Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chata u řeky

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 11:24 am

Minato

"Už ti je líp?"
byla první Minatova starost, když viděl Hayata. Přeci jen mu dlužil za život a to se muselo počítat. "No jo, už jsem si na tu realitu docela zvykl, ale povím ti... realita je na hovno," pokrčil rameny a podíval se na usazeného Hanza. Story bude pokračovat! Ještě chybělo mléko a sušenky, aby se to lépe poslouchalo.
"No, ani moc nevysvětluje... aspoň pro mě ne," uchechtl se prozměnu on, protože Hayato vypadal, že věděl víc jak on. "Co to vysvětluje?" neodolal zvědavosti a hned se dotazoval.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 11:28 am

Hayato

"Víš jak jsem na tebe použil tu svojí rychlostní techniku? Neměla by fungovat na nikoho jiného, než na quincy. Sám jsem z toho byl překvapen a říkal jsem si, že je to buď chyba a nebo jsem se v tom zlepšil natolik, že dokážu přesunout i shinigamiho," pokrčil ramenem. "Teď už víme proč."
Hayato se přestal opírat a začal něco hledat v kapse. "Na," řekl a podal to Minatovi. Byl to řetízek, na kterém byl jakýsi stříbrný kříž. "Vem to do ruky."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 11:33 am

Minato

"Třeba to nebyla chyba, prostě jsi zesílil, že jsi dokázal přenést i půlku Shinigamiho. A to jsem rád, protože bych byl nerad, kdyby tam jedna polovina zůstala," pokusil se Hayata podpořit. Každopádně, tu vysokorychlostní techniku chtěl taky umět... když na to už měl ty geny!
Pak se mu pokusil vecpat šperky. Minato šperky nenosil! Ale když mu to už nabízel, tak to mohl zpeněžit. Ale ne, teď vážně. "Ehh... řekl jsem, žádný luk," pronesl trochu zklesle, ale nakonec si to tedy vzal. Křížek to byl hezký, to jo. "No... co teď?" pokud se mělo něco stát, tak by se to asi stát mohl, ale on absolutně netušil, co by se mělo stát. Zas tak moc Quincy schopnosti neznal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 11:48 am

Minato > Chvíli to trvalo, ale jakmile Minato pořádně sevřel kříž, v ruce se mu objevila celkem badass kuše. "Není to luk," uchechtl se Hayato. "To je moje první zbraň. Říkal jsem ti, že teď používám pistoli." Hanto na Minata hleděl s vykulenýma očima. "Jak jsi to tak rychle...?" zeptal se nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 11:53 am

Minato

Kuše... no, k tomu mohl říct jen tohle: "Já blbec to měl líp specifikovat..." Nepodporoval palné zbraně, raději všechno krájel svojí zanpakuto. "Jako, vypadá hezky... ale já s tím netrefim ani vrata od garáže," pokrčil rameny položil ruku na svojí zanpakuto. Kdyby to dokázal nějak spojit... to by bylo něco!
"Co jsem jak rychle? Prostě jsem to vzal... a bum, kuše. Myslel jsem, že to patří k základům, si sehnat zbraň. A co se týká duchovní energie, tak tu ovládat umím, takže... no problemo? Nemluvě o tom, že moje síla spočívá v rychlosti měnění zbraní," prozměnu nechápavě on koukal na Hanza. Jako pokud po něm chtěl, aby mu z toho přívěšku udělal dinosaura... tak to ještě neuměl...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 1:22 pm

Hayato

"Nikdy nevíš, kdy se ti to může hodit. Neříkám, že to máš začít používat. Je to dárek." Hayato sáhl na Minatovu ruku, ve které teď držel kuši a zavřel mu jí, čímž kuši samozřejmě deaktivoval. "Nech si ho, prosím."
Hanzo vstal a odkašlal si. "No, už máte hotovo? Já jen, že bychom neměli ztrácet čas. Je toho hodně, co se musíš naučit, Minato."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyWed Sep 16, 2015 3:09 pm

Minato

"Ach, takto... promiň,"
usmál se na Hayata a pevně sevřel přívěšek. "Nechám, děkuji," poděkoval mu a vložil do těch slov co nejvíce vděku. Pak kývl na Hanza, který zřejmě už chvátal směrem k tréninku. "Čím začneme?" zeptal se ho prostě a krátce. Víc přeci nepotřeboval.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 10:42 am

Hanzo

"Začneme něčím jednoduchým," usmál se a oplácal o sebe ruce, aby si je očistil. Když seděl, dotýkal se toho slizkého kamene. Fuj. "Manipulace s duševními částicemi."

A tak začal Minatův trénink. Dlouhou dobu blonďák strávil tím, že se dvěma quincy trénoval svoje shinigami schopnosti, ale i své quincy schopnosti, které musí pořádně rozvinout. Minato měl pocit, jako by na tomhle místě bylo něco speciálního. S každou minou se cítil silnější, než kdykoliv předtím. Po asi patnácti hodinách tréninku Minato upadl do dlouhého spánku a probral se až v Hanzově posteli v chajde, do které skrz okno svítilo sluníčko.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 10:45 am

Minato

Trénink to byl rozhodně cool a všechno, ale taky byl zatraceně náročný, takže samozřejmě, že Minato po nějaké době odpadl. Probral se až v neznámé posteli, bez dívky a celý rozlámaný. Mírně zamrkal, když na něj padlo denní světlo a zívl. Rozhlédl se okolo sebe a pokud uvnitř někdo byl, položil základní otázku: "Jak dlouho jsem spal?"
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 11:47 am

Minato > Nikdo Minatovi neodpověděl, protože byl v chatce sám. Všiml si toho, že vedle sebe na stolku má na talíři míchaná vajíčka s kouskem chlebu.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 11:49 am

Minato

Každé jídlo bylo momentálně dobré, takže se pomalu zvedl a šel si to zblajznout. Snad ho zatím v DayZ někdo nezastřelí. Jakmile to dojedl, tak doufal, že někdo příjde. Ti dva měli ve zvyku přicházet vždycky ve správný čas, ale pokud se tak nestalo, vyšel ven před chajdu, zdali se tam nemlátí mezi sebou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 11:52 am

Minato > Když Minato vyšel ven, potvrdilo se přesně to, co bylo naznačeno při jeho probuzení. Venku byl překrásný den. Svítilo sluníčko. Řeka tekoucí vedle chajdy vydávala krásný zvuk. Nedaleko seděl Hayato na kameni a namáčel si nohy ve vodě. Měl na sobě jen kalhoty, takže šlo celkem dost vidět, jeho zranění. Obvazy kolem toho, co mu zůstalo z jeho ruky, byly narudlé od krve.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 11:57 am

Minato

Volným tempem došel k Hayatovi, nebylo kam spěchat, bylo přeci krásně. "Zase se to otevřelo?" pohlédl na jeho ruku, která tam nebyla. Furt mu to bylo líto, že se musel kvůli němu obětovat. Ale kdyby to neudělal, byl by mrtvej. "Není nějaká Quincy technika dorůstání končetin?" zeptal se i když věděl, že je to blbost.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 12:00 pm

Hayato

"Heh, dobré ráno!" pozdravil Hayato Minata a zamával mu svoji jedinou rukou (samozřejmě). "No, jo, otevřelo. Ale už je to zase ošetřené, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží." Usmál se na Minata. "Jsem vstal dřív, že se trochu umyju, ale voda je dost studená. A nevím, jestli se mi tam chci s tím zraněním." Na Hayatovi šlo vidět, že se trochu stydí za to, že se bojí jít do vody se zraněním.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 12:09 pm

Minato

"No, to zranění bych rozhodně nemáčel, ale vždycky se můžeš opláchnout jen dolů pod tím. Nebo si na to udělej provizorní Quincy reiatsu záplatu!" usmál se a stáhl své shinigami hadry, aby se v trenýrkách mohl celý opláchnout. Studená voda mu nevadilo... pokud v ní tedy nebyl hodinu. Bylo to ideální na probuzení! A že asi bude potřebovat být vzhůru. "Kde je Hanzo?" zeptal se zvědavě, jelikož toho tady neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 1:03 pm

Hayato

"Vidíš," zasmál se. "Asi jsem pořád trochu pryč z té ztráty krve, tak mi to moc nemyslí." Hayato teda vlezl za Minatem do vody, ale nenamáčel nic nad prsa. "Hanzo šel nakoupit nějaké věci. Říkal, že jsme mu tu vyžrali zásoby na týden, tak to musí jít doplnit." zachechtal se a začal si rukou omývat tělo.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 1:19 pm

"Netušil jsem, že jsí ulítlý tímhle směrem, Hayato-san..." ozval se najednou komentář k probíhající pánske koupeli.
Anzai je konečně našel. Posledních 20 hodin pobíhal okolo Osaky a za živého boha nemohl najít Hanzovu rozkošnou chaloupku. Až do teď.
S klasickým milým úsměvem seděl na kameni, na kterém se před chvíli rozvaloval jeho cíl.
V ruce držel Minatův meč a prohlíźel si ho. (teda předpokládám, že s mečem se koupat nešel)
"Stejně jsou tyhle zanpakuto zajímavé..." řekl tiše.


Naposledy upravil Miši dne Thu Sep 17, 2015 1:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 1:30 pm

Minato

Minato se na Hayata jen pobaveně usmál a dál se máčel ve vodě, dokud je nevyrušil... kdo to sakra byl? Neznal ho, ale seděl si na kameni a v rukou držel... jeho zanpakuto! "Jo, zajímavé jsou, tak jí polož," požádal ho prostě a jednoduše, zatímco byl připraven chytit křížek od Hayata, který měl momentálně kolem krku do ruky a zkusit vyvolat kuši. Ale to jen v případě, že by se jednalo o nepřítele. Jak se tak zdálo, tak se s Hayatem znali...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 1:34 pm

Hayato

"Ah," vzdychl Hayato, když se otáčel na hnědovlasého muže. Chvíli na něj jen koukal, pak se usmál a podíval se na Minata. "Utíkej, Minato," řekl a otevřel oči. Hayatův pohled byl zvláštní. Minato z něj nedokázal vyčíst, co si teď Hayato myslí. Když se na něj podíval předtím, viděl radost nebo smutek. Tohle nebylo ani jedno. Hayato bleskově natáhl ruku, ve které se mu zhmotnila jeho pistole a vypálil po Anzaiovi.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 1:51 pm

Anzai

S tichým zasmáním se vyhnul první střele pomocí hirenkyaku.
Hayato moc dobře věděl, proč Anzai přichází a tak bylo očekávatelné, že se bude bránit.
Přesunul se za ně a už měl v jedné ruce svou kuši a v druhé Minatův meč, teď už s odhaleným ostřím.
"Proti koupeli nic nemám, ale s ním?" pohrdavě frkl směrem k Minatovi a vystřelil na Hayata z kuše.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 1:57 pm

Minato

"Jsi upadl? Znovu už tě nenechám mě jen tak bránit," křikl Minato na Hayata a odepnul přívěšek z řetízku. V ruce by se mu snad měla objevit kuše, když to šlo předtím, půjde to i teď. V levačce si ještě jako bonus zformoval meč z reiatsu, kterým se pokusil zablokovat letící střelu na Hayata, přičemž zároveň ... jak se z toho střílelo? No, prostě soustředil reiatsu a myslel na šíp z kuše. No, tohle bude ale průser.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 2:08 pm

Hayato

Minato svým mečem vykryl Anzaiovu střelu, což Anzaie muselo dost překvapit. Hnědovlasý quincy byl hodně silný. A podle toho, co slyšel o Minatovi, by neměl být žádný silák. Ta střela jeho meč měla roztrhat.
Minatovi se v ruce zhmotnila kuše. Což Anzaie taky muselo dost překvapit. A protože to nebyl žádný pitomec, začalo mu docházet, že Minato asi nebude úplně obyčejný shinigami. A možná to je ten důvod, proč ho Izuna chce živého.
"Díky, Minato. Ale," řekl Hayato, ale pak přestal mluvit. "Vždyť už jsi silný," uchechtl se. "Drž se u mě!" zakřičel Hayato a pomocí hirenkyaku se přesunul nad Anzaie, odkud do něj začal pálit jednu ránu z pistole za druhou. Chtěl dát Minatovi prostor k útoku.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 2:15 pm

Anzai

Ano, byl překvapen. Hodně.
"Eee?" vydal zvuk hodný pravého intelektuála, když uviděl co Minato udělal.
Hlavně tu kuši.
Pak se zase usmál. To byl ten důvod proč chtěl nějakého šupackého shinigamiho.
Svou plnou silou se odrazil a rozletěl se na Minata.
Chtěl aby vše probíhalo v pořádku a tak je musel zlikvidovat po jednom.
Těsně před Minatem zmizel, objevil se za ním a snažil se mu uštědřit pořádnou ránu do hlavy jílcem jeho vlastní zanpakuto.
Jelikož se soustředil spíše na toto, tak vypálil z kuše jen pár nemířených střel směrem na Hayata.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 2:23 pm

Minato

Minato vyčkával, protože jak znal všechny bojovníky, tak určitě zase použije teleport za záda nebo něco takového. Měl jen jednu šanci na to, aby se dostal zpět ke své zanpakuto. Měl v záloze jednu parádičku. Svojí ruku okamžitě stočil dozadu, neměl proti němu používat jeho vlastní zanpakuto. Stačilo, aby jen zavadil prstem o kousek. "Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken!" v tu chvíli se jeho zanpakuto rozletěla na 7 světel, které vymizely. "Smůla, co?" využil momentu překvapení a odshunpnul se dál. Nedokázal bojovat s kuší nějak efektivně, ale jeho zanpakuto, to bylo něco jiného. "Tsukiken!" zamumlal a u každé ruky se objevila zářivá stříbrná pečeť, když mu do rukou vklouzli dva meče. "No... takže... kdo vlastně jsi?" zeptal se naprosto slušně, zatímco z čepele uvolnil stříbrný energetický disk.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 EmptyThu Sep 17, 2015 2:43 pm

Hayato

Bleskově uhnul všem střelám, které po něm Anzai vypálil. Hayato sykl bolestí, protože cítil, jak se mu z toho znovu otevřela rána. Objevil se nedaleko dvojice.
Minatovi se podařilo získat zpět svůj meč. Hayato byl hrdý na to, že Minato dokázal tak rychle zesílit.
"Anzai Zenko," představil Hayato jejich nepřítele. "Démon zlatého kříže." Hayato na prstu obtočil svoji pistoli a namířil s ní na Anzaie. "Takže Izuna už se mě chce vážně zbavit, co, když posílá zrovna tebe."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Chata u řeky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chata u řeky   Chata u řeky - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chata u řeky
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: