila stát se jedním z nich. Zatracenej Batík. Začala se sbírat ze země a vymýšlet plán. U toho si dávala bacha na další možné ohnivé jazyky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyTue Dec 08, 2015 5:03 pm

Batariel

Batariel si užíval všechen ten chaos, když v tom jím proletěla střela quincy. Za ta staletí zapomněl, jak dokáže bolest bolet. Nicméně nikdo asi nevěřil tomu, že takováhle rána by dokázala Batariela zastavit. Na Raidenovu nabídku neragoval. Takové věci se stávali, když vás někdo střelil a následně bodl. "Quincy? Váš druh jsem měl zničit, když jsem měl tu možnost. No... není na to ještě pozdě, že?" řekl. Oheň vyšlehl kolem něj a začal pálit všechny, kteří stáli dost blízko. Také se začal pomocí ohně okamžitě regenerovat. "Plačte a zoufejte, ne že by to pomohlo, ale co jiného vám zbývá..." řekl Batariel. V ruce se mu zhmotnil plamenný meč, který až příliš připomínal čepel Batariela. Lehce s ním máchl směrem ke quincy, které v následující chvíli pohltila ohnivá koule. "Hups... " řekl a začal se smát. Teprve pak se začal věnovat Mitoshimu. "Vás znám... hrozně jsem se těšil, až vás uvidím trpět." dodal ještě. Zřejmě si opravdu nic nedělal z útoků Shinigami. Přímo z Batarielova ohnivého těla vyrazily plameny, které začaly Mitoshiho znehybňovat a pálit zaživa.
Návrat nahoru Goto down
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyWed Dec 09, 2015 8:19 am

Mitoshi

Byl by i rád, že Batariela trefil, věděl ale, že to moc k ničemu nebude.
Snad díky velikosti meče nestál Mitoshi dost blízko, aby ho nějak moc trápila ta první dávka ohně z Batarielova těla. Byl ovšem dostatečně blízko na ten útok, který byl určen výhradně jemu.
"Ego, nedostatek zdravého rozumu a přehnané představy o své důležitosti? Ukaž mi na sobě něco, co nemá každý jiný tuctový záporák," řekl mu když se plameny přiblížily s znehybnily mu nohy a ruku s mečem. To už to ovšem i docela pálilo. Snažil se vyprostit tím, že se ttochu vrtěl, ale to moc nefungovalo.
Držel se vším, čím mohl, aby nezačal křičet bolestí a namířil volnou rukou na Batariela.
"Hadō #63. Raikōhō!" zakřicel najednou. Doufal, že v takové krátké vzdálenosti to bude stačit na to, aby ho pustil...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyWed Dec 09, 2015 10:08 am

Eshen, Aki > Eshen vystřelil z trosek a mířil přímo proti Azazelovi, který se momentálně zabýval Akim. Aki se k němu dostal z boku. Azazel se okamžitě otočil, aby zaútočil. V tom se Aki ale shunpem dostal na druhou stranu. Pak přiletěl Eshen a sekl Azazela přes obličej. To se povedl. Eshen mu rozsekl ucho a celou tvář. Azezal zavrčel. Pak ho Aki vykopl do vzduchu a další Eshenovy čepele se mu zapodaly různě do těla.
Teď ale nastala chvíle na Azazelův protiútok. Celé jeho tělo začalo jakoby praskat. Praskliny byly černé a vytékala z nich nějaká podivná hmota. Nebylo to úplně vizuálně příjemné. Nakonec se stalo až to, že hmota pokryla celé Azazelovo tělo. Vypadal teď jako skutečný stín. Bič, který měl místo useknuté ruky, se změnil na .. Well, ruku, ve které držel dlouhý meč. Do té druhé tasil svou zanpakuto. Pak dopadl na zem, nadechl se a zakřičel. Znělo to jako nějaká pekelná příšera. Démon.
"Ban," zvedl zanpakuto nad hlavu. KAI!!" Celé okolí najednou pokryla temnota. Eshen i Aki si všimli toho, že nemají stíny. Bylo tu pořád dost světla na to, aby měli stíny. Bylo to divné. A nejen oni. I Kitsune, Mitoshi, Raiden, Konan, Yoshiro a Hikaru. Prostě všichni.

Minato > Minato se k nim dostal zrovna ve chvíli, kdy ten fialovovlasý vystřelil ze svého luku a udělal díru do Batariela. Nebylo to ale zrovna efektivní. Nebo to tak aspoň nevypadalo.
Pak na ně Batariel mávl a celou skupinu pohltila ohnivá koule. Minato to viděl skoro zpomaleně. Jak se kolem nich začíná formovat oheň. Bylo to hrozné. Cítil se jako by měl umřít. Přece jen, nebyl to žádný kapitán. Sice měl být hybrid quincy a shinigami, ale to mu negarantoalo sílu, kterou by dokázal zastavit útok ohnivého démona. Minato ucítil známé reiatsu. A pak oheň zmizel. Pak uviděl, jak před ním s nataženou rukou stojí Hanzo. V ruce držel malou ohnivou kouli, ze které bylo cítit Batarielovo odporné, ale neuvěřitelně silné reiatsu.
"Promiň, že jdu pozdě, Minato," řekl.
"Už jsem si myslel, že budu muset zasahovat," řekl fialka a oddychl si. "Neztrácejte koncentraci," řekl Einat. "Brzo to bude," řekla ještě Shigure. Minato si všiml toho, že se Shigure dost potí. Ať dělala cokoliv, zřejmě to bylo dost namáhavé.

Izanagi > K Izanagimu přiběhla Twilight Sparkle a zapálila si doutník. "Přicházíme v míru," řekla a podívala se na několik useknutých hlav členů nulté divize. "Ehm," usmála se nevinně. Pak se pod Izanagim propadla země a začal padat. Někam do tmy. Hluboké černočerné tmy. Skoro to vypadalo jako by nikdy neměl znovu dopadnout. Ale nakonec se stalo. Byl to tvrdý dopad. Ale nic ho nebolelo. Možná to bylo tvrdým tréninkem, kterým za celé ty dlouhé roky, zatěžoval svoje tělo a nebo tímhle weird fuckass snem. Těžko říct. Když se ale zvedl, rozsvítilo se nad ním světlo a Izanagi uviděl velkého hollow medvěda, jak nad ním sedí a v prackách drží karty. Něco tu divně smrdělo.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyWed Dec 09, 2015 12:41 pm

Aki Maki

Aki byl rád, že jejich útok vyšel. Hodil jen tak očko na Eshena a mrknul.
Výborně..
Pravil podivně milým hlasem. Aki vždycky mluvil poměrně mile, ale...všechno znělo tak slizce. Tohle slovo bylo trochu jiné, opravdu tam byl zřejmě nádech upřímnosti. Potom ten šupák vyvolal bankai. Akiho trošku zamrzelo, že ho neumí, ale i tak měl v plánu ho zničit. To, že Aki neměl stín si nevšiml, protože no...je nepozornej šupák.
Tak co, nějakej plán..?
Pravil ke svému hollow. Pevně uchopil meč a podíval se na svojí ruku,bolelo to fakt hodně. Kéž by tu všichni nebyli op fighteři a měli jsme alespoň jednoho šupáka healera. No co, bude to tu muset rychle ukončit a pak mu s tím možná pomůže regen hollow.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyWed Dec 09, 2015 2:11 pm

Eshen

Eshen věděl přesně, po čím boku to tady vlastně bojuje. Byl to ten Aki, kterého předtím pronásledovali a hledali..ale nebyl to pokrytec. Dokud Aki nedělal blbosi, Eshen byl rád, že ho má u boku.. A taky se nezdál být takovým šupákem jako dříve bezpochyby byl. Třeba se i polepšil, nebo tak.. Kývl na něj Eshen s úsměvem, když se jim něco povedlo. Víc ale nic... Zrovna měl jiné starosti v hlavě.
Azazel už na nic nečekal, a vypálil tam tu legendární schopnost, po které 9.9/10 shinigami maximálně tak touží. I tak si Eshen všiml, že jeho stín zmizel...ale zatím na to nijak nereagoval. Eshen se na malý okamžik stáhl zpátky do sebe, jen sekundu.
"Tady?" zeptal se ho jistým, ale nezvykle napjatým hlasem někdo z jeho nitra.
"Teď." odpověděl mu na to Eshen dovnitř odhodlaně.
Otevřel znovu oči. Zářily energií. Čepele se vrátily od Azazela zpátky na Eshenovu levou ruku, a on bez čekání malou čepel použil, aby si rozřízl zbytek shihakusha a řízl se dost i přes břicho. Pak obě čepele namířil na svého soupeře.
"Bankai." pronesl klidně.
Zvedl se vítr, až se z toho v okamžiku stala vichřice, a všem kolem to šlo do očí, takže vidět pravděpodobně nebylo vůbec.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 EmptyWed Dec 09, 2015 2:22 pm

Izanagi

Arrrr, to byla smůla. Nemám rád medvědy, nemám rád hollow a nesnáším karty. Cítil jsem, že mám hlad, což je u shinigamiho celkem zvláštní. Možná to bylo tímhle faking snem. Zatáhl jsem medvěda za nohu a pořádně si kousl. Měl jsem teďka chuť i na ty poníky a pampelišky, všechno jsem to chtěl sníst. Kdyby tu byl gamemaster, snědl bych i jeho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 30 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 30 z 34Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: