PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Doplnění příběhu

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

PříspěvekPředmět: Doplnění příběhu   Thu Dec 17, 2015 11:57 am

Informace k novému arku:


• Od minulého arku uplynul jeden rok.
- Během této doby se rozhodlo o tom, kdo doplní kapitánský sbor v Gotei 13. Seznam je následující:

1. Tomisura Raiden
2. Hoshi Kitsune
3. Izumi Razaki
4. je prozatím volná
5. je prozatím volná
6. Rai Eshen
7. Akimoto Maki
8. Antero Mitoshi
9. Ruyichi Yoshiro
10. Ruyichi Konan
11. Kentaro Izanagi
12. Shojiro Chomei
13. Kuchiki Yasumaru (??)

Volné divize budou nejspíš doplněny NPC a nebo zůstanou prázdné.

• Každá divize má pramálo členů. Kapitáni často musí dělat práci, na kterou předtím měli lidi. Celé Gotei 13 má přibližně jen 100 členů.
• O tom, co se stalo s postavami, které hrají hráči na Bleach Anime fóru, se nemluví. Nikdo neví, jestli žijí nebo ne. Prostě tu nejsou. Nebylo by fér, kdybychom rozhodovali o tom, jestli jejich postavy přežily nebo ne.
• Centrála 46 už neexistuje. Všichni členové jsou mrtví.
• Nultá divize byla zničena. Nikdo neví, co se stalo s králem duší.
• Seireitei na tom není tak špatně jako před rokem. Některé budovy už byly postaveny s pomocí lidí z Rukoni. Převážně kasárny divizí. Architektura Seireitei se změnila. Místo kamenných staveb, je tu spíš víc dřevěných. Mnohem víc dřevěných.
• Když už jsme u lidí z Rukoni. Většina shinigami nenávidí za to, že jejich spory s jinými rasami a frakcemi způsobily destrukci jejich domovů.
• Nikdo neví, jak se to stalo. Jestli je to nějaká zázrak přírody nebo co, ale všude možně po Seireitei vyrostly krásné růžové Sakury.
• Brána Senkai musela zůstat otevřená. Ať Azazel udělal cokoliv, na neurčito to zničilo způsob, jakým shinigami cestovali. Brána zůstala otevřená v Tokiu. Pomocí sil shinigami a quincy jí ale dokázali přesunout až do Osaky. Přímo k sídlu Zlatého Kříže. Quincy byli jmenování jako strážci brány.

_______________________________________________________________

Co se týče jednotlivých postav:


Aki - Za pomoc při válce mezi shinigami a quincy, byl Aki zproštěn všech trestů, které mu Gotei 13 udělilo. Získal si respekt a možná si konečně našel i nějaké přátele. Získal vlastní divizi. Nikdo mu nešťourá do jeho věcí, ale pozici získal s tím, že pokud se někdy uvidí jen náznak nějaké nekalosti, už se nepůjde do vězení, ale rovnou na popraviště.

Raiden - Ačkoliv šel Hikaru z budoucnosti s nimi do Seireitei, bojovat s Izunou. Slehla se po něm země. Možná zmizel díky tomu, že změnili budoucnost? Kdo ví. Každopádně díky němu má Raiden opět dvě ruce. Jako dárek na rozloučenou mu Hikaru totiž nechal svoji prostetickou ruku. Raiden si na ní zvykl téměř okamžitě.

Izanagi - Nultá divize byla zničena. Stejně jako palác krále duší. Izanagi se už neměl kam vrátit. Kromě jediného místa - Seireitei. Ačkoliv to byl on, kdo začal s destrukcí Tokia, bylo mu odpuštěno a dostal zpět divizi, ve které začínal. Byl to poměrně kontroverzní tah, ale jsou opravdu zoufalé časy a kdokoliv je ochotný pomáhat, dostane příležitost.

Mitoshi - Mitoshi zaznamenal jednu velmi zvláštní změnu. Opravdu hodně rychle mu začaly růst vlasy. Nevěděl proč. Nicméně později se od svého kamaráda Yoshira dozvěděl pravdu. Andělské reiatsu Tenshi akceleruje růst vlasů. A také mnohonásobně zvyšuje jejich hebkost. Po tom, co Mitoshi použil bankai na Tenshi, se z ní přeneslo nějaké reiatsu na Mitoshiho a zůstalo tam. Od té doby mu opravdu rychle rostou vlasy.

Eshen - Zranění, které mu způsobil Izuna, Eshen přežil. Nejspíš k tomu pomohla i Arvova regenerace, kdo ví. Poté byl Eshen bez debat jmenován kapitánem Gotei 13.

Razaki - S Razakim to bylo maličko složitější. Ve válce byl v centru všeho a nakonec to skončilo tím, že byl nucen zničit vlastní zanpakuto. Je tedy beze zbraně. Jediné, co může používat k boji je kido a jeho schopnosti v boji na blízko. Jako kapitán je ale pořád velmi cenný díky jeho znalostem.

Kitsune - Kitsune nadále setrvává v pozici kapitánky druhé divize. Její věrná společnice Artemis se vrátila zpět k ní. Nejspíš byla dost chytrá na to, aby se dokázala schovat před Izunou. Nebo možná prostě jen využila toho, že tu Kitsune celou dobu nebyla, a tak šla do světa, aby dělala nějaké neplechy nebo co. Každopádně se vrátila a je v pořádku.

Chieko - Společně s Fluffym se jim podařilo najít Hijikatu a osvobodit ho. Detaily jsou neznámé, nicméně všichni jsou v pořádku. Na konci celé této cesty se Fluffy opět proměnil na kočku. Tentokrát na trvalo. A zřejmě ztratil všechny vzpomínky, které na tuto výpravu měl. Je z něj opět jen ta líná nenažraná kočka, která Chieko sedí na druhém rameni a škemrá o pamlsek. Nebo ne?

Minato - Minatovi byla nabídnuta pozice ve Zlatém kříži. Velení nad ním převzal Hanzo, který se rozhodl, že odteď budou chránit nevinné a ty, co to potřebují. Že zůstanou v neustálém spojení s Gotei 13 a budou je informovat o všem, co se děje ve světě lidí. To, jestli to Minato vzal, je jen na něm.

Konan - Po zranění, které Konan ve válce získala, už zůstala jen jizva. Od té doby, co se jí to ale stalo, se jí každou noc zdají noční můry, ve kterých vidí temného Yoshira, jak jí do břicha bodá svojí dýku. Kvůli tomu Konan občas trpí nevyspalostí. Nějakou dobu po tom, co se vrátila do Seireitei, byla jmenována kapitánkou desáté divize.

Yoshiro - Yoshiro si z války odnesl jeden velký šrám. A to na duši. Pamatuje si všechno, co dělal, když byl pod vlivem té podivné dark side. A pamatuje si, jak moc to všechno chtěl udělat. Snaží se na to zapomenout, ale není to moc lehké. Hlavně pro to, že se bojí, že se to může vrátit. Další věcí je to, že si to připomíná každý den, když se podívá do zrcadla a vidí své červené pravé oko.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://lostsouls.forumczech.com
 
Doplnění příběhu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Hrací místnost :: Soul Society-
Přejdi na: