PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Město

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
AutorZpráva
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 2:37 pm

Aki > "Pozor!" zakřičel hollow a Aki ucítil, jak na chvíli převzal kontrolu nad jeho tělem. A bylo to právě včas, protože se ze země zvedl stín a sekl po Akim hodně dlouhým mečem. Akiho hollow tomu uhnul. Pak Aki ucítil, že má zase kontrolu nad svým tělem.
"Ten modrovlasej shinigami použil bankai," řekl hollow Akimu. "To je dobře, budem to potřebovat. Nejlepší bude, když mu pomůžeme a najdeme nějakou Azazelovu slabinu, kterou pak bude moct využít. Dám ti svou plnou sílu. Nikdy jsme to ale netrénovali, takže nevím, jak dlouho to vydržíme." Aki ucítil nával síly. Pak se mu na obličeji objevila hollow maska (podle Akiho výběru samozřejmě.) Aki zatím neviděl přes vichřici, kterou způsobil Eshenův bankai.

Azazel

Azazel zavrčel, když Eshen vyvolal svůj bankai. Když ho viděl, vůbec by to do něj neřekl. O tomhle chlápkovi žádné info neměl. A to se snažil zůstávat v obraze. On ale taky použil bankai. Nemusel se přece ničeho bát. Na místě, kde stál Eshen ze země vyletělo několik stínových bodáků.


Izanagi

Medvěd se najednou dost líně natáhl, chytil Izanagiho za ruku, zvedl ho do vzduchu a ukousl mu nohu. Izanagi necítil žádnou bolest. "Proč mě jíš?" zeptal se medvěd. "Hraju tu karty se svým exkrementálním kamarádem, nechceš se přidat?" zeptal se Izanagiho a ukousl mu i druhou nohu. "Stejně nikam nemůžeš jít."

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 2:51 pm

Kitsune

Horlivě přemýšlela a sledovala bitvu. Eshen s Akim si Azazela pěkně dávali. Pak ale Azík aktivoval Bankai a všechno jakoby potemnělo. Dokonce jí zmizel stín a to i přesto, že taková tma, aby zmizel, tam zase nebyla. Kitsune něco říkalo, že tohle není dobrý. Najednou od Eshena uslyšela také to slovo na B. Wtf? Odkdy Eshen umí Bankai? No..Kitsune na to koukala dost překvapeně na tu vichřici a tak. Tak tohle bude ještě zajímavý. pomyslela si. Potom, co viděla, jak na Akiho a Eshena zaútočily stíny, začala si hlídat i zemi pod sebou a raději se dostala do vzduchu. Pevněji sevřela svou zanpakuto čekajíc na vhodnou příležitost k útoku. Nevěděli přeci, co přesně Azazel dokáže. Kitsune znala někoho s podobnou silou, avšak každý člověk byl jiný nemluvě o schopnostech. Zhluboka se nadechla. "Hej, Azíku!" houkla na něj s připraveným mečem, který se, když se podíval jejím směrem, zableskl. "Kageryū." šeptla, když chytalachytala Azazela do své iluze.

Spoiler:
 


Naposledy upravil passionpower dne Wed Dec 09, 2015 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 2:56 pm

Eshen

A tak se konečně i Eshen jednou plně zapojil do boje. Tohle je něco, o čem neřekl ani Hikarovi. Ani Kitsune. A neměl to ani v plánu.. ale teď už byl čas. Měl tu svět, co musel být zachráněn.
Na Azazela, Akiho a tak nějak všechny kolem, kdo tam ještě byl, spadlo pár sněhových vloček. A padaly dál, i když vichřice se už měnila na jen lehký větřík..vypadalo to tu jako o zimním večeru.
A to se konečně objevil i Eshen.
Byl o kus dál, než předtím původně, a to mu i pomohlo vyhnout se těm stínovým bodákům, jakoby něco takového čekal už předtím.
Eshen vypadal.. větší. Určitě mohutnější. I přes nedostatek světla bylo skoro vidět záření jeho svalů horní poloviny těla. Vypadalo to na výbavu už skoro hraniční s lehkou kulturistikou, vypadal, jakoby nic než fyzický trénink ani nedělal. Jeho vlasy.. no, byly naprosto sněhově bílé, ale měl to jakoby do mohawku.. Na obnaženém břiše měl dvě dlouhé, hluboké jizvy. Přes záda pak měl velkou hustou kožešinu, která mu končila až u kolen. Na nohách docela normální kalhoty.
To hlavní ale měl v rukou. Kolem obou ruk měl jakýsi.. provázek, ale měl ornamentaci hada, a na zápěstí také končil právě jako hlava tohoto tvora. V rukách samotných třímal dvě velké sekery, které byly k sobě připojené řetězem.
Vypadal jako něco mezi kompletním barbarem a jezdcem apokalypsy.
"Postrach severních moří...Kurokamakiri." dořekl hlubokým hlasem. Jeho oči byly chladivě světle modré.
A Eshen taky na nic nečekal. Skoro ani nedořekl, a plnou silou hodil jednu ze seker po obličeji Azazela. Letěla dost rychle.. a řetěz, který spojoval obě sekery se bez problémů prodlužoval..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 3:18 pm

Azazel

Na Kitsune se otočil. Ale nic se nestalo. Kitsune si všimla toho, že Azazel má zakryté oči. V tu chvíli bylo jasné, že pokud vidí, tak to bude jinak, než vlastníma očima. "Kageryu?" zeptal se. "Chtěla byste stínového draka, kapitánko?" uchechtl se a mávl rukou. Ze země vyletěl obrovský - OBROVSKÝ stínový drak, který se okamžitě vrhl na Kitsune.
Když po Azazelovi Eshen hodil sekeru, démon jen zvedl ruku. Když se k němu sekera dostala dost blízko, hmátl po ní rukou. Problém byl, že sekera byla hozená trochu větší silou, než Azazel čekal a tak přišel i o svou druhou ruku. Vykřikl bolestí. Nebyl to pro něj ale zřejmě problém, protože mu místo ní okamžitě narostla nová. Stínová.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 3:32 pm

Aki Maki

Aki byl rád, že ho jeho vnitřní kamarád zase jednou zachránil. Následně Aki pocítil orpavdu slušný nárust energie a na tváři se mu objevila kompletní maska. Asi taková maska. Aki s pořádným křupnutím naklonil hlavu doleva a poté se stejným křupnutím i doprava. Eshen už mezitím zaútočil, zřejmě už byla řada i na něm.
Umíme třeba cero?
Zeptal se Aki podivným hollow hlasem. A pomocí shunpa se dostal do zad Azazelovi a mečem se ho pokusil seknout pěkně přes záda.
Nezapomínej na mě..!
Pravil Aki a zasmál se jeho hollow hlasem. Přípomínal zase trochu víc starého Akiho, ale asi tomu přidával spíš hollow smích a touha po pomstě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 3:59 pm

Kitsune

Ten hajzl měl zakrytý oči. Takže žádná iluze. Kitsune si začínala připadat useless. No a pak byl Azík tak hodnej, že jí poslal na hraní dráčka že stínu. Bylo to od něj hezké gesto, ale ona radši dárky, co jí nechtějí sežrat nebo minimálně roztrhat na kusy. Posílila své nohy a odrazila se od plošiny z reiatsu. Při tom prudce máchla křídly, aby nabrala větší rychlost, a vystřelila jak raketa do nebe. Použila tu techniku, co jí kdysi naučil Yoshiro. Když se dostala do bodu, kdy měla náskok před drakem, rozsáhlá křídla a přetočila se ve vzduchu. "Karyū." řekla si pro sebe a její zanpakuto vzplála. A tak Kitsune začala padat dolů, stáhla křídla a začala se točit jako beyblade. Tím se z ní stalo plamenné a pekelně ostré tornádo mířící střemhlav dolů na toho draka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 4:56 pm

Raiden

Nabízené saké se neodmítalo! Tím si Batariel vysloužil ortel smrti. Nebo něco na ten způsob. Každopádně, aby toho nebylo málo... najednou se setmělo? Opravdu skvělé, dnešní den nemohl být lepší. Jako bonus jeho stín zmizel... Bylo mu jasné, kdo za to mohl, nikdo jiný tu stíny neovládal. Mitoshi zatím zabavoval Batariela. Toho by možná šlo využít. Raiden namířil jeden meč směrem k zemi a druhý směrem k nebi. Soustřeď se, hlesl si pro sebe a kolem jeho těla se začala objevovat blesková aura. Stejně tak začali jiskřit nebesa nad ním a země pod ním. "Raiken!" Zahřímal, když nahromadil dostatek reiatsu. Nahromadil ho opravdu hodně, takže místo obvyklé středně velké salvy vyletěly z jeho zanpakuto stovky bleskových paprsků. Část to napálila přímo do země, druhá mířila do nebe. Tohle by nachvilku mohlo vytvořit dostatek světla na odehnání stínů a zároveň se všechny paprsky začali v jednu chvíli stáčet. Z pod Batariela najednou vystřelila masivní blesková salva, která krásně obkličkovala Mitoshiho a napálila to do ohnivého démona. Salva z nebes měla padnout na Azazela. Největší průšvih byl, že se Raiden momentálně nemohl hnout z místa, soustředil se na řízení paprsků.

Minato


Minato společně s ostatními Quincy byli v jednom ohni. Doslova. Blonďák se pokusil instinktivně zareagovat a vytvořit kolem nich štít, jenže na to neměl dost sil. Zase ho musel někdo zachraňovat. "Hanzo!" hlesl a v jeho tváři byla vidět radost a zároveň vyděšení. K čemu tady byl? Všichni Quincy věděli, co dělali, ale jeho nepotřebovali. Shinigami sice nevěděli, co dělali, ale jeho nepotřebovali. Byl k ničemu... Jeho pocity navíc byly krásně čitelné, teď když neměl svojí obvyklou masku.

Raiken:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 5:14 pm

Eshen

A to ještě o něco větší silou, sekera totiž letěla i po rozseknutí ještě několik metrů dál a pak se zasekla do země. Tam, kde se zasekla se otevřela prasklina v zemi (tak 20cm široká a dva-tři dlouhá), ze které vystřelil v té sekundě pás ledu, tak dva metry do výšky. Tam to pochopitelně nikoho neohrozilo, ale pokud si toho Azazel všimnul, mohlo mu to pomoci v tom, aby zjistil, co vlastně Eshenův bankai může dělat...
.. a v tu chvíli byl Eshen úplně na druhé straně tam, kde jeho sekera přistála, s oběma znovu v rukách. Na nic nečekal, shunpem se přesunul a zezadu/z boku švihnul sekerou pravou, mezitím co levou si nechal na bránění v případě protiútoku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
avatar

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 5:20 pm

Batariel

Oheň všude kolem Batariela ho skryl celkem obratně, navíc pálil a ani bankai nemohl Mitoshiho chránit navěky. Navíc začal Batariel růst... do výšky... a celkem rychle. Kido ho jistě zranilo, ale ne dost. Ani útoky Raidena nemohli pořádně proniknout jeho ohněm. Během chvíle byl Batariel tak 3x větší jak předtím... oheň začal zesilovat. Jeho reiatsu sice ještě nebylo perfektní, ale sílilo i teď. "Tak co teď?" podíval se na Mitoshiho, kterého stále obklopoval oheň. Batariel vypadal pobaveně...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 5:53 pm

Aki, Eshen > Oba dva útočili zezadu. Azazel se otočil a vykryl Akiho i Eshena současně. Místo rukou se mu objevily nějaké velké štíty. "Nepodceňujte mě, frackové!" zakřičel na ně Azazel a silou je hodil o před sebe.
"Zjistíme to!" zakřičel Akiho hollow a Aki najednou sám od sebe zvedl ruku, ve které se mu vytvořila rudá koule.
"Pokud si myslíte, že dokážete porazit démona, tak jste na velkém o-" v tu chvíli ho zasáhl Raidenův blesk a Azazel dostal pořádný šok. Azazelovy stíny byly na chvíli pryč. Aki i Eshen díky Raidenově bleskům viděli vlastní stíny.

Minato > "Co se děje, Minato?" zeptal se Hanzo. "Neříkej mi, že se necháš zastrašit něčím takovým. Myslím, že jsme tě s Hayatem učili lépe," řekl a podíval se na to, co se dole děje. "Jak to vypadá, Shigure?" zeptal se Hanzo. "Co si o sobě vůbec myslíš?!" zakřičela na něj najednou Rori. "Rori!" okřikla jí Shigure a zakroutila hlavou. Na tohle nebyl čas. Zřejmě se mezi nimi něco stalo. "Až budeš připravená řekni, na můj povel zničíme toho démona." Řekl Hanzo vážně.

Kitsune > proletěla stínovým drakem jako nůž máslem a rozpůlila ho vejpůl. To bylo celkem jednoduché. Ne? Když se otočila, uviděla, jak se drak znovu spojil a rozletěl se dolů za ní. Tentokrát ale útočil. Z huby mu vyletěl temný paprsek. Letěl přímo na Kitsune.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:02 pm

Eshen

Eshen naboural do štítu sekerou jako tank, a taky to muselo pořádně prásknout, jestli to nic neudělalo, protože jeho čistá síla v bankai se zdála být pozoruhodnou. I tak, stíny nebojují čistou silou, a tak se přes Azazelovu obranu nedostal.
Doslova to vypadalo, že Raiden jim zesvětlil den. Pravděpodobně je zachránil od nějakého útoku, a ještě teď konečně byly zase vidět jejich stíny. Možná jen na chvilku, ale alespoň to vypadalo, že Azazel není nekonečně silný, a že snad začíná slábnout, nebo že nějaké slabé stránky přecijen má.
Eshen toho využil, nesnažil se dostat blíž. Místo toho hodil pravou sekeru po Démonovi, chytil neustále se prodlužující řetěz, a se stejnou, možná ještě větší razancí hodil i tu druhou. Obě mířily někam na jeho tělo, každá z jiné strany, mezitím co Eshen je pořád držel za ten prodlužující se řetěz.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:09 pm

Aki Maki

A Azazel je zase oba zastavil a dokonce si je hodil hezky před sebe, aby je mohl dokončit jedním útokem. Naštěstí v tu ranu Raiden ukázal, že dokáže něco jiného, než jen zapalovat stromy okolo a nadávat. Eshen mezitím začal svůj další útok. Aki namířil onu rudou kouli na Azazela, přesně mezi sekery, takže na něj šly tři útoky, každý z jiných stran.
Cero..
Pravil opět divným hlasem a koukal, co se asi bude dít. Pevně stiskl svůj meč, vzpomněl si na to, před čím ho varoval jeho otec. Nebude moct tuto techniku používat dlouho, bere si to daň na těle. Možná, ale že spojení s regenerací hollow, by to nemuselo dělat takový problém.
Jak dlouho to ještě zvládneme bez té ruky..?
Zeptal se Aki a podívalsena svůj pahýl, urval mu ho opravdu brutálním způsobem, mohlo to tedy docela solidně krvácet.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:11 pm

Kitsune

Už, když projížděla tělem draka jakoby nic, věděla, že je něco špatně. A taky, že bylo. Kitsune se přestala točit a otočila se na draka. Drak byl na dvě půlky, ale zase se spojil dohromady. Nemluvě o tom, že po ní vystřelil nějaký černý paprsek či co to bylo. Fucking dragon, měl by umřít a dát pokoj. Kitsune namířila ruku s mečem na ten paprsek. "Ryū no Cero!" řekla. A tak vypálila proti paprsku svůj vlastní paprsek.

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Miši

avatar

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:14 pm

Mitoshi

No moc se mu uvolnit nepodařilo a touhle dobou mu už Batariel pravděpodobně znehybnil i poslední zbývající končetinu.
Opravdu hodně naprd situace. Sice si úplně přesně nedokážu představit jak ono znehybnění vypadá, ale předpokládám že ten plamen fyzicky Mitoshiho drží.
A pálí.
Vydal ze sebe opravdu nepříjemný bolestný zvuk, protože Batariel nahřát i jeho brnění což je jěště víc naprd.
"Ale jistě... stále nic zajímavého," poměrně z těžka oddechoval.
"Jsi nabubřelý, máš nad námi navrch a naše jakékoliv útoky ti prakticky nic nedělají... tuctový záporák..." řekl a dál se snažil nějak uvolnit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:25 pm

Aki, Eshen > Moc pěkná spolupráce Eshena, Akiho a trochu i Raidena. Kdo by řekl, že tři shinigami, kteří snad nikdy nebojovali bok po boku, dokážou něco takového. Obě dvě Eshenovy sekery Azazelovi usekly ruce. Ty stínové, ano. Nejspíš ho to nebolelo, ale neměl se teď jak bránit. V tu chvíli přiletělo Akiho cero a celého démona pohltilo.
Azazel vypadal dost špatně. Sotva stál na nohou a rozhlížel se kolem sebe, jako by netušil, kde Eshen s Akim jsou. Pak Raidenovy blesky zmizely a znova se setmělo. Jejich stíny zmizely a Azazel se na ně okamžitě otočil. Azazel zakřičel a pod Akim i Eshenem se začaly tvořit stínové bodáky. Všude, kam šli. Pokud šli nahoru, bodáky letěly za nimi.

Kitsune > Oba útoky se srazily a vytvořili tím docela masivní explozí. Tou pak drak bez problému proletěl. Byl teď mnohem rychlejší. Jako by využil toho, že ho kapitánka neviděla a zkusil jí překvapit. Z huby mu znovu vyletěl ten paprsek. Tentokrát rychleji. Kitsune si všimla toho, že nedaleko nich (pod nimi) byl Azazel. Drak měl zřejmě vlastní hlavu a vůbec ho netrápilo, že tyhle útoky střílí v okolí svého pána.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
avatar

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:28 pm

Batariel

"A co to říká o vás? Nechat se zabíjet tuctovým záporákem?" zasmál se Batariel. Nikdo si ho příliš nevšímal a on měl dostatek času. Oheň kolem dál sílil a Batariel rost víc a víc. Popravdě už měl tak dobrých 5 metrů. "Vaše utrpení nikoho nezajímá... a mě přijde nudné... sbohem..." dodal Batariel a bez zájmu nechal pod Mitoshim vytrysknout další plamen přímo ze země. Kolem Batariela se mezitím začala formovat žebra, která až příliš připomínala Razakiho bankai. Choval se, jako kdyby měl na všechno dostatek času...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:34 pm

Raiden

Raiden doufal, že jeho útok na Azazela aspoň trochu pomůže. Problém byl Batariel, furt hořel a k tomu chtěl ogrilovat Mitoshiho. Jak nepříjemné. Měl by mu nejspíše pomoci. "Kurohitsugi!" zavrčel Raiden a kolem Batariela se začala formovat černá kostka. Čim větší byl, tim víc místa na uškození byla. Navíc to mohlo odříznout jeho spojení na Mitoshiho, což by bylo pozitivní, protože on už na něj používal převážně talk no jutsu. A to ten drobek furt rostl. Začínal dorůstat i Mitoshiho meč. Proč tu jen sakra neměl vodní zanpakuto? Pak vyrazil přímo k Mitoshimu, aby ho odtrhl od toho všeho okolo.

Minato

"Zastrašit? To zase ne... ale co tu zmůžu? Má zanpakuto je ještě nedokončená, mé Quincy síly jsou blízké minimu. Co tu asi tak zmůžu, abych všem pomohl? Ani Hayata jsem nepomstil!" při posledních slovech zaletěl pohledem směrem k Akimu, ani toho modromocného vraha nedokázal zabít, musel to udělat někdo jiný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:37 pm

Aki Maki

Aki byl rád, že jim jejich combo vyšlo a že pořádně nandali tomu hnusákovi. No ale jeho náhlou radost překazily stíny, které se začaly objevovat pod Akim, i Eshenem a vlastně asi i Raidenem. To už Aki přesně nevěděl, jelikož použil svoje bleskurychlé shunpo, aby se dostal za Azazela a meč mu zarazil mezi rameno a krk. Takže vlastně někám blízko klíční kosti. Aki věděl, že stíny jdou furt za ním, proto musel řzejmě odstranit jejich zdroj.
Moji rodiče, dnes dokončí svou práci..
Pravil a jestli se mu tedy meč podařilo do Azazela zarazit, tak ten meč začal ještě pevně tlačit hlouběji do rány, chtěl mu dopřát pořádnou bolest.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:41 pm

Eshen

Eshen byl rád, že se trefil a vypadalo to, že také zařídil nějaké to poškození, ale teď byl čas myslet i na jiné věci. Jako třeba to, že tady mohl umřít..nebo to, že Azazel pořád nebyl ani zdaleka připraven umřít.. Eshen se ale rozhodl, že do toho přidá trochu netradičního bojování. Koneckonců, upřímně řečeno, bankai Eshenův nebyl úplně přizpůsoben na obranu, ba přímo a naprosto přesně naopak. A tak se rozhodl, že obranu protentokrát trochu zdrží. Hlavně si všiml, co dělala Kitsune nad nimi, a v hlavě se mu okamžitě zformoval plán.
Nechal sekery přistát hned za Azazelem, aby s ním moc nehýbal, a pak pustil řetěz, kterým je držel. Ten se začal obrovskou rychlostí zkracovat, a tak letěl přímo proti Azazelově tělu, kde v plánu bylo, aby ho spoutal. Stejně tak sekery praštily do země pod ním, a i tam vystřelila malá stěna ledu..
.. to už Eshen shunpoval kus dozadu, namířil ruce pod sebe.
"Bakudō #73. Tozanshō!" zahučel, a měl by se objevit velký kido krystal všude kolem Eshena, který nejen, že měl dobrou obranou stěnu (fungoval i jako bariéra, tak nějak), ale navíc to byla víceméně zrcadla.. a ty někdy pomáhají proti stínům.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Miši

avatar

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:49 pm

Mitoshi

"A kdo říkal že se tebou nechám zabít," řekl Batarielovi posměšně.
Začal kompletně zářit...
Ale to co chystal udělat by ani v nejmenším nestihl, kdyby ho Raiden heroicky nezasáhl a nevytrhl ho z ohnivé zkázy.
Naštěstí se díky němu zvládl dostat několik desítek metrů od Batariela.
Když měl alespoň pár sekund klidu, udělal svůj epický tah...
Ozval se zvuk, jakoby se tříštilo sklo a DrobekMeč i brnění ze rozpadly. S tímto zvukem se ozval i jiný, svišťění jakoby něco ostrého letělo velkou rychlostí někam pryč.
Mitoshi stál na zemi s napřaženým mečem, bez vrchní části oblečení a se zřetelnými popáleninami. Zhluboka se nadechl a uchechtl se.
"To byla doba..."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 6:55 pm

Kitsune

A bylo to tu, velké BUM. Prostě exploze masivních rozměrů. Kitsune ten výbuch čekala. To se obvykle stávalo, když se střetly dva super beamy. Taky čekala, že toho ten drak využije a vlítne na ní skrz ten kouř z exploze popřípadě vystřelí další beam. Běžná taktika. A taky že jo. Vyletěl drak a hned pálil to svoje černý cosi. Tentokrát byl rychlejší. Kitsune si všimla dole pod nimi Azazela. Toho by se dalo využít. Vypálila další Cero proti tomu paprsku a v zápětí se shunpla tak, aby byly s drakem a Azazelem hezky v lajně a Kitsune uprostřed. Pokud teď vypálí další paprsek, chystala se shunpnout pryč, popřípadě použít Utsusemi. Tak či onak plánovala tím stínovým paprskem trefit Azazela dole.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 7:02 pm

Minato > "Máš v životě důležitější cíle, než jen hloupou pomstu," řekl Hanzo. "Ty jsi ten, kdo může dokázat něco, v co nikdo nedoufal. Můžeš sjednotit shinigami a quincy. Přece tu nebudeš brečet nad tím jak jsi slabý. Nikdo nepočítá s tím, že tu budeš vládnout bojišti." Hanzo vzdychl. "Shigure má nekrytý pravý bok. Jdi tam. Budeme tě tam potřebovat."

Mitoshi, Raiden, Batariel > Něco ostrého doletělo, když to někdo chytil do své popálené ruky. To něco ostrého byl meč s andělskou záštitou. A ten někdo byl Yoshiro. Vypadalo to, že poslední, co ho drží na nohou je síla vůle. Byl ale odhodlaný bojovat. Musel.
"Omlouvám se za zdržení," odpověděl Mitoshimu a popošel trochu blíž k nim. "Nikdy by mě nenapadlo, že se necháš porazit svým démonem, Razaki," řekl Yoshiro hlasitě a maličko pohoršeně. "Batariel, huh?"

Aki, Kitsune, Eshen > Aki přece jen patřil k těm nejrychlejším shinigami. Ukázalo se to právě teď, kdy se stihl dostat Azazelovi za záda rychleji, než byl démon schopen reagovat. Bylo to samozřejmě i tím oslabením po tom, co byl trefen tím jejich předchozím kombem. Aki mu zapíchl meč přesně tam, kam chtěl a Azazel začal křičet. Démonicky. V tu chvíli na ně ale už letěl Eshenův řetěz. Aki měl dost času na to, aby uhnul včas a nenechal se s Azazelem přimáčknout ke zdi. A co si budeme povídat, nejspíš to i udělal, ne?
Azazel byl teď celkem vážně zraněný. Pokusil se uhnout, ale v tu chvíli ho trefil řetěz a obrovskou rychlostí a silou ho přimáčkl ke zdi. Něco hodně hlasitě křuplo.
Drak po Kitsune samozřejmě vystřelil a kapitánce se podařilo uhnout. Pak přiletěl paprsek a trefil Azazela. Ačkoliv se Eshenovi kido bez problému povedlo, zdálo se, že už nebylo nutné.
Temnota z Azazelova bankaie se začala rozpadat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 7:13 pm

Aki Maki

A Aki opravdu před řetězem uhnul a vše jim vyšlo krásně. Aki se rozešel k oné zdi, ke které byl připoutaný, rozbodaný a celkově dost zničený Azazel. Meč přitom zasebou táhnul na zemi, aby to vydávalo takový ten badass zvuk. Na konec ho jednou rukou zvednul a přiložil ho na hruď Azazelovi, usmál se.
Myslím, že toto si opravdu nečekal že? Kdybychom tě nezabili my, tak by tě zabil tvůj bratr. Ale..je docela fajn být v této pozici..
Pravil a Aki nahodil svůj klasický úsměv. Tedy nebyl moc klasický, protože měl právě badass samurajskej armor a hollow masku. Aki nevěděl, jestli už mluví k mrtvole, nebo jestli je Azazel ještě živej, ale nikdy nikoho neměl větší chuť zabít. A to byl odsouzenej na 2000 let, měl zabavenou zanpakuto a pokemon kartičky. Aki začal pomalu tlačit meč do Azazelovi hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 20

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 7:21 pm

Eshen

Vždy bylo fajn myslet na obranu stejně tak, jako na útok, a Eshen to někdy zapomínal.. pro jednou ale nezapomněl, a tak to vypadalo, že protentokrát to nemusí řešit.
Dokonce došel tak daleko, že nechal svoje Tozanshō zase zmizet. Měl ještě v rukávu pár triků, které by případně použil na svojí obranu..
Teleportoval se na jednu ze svých seker, a shunpem se dostal k tomu, co tam ještě mocný démon měl. Nevěděl, jestli je mrtvý. Jestli byl, dobře pro ně, jestli ne, tak on nebyl ten, co ho měl dorazit.. ale Eshen tam byl, aby se postaral o to, že doopravdy nakonec mrtvý bude, a že u toho hloupě neumře nějakej Aki.
A tak stál zády k Akimu, a trpělivě vyčkal, než si řeknou, co chtějí. Nebo co řekne Aki mrtvole.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Město   Wed Dec 09, 2015 7:25 pm

Azazel

Ještě nebyl mrtvý. Neměl ale ani jednu ruku a byl celý zničený. A vypadal znovu jako Jinsei. "Taková potupa," řekl tichým sípavým hlasem. "Nikdy.. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna Makasaki bude mou zhoubou." Samozřejmě se dost ošklivě podíval i na Eshena a Kitsune, který nejspíš dopadla někde nedaleko. Aki byl silný, ale nikdy by sám neporazil Azazela. Eshen i Kitsune hráli klíčovou roli. I Raiden.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Město   

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 31 z 34Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: