Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chata u řeky

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Jul 29, 2015 9:51 am

Hluboko v lese se nachází osamělá chatka. Vedle ní teče široká řeka. Místo vypadá idylicky. Možná až moc na to, aby tomu tak skutečně bylo.

______________________________________________________________

Hayato

Nakonec s Minatem dorazili na místo, o kterém dědula mluvil. "Buď na pozoru, Minato," upozornil shinigamiho. Jakmile dopadly nohama pevně na zem, Minato si všiml, že u řeky sedí nějaký muž. Koukal se do vody. Zřejmě si jich nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Jul 29, 2015 10:28 am

Minato

Ano, zřejmě si jich nevšiml... takže v přeloženém smyslu to znamenalo, že už na ně byl připravený, mířila na ně kanonáda a tak podobně. Ale na pozoru samozřejmě byl. "Co je tenhle zač?" zeptal se šeptem Hayata, protože to byl nějak moc velký nával starších Quincy najednou. Ale vždycky tu byla šance, že si tady budou moci zarybařit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Jul 29, 2015 12:44 pm

Minato > "Hanzo," odpověděl muž sedíci u řeky. "Pokud chceš, můžeš mi říkat Hane," uchechtl se a vstal. "Hayato, co tě přivádí?" zeptal se, a pak se zasekl při pohledu na Hayatovu chybějící ruku. "Izuna," domyslel si správně a zaťal pěst. Když se na něj Minato koukal víc z blízka, zjistil, že to není žádný stařec. Tenhle mohl být jen o pár let starší než Hayato.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Jul 29, 2015 1:00 pm

Minato

"Ó, tenhle zní, že je o něco milejší,"
pronesl Minato překvapeně nad Hanem, ale rozhodně neprotestoval. Pokud k nim bude trochu přívětivější, neměl žádný problém s ním jednat. "Jo, ten," odkývl mu to hned, jak zmínil staršího bratra Hayata.
"Potřebujeme pomoc... momentálně toho moc nezvládnem," shrnul jejích situaci blonďák a doufal v trochu automatické nápomoci. Momentálně byl asi jejích poslední naděje, když dědula nepomohl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Jul 30, 2015 1:09 pm

Hanzo

"A s čím vám můžu pomoct?" zeptal se Minata. Ani jednou neupozornil na to, že Hayato přišel se shinigamim. "Vždycky jsem věděl, že ten šašek udělá nějakou blbost. K čemu se chystá teď?" zeptal se Hayata a Minata. Hayato ale nevypadal moc dobře. Nejspíš se mu zamotala hlava. Byl celý bledý a posadil se na zem.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyTue Aug 04, 2015 11:38 pm

Minato

"Tak nějak jakože celkově... zesílit," shrnul jejích žádosti Minato, když se ho na to zeptal. "Momentálně... spojení se s ostatníma v Tokiu a velká válka? Něco na ten způsob. A taky nás asi časem bude chtít úplně odstranit, na první pokus se mu to nepovedlo," shrnul další část příběhu a přitom si všiml, že se Hayato nějak začal hroutit. Klekl si k němu a podepřel ho. "Jo, a tady to bude chtít asi trochu doléčit ztrátu končetiny, blbec se pro mě obětoval," pronesl vážným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Aug 05, 2015 3:11 pm

Hanzo

"Dobře, pomoz mi s ním prosím dovnitř," požádal Minata a sám Hayata chytil za nohy. Pokud mu Minato pomohl, společně Hayata dostali do chajdy, kde ho položili na postel. Uvnitř to vypadalo mnohem lépe než zvenku. "Jak ti mám říkat?" zeptal se Hanzo Minata.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Aug 05, 2015 10:54 pm

Minato

"Minato, to bude stačit," představil se shinigami ve chvíli, kdy Hayata uložili na postel. "Mám to brát tak, že se mě nepokusíte hned zabít? Pár takových pokusů tu už bylo a zatím to moc nevyšlo," chtěl se blonďák ujistit, přeci jen by mohlo být nepříjemné, kdyby tam teď začali bojovat, mohlo by to něco zničit nebo ještě více zdemolovat pacienta.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 06, 2015 8:44 am

Hanzo

"Nemám v úmyslu tě zabít," odpověděl Hanzo. "S Hayatem jsme kamarádi od malička, a pokud ti věří, taky ti věřím." Hanto si donesl nějakou lékárničku a začal Hayatovi ošetřovat zranění. "Bude to ale složité. Pokud mám pomoct s tréninkem shinigamiho," zasmál se. "S quincym by to bylo jednodušší." Nakonec do toho ošetřování přidal i nějakou quincy techniku. "Ale myslím, že by to mohlo jít."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 06, 2015 9:45 am

Minato

"Jo, tak to jsi první... vlastně druhý, když počítám Hayata," usmál se Minato a přitom přemýšlel nad tím, jak mluvil ohledně výcviku. Složitosti byly běžné, až moc běžné. "Inu, bude to asi práce, ale jako Quincyho můžeš trénovat Hayata. Já budu potřebovat trochu specifičtější trénink, ale když se to tak vezme, tak mé schopnosti se trochu podobají těm vašim. Tak těžké to nebude," dodal ještě, věřil, že to nějak zvládnou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyTue Aug 11, 2015 10:11 am

Hanzo

"Jak se podobají našim schopnostem?" zeptal se Hanzo zvědavě. "Ještě jsem neslyšel o sbhinigamim, který by měl podobné schopnosti jako quincy." Zdálo se, že Hayatova ruka už je zacelená. Hanzo se posadil vedle postele a sledoval upřeně Minata. "Vím s čím bych ale mohl pomoct určitě," usmál se bojovně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyWed Aug 12, 2015 10:17 am

Minato

"Pfff... to se těžko vysvětluje,..." hlesl Minato a dal ruku před sebe. Pomocí vlastního reiatsu vytvořil kunai. "Vy dokážete pracovat s okolním reiatsu a shromažďujete ho, já manipuluji podobně, ale jen se svým vlastním. Díky tomu jsem dokázal zaškatulkovat Hayatovu ruku," vysvětlil krátce a snad i trochu srozumitelně. "S čím?" zeptal se zvědavě a trochu ho překvapil ten bojovný úsměv. Pokud se chtěl prát, tak by bylo lepší někde dál od domu a od zraněného.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 13, 2015 2:59 pm

Hanzo

"Můžu tě naučit nějaké tajné techniky s mečem. Jako shinigami meč používáš, ne?" zeptal se. "Izuna mě měl rád právě proto, jak jsem dokázal zacházet s mečem. Říkal mi, že budu jeho tajná zbraň ve válce proti shinigami. Že budou čekat na to, jak po nich budu střílet, ale místo toho je rozkrájím dřív, než stihnout vůbec vyvolat shikai." Pokrčil rameny. "Jo, Izuna je psychouš. Nenávidí shinigami. Proto jsem od něj taky odešel. Hádám, že jediný důvod, proč mě ještě nezabil, je to, že se známe od dětství. Teď když ale dokázal ublížit vlastnímu bratrovi," podíval se smutně na Hayata. "Nevím."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 13, 2015 3:09 pm

Minato

"Ano, pokud nepočítám Kido, tak jiné zbraně než meče nevyužívám. Takže... ukaž, co máš," usmál se Minato a zvedl si. Hayato si stejně potřeboval odpočinout, takže zatím mohli trénovat jen ve dvou. "Mimochodem, myslíš si, že všichni shinigami potřebují shikai k boji?" optal se ho, když zmínil, že měl zabíjet před aktivací zanpakuto. Byla pravda, že se shikaiem bojoval raději i Minato, ale aktivoval ho vždy až jako poslední možnost. Každopádně, quincy, co ovládal meč... to bylo docela cool, ne?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 13, 2015 4:30 pm

Hanzo

"Proč by nepotřebovali? Však je to jedna z forem vašich mečů. Dává vám to výhodu. Určitě jsou i ti, kteří to zvládnou bez toho, ale já osobně bych radši shikai používal, kdybych nějaký měl," odpověděl. "No. A co mám?" zeptal se řečnicky a začal si sundávat pásek z kalhot. Jakmile ho držel v ruce, práskl s ním a pásek se zpevnil na katanu. "Tohle. Říkám jí Kusaki," podíval se na meč. "Ale je to jen jméno. Nic víc."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyMon Aug 17, 2015 12:34 pm

Minato

"Na tom něco bude, ale dá se bojovat i v uzavřeném stavu," usmál se Minato a sledoval ... jak si sundával pásek?! To vypadalo úchylně! Naštěstí se jen proměnil na meč.. jak jinak. "Nic víc? Okej," usmál se Minato a vytasil svojí zanpakuto. "Tohle je Shichiseiken, a je to víc než jen jméno," usmál se blonďák a jako bonus si do druhé ruky udělal energetickou čepel z reiatsu. Jeho bojový styl byl přeci dvoumečový. "Tak jsme se představili a co dál?" usmál se a čekal na pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyMon Aug 17, 2015 1:06 pm

Hanzo

Zdvihl ukazováček volné ruky. "Jeden meč," řekl Minatovi. "A cíl bude tohle," řekl a ukázal na podivný kámen nedaleko nich. "Budeš trénovat jeden úder mečem, který ti ukážu. Stále dokola. Dokud se ti nepodaří do kamene seknout tak, aby to na něm bylo vidět," řekl Hanto a sám ke kameni přišel. Vypadalo to jako část nějakého sloupu. Bylo to oválné a krásně hladké. Ani jeden škrábanec. Nic. Hanzo popošel dál, zvedl meč nad hlavu a zhluboka se nadechl. S výdechem sekl přes hlavu dolů. "Takhle. Pořád dokola," řekl Minatovi, zmáčkl cosi na meči a ten se znovu proměnil na pásek.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 20, 2015 1:28 pm

Minato

"Proč jeden?" namítl Minato a hned se pustil do vysvětlování: "Trénink s jedním mečem je pro mě nepraktický, bojuji vždy se dvěma," jo, byla to kratší verze, ale bylo snad jasné, že když už takový má shikai, tak ho tak asi bude používat, žejo? "A co je to za šutr, že to vydrží zásah s pomocí reiatsu?" začal blonďák studovat onen šutr. Vypadalo to, že si to vypůjčil z nějaké stavby, protože to bylo opracovaný a tak. A pak mu předvedl onen sek... nic lehčího tam neměl. "A ... to má být vše? Víš, že je to asi nejzákladnější, co se učí na akademii?"
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 20, 2015 2:13 pm

Hanzo

"Chceš se něco naučit nebo ne?" zeptal se Hanzo maličko podrážděně. "Tvoje starost není to, co je to za šutr. Tvoje starost je to, abys do něj zvládl seknout," pokračoval stejným tónem. Přitom zakroutil hlavou. Fucking Minato.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyThu Aug 20, 2015 2:19 pm

Minato

"Když to říkáš," povzdechl si a nechal zmizet energetickou čepel. Stoupl si tedy k tomu šutru, koncentroval do ostří své zanpakuto a začal sekat tak, jak Hanzo kázal. Bylo jasné, že to napoprvé nevýjde, takže musel zkoušet znovu a znovu a znovu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyFri Aug 21, 2015 1:33 pm

Minato > Minato už po pár seknutích věděl, že je něco špatně. Jeho meč se zdál strašně těžký. A s každým máchnutím dozadu měl pocit, že mu meč vypadne. A kdykoliv sekl do kamene, měl pocit, že mu z toho upadnou ruce. "Hlavně nepřestávej." Řekl Hanzo a odešel pryč.
Na kameni nebyl ani škrábanec.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyFri Aug 21, 2015 1:58 pm

Minato

Jo, opravdu to bylo nějaký těžký.. kdo by řekl, že bude těžké rozsekat šutr? "Z čeho to sakra je," procedil mezi zuby, když se asi po padesáté pokusil seknout. Meč mu už skoro vypadával z ruk. Pokud mu tohle mělo nějak pomoc, tak to muselo být tak důkladně střežené, protože prostě žádné zlepšení neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyFri Aug 21, 2015 2:01 pm

Minato > Po třiceti minutách sekání Minatovi vypadl meč z rukou a zabodl se do země. Sám blonďák neměl sílu ani na to, aby stál. Hanzo se opodál opíral o strom a chechtal se. "Nic?" zeptal se. Na kameni nebyl ani šrám. "Podívej," řekl Hanzo a přišel k Minatovi. Vzal jeho zanpakuto, napřáhl se, hluboce se nadechl a s vydechnutím sekl do kamene, ze kterého doslova usekl celkem velkou část. "Chceš si odpočinout? Něčeho se najíst?" zeptal se. Měl by sis doplnit energii. "Bude to jen a jen horší."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyFri Aug 21, 2015 2:08 pm

Minato

Minato sledoval to, jak jeho vlastní zanpakuto porcoval ten šutr. Ve tváři měl prostě wtf výraz, když se mu to podařilo. "Heh... nemohl by si k tomu dát nějaký obsáhlejší návod než jen... sekej?" zkusil získat nějaké informace o tom, jak to sakra udělal.
Co se týkalo odpočinku, tak i když by ho opravdu potřeboval, tak se mu moc nechtělo. "Dám si pauzu až potom, co udělám první zářez," hlesl vyčerpaně a sáhl po své zanpakuto. Jenže pak si sám od sebe sedl... "Dobře, vyhlašuji pauzu... spím tady," vykoktal a natáhl se na záda.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky EmptyMon Aug 24, 2015 9:15 am

Hanzo

Hanzo za Minatem po nějaké chvíli došel a donesl mu nějaké pití. "Popravdě jsem docela mile překvapen, že jsi vydržel seknout tolikrát," pochválil Minata. "Zvládneš pokračovat nebo už si na to netroufneš?" zeptal se. "Zklamalo by mě to. Přeci jen, je to teprve první část tréninku."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Chata u řeky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chata u řeky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: