Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám Asakura

Goto down 
+2
Akimoto_Makoto
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptySat Aug 15, 2015 11:55 am

Aki Maki

Stále koukal na Jinseie a téma vypadalo vážněji a vážněji. Aki se pokusil zmírnit celou onu situaci úsměvem.
Co přesně máte na mysli? Nemluvíte snad o případech jako Vizard..?
Zeptal se Aki opatrně. Aki byl sice ztělesnění spousty špatných vlastností, ale něco z Akademie si přeci jen pamatoval. Lehce nadzvedl levé obočí a stále zíral na Jinseie, moment než odpověděl, mu připadal jako věčnost.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 9:56 am

Ling > Viděl všechny a všechno. Po nějaké době se mu podařilo spatřit někoho, kdo měl být zavřený v nejhlídanějším vězení v Seireitei. Akimota Makiho.

Aki > "Ah, vidím, že jste si udělal domácí úkol," uchechtl se Jinsei. Potom ale opět zvážněl. "Ne. Vizard je někdo, kdo dokáže ovládat síly hollow a shinigami. A pokud vím, to vy neumíte. A ještě jsem si ani nepotvrdil, zda ve vás vlastně něco hollow vůbec je." Jinsei na chvíli ztichl, zavřel oči. Vypadalo to jako by se modlil. Nakonec se uklonil, vstal a vydal se kamsi pryč. "Pojďte. Máme hosty," řekl Akimu.


>>>>>>> Ruiny tábora shinigami - Razaki, Kitsune, Konan

Kitsune, Konan a Razaki se zářícím Yoshirem na zádech dorazili do Chrámu. Pro Kitsune a Konan to byla jejich první návštěva zde. Obě dvě byly jistě v úžasu z toho, jak idylicky to tu vypadalo. Všude bylo plno rostlin, stromů. Krásné udržované cesty. Zahrádky plné různých vzácným květin. Sám chrám se krásně leskl.

Yoshiro


Chrám Asakura - Stránka 13 Aa2ffZo


Začal kroutit hlavou. "Popravdě moc nerozumím," odpověděl nevinně. "Kdy? Jak? Proč jsem si toho nevšiml? A co to se mnou udělá?" položil zase několik otázek. Moc tomu nerozuměl. Myslel by si, že když do něj jeho bývalá kapitánka vloží svoje reiatsu, tak to pozná. Očividně ale ne. "Rád vás vidím," usmál se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 10:08 am

Izumi Razaki

A byli zpátky. Razaki slíbil, že se vrátí rychle a byl rád, že nelhal. Jen by byl radši, kdyby okolnosti byly lepší. "No... a jsme tady... uhm... myslím, že si nás už někdo všimnul, ale vzhledem k Yoshirovi stavu čekat nebudeme... jen bych vás požádal, abyste tu raději nemáchali zbraněmi... samozřejmě ve střehu zůstat můžete..." řekl Razaki a s Yoshirem na zádech se vydal do chrámu. Musel mu sehnat pomoc a mezi tolika shinigami přece někdo léčit musel... zvlášť když tu trénovali s démony...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 10:58 am

Kitsune

A tak dorazili do chrámu. Vypadalo to tu celkem hezky, o dost lépe, než si to Kitsune představovala. Všude samá květina, z nichž většinu ani nepoznávala, stromy, udržované cesty, lesknoucí se chrám. Donutilo jí to až přemýšlet, co je asi s její divizí, když je pryč ona, Minato a dokonce i podkapitán. Snad to tam Artemis s ostatními nějak zvládají. Přeci jen tam nechala experta přes papíry a schopného ninju a stejně schopného assassina. Trochu jí však děsila představa, že až se vrátí najde jen kůlničku na dříví. Nad tou představou si povzdychla. "Dobrá." odsouhlasila Razakiho postup a vydala se za ním. Při tom si pozorně prohlížela okolí a kudy jdou, aby se tu pak případně neztratila. Nerada by na tomhle místě ukazovala svou slabost.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 12:18 pm

Ling

Chvíli přemýšlel, co tu vlastně dělá. Ve své bingo knize ho měl již dávno škrtlého, přeci jenom už byl dávno chycený a uvězněný. Co tady dělá a kdo ho pustil? Škrábal se pod maskou, protože už tu seděl nějakou chvílí. Vypadá to, že je tam Akimoto Maki, bývalý kapitán Gotei 13, který nejspíše musel uprchnout. Hlesl jsem směrem ke svému pomocníkovi. Otázka byla, co jsme s ním měli dělat. Začal jsem dál prohlížet okolí a hledat další zdroje reiatsu, myslel jsem si, že tu není sám.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 2:16 pm

Konan

Byla jsem velmi příjemně překvapená místem, na které nás Razaki vzal. Vše bylo velice pěkně udržované, nikde ani smítka, která by tam nepatřila. Rostli, které jsem ani neznala. Opravdu nádherné. Přesto jsem se přistihla, že mám ruku položenou na své zanpakutou. V tu chvíli Razaki říkal něco o nemáchání zbraní. "Rozumím." odpověděla jsem a pustila svou zbraň.

Yoshiro -> Suiren si povzdechla, ale nebylo to otrávené vzdechnutí, bylo to pobavené vzdechnutí. "Své reiatsu jsem do tebe vložila, když tě konečně 4. divize zdrogovala na tolik, abys jim nikam neutekl a oni se o tebe mohli postarat. Přesné datum si nepamatuji." odpověděla na jednu otázku. Na cos ses ptal dál? ..... Jo - Jak. Technikou o které jsem neměla páru, ale psali o ní v knížce. Málem jsem vypustila duši při čtení té knížky. Hrozně tlustá a většinou jen bláboly....Dál....Neměl jsi o tom páru, protože jsem úplně tam nejlepší kapitánka....No dobře no...Byla jsem úplně ta nejlepší kapitánka." velice se pochválila. "A nic extra zlého se s tebou nestane, ale udělalo to tohle." řekla Suiren, luskla prsty jedné ruky a v druhé otevřené ruce se jí objevil nůž.

Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 2:30 pm

Konan, Kitsune, Razaki > Než jste kamkoliv stihli dojít, objevila se před vámi dvojice - Razaki poznal Jinseie. Ten druhý byl Aki, kterého znali všichni. Konan ho nikdy nepotkala tak, aby ho nějak lépe znala, ale poznala ho.
"Dobrý den," pozdravil hlasitě Jinsei. "Vidím, že jste přivedl hosty, Izumi-san."



Yoshiro

"Cítím se líp," řekl a uchechtl se. "Skoro jako bych se sám léčil," řekl a podíval se na svoji ruku. "Vždycky jste mi dodávala sílu, kapitánko." Předtím, když tu Yoshiro jen tak plul prostorem, cítil všechna svoje zranění. Bolelo to. Špatně se mu dýchalo, pohybovalo. Vnímal to. Te´d to ale bylo lepší. Mnohem. Suiren se v ruce objevil nějaký nůž/dýka nebo co to bylo. Vypadala každopádně hodně badass. "Co to je?" zeptal se. "Probodnete mě tím a vezmete mi moje tělo?" zasmál se hlasitě. Pak mu ale z jednoho oka sjela slza. "Víte jak dlouho jsem na tohle čekal? Abych vás zase mohl vidět? Moc mě mrzí, že jsem přišel pozdě. Když jsem dorazil, už jste.." Nedokázal doříct větu. Když tu před ním teď stála a on si na to vzpomněl, všechno se to vrátilo. Měl být rychlejší.


Tora

"Vím, že ho propustili, aby doprovodil skupinu shinigami do světa lidí. Ale nevypadá to, že by tu byli s ním," odpověděl Lingovi.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 2:44 pm

Izumi Razaki

"Dobrý den... ano, mám tu zástupce shinigami, tohle je... Hoshi Kitsune, kapitánka 2. divize... a Ruyichi Konan a Yoshiro..." řekl Razaki a lehce pohnul Yoshirem na pozdrav. "Yoshiro by potřeboval pomoc... ideálně zdravotníka..." řekl ještě. Představil ty, které s sebou přivedl. "Trochu se toho semlelo... tak jsem si říkal, že bysme si měli promluvit..." dodal ještě
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 2:52 pm

Kitsune

Kitsune si všimla přicházející dvojice, jejíž polovinu tvořila osoba, po které už poměrně dlouho pátrá, aneb její důvod toho, že je ve světě lidí. "Dobrý den." oplatila Jinseiovi pozdrav s mírným přikývnutím na pozdrav, když ji Razaki představil. S dokonalý poker facem si Jinseie prohlédla od hlavy k patě a zase zpátky. Pak svůj pohled zaměřila na Akiho. To už se její výraz trochu změnil. Maličko se ušklíbla a celkově její výraz připomínal výraz dravé šelmy, která našla svou kořist. Kdyby Aki nebyl chladný skrz naskrz, možná by mu i přejel mráz po zádech. Nic však neříkala a nechala mluvit Razakiho.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 3:07 pm

Konan

Už jsem zase chytala po meči. V dnešní době se každý zjeví jak chce a ani nedá v čas vědět. "Dobrý den." odpověděla na pozdrav. Ale Razakiho znali, tak snad to s nima Razaki vyřídí. Jeden z mužů mi byl hodně povědomí. Určitě jsem ho někde už viděla, ale honem jsem si teď nemohla vybavit kde. Ale jedním jsem si byla jistá, byl ze SS. Ještě chvíli jsem přemýšlela, ale nakonec mi to došlo. Desky, fotka, ... Akimoto Maki.

Yoshiro -> "Cítíš se líp, tak super. No vidíš co všechno dokážu." usmála se Suiren. "Vzít ti tělo by nebylo zas tak špatné, ale asi bych se cítila až moc ...... ehm... divně." zapřemýšlela nahlas. Pak Yoshirovi podala nožodýku. Je to něco mezi. "A tohle je plusová zbraň k tvé zanpakutou. Vyvoláš jí mým jménem a bude ti pomáhat v boji. Skvěle se s ní hází na nepřítele. Její schopností je, že když jí zavoláš, nebo jen pomyslíš, tak se k tobě vrátí a bude ti po boku.... Oooo, to vyznělo romanticky." uchechtla se Suiren. Pak přistoupila přímo před Yoshira. "Moc mi tu nebreč, nebo budu muset vstát z mrtvých a pořádně tě zocelit. Ale teď vážně. Udělala jsem pár chyb, za které jsem zaplatila životem. Mrzí mě, že jsem ti způsobila takovou bolest. Ale teď se sakra seber a jdi ochránit tu svojí rodinku." Suiren trochu žárlila. Yoshiro měl štěstí. "Nezapomeň, vždy budu s tebou." dodala ještě nakonec a vášnivě Yoshira políbila. Tohle si prostě nemohla nechat ujít. Konečně. No a polibek vykopl Yoshira ze snění do světa živých.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 3:19 pm

Yoshiro

"To je moje?" zeptal se a nechápavě hleděl na dýku, kterou mu Suiren dala. Yoshiro zbraň pořádně stiskl a usmál se. V tu chvíli se mu u pasu vytvořilo menší pouzdro, do kterého krásně zapadla. "Nevím, co na tohle všechno říct," usmál se a v tu chvíli už ho Suiren políbila. Yoshiro chtěl ještě něco říct, ale najednou se od ní začal vzdalovat. Natáhl ruku. Bylo to definitivní sbohem? Možná. "Děkuju, kapitánko," řekl ještě nakonec.

Yoshiro otevřel oči a zhluboka se nadechl. Celé tělo ho děsně bolelo. Odrazil se od Razakiho a dopadl na nohy. Rudá záře se najednou proměnila v modrou. Byla to barva Yoshirova reiatsu. Jeho oblečení začalo zářit a měnit se, stejně tak barva jeho vlasů, které kompletně zmodraly. Yoshirovy oči také na chvíli probleskly modrou barvou, ale pak se to zase vrátilo do normálu. Během tohoto procesu Yoshiro vypouštěl svoje reiatsu. Nedělal to ale schválně. Všechna jeho zranění se konečně vyléčila. Pak to všechno ustálo. Vlasy se mu vrátily do normálu a záření zmizelo. Bělovlas spadl na jedno koleno a zhluboka dýchal. Neměl nejmenší tušení, kde jsou.

Jinsei

Všechno to pozoroval. "To je novinka," řekl a podíval se na Razakiho. "Promluvíme si o tom u večeře," řekl. "Vítám vás tu všechny. Od teď jste mými hosty, a pokud něco budete potřebovat, jsem k dispozici," řekl Jinsei.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 3:34 pm

Izumi Razaki

Razaki zvedl lehce obočí.
"No... dobrá, tak tohle se stalo..." řekl Razaki překvapeně. Nějak netušil, co se stalo, ale Yoshiro vypadal celkem v pořádku. Tedy rozhodně líp, jak předtím...
"Ačkoliv nechci urazit vaší pohostinnost, tak myslím, že by bylo dobré promluvit si co nejdříve... quincy vyhlásili válku Gotei 13... " řekl Razaki. Pokud šlo Jinseiovi o to, co předtím říkal, tak tohle bylo něco důležitého, co by měl vědět...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 3:48 pm

Kitsune

Celkem překvapeně se ohlédla na Yoshira, který najednou vypadal naprosto v pořádku...tedy až na to rudé záření a modré vlasy,při čemž vypadal jak Super Saiyan, z před tím. Kitsune by ho možná i objala, protože byla ráda, že je v pořádku, ale objímat ho před jeho ženou by bylo dosti trapné a tak jen řekla: "Vítej ve světě živých." ona ta věta sice byla špatně, protože teoreticky už byli jednou po smrti, ale co na tom. Pak se vrátila zpět k rozhovoru mezi Jinseiem a Razakim. No, Izuna neřekl přesně, že vyhlašuje válku Gotei 13. Podle Kitsune tím myslel všechny shinigami. Ale neopravovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 3:53 pm

Konan

Překvapeně jsem koukala na Yoshira. Byla to velkolepá podívaná, ale zároveň jsem stále měla strach. Nejdříve si svítí červeně a je polomrtvý, pak najednou je zdraví a svítí si modře. Kdo se v tom má vyznat a co to vůbec znamenalo. Přes ty všechny obavy se mi aspoň trochu ulevilo, teď už jen vymyslet, jak získat Hikara zpět od zloducha. "Jsi v pořádku?" zeptala jsem se Yoshira nedůvěřivě.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 4:31 pm

Aki Maki

Myslím, že bude nejlepší to v nejbližší době zjistit..
Odpověděl s úsměvem. Jinsei musel být fakt kanón, když zjistil přítomnost nově příchozích takhle brzy. A nebo jen Aki trouba. Každopádně šli nově příchozí pozdravit. Aki se podíval samozřejmě prvně na kapitána Razakiho, tohohle týpka nechtěl naštvat, přeci jen měl jeho zanpakuto.
Kapitáne..
Pravil a se vší úctou ještě hlavou přikývl. Všiml si i skoro mrtvého bělovlase a jeho ženy, kterou vlastně moc neznal. A nakonec Kitsune, která vypadala, že chce na Akiho teď hned skočit.
Ahoj..
Pravil směrem ke Kitsune s úsměvem a provokativním mrknutím. Aki byl Aki a nemohl si prostě odpustit menší rýpnutí. Válka s Quincy? Gotei musela být hodně v háji, když zde prosí o pomoc. To se Akimu líbilo, pokud ovládne novou sílu, tak by pro ně moh být užitečný a to by si Aki hodně užil. A pak bělovlas zeďmoulel a odšmoulel, divné.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 4:53 pm

Yoshiro

"Uhm," podíval se na Konan. "Myslím, že jo," odpověděl. "Kde to jsme?" zeptal se tak nějak všech. Pak si všiml Akiho a zamračil se. "Já vím, že jsem byl mimo dost dlouho, ale tenhle tu má být?" zeptal se Razakiho, pak se podíval na Kitsune, které okamžitě věnoval přátelský úsměv.

Jinsei

"No, to mě zase tolik nepřekvapuje, Izumi-san," řekl Jinsei nakonec. "Byl bych ale opravdu rád, kdybychom se všichni přesunuli. Vidím, že pan Ruyichi se stejně potřebuje převléct. Vypadá jako by ho někdo prostřelil skrz na skrz," řekl Jinsei a zasmál se svému vtipu. Yoshiro na to jen reagoval nadzdvihnutím jednoho obočí a přitom měl flashback na to, jak ho Izuna prostřelil skrz na skrz.
"Následujte mě prosím," řekl Jinsei a vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 4:59 pm

Izumi Razaki

"Jsme... no v chrámu... " řekl Razaki. "Aki je tu host... stejně jako my... kdyby nebyl, tak bych mu pravděpodobně utrhnul hlavu holou rukou... pokud bych předběhl jiné..." řekl Razaki smrteln vážně. Neměl Akiho rád... kdo by měl? Byl to zrádce, prospěchář a hajzl. Razaki nechápal, jak mu může Jinsei věřit. Navíc se choval nějak zvláštně... Razaki pokrčil rameny a následoval ho, pomalu... a opatrně
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 5:26 pm

Kitsune

Když na ni Aki mrkl, jen jí trošku zacukal koutek. "Nazdar." odvětila mu na pozdrav. Viděla Akiho na živo poprvé v životě a už teď jí přišel jako slizký had. Kitsune neměla ráda hady. Na Yoshirovy otázky odpověděl už Razaki. Když se pak Razaki vydal za tím chlápkem, který byl pravděpodobně Jinsei, otočila se na Razakiho. "Hádám správně, že tohle je Jinsei?" zeptala se ho tiše, aby ji slyšel jen on.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 8:47 pm

Aki Maki

Nadhodil úsměv a založil si ruce na zátylku.
Tak to je škoda, že se vám to bohužel nesplní..
Odvětil Razakimu se stále provokativním úsměvem na tváři. Poté se ještě podíval na Kitsune, šlo jí poměrně dost vidět na očích, že Akiho asi zrovna nemusí. No, asi spíš nenávidí.
A vám jsem udělal co, že mě trháte za živa očima? Vrau..
Pravil a rukou naznačil drápy jako kočka. Poté se jen s dalším provokativním úsměvem na tváři vydal za Jinseiem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 9:03 pm

Izumi Razaki

"Ano, máte pravdu, to je... nebo se alespoň tak představil..." řekl Razaki potichu. Nerad šeptal v přítomnosti pána domu, ale kapitánka si přála být diskrétní a Razaki to rospektoval. Co bohužel nerespektoval ani trochu, byl Aki a ty jeho blbé keci...
"Uvědomuješ si, Aki, že jediná věc, která mi brání ti vyrvat hlasivky z těla a ušrtit tě na nich je základní slušnost, tedy nezabíjet hosty někde, kde jsi sám hostem... naštěstí se chováš jako tupec... takže je možné, že na tu slušnost zapomenu... no a potom... řekněme že omluvit se je snažší, než ptát se na povolení..." řekl Razaki a přitom se na něj velice mile usmál.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 9:15 pm

Jinsei

Najednou se zastavil. Zhluboka se nadechl. "Už toho začínám mít plné zuby," řekl a otočil se na Akiho. "Buďte tak hodný a přestaňte se aspoň na sekundu chovat jako naprostý kokot!" zakřičel Jinsei. Všechny kapitánské postavy v okolí ucítili dost nepříjemný nárůst reiatsu, který i jim trošku přiškrtil krky. "Jste zločinec, zrádce a zlý muž. A vy se tu ještě ptáte proč vás někdo, kdo vás naprosto očividně přišel odvést zpět do vězení, trhá očima?!" Jinsei zatnul obě pěsti. "Poslední varování. Pak už vás nebudu chránit," řekl a přestal vypouštět reiatsu.


Yoshiro

Oddychl si. Aki se musel cítit trapně. Yoshiro by se trapně cítil. Tedy, kdyby byl totální kretén a tohle se mu stalo. Naštěstí nebyl a nikdo na něj nemusel řvát. Uhm. Konan na něj asi řvát bude. Určitě bude chtít vysvětlení. Yoshiro chtěl trošku uvolnit situaci. "Uhm, kde tu máte záchod?" zeptal se a trapně se na konci zachechtal.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyMon Aug 17, 2015 9:34 pm

Kitsune

Takže měla pravdu, opravdu byl tohle Jinsei. Zatím jí nepřipadal jako něco extra a zachovávala k němu neutrální postoj. Jednoduše řečeno si na něj dávala pozor, ale jako nepřítele ho zatím nebrala. Pak jí Aki položil zcela nevhodně otázku. Už mu chtěla odpovědět, když se do toho vložil Jinsei. Ten tlak reiatsu, který při tom vypustil, se dotkl dokonce i jí. Když se vše uklidnilo, obrátila se k Akimu. "Má pravdu. Takže je to jednoduché. Kvůli tobě jsem v téhle kaši taky." odpověděla mu. Ani mu nevykala, byl to zrádce a parchant, žádný respekt si nezasloužil. Když se pak ale Yoshiro zeptal na záchod, docela jí to pobavilo a zvedlo náladu. Dokonce se pousmála. Pravděpodobně by se i zasmála, ale nepřišlo jí to vhodné. Yoshiro uměl dobře uvolnit situace, to se mu muselo nechat.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyTue Aug 18, 2015 10:25 am

Konan

Když se Yoshiro začal ptát kde jsou, nevěděla jsem, jak mu to vysvětlit, i když bych to asi dokázala, takže jsem byla ráda, že mu to vysvětlil Razaki. Jednoduše. A já vymýšlela nějaké složité vysvětlování cesty. No to je jedno. Spíš jsem poslouchala co si povídají a pořád skenovala Yoshira. Nešlo mi to všechno do hlavy. Myslím, že jsem za tu celou dobu nestačila být ani pořádně překvapená, že je zpět. A kde vůbec byl. Jestli pak má rozumné vysvětlení? Měl by si dojít na ten záchod pořádně, protože vysvětlovat bude dlouho, jelikož mě zajímá všechno. Mezitím vším skenováním Yoshira jsem si všimla, jak si Razaki s kapitánkou Hoshi Kitsune něco šeptají. Zachytila jsem jen jméno. Tak mi vlastně došlo, že se ani naši hostitelé nepředstavili. Jak neslušné.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyTue Aug 18, 2015 10:35 am

Aki Maki

To, že na něj Jinsei takto vyjel se Akiho docela dotklo, přeci jen sem prve přišel a slušně pozdravil. A Aki je Aki a nechce si něco jen tak nechat líbit. A tak se tedy otočil na Jinseie, i když věděl, že je už dost rozrušený.
Ještě poslední poznámečka, já přišel a slušně jsem tady Razakiho pozdravil. On se pustil do mě, takže trošku dvojí metr né?
Pravil dost sebejistě a stále zíral na Jinseie.
A to že jsem podle vás zločinec a zrádce neznamená, že mám tady po sobě nechat každého šlapat. Proč já bych měl každému vykat a oni se ke mně chovat jako k malému spratkovi? Proč bych měl stále poslouchat poznámky o tom, jak mě někdo roztrhá na kusy, když tady tvrdě trénuju kvůli VAŠÍ věci?
Slovo VAŠÍ ve větě dost zdůraznil. Aki měl během celého tohoto proslovu dokonalý poker face. Až to celé dořekl, tak se pouze jednou krátce usmál. Poté udělal asi pět kroků totálně jiným směrem.
Pokud chcete ukázat ty záchody..
Pravil k Yoshirovi, otočen ke všem byl ovšem zády. Byl naštvaný, potřeboval na chvíli vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 EmptyTue Aug 18, 2015 10:44 am

Izumi Razaki

"Omlouvám se, za svůj výstup, ale mám problém tolerovat neslušné chování k lidem, kteří si úctu zaslouží. A mezi takové lidí kapitánka Hoshi jistě patří..."
omluvil se Razaki za své chování. Přesto ale nehodlal spustit Akiho z očí. Nevěřil mu... a patrně nikdy nebude. Upřímně by ho nejraději předhodil Yasumarovi... a pak mu usekl hlavu, protože Yasumaru by ho nejspíš pozval na kafe, nebo karamelové věnečky nebo tak něco. Snad je Jinsei nepovede daleko.
Pak ale Aki promluvil znovu. Razakimu, který byl normálně ztělesněním klidu, ba přímo slovníkovou definicí klidu naskočila nad okem žíla, která viditelně pulsovala. Zničeho nic povola jedna z pečetí, která držela Batarielovo reiatsu na uzdě. Razaki ani netušil co se stalo. Najednou vystartoval dopředu, chytil Akiho pod krkem a zarazil ho do země. Někomu se skoro mohlo zdát. že mu z očí vyšlehly plameny. "Proč? PROČ?!" zařval Razaki jakoby jiným hlasem...
"Protože jsi odporný zrádce, špína mezi Shinigami a mizerná bytost... protože jste zradil nejen Gotei 13, všechny shinigami, ale především nejhodnější a nejdůvěřivějšího kapitána co kdy existoval! Protože jsi ten typ člověka, který by utopil koťata v pytly a v noci by v klidu spal!" zařval Razaki a zarazil ho ještě kousek hlouběji. Pak zamrkal a zhluboka se nadechl. Pustil Akiho a nevěřicně se podíval na svojí ruku. Otočil se na Jinseie. "Omlouvám se... já vůbec nevím, co to do mě vjelo... tu díru v zemi opravím..." řekl Razaki. Patrně té díry v zemi litoval daleko víc, než toho, že právě někoho zarazil do země.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrám Asakura - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Asakura
Návrat nahoru 
Strana 13 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Chrám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: