PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Město

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Poèet pøíspìvkù : 361

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 05, 2015 10:27 pm

Aki Maki

Po dlouhý době se konečně zbavil té záděry u nehtu, pozvedl s vítězným úsměvem hlavu směrem k tomu blonďákovi.
Jsem rád, že mám fanoušky..
Pravil a pozvedl pravou ruku zhruba do výšky svého obličeje. Postupně si začal prokřupávat klouby počínaje palcem a končíce malíčkem.
Když už jsme u toho seznamování, ty jsi..?
Zeptal se a nahodil pohled, jako by ho to skoro ani nezajímalo. Prostě se na něj koukal jako na kus odpadu. Jako na někoho, kdo mu sotva stál za ten pohled.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
wilhelm22

Poèet pøíspìvkù : 71

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 05, 2015 10:30 pm

Arirki Rick Ginken

Šel jsem dál vedle za Okitou... třeba mě navede za Kitsune. Třeba se tu někde setkají... pak se modrovlas zeptal na Hoshi. Ano. Kitsune je stále mojí kapitánkou. A doufám, že ještě dlouho zůstane. Ostatně, kvůli ní jsem teď tady, tak nějak ji hledám a doufal jsem, že budete vědět, kde by mohla být... v tu chvíli jsem vypadal smutně. Nejen, že jsem neuposlechl Kitsunin rozkaz, ale pak jsem ještě ztratil jak jejich stopu, tak ponětí, kde že vlastně jsem.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Poèet pøíspìvkù : 304

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 05, 2015 10:57 pm

Eshen

Eshen se jen otráveně podíval před sebe, na to KFC. Protočil očima. Kvalita Gotei 13 byla pořád stejná.. hodně keců, málo informací. Co by se ale jemu určitě nestalo, že by ztratil z dohledu kapitánku v době, kdy by neměl. A tohle určitě vypadalo jako ta doba.
Eshen pokračoval dál. Teď už měl taky chuť na nějakou tu baštu z toho KFC. Pořád se ale rozhodl, že se pokusí z tohohle něco dostat. Alespoň to nebyl Okita... kterého sice Eshen bral automaticky jako desetkrát nebezpečnějšího, ale.. byl to Okita.
"Dobře... co je vaše mise? Proč vás tu je tolik..?" zeptal se napřímo. Ani se na Shinigamiho nepodíval, prostě šel dál, koukajíc na ten Kuřecí dům.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Poèet pøíspìvkù : 356

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 05, 2015 11:38 pm

Mebataki

"Máme návštěvníka, kterému raději půjdeme naproti, než sebe či nás dostane do problémů," oznámil dívkám. Ne že by to mnoho vysvětlovalo, ale takový už prostě byl. Vydal se svižným tempem směrem do města.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 05, 2015 11:44 pm

Amai Hachimitsu

Znala Mebatakiho už dlouho, proto věděla, že nemá cenu se ho dále na něco ptát. Proto se raději otočila na Aimi s milým úsměvem.
Jaký byl váš den, Aimi-san?
Zeptala se za pochodu, levou rukou přitom svírala svého medvídka Pandu, šlo vidět, že rozjet konverzaci pro ni nebyl lehký úkol.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Město   Sun Apr 05, 2015 11:56 pm

Aimi

Na Mebatakiho odpověď jen přikývla, nebylo nic víc, co k tomu dodat. Vydala se tedy potřebným tempem hnedka za ním. Když ji dohnala Amai, aby rozjela konverzaci, Aimi to překvapilo. Ta dívka toho většinou moc nenamluvila.
Aimi si svoji společnici první pořádně prohlédla. Zase ten hloupý oblek. Zase ty ještě hloupější doplňky. Aimi to prostě nechápala. Ani trochu. Vypadalo to hloupě, ošklivě, bylo to nepraktické.. rovnou mohla chodit venku v banánobleku, a házet slupky po bezdomovcích aby ukázala druhovou dominanci.. ne, pro tohle fakt Aimi neměla pochopení.
Pro jednou ale byla ticho, vzhledem k tomu, že to pořád byla jedna z Mebatakiho nejvěrnějších.. a nechtěla ho zbytečně naštvat, když se viditelně chystalo něco důležitého.
"Ušel. Nic zvláštního." pronesla suše, po chvilce trapného čekání. Pak odvrátila pohled, směrem tam, kde za Mebatakim mířili. "Tvůj?"
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 12:14 am

Amai Hachimitsu

Všimla si, jak si Aimi prohlídla její kostýmek.
Musí se jí to líbit, možná bych jí mohla k narozeninám dát něco podobného..!
Řekla si v duchu a představila si Aimi v kostýmku koaly. Amai právě tělem prolítla duha rozkošnosti! Ovšem to, že Aimi se po odpovědi zeptala na to, jak se měla Amai. No dost jí to zaskočilo, na něco tkaového nebyla připravená. Nečekala, že se s ní bude chtít vybavovat. Amai maličko zrudly tvářičky.
No..hezky..
Odpověděla a nasucho polkla. Tohle bylo orpavdu trapné, cítila, jak se jí žene teplo do tváře.
Aimi-san..
Koukla do země. Po chvilce začala něco tahat z kapsy, kterou měla na bříšku u pandy mikinky.
..mohu vám nabídnout?
Zeptala se a z kapsy vytáhla balení růžovým extra sladkých pendreků, které okamžitě v ručce natáhla směrem k Aimi.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

Poèet pøíspìvkù : 176

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:09 am

Izanagi

Šoupal se městem tak, aby došel k slečně Maxwellové. Čas od času se zastavil u nějakého lidského krámu a prohlédl si ho. Některé mu přišli zajímavé, některé velmi zvláštní. Chvilku se také zastavil u městské kašny, kde sebral odhozený rohlík a hodil ho kačenkám. Pak zamířil skrze velké náměstí, které vypadalo jako obrovská pláň z chodníku, bylo to obrovské otevřené prostranství, mezi věžovými domy. Musel ho projít aby došel tam, kam mířil.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 2:45 pm

Krieg Messer

Když shinigami dorazil k tak velkému náměstí, tak jsem zaklel v němčině a Hirenkyakem se přesunul z pozorující pozice do postraní uličky. Tam jsem stáhl svoje reiatsu na absolutní minimum, ale ne tak aby nebylo vidět vůbec. Tak, abych vypadal jako průměrný člověk. Pak jsem vyšel a zařadil se do obrovského davu na náměstí. Ten shinigami mě fascinoval. Vypadal, že se vůbec nebojí a krmil kachny. Měl jsem rád nebojácné osoby. A kachny.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1231

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 5:07 pm

Eshen, Rick > Okita vešel dovnitř. Úplně ignoroval ten fakt, že ho nikdo nemůže vidět a tím pádem si nemůže nic objednat. Zastavil se uprostřed restaurace a hleděl na obrázky jídel. 

Aki > "Jmenuju se Oda a jsem bývalým členem Gotei 13. Sloužil jsem v páté divizi," řekl Akimu. "Mámě spolu něco společného. S tím rozdílem, že mě nechytili." Poslední větu řekl výsměšně, aby Akimu vrátil jeho povýšenost. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 5:32 pm

Aimi

Nějak moc si ani nevšímala toho, co jí snad Amai odpověděla... i když jí alespoň slyšela, a přikývla k tomu. Pohled, i myšlenky, měla úplně někde jinde. Kdo je tenhle člověk, se kterými se má Mebataki setkat? Další Quincy? Nějaký silný, o kterém ještě neslyšeli.. nebo někdo úplně jiný?
Z myšlenek ji probudila až zase Amai. Překvapeně se na ní podívala. "Eh, no, jasně." pronesla, chňapla jeden pendrek a rozžvýkala to. Moc jí to nechutnalo, ale.. no, nebylo to nepoživatelné. "Díky." dodala k tomu, a pokračovala dál, mezitím co u toho poucala ten pendrek.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Poèet pøíspìvkù : 356

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 5:42 pm

Mebataki

po nějaké době svižné chůze po střechách domů, jak už to tak v Bleach bývá, se krátce zastavil a natáhl ruku směrem ke svým dvěma společnicím, aby jim naznačil, že dál nejdou. Potom seskočil ze střechy a zůstal stát, jako by snad naslouchal nebo se na něco soustředil. Byla to úplně prázdná, malá ulička, nikde nebyl nikdo, kdo by vypadal, že by mohl s třemi Quincy mít cokoli společného.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 7:26 pm

Aki Maki

Koukal stále na toho blonďáčka.
Je rozdíl mezi tím ukrást někomu gril a nechat zmizet hlavu klanu Kuchiki a kapitána 10. divize..
Pravil stejným tónem jako předtím. Dával mu dost najevo, že ho nijak neokouzlil.
Každopádně, jestli máš u sebe zanpakuto, tak mi jí můžeš rovnou odevzdat..
Pravil tak moc chladně, jako ještě žádnou kliku neuchopil. Přitom nahodil i svůj dost devil smile.

Amai Hachimitsu

Byla nadšená z toho, že si od ní Aimi vzala pendrek. Pro ni to možná nic moc neznamenalo, ale pro Amai to byl další krok k tomu, aby se skamarádili. Vlastně se o to snaží nenápadně a pomalu už slušnou dobu. Poté se Mebataki zastavil a natáhl k nim ruku. Amai se málem hanbou propadla, natáhla ruku s pendrekama, aby nabídla i jemu. Bohužel až pozdě ji došlo, že o pendreky vůbec nežádal a proto ruku zase rychle stáhla. Bylo jí opravdu trapně, radši se koukala na špičky svých bot a celá rudá žvejkala kousek pendreku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 9:15 pm

Aki > "Kdybych u sebe měl zanpakuto, tak bych nechtěl tu tvoji, génie." Řekl Akimu výsměšně. Chlápek okamžitě změnil svůj tón, když si uvědomil, že stojí před kapitánem blbcem. O Akim kolovaly zvěsti, že byl zatčen jen proto, že se vrátil pro svoje pokémon kartičky. 
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 9:33 pm

Aki Maki

V tom případě mi seš úplně k nepotřebě..
Pravil a už, už natahoval ruku, jako by chtěl onoho shinigami uškrtit. Těsně před jeho krkem však ruku pouze zatnul v pěst a stáhl ji zpět k tělu. Nahodil milý úsměv.
Takže se vydej vlastní cestou..takové..doporučení..
Pravil a pokračoval v cestě za roh. Přitom se opět rozhlédl po budovách, jestli nespatří nějaké podezřelé chování.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:20 pm

Aririki Rick Ginken

Došli jsme do KFC. No... nebylo to až tak optimistické, jak by se mohlo zdát a to nemyslím ve smyslu toho co všechno se tam mohlo prodávat pod nálepkou kuře. Okito-sama? Máte v plánu něco ukrást, nebo tak? Protože co jsem tak pochopil z řeči... bývalého zástupce, tak nemáme gigaie. poznamenal jsem a omluvně se usmál na Eshena, jehož jméno jsem ještě nezaslechl: Kitsune je zde za účelem dostihnout prchajícího vězně Akimota Maki. A tolik nás tu není, jsme tu jen tři. Okitovu misi neznám a ani jsem nepočítal, že tu ještě na nějaké shinigami narazím.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:28 pm

Eshen

Tak nějak mu bylo jedno, když se mu říkalo takhle.. i když pravdou bylo, že Eshen zástupcem nebyl už spoustu let. Nebýt kapitánky Suki, Kitsune, Rin a Okity, tak by si pravděpodobně na celé to období už moc detailů ani nepamatoval... tohle ale byli lidé, co si zapamatovat.
"Eshen." řekl jen v rychlosti na podkapitána, a tázavě se na něj podíval. Jeho jméno taky ještě neznal. Každopádně, vyslechl si, proč tady je, mezitím co koukal někam k výdeji.. no, jídla. Ale poslouchal pozorně.
"Akimota si pamatuju. Zavřeli ho, když jsem byl ve funkci." pronesl zamyšleně, spíš sobě, než ostatním. "Pomůžu tady Okitovi s jeho.. superdůležitou misí, a pak bych i já rád viděl Kitsune." pronesl k tomu dál. Tázavě se na Ricka podíval.. snad, aby zjistil, jestli by to vadilo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:30 pm

Rick, Eshen > Okita se otočil na Ricka a mile se na něj usmál, což neznamenalo nic dobrého. "Říkal jste něco?" zeptal se. Okita zrovna prožíval asi největší dilema ve svém životě a nikdo ho přitom prostě nemohl rušit. Potom se znovu otočil na obrázky s jídlem a prohlížel si je. "Hmmm." Zamyslel se hlasitě. 

Aki > Blonďák zvedl ruce do vzduchu a uchechtl se. "Vaše smůla," řekl. Poté zmizel. 
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:38 pm

Izanagi

Po nějaké chvíli došel k domě slečny Maxwellové. Přišlo mu, že ho nikdo nesledoval, což ho celkem uklidňovalo, měl pocit dobře odvedené práce, protože když po Tokiu chodil naposledy, věděl o něm kdekdo, vlastně o něm věděl skoro každý, včetně slečny Maxwellové. Zajímalo ho, jestli na něj má dobré vzpomínky, nebo jestli mu zazlívá pár zdí, které nechal vybourat v jejím domě. Moc si nevzpomínal, proč tam vlastně šel a co tam hledal a vlastně si nevzpomínal, jestli tam někdo byl s ním. Věděl jenom, že slečna Maxwellová skrývá nějaké artefakty, které by mu mohly pomoc najít nějaké Quincy a Quincy byli v této chvíli cíl jeho mise. Alespoň jeden malý Quincy, možná pohledná Quincy žena.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:44 pm

Aimi

Tiše pokračovala zbytek cesty, pendrek dožvýkán za chvilku. Pak je Mebataki zastavil. Buďto už přišli na místo, nebo něco cítil.. a zahradní rožnění to asi nebude.
Každopádně, Aimi měla dost práce, aby nevybuchla v hlasitý smích, když Mebatakimu Amai nabídla pendrek. To bylo vážně dobré.. Amai tomuhle byla podobná. Tak mimo, až to bylo vtipné. Dokázala v sobě ale zadržet smích, a raději se soustředila, co se bude dít na cestě před nimi, připravena zakročit, kdyby měl Mistr nejmenší problém.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:44 pm

Aki Maki

Spokojeně si odfrkl a pokračoval dál ve své cestě. Ten blonďák se mu vůbec nelíbil a ani představa, že si teď někde běhá a zná Akiho jméno. Ale bez zanpakuto s tím Aki nemohl nic udělat, tudíž věděl, že je zbytečné se tou věcí teď zabývat. Na moment se Aki schoval za dalším rohem, začal se velice soustředit a pokusit se najít nějaké reiatsu poblíž.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 10:58 pm

Aririki Rick Ginken

Trošku jsem se stáhl, když Okita vybíral jídla a usmál se na mě: Nic... špitl jsem k Okitovi. Pak jsem se s povzdechnutím otočil k Eshenovi: Rick... prostě Rick. pronesl jsem a nijak jsem nepoukazoval na to, že jsem podkapitán, nebo na svoje pravé jméno. Ta páska byla stejně jen nepohodlná a nic jiného a svoje jméno... jsem stejně skoro nepoužíval. Taky bych rád Kitsune viděl no. prohlásil jsem kysele. Nebylo zrovna fajn, že se mi je podařilo ztratit.

Krieg Messer

Zamíchaný do davu jsem dál pozoroval shinigamiho. Mířil k jakémusi domu, který mě v tuto chvíli vůbec nezajímal. Trošku jsem litoval, že jsem se nikdy neučil ginto. Bylo by fajn ho odpálit i s tou budovou, jestli půjde dovnitř. tak co máš za lubem, shinigami? blesklo mi hlavou. Přemýšlel jsem, proč je tak strašně nápadný a měl jsem skoro strach, že mě úmyslně vede do pasti.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

PříspěvekPředmět: Re: Město   Mon Apr 06, 2015 11:27 pm

Izanagi

Zaťukal na dveře domu slečny Maxwellové, i když si úplně nebyl jistej, jestli mu někdo otevře a jestli ho někdo vůbec pustí dovnitř. Slyšel, že kdysi Tokio bývalo město, které bylo sídlem Quincy. Byla zajímavá konspirační teorie, že Quincy nakonec vybudovali město plné obyčejných lidí schválně, aby sem shinigami chodili bez obav. Třeba hluboko pod městem mohla ležet nějaká tajná základna Quincy, ostatně nebylo by to první překvapení, na které by tu narazil. Od doby, co nebyl poután na Gotei měl Izanagi potřebu se pídit po drobnostech, ale hlavně po základech třech známých světů. Čím dál tím víc narážel na historické poznatky o legendárních bojích mezi Quincy a Shinigami, které se mu líbily. Měl zálibu v zákeřných taktikách Quincy, které jim vyhráli spoustu důležitých bitev, ale ještě víc ho možná zajímaly artefakty, které vyhrály ještě více bitev, než ony taktiky. Quincy pro něj byly takový umpalumpové. Čekal, jestli někdo otevře.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 3:30 pm

Krieg Messer

Když ten muž došel ke dveřím a zaklepal, tak jsem jen pozvedl obočí: Má tam základnu, nebo chce dělat bubáka? pomyslel jsem si a došel klidným krokem k jinému domu, jako bych tam směřoval celou dobu. Pak jsem se opřel o stěnu a vytáhl mobil a připojil se k e-mailu, jestli mi něco nechtěli Quincy z německa. Zároveň jsem ale po očku sledoval toho shinigamiho, jestli mu někdo otevře a co bude dál. S tím, že si bude hrát na bubáka, jsem moc nepočítal, takže koho tam asi tak měl?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Město   Tue Apr 07, 2015 4:57 pm

Rick, Eshen > Okita pořád koukal na menu. Pravou rukou ukazoval na jeden obrázek s nějakým kuřecím burgerem, potom na wrap, který viděl v reklamě. Nakonec ruku položil zpět k tělu. "Nemám rád maso," řekl jen, otočil se a šel pryč z KFC. Před KFC se začal rozhlížet. 
Pokud ho Rick následoval, Okita se na něj otočil a zeptal se - "Kde najdu gigaie?" 

Aki > Bývalý vězeň/kapitán desáté divize žádné reiatsu necítil. 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Město   

Návrat nahoru Goto down

Město
Strana 4 z 34Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: