Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám Asakura

Goto down 
+2
Akimoto_Makoto
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyWed Aug 19, 2015 5:03 pm

Aki Maki

Reakce Hollow Akiho nebyla zase tolik překvapivá, Aki si stále držel obličej drsňáka, i když se ukázalo, kdo je momentálně šéf. Hollow tedy Akiho po nějaké době odhodil, Aki se s creepy chichotáním postvil na nohy. Pohlédl přímo na Hollowa.
Je prakticky úplně jedno, jestli spolu budeme vycházet nebo ne. Právě teď sedí u stolu někdo, kdo tě už předtím zastavil a dokáže to levou zadní znova..
Aki stále udržoval oční kontakt s Hollowem, poté se pomocí shunpa dostal přímo před něj a ukazováčkem levé ruky mu tlačil na čelo.
Si....vlastně.....úplně.....v hajzlu.....
Aki nahodil jeden ze svých klasických devil úsmevů.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyWed Aug 19, 2015 5:30 pm

Kitsune

"Myslela jsem spíš poslat někoho z vašich, ne přímo sebe..." poznamenala Kitsune. Začínalo se to tu dosti přiostřovat, což nebyl zrovna její účel. "Nebyla k tomu příležitost." odpověděla na slova o válce. Pak se do toho vložil Razaki, za což byla celkem ráda, protože diplomacie nebyla její silná stránka. Byla bojovník ne diplomat. Všimla si, jak k ní Razaki vysílá nějaké signály, ale netušila, co tím chce říct. To,že myslí tu věc z kapucínem jí nenapadlo, už jen proto, že na to se přece nejde jenom tak zeptat. Co by jim na to Jinsei asi tak řekl...Protože je to nepřítel a nechce, abyste se s námi spojili?...uměla si to dost jasně představit. A co když to je pravda? Ale byla tu jedna věc,na kterou se zeptat mohla. "Neznáte nějakého chlápka s maskou na obličeji, bez jedné ruky a oděného v kápi?" zeptala se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyThu Aug 20, 2015 1:59 pm

Jinsei

Razaki zakročil. Jinsei to očekával. Na to, co Izumi mladší řekl, Jinsei jen přikývl. Bylo to především o opatrnosti. Kitsune se potom zeptala na další otázku. Bezruký chlápek s maskou a kápí? "To zní hodně tajemně, kapitánko," uchechtl se Jinisei. "Bohužel nikoho takového neznám. Vy ano?" zeptal se zpět. Zdálo se, že ho tajemná osoba zajímá.

Aki > Aki se najednou probral. Byl na sto procent při vědomí. Problém byl, že neovládal svoje tělo. Jeho pravá ruka sama vzala vidličku, která ležela na stole, a pak jí vší silou zarazila do druhé Akiho ruky. Zřejmě to byla odpověď hollowa na to, že je v hajzlu.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyThu Aug 20, 2015 2:07 pm

Izumi Razaki

"To je škoda, že nikoho takového neznáte... protože, mimo jiné, mě chce zabít... bez zjevného důvodu. Už se o to jednou pokusil... " řekl Razaki. O tom, co říkala Kitsune neřekl nic, protože to byla její věc. "Myslím ale, že by to mohlo mít něco společného s mým... problémem... takže bych ho celkem rád zkusil vyřešit... a vy jste říkal, že snad máte nějakou metodu, která by mohla pomoci..." řekl Razaki. Od dalšího mluvení ho vyrušil fakt, že si Aki zapíchl vidličku do ruky. Razaki jen lehce zvedl obočí...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyThu Aug 20, 2015 2:37 pm

Kitsune

Kitsune pokrčila rameny, když Jinsei poznamenal, že ten popis zní dost tajemně. Měl pravdu, ale víc o něm nevěděli. Pak se ujal slova Razaki. Docela jí zaujala druhá část jejich rozhovoru. Ta ohledně jeho problému a metody vyřešení. Mělo to, co dělat s tím, co se stalo před tím na chodbě?
"Kromě toho, že se pokoušel zabít tady Izumiho-san, nás ještě varoval před útokem quincy na náš tábor a zmínil i Vaše jméno." pronesla Kitsune. To, že se ten kapucín spletl o 80 quincy a jak přesně zněla zpráva ohledně Jinseie, si nechala pro sebe. Pak si všimla pohybu z Akiho směru, což se nakonec ukázalo jako zapíchnutí si vidličky do ruky. "Co blbne?" řekla si Kitsune spíše pro sebe, ale mohli to slyšet i ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Konan

Konan


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyThu Aug 20, 2015 3:07 pm

Konan

Došlo na důležitější témata než jen chrám. Škoda. Nové témata už byly o válce a o smrti. Taková témata, které nikdo nechce řešit, když nemusí. Ale s touhle válkou se musí něco udělat. Zvlášť když si tamten zloduch odvedl mého syna. Raději jsem nechtěla ani pomyslet, co mu tam provádí. Strašné představy. Já měla štěstí, že mě před xxxx.... lety jen věznili. Akiho jsem si moc nevšímala. Dalo se dokonce i zapomenout, že tu vůbec je. Když byl zticha, tak byl hodně nenápadný. Zajímavé.... vždyť on byl dlouhou dobu zticha a bez úsměvu. Za tu chvíli co jsem byla v chrámu, byl zticha poprvé. Podívala jsem se na něho zrovna ve chvíli, kdy si zabodl vidličku do ruky. Překvapením jsem se odsunula od stolu, abych popřípadě mohla lépe reagovat. "Kde je vůbec Yoshiro?" zeptala jsem se vylekaně, až teprve teď jsem si uvědomila, že nepřišel s Akim. Vůbec jsem na něho nezapomněla, jen mi to hned nepřišlo divné..... Stane se no.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyThu Aug 20, 2015 6:58 pm

Aki Maki

Aki se probral a než se vůbec vzpamatoval z celé te věci, tak už mě vidličku v ruce. Každý, kdo ví jak vypadá příborová vidlička a ví alespoň něco málo o anatomii si nejspíš dokáže představit, jak to muselo bolet. Aki se pokusil vzepřít,nebo se alespoň podívat na Jinseie. Nevěděl, co má dělat. Co asi člověk asi tak dělá, když zjistí, že mu nefunguje tělo. Akiho napadla jediná věc a to pokusit se vypouštět velké množství reiatsu a zbavit se tak vlivu toho Hollow.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 1:21 pm

Jinsei

Dost překvapeně koukal na Razakiho a Kitsune. "Moje jméno?" zeptal se Kitsune zaskočeně. "Jak jsem řekl. Nikoho takového neznám. Tedy, je možné, že znám toho člověka pod maskou, ale upřímně, netuším, kdo by to mohl být. Někdo jako já si za celý svůj život udělá spoustu nepřátel, kteří by mohli jít po mé rodině a mých spojencích, jako je tady Izumi-san," ukázal na Razakiho. "Ale opravdu nevím, kdo z nich by to mohl být. Hlavně proto, že většina z mých nepřátel už není mezi námi," pokrčil rameny. V tu chvíli si Aki zabodl vidličku do ruky. Potom začal vypouštět reiatsu. Situace nevypadala moc dobře.
"Asi bych vám měl říct, jak zemřel můj přítel," řekl Jinsei a otočil se zpět k Razakimu, Kitsune a Konan. "Jmenoval se Asobu a měl na starost trénink pana Makiho. Zdá se, že Asobu měl s panem Makim nějaké vlastní plány. Nejspíše mu chtěl pomoci zesílit rychleji. Obávám se, že to mělo za následek něco, co nejspíše znáte pod pojmem hollowifikace."

Aki mezitím vypouštěl opravdu velké množství reiatsu. Kitsune i Razaki museli být zaskočeni tím, jak moc silné to bylo. Tohle rozhodně nebyl ten šupák, kterého tenkrát Razaki nechal zavřít. Tam ten Aki by se Razakimu nedokázal rovnat. Tenhle by mu ale mohl zatopit. Ať tu s ním udělali cokoliv, bylo to hodně účinné.
Problém byl, že to nebylo úplně shinigami reiatsu. Více se mělo spíše k hollow straně. Aki nedokázal ovládat svoje tělo. Teď už ani svoje reiatsu. Všechno kolem něj se začalo ničit.

V tu chvíli o zeď práskly dveře, jak je někdo v rychlosti otevřel a Akiho už pod krkem bral Yoshiro, který teď vypadal úplně jinak než předtím. Takto (klik). Byl dost překvapený z toho, že tu cítil hollow reiatsu. Jak Akiho držel, hodil s ním do země, ale nepouštěl ho. Místo toho na něj přiložil druhou ruku, lehce jí nadzvedl a pak ho práskl dlaní někam do hrudi. Aki přestal uvolňovat reiatsu a už dokázal ovládat svoje tělo.
Yoshiro na něj použil techniku, kterou zablokoval proud reiatsu v jeho těle. Dočasně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 1:43 pm

Izumi Razaki

Jinsei zřejmě neznal nikoho takového, nebo alespoň předstíral že nezná. Ta jednorukost to celkem zužovala... ale pokud to nebyl Raiden z budoucnosti, tak Razaki netušil, kdo by to být mohl. Bohužel pak začal Aki... blbnout. Razaki vstal od stolu připraven ho spoustat takovou fůrou potacích technik, že ani cvičený politik nemá takové kidy, ale nemusel, protože do místnosti vletěl Yoshiro převlečený za piráta a rychle ho zneškodnil. "No... tys mu ale vzal vítr z plachet... " řekl Razaki a kývl na znamení toho, že to bylo badass. Pak se otočil na Jinseie. "Zhollowovat Akiho?! Kdo si sakra myslel, že to je nejlepší kurz, kterým se dalo vydat?" zeptal se. Aki byl debil... ale celkem neškodnej debil... teď už to neplatilo. "Na druhou stranu se teď třeba bude chovat líp... však hollow nemůže být horší jak on, ne?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 1:56 pm

Jinsei

"Netušil jsem, že Asobu udělá něco takového, Izumi-san," odpověděl Razakimu. "Věřím Asobuovi natolik, že jsem si jistý, že za tím nebyl žádný nekalý účel." Pak se otočil zpět na Akiho. "Pravděpodobně se mu to ale vymklo z rukou," ze jeho tónu bylo zřejmě, jak Asobu zemřel. Byl to Aki, kdo ho zabil.
"Vidím, že už jste dostal něco na převlečení, Ruyichi-san." Usmál se Jinsei na Yoshira, který si zrovna stoupal od Akiho.

"Vypadám v tom trochu jako pirát," uchechtl se bělovlas. "Ale cítím se skvěle," dodal ještě než přišel k ostatním. "Díky," poděkoval ještě Jinseiovi.

Jinsei se postupně podíval na Kitsune, Konan a Razakiho. "Věřím, že si z našeho šatníku vyberete všichni. To, co má Ruyichi-san na sobě není obyčejné oblečení. Je to speciálně utkaná látka z velmi vzácného materiálu, který už v dnešní době nikde nenajdete. Nevím zda jste někdy slyšeli o feriazových vlnách?" zeptal se. Tihle mladí o tom určitě neslyšeli. Ještě se otočil na Akiho. "Maki-san má to stejné. Posiluje to vaše reiatsu a pomáhá to s jeho kontrolou. A mimo jiné se to velmi příjemně nosí." Usmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 2:04 pm

Izumi Razaki

Razaki si prohlédl Yoshira. "No, není to klasické shinigami ošacení... ale tak... v nouzi každej přístav dobrej ne?" řekl mu smrtelně vážně. Pak se ale otočil na Jinseie.
"Budu naprosto upřímný... mám obavy z toho, co teď Aki může provést... je psychicky nevyrovnaný maniak s pocitem nadřazenosti. A teď má v sobě studnici ohromné síly... pokud to z něj nemáte jak vyndat, tak se obávám, že musím doporučit ho na místě zabít..." řekl opět smrtelně vážně. Věděl z vlastní zkušenosti, že je možné vnítřního hollow odstranit... ale nevěděl, jak moc široce uplatnitelné řešení to je... "Měl jsem ho zabít už tehdy, když zradil Gotei 13... tušil jsem, že toho jednou budu litovat... a teď je to tady... nerad bych tu chybu zopakoval..." řekl Razaki. Bál se, že pokud ho nechá i teď, tak to možná bude poslední chyba, kterou udělají...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 2:25 pm

Kitsune

Takže z Akiho je teď napůl hollow...zajímavé...a nepříjemné. Kitsune se trochu zamračila. Fakt, že k tomu došlo v tomto chrámě a mohl za to jeden z Jinseiových mužů, tomuhle staříkovi na důvěryhodnosti nepřidalo. Mohlo to být tak, jak Jinsei říkala Asobu v tom jel sám a nebo také ne a dostal to příkazem. Tak jako tak byl Asobu mrtví a nemohl by jim to potvrdit. Rozhodla se tedy přestat do toho všeho rýpat. Pokud byl Jinsei padouch, stejně by to nepřiznal a tím, že tu bude sedět a viditelně ho podezřívat a zpochybňovat všechno, co řekl a udělal, by ničemu nepomohlo.
Kitsune cítila, jak z Akiho vychází spousta reiatsu. Překvapilo jí, jak moc je silné. Zrovna, když se Kitsune chystala pokusit se ho zpacifikovat, vletěl do místnosti pirát Yoshiro a udělal to za ní rychle a efektivně. Bylo to tak cool a badass, že musela dokonce obdivně hvízdnout.  Pak se začalo mluvit o oblečení. Kitsune moc na módu nebyla, ale zapřemýšlela, jestli by taky vypadala jako pirát. Piráti byli fajn, plní svobody a snů. Navíc, pokud to zvyšovalo reiatsu a kontrolu nad ním, tak proč ne. "Piráti jsou fajn." řekla, aniž by si uvědomila, že to říká nahlas, když se ohledně toho bavili Yoshiro s Razakim. Jestlipak ale měli i něco pro assassiny..to byla víc její parketa, než piráti.
Do diskuze ohledně zabití Akiho se raději nemíchala. Jeho smrt by sice znamenala neúspěch její mise, ale vždy se to dalo nějak ukecat. Například na únik plynu, který byl v Tokiu běžný.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 2:40 pm

Aki Maki

AKi si toho popravdě příliš nepamatoval. Vzpamatoval se, až když ležel na zemi po akci bělovlase. Aki chvíli lapal po dechu, poté se však podíval na bělovlase a lehce se usmál.
Tak asi...díky..?
Prohodil a pomalu vyskočil na nohy, Aki by nikdy neřekl, jak příjemné bude umět zase ovládat svoje tělo. Poté tam jen tak mlčky stál a poslouchal jejich rozhovor a tréninku, který Aki podstoupil s Asobu. Chování Razakiho ho nepřekvapilo, ale ani nepotěšilo. Aki se však udržel a mlčel, tedy dokud rozhovor nenabral nového směru a to Akiho na místě zabít.
Kdo si myslíte, že jste, že máte tu drzost rozhodovat o tom, zda-li má někdo právo žít?!
Aki se podíval docela zle na Razakiho, jak jinak, ten člověk právě řekl, že by Akiho nejradši na místě zabil, nešlo se na něj podívat jinak, než zle. Aki ihned hodil očkem po Jinseiovi, aby zachytil hned jeho první reakci. Tohle nevypadalo dobře a Aki tu nehodlal stát, pokud by Jinsei též hlasoval pro Akiho smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 3:02 pm

Izumi Razaki

Razaki ani nemrknul. "Takže.. když jste prodal Yasumara mafii, tak jste si byl 100% jistý tím, že ho tam nezabijí? Nebo ho nebudou mučit? Nebo něco ještě horšího?" zeptal se Razaki naprosto klidně. "Pokrytectví nesluší ani tobě, Aki, je to celkem ubohé... podle zákonů Gotei 13 si smrt zasloužíš asi 5x... " dodal ještě.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyFri Aug 21, 2015 8:38 pm

Aki Maki

Měl nyní chuť říct tomu něčemu uvnitř sebe, aby si vzal jeho tělo, ale na oplátku rozsekal Razakiho na kousky. Aki si však udržel svůj chladný výraz.
Tady nejsi v Gotei 13 a ani nejsi už vrchní kapitán. Nynější vrchní kapitán mi snížil trest za pomoc Gotei 13..
Odpověděl též chladně klidný.
Navíc ty máš co říkat, sám máš problémy se sebeovládáním a vsadím se, že si nejednou někomu ublížil..
Pravil a levým okem ještě mrknul. Nakonec však se vším tím provokováním přestal a raději zase přešel k vážnějšímu výrazu.
Máš tu Quincycalypsu a ty se tu chceš ještě vyvražďovat navzájem, pokud jsem takový šupák, jako si tady VŠICHNI myalíte, tak pro vás snad nejsem žádným rizikem a můžu vám maximálně tak pomoct. Přeci jen, pokud bych něco udělal, tak mě přece rozsápeš na kusy, ne Razaki?
Tímto Aki zakončil další ze svých proslovů. Nakonec se podíval na Jinseie, očekával jeho reakci. Hlavně očekával, že si Jinsei uvědomuje, že to něco do něj vložili oni. Byl mu tu nabídnut azyl a ochrana, pokud bude Aki trénovat pro jejich věc.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptySat Aug 22, 2015 10:45 pm

Kitsune

No, Kitsune tam tak seděla a přemýšlela nad oblečením, což by nikdy neřekla, že bude dělat. Do debaty mezi Razakim a Akim se nepletla. Tedy až na jednu věc. "Raiden ti ten trest nesnížil, to 46ka..." opravila Akiho slova nezaujatým tónem. Dál už nezasahovala. Tohle bylo mezi nimi. Kitsune sice musela uznat, že Akiho pomoc proti quincy by jim mohla pomoci, ale zase chápala to riziko. Byl to padouch, mohl se spojit s nepřítelem, což by bylo celkem zajímavé s ohledem na fakt, že Izuna nemá rád shinigami. Tak jako tak by buď umřel nebo prozradil nějaké informace. Neb by jim také mohl škodit zevnitř, nemluvě o tom, co by se mohlo stát, kdyby ho ten hollow plně ovládl. Bylo tu prostě moc rizik. Kitsune dokonce začala přemýšlet o tom, že z místnosti odejde jen proto, aby tohle všechno nemusela řešit. Byla sice kapitánkou v Gotei 13, ale co to znamenalo tady v téhle situaci? V jednom měl Aki přeci jen pravdu, tady nebyli v Gotei. Neměli tu takovou moc jako v Soul Society.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 9:08 am

Yoshiro

"Razaki," oslovil Yoshiro svého dlouholetého přítele velmi vážným hlasem. "Nechci tady Makiho bránit, jsem si moc dobře vědom toho, co udělal a co si zaslouží. Ale tebe jsme taky okamžitě nesoudili. Nikdo tě nechtěl zabít. I když jsi dezertoval a ukryl se někde v Hueco Mundo," řekl Yoshiro celkem na rovinu. "Moc dobře jsi viděl, co ten Izuna chlápek udělal se mnou a s Raidenem. Ačkoliv to nerad přiznávám, budeme potřebovat každou pomoc, kterou můžeme najít." Poslední věty říkal dost vážně, ale s více přátelským tónem. Nechtěl Razakiho naštvat. "Až to skončí, necháme na Raidenovi, aby se rozhodl, co s Makim bude. On to teď vede. A pravda je taková, že Maki je pořád záležitostí Gotei 13. Ty a ani já Gotei 13 nejsme. Už dávno ne," řekl Yoshiro celkem smutným tónem a podíval se přitom na Konan.

Jinsei

"Ruyichi-san to v podstatě řekl za mě," usmál se Jinsei. "Žádné zabíjení nebude. Naopak, myslím si, že nejrozumnější by bylo, kdyby jste to byl právě vy, Izumi-san, kdo se postará o to, aby se pan Maki naučil, jak svoji novou stránku potlačit." Řekl Jinsei a podíval se na Razakiho s očekáváním na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 10:21 am

Izumi Razaki

"Protožek vrchní kapitán tehdy byla Sei... té nevadilo, když Raiden prolotěl bankaiem střechou kasáren první divize... navíc měla armádu co mě mohla hlídat... to my zrovna nemáme..." řekl Razaki. Měl být tehdy souzen a možná i popraven. Sei ale jen mávla rukou a dala si šumák. Yoshiro měl pravdu, ale znělo to moc jako vymítání čerta ďáblem a to bylo něco, co se Razakimu vůbec nelíbilo. Ale ani trošku ne. "Fajn... ale jelikož to je záležitost Gotei 13 tak se v tomhle podřídím jedinému zástupci Gotei 13 tady - kapitánce Hoshi. Pokud to přijde jako dobrý nápad jí, pak to budu respektovat. Nabídl jsem Gotei 13 svojí pomoc a hodlám tedy respektovat jejich přání..." řekl a podíval se na Kitsune. Na Jinseie jen zvedl obočí. "No... pokud mám někoho jako Aki učit, jak zvládat obrovské zlo v sobě, tak bych to nejdřív měl zvládnout sám... nechci být ještě větší pokrytec, než už jsem... ale kromě toho mám pár nápadů..." řekl a prokřupl si mimoděk prsty na ruce
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 11:03 am

Kitsune

Kitsune tam vlastně jen tak seděla a poslouchala debatu ohledně Akiho věci. Nepletla se do toho už jen proto, že sama nevěděla, co je správné rozhodnutí. A vtom uslyšela své jméno. "He...?" Párkrát překvapeně zamrkala. Nečekala, že to hoděj na ní. Měla se z té místnosti zdekovat, dokud měla šanci. Achjo. Pak si Kitsune povzdychla. "Můj úkol byl ho chytit a dotáhnout zpět do Seireitei, což teď jaksi není možné...a nikdo určitě nepředpokládal, že se s ním stane tohle...a tak..i když toho asi budu později litovat...jsem pro to nechat ho žít a pomoct mu s tím "problémem", dokud Raiden nerozhodne jinak..." pronesla tedy nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 11:11 am

Jinsei

"Myslím, že je na čase, abychom si něco ujasnili, Izumi-san," řekl Jinsei celkem vážně. Ani po jeho přátelském naznačení, že žádné souzení nebude, Razaki pořád trval na tom, aby někdo o něčem rozhodoval. "Jste hostem v mém domě. Stejně tak Maki-san. A stejně tak kapitánka Hoshi. Nikdo z vás tu nebude o ničem rozhodovat. Pokud zde chcete být, všichni zesílíte a postarám se o to osobně. Tuhle válku potřebujeme vyhrát. Jinak je konec všeho. Násilím vás tu nedržím. Nikoho. Můžete odejít, kdy se vám zachce." Nakonec se k nim otočil zády a vyrazil k pultu, na kterém cosi leželo. "Z toho co jsem ale slyšel, to vypadá, že i sám vrchní kapitán nedokázal obstát proti jejich vůdci. Opravdu tu teď chcete řešit spory, na kterých momentálně nesejde?" zeptal se a konečně si něco sebral. Pak se otočil a držel v ruce karamelový věneček. "Kdo si dá?" zeptal se nakonec s milým úsměvem.


Yoshiro

Od pusy mu sjela slina.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 11:27 am

Izumi Razaki

Razaki se otočil na Jinseie. "Tohle je stále záležitost Gotei 13... to, že jsem dobrovolně opustil Gotei 13 neznamená, že jsem přestal respektovat jejich zákony. Máme společný cíl, to je pravda a já udělám co bude v mých silách, abych pomohl ten cíl splnit, ale dokud svět neskončí, tak budu jednat jako by skončit neměl... byl jsem vrchním kapitánem Gotei 13 pár let, takže myslím i do budoucnosti. Nicméně kapitánka se vyjádřila a pro mě je to dostatečné. Můžeme tedy pokračovat..." řekl Razaki. Nelíbilo se mu, jak si Jinsei myslel, že je tu vrchní šéf. Ano, tohle byl jeho dům... ale kdyby chtěl Akiho zabít, tak by si ho vytáhl ven. "Pokud jste ochotný mi pomoct s ovládnutím mého problému, tak vám budu vděčný... pak budu víc jak připravený pomoci Akimu..." dodal Razaki.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 11:37 am

Aki Maki

Akimu se vůbec nelíbilo jednání ostatních, znělo to, jako by furt Akiho považovali za svého vězně. Avšak naštěstí zde byl Jinsei, který Razakimu už snad dostatečně naznačil, že tady je pán on a Aki je jeho hostem. Aki se rozhodl protentokrát už dále neprovokovat, věděl totiž, že mu tímhle Jinsei získal čask tomu, aby Aki ovládl nově získanou sílu a dokázal se pak po tom všem o sebe postarat sám. Že by tohle byl celou dobu Asobua plán? Věděl, že Aki se nikdy neosvobodí od vlivu Gotei 13, dokud nezíská obrovskou sílu? Možná, každopádně Aki věděl, že nemá moc času. Aki se podíval na Jinseie a na znamení díku lehce přikývl hlavou.
Nechci nějak zpochybňovat vaše rozhodnutí, ale sám jste viděl, že Razaki to uvnitř sebe též neovládá. Vím, že nemám příliš času podle toho, co ten šupák uvnitř říkal, ale prosil bych o to, aby jste si to ještě jednou promyslel. Musí tu být někdo další, kdo by mi s tím pomohl a nechtěl mě přitom zabít, nevím jestli bych se dokázal během tréninku s Razakim uvolnit tak, jako s Asobu. Furt bych měl pocit, že zavřu oči a už je neotevřu..
Pravil Aki a podíval se krátce na Razakiho. Nevěřil mu a nikdy nebude, byl si jistý, že jestli tuhle válku oba přežijou, tak se stejně nikdy do Gotei 13 nevrátí a rozhodně nenechá nikoho rozhodovat o svým osudu. Nyní se Aki zavázal chrámu a panu Jinseiovi. Bylo mu totálně šumák, jaké má Jinsei plány, ale bránil Akiho a Aki nyní potřeboval bránit, dokud nezesílí. Pak se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 12:04 pm

Ling

Nebyl si jistý tím, co měl dělat. Tohle nebyla úplně standartní informace pro členy jejich skupiny. Většinou byli dobře informovaní a jejich práce mohla být provedena precizně a bez problémů, tohle bylo tak trochu hledání na vlastní pěst. Co bude dělat? Ptal se Ling, připadal si bezradný, možná že nejlepší nápad mohl být prostě využít okolí a pokračovat ve zkoumání situace uvnitř chrámu.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 385
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 12:34 pm

Kitsune

No a tak tedy rozsekla ten jejich spor, jenže pak se do toho vložil Jinsei a Kitsune se cítila trochu jakoby dostali kázání. A při tom s tím začali oni a jí do toho vtáhli. Musela ale uznat, že v tom, co říkal Jinsei něco bylo. Moc si dovolovali na to, že byli v cizím domě. Vlastně by se ani nedivila, kdyby jich Jinsei začal mít plné zuby za to, co tu od svého příchodu předváděli. Alespoň, že Razaki přijal její rozhodnutí a celou tu věc s Akiho osudem mohli hodit za hlavu. Kitsune chápala, proč se ho chtěl Razaki zbavit. Bylo tu riziko,že jim v rozhodující moment vrazí kudlu do zad. Zároveň jim ale mohl pomoct tohle všechno vyhrát a snížil by si tím slušně svůj trest. Smutné ale bylo, že Aki moc dobře věděl, co všechno provedl a za celou tu dobu, od něj nikdo neslyšel žádnou lítost. Byl to prostě šupák.
Kitsune se k tomu již dál nevyjadřovala. Když ale Jinsei vytáhl karamelové věnečky,musela se pousmát. A to obzvlášť,když se podívala na Yoshira, který karamelové věnečky přímo miloval.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 EmptyMon Aug 24, 2015 1:11 pm

Tora

Hlasitě vzdychl. "Tahle mise se hodně zvrtla, co?" řekl trošku ztrápeně. "Yare, yare." Otočil se na Linga. "Nemám nejmenší tušení, co bychom v téhle situaci měli dělat." Poškrábal se na hlavě. "Ale slyšel jsi, co říkali?" zeptal se Linga. Nebyli zase tak daleko od skupiny, která se předtím sešla u chrámu. "Válka s quincy."

Jinsei

"Jen si dejte, Ruyichi-san," uchechtl se Jinsei a odhalil za sebou tác plný karamelových věnečků. Ani tu větu nedořekl a Yoshiro už tam byl a cpal se.
"Aspoň se naučíte být na pozoru, Aki," odpověděl Jinsei prostě. "Ani jeden z vás dvou není bezchybný. Když se trochu více poznáte, možná zjistíte, že jste si podobnější, než jste si mysleli. Bez urážky," podíval se na oba dva střídavě. Věděl, jak moc se ti dva navzájem nenávidí. "A Izumi-san, tím, že začnete trénovat s panem Makim bude první velký krok k tomu, abyste dokázal kontrolovat to, co se s vámi děje."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Chrám Asakura - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Asakura
Návrat nahoru 
Strana 15 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Chrám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: