Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám Asakura

Goto down 
+2
Akimoto_Makoto
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyTue Aug 11, 2015 10:31 am

Aki Maki

Aki byl docela rád za to, co pro něj Jinsei udělal. Šel pomalu k Jinseiovi a chytil ho za zápěstí.
Víte, co se stalo?
Zeptal se a podíval se na Jinseie, trošku podezíravým pohledem. Akmu přišlo, jako by Jinsei počítal s tím, že se něco takového může stát. A Aki chtěl znát pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 2:54 pm

Aki > Když Aki chytil Jinseiovu ruku, okamžitě dostal fackojda. A pořádnýho. "Nesahejte ne mě!" vykřikl. Aki si mohl všimnout, že se Jinsei dost třásl. A něco divného se mu dělo s očima. "Řekl jsem, že byste si měl jít odpočinout. A možná byste to neměl brát jen jako pouhé doporučení, ale jako rozkaz!" řekl dost vážně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 3:35 pm

Aki Maki

Aby jste mi ve spánku prořízl hrdlo, protože se vám to vymklo z ruky?
Odpověděl dost hnusně a koukal stále na Jinseie.
Asobu je mrtvý a já vím, že tušíte co se stalo a já to chci vědět..
Stále koukal na Jinseie s odhodlaným výrazem ve tváři, rozhodně nehodlal právě nyní ustoupit. Ovšem byl tu jistý náznak toho, že to chce Aki vyřešit v klidu, jelikož se už po Jinseiovi nenatahoval a o krok dokonce i ustoupil.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 4:27 pm

Jinsei

"Byla to nehoda," řekl Jinsei. "Ale můj přítel zemřel. A já s ním chci být o samotě. Pokud si pořád myslíte, že vás zde chceme zabít, můžete to zkusit u svých bývalých kolegů z Gotei 13. Nikdo vás tu nedrží. A teď už mi jděte z očí. Nechci vás zabít ani vám nějak ublížit, ale jestli mi nedáte prostor, který potřebuju, tak to udělám." Jinsei se tvářil vážněji než kdykoliv předtím.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 4:36 pm

Aki Maki

Aki stále zíral na Jinseie, ruce měl v pěst. Vypadal opravdu naštvaný. Nakonec se však chladně otočil a odkráčel bez jediného slova z místnosti. Mířil si to přímo do svého pokoje, měl chuť do něčeho praštit, nejlépe do někoho. V pokoji se posadil na postel a zíral ještě slušnou hodinu do zdi, než se alespoň trochu uklidnil. Poté však po náročném tréninku padl jako zabitej a spal..
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 9:23 pm

Aki > A tak Aki spal. A to až do chvíle, než se v noci probudil, protože měl pocit, že nad sebou vidí sám sebe. Akorát s černýma očima. Sám sobě se smál do ksichtu. Bylo to mrazivé.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 9:27 pm

Aki Maki

Otevřel oči a viděl obraz sebe samého, ale v nějakém černém designu. Akiho prve napadlo, hej co je to za fešáka, ale pak mu došlo, že ten fešák je vlastně on. Takže tu v pokoji byli hned dva fešáci.
A-hoj..?
Aki si začínal trošku myslet, že se zbláznil. Nadzvedl pravé obočí a pravou rukou se pokusil štípnout do stehna, jestli nespí. Pokud však obraz odpoví, tak se asi zcvokne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 9:34 pm

Aki > V tu chvíli se začal strašně hlasitě smát a najednou vletěl přímo do Akiho. Aki otevřel oči. Probudil se až teď. Byl to sen? Nejspíš. Bylo to creepy? Definitivně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 10:12 pm

Aki Maki

Vzpomněl si samozřejmě ihned na černé něco, co vycházelo z jeho oka, když spatřil mrtvého Asobua. Aki nebyl zase takovej idiot, došlo mu, že ho zřejmě něco temného ovládá, spíš přemýšlel nad tím, co to je a proč to je. Možná by mohli být kamarádi, s takovou silou. Každopádně Aki vylezl z postele, udělal takový ty ranní stuff a zamířil si to do místnosti, kde dostal tehdá najíst, třeba spatří někoho známého, například Jinseie.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 10:23 pm

Aki > Když tam Aki došel, všude bylo úplně prázdno. Zevnitř uviděl akorát někoho v černém kimonu, jak míří někam do zahrady. Z toho, jak byl oblečený a vzhledem k uplynulým událostem se dalo pochopit o co jde. Nejspíš byl nějaký smuteční obřad pro Asobua.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyThu Aug 13, 2015 11:06 pm

Aki Maki

A tak ho nenapadlo nic jiného, než se tam jít podívat. No co, přeci jen jim tuhle akci docela zařídil, tak má právo na ní snad být ne? A tak tam tedy šel a hledal hned Jinseie, koho jiného že. Chtěl odpovědi, chtěl další trénink. O tom, zda-li bude mluvit o dnešním "snu" si nebyl tak jistý, vypadalo to, že i Jinsei z toho měl trošku obavy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 8:44 am

Aki > A tak Aki přišel na místo, kde se konalo rlozloučení s Asobuem. Bylo tam hodně lidí. Vlastně asi všichni z chrámu. Na dřevěné polici stála nějaká stará fotka, na které byl o dost mladší Asobu, než jak ho Aki znal. Vedle ní hořely dvě svíce a dole pod policí se pokládaly květiny. Jinsei si všiml toho, že tam Aki přišel, ale jen se na něj otočil, a pak se otočil zpátky.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 8:52 am

Aki Maki

A tak si to Aki namířil k Jinseiovi, bez jediného slova se však postavil vedle něj. Podíval se na Jinseie a poté pohled opět sklopil. Aki nevěděl jak začít a popravdě měl i trochu strach začít takhle na pohřbu Jinseie vyzvídat. Zřejme měl v plánu počkat a vyřídit si to až potom.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 9:16 am

Aki > Jinsei se na Akiho podíval. "Dnes si promluvíme," řekl, a pak šel jako poslední položit květinu na oltář. "Sbohem drahý příteli," řekl když květinu pokládal. Pak se ještě jednou otočil na Akiho a nakonec odešel pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 9:21 am

Aki Maki

Rozhlédl se, jestli náhodou neuvidí Kawari, bůh ví jak se jí vede. Poté, když už viděl Jinseie odcházet, tak si to zamířil rovnou za ním. Aki to tedy pochopil tak, že si promluví teď hned a snad se zase neplete a zase nedostane pořádný facando.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 10:19 am

Aki > Kawari tam nikde nebyla. Nejspíš byla pořád v bezvědomí. Pokud Aki Jinseie následoval, došel až k místu, kde zatím nebyl. Byla to malá svatyně. Kolem ní rostly krásné květiny a stromy. Vypadalo to posvátně. "Vidím, že jste neotálel," ozval se Jinsei, když si klekal před svatyni.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 10:37 am

Aki Maki

Rozhlédl se po té svatyni. Zřejmě Aki onen pohled dobře neodhadl, možná si Jinsei nechtěl promluvit teď hned. Každopádně, už je tady a tak to tedy zřejmě i vyřeší.
Ah pardon, zřejmě jsem si špatně vyložil váš pohled..
Zasmál se a poškrabal se na zátylku. Poté se podíval na Jinseie a trošku si odkašlal.
Kde to jsme?
Zeptal se a ještě jednou se podíval na svatyni. Bylo to docela fajn místečko, takový klidný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 10:45 am

Jinsei

"Tohle je jen taková svatyňka, do které občas chodím meditovat," odpověděl Akimu. "Dlouho jsem tu už ale nebyl." Vzdychl. "Asobu na vás použil své reiatsu, že?" zeptal se Akiho Jinsei. "O co se při tom tréninku snažil? Chtěl vás něco naučit?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 11:23 am

Aki Maki

Aha, zajímavé..
Odpověděl, ale ve skutečnosti to vůbec zajímavé nebylo, ztratilo to veškeré kouzlo, když zjistil, že svatyně není ničím výjimečná. Nuda. Poté se vrátil zpět do reality a podíval se na Jinseie.
Ano, zlomil mi ruku a vložil do mě své reiatsu. Chtěl po mně, abych se naučil nové hado..
Odpověděl a pokrčil rameny. Aki si přehrál celou tu scénu opět v hlavě.
Poté jsem ve strašné bolesti upadl do bezvědomí, poté jsem se probral úplně zdravý a Asobu ležel na zemi mrtvý..
Koukal stále na Jinseie, čekal odpovědi. Aki se zatím však nezmiňoval o onom druhém černoočkovi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 11:27 am

Jinsei

"Aha, chápu." Přikývl. "Vypadá to, že vám nejspíš lhal. Víte, jeho reiatsu bylo speciální proto, protože nebyl obyčejný shinigami," řekl Jinsei. "Asobu byl na půl shinigami, na půl hollow," vysvětlil ve zkratce. "A pokud do vás vložil své reiatsu, tak to neudělal proto, abyste se naučil nové kido. Nejspíš to udělal proto, protože s vámi měl nějaké vlastní plány." Nakonec se posadil do meditačního sedu.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 11:55 am

Aki Maki

Aki trošku ztuhl. Chvíli zíral na Jisneie, pak se usmál, pak zase nahodil vážnou tvář, potom se opět usmál a nakonec zase zvážněl. Prostě tomu moc nechtěl věřit. Poté se Aki posadil a pohlédl na Jinseie.
Takže Asobu na mě zkoušel něco bez vašeho vědomí?
Lehce naklonil hlavu do strany. Bylo to divné, Aki si mohl připadat dost zneužitě. Ale vlastně dostal docela slušnou powa, takže to nějak přehlédl.
Víte, když o tom tak mluvíte. O tom na půl hollow, na půl shinigami..zjevuje se mi Aki, černooký dosti mrazivý Aki..
Odpověděl, mohlo to znít, jako že se zbláznil, ale Aki nikdy nebyl moc dobrý ve vyjadřování, takže to Jinsei prostě musel nějak pochopit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 1:06 pm

Jinsei

"Nejspíš. Jsem si ale jistý, že neměl špatné úmysly. Byl to velmi dobrý chlápek. Pokud něco plánoval, určitě vám chtěl pomoct zesílit. Možná rychleji, než by bylo moudré." Jinsei si pak vyslechl, co mu řekl Aki a zamyslel se nad tím. "Určitě se vám to nezdálo?" zeptal se. "Pokud je to pravda, možná máme problém."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 1:17 pm

Aki Maki

Nejspíš..
Odpověděl a pokrčil rameny. Asobu byl vážěn docela fajn týpek, dokázal Akiho vyprovokovat a dohnat k tomu, aby se Aki sám zamyslel a chtěl se zlepšovat.
Jsem si jistý, že se mi to nezdálo. Viděl jsem stejnou černou, jako před tím, než jsem spatřil Asobua..
Odpověděl a podíval se na Jinseie. Prý tu byl rpoblém, tak Aki doufal, že se něco o tom problému dozví.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 1:28 pm

Jinsei

"To se nám to v tom případě maličko komplikuje a vás to staví do nepříjemné situace. Nebezpečné situace." Řekl Jinsei trochu zklamaně. "Pokud se stalo to, co si myslím, že se stalo, tak se ve vás probudilo něco velmi temného." Jinsei si promnul vousy a zamyšleně se zahleděl na Akiho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 EmptyFri Aug 14, 2015 6:40 pm

Ling Yao

Objevil se nad chrámem, respektive mrak z jeho zanpakuto pokryl celý areál, takže nyní mohl vidět v okruhu dvou kilometrů kohokoliv. On sám zůstával schovaný opodál krytý kidem a bariérou. Zavřel oči a začal naplno používat svojí vrozenou schopnost, takže nyní byl schopen vycítit i jakoukoliv živou bytost v okruhu jeho mraku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrám Asakura - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Asakura
Návrat nahoru 
Strana 12 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Chrám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: