Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Město   Město EmptyFri Jul 10, 2015 11:39 am

Ling > Byly to přesně dva dny, co Ling dostal celkem jednoduchý úkol. Prozkoumat Saitamu a najít všechny stopy, které by nasvědčovaly tomu, že Tougou byl právě zde. Hlavním úkolem skupiny bylo najít ho a dovést zpět do Seireitei.
Po tom, co měl Ling prozkoumat město, se měl dostat až na jeho východní kraj, kde se na jedné z industriálních budov sejít s dalším členem Panteřích drápů, předat mu informace a spolu s ním potom podle vlastního uvážení pokračovat.
Ling ve městě dokázal najít místo, které vypadalo jako dočasná skrýš někoho velice schopného. Nezanechal po sobě moc spirituálních stop, takže nedokázal přesně říct, jestli se jednalo o Tougoua. Pasti, maskování a dokonalý výběr pozice však jasně ukazovali na zkušeného bývalého člena jednotky.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Jul 10, 2015 11:49 am

Ling

Seděl jsem na budově bývalé továrny nejspíše na auta. Okolo mě vlál studený vítr, avšak já seděl v tureckém sedu, v pozici kdy ostatní lidé meditují. Se zavřenýma očima jsem využíval svojí schopnost Zenchi-fū, to jest mrak, který se vznášel nad Saitamou byl mojí vizí. Já sám jsem byl skrytý pomocí Kyokkō, takže jsem byl v podstatě schovaný díky iluzi, které jsem vytvářel lomením světla. Čekal jsem na někoho z Panteřích drápů, takže jsem tušil, že obvyklé sledovací techniky mi nepomohou, přesto moje obezřetnost byla spíše rutinou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Jul 10, 2015 4:29 pm

Ling

Ling zanedlouho uslyšel zvuk dopadu nohou po skoku. Nebylo to nijak hlasité, ale někdo s tak vypracovanými smysly to prostě slyšet musel. Byl to nejspíš muž ve stejném oblečení jako Ling. Byl maskovaný, takže mu do obličeje vidět nebylo. Rozhodně ale patřil k panterům.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Jul 10, 2015 4:47 pm

Ling

Pomocí své schopnosti už nějakou dobu věděl o přítomnosti shinigamiho. Teď když byl na střeše, tak si ho mohl prohlédnout skrz mrak. Jeho podoba odpovídala členovy panterů a on neměl sebemenší nedůvěru k tomu, proč by to tak nemohlo být. Čas i příchozí seděly. Bude ještě někdo další? Ozvalo se lingovým hlasem z okolí. avšak nově příchozí nedokázal určit odkud hlas vychází.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 13, 2015 9:44 am

Ao no Tora //// Modrý tygr

"Tři," odpověděl. "Potkáme se s nimi v lese za městem," dodal. "Nějaké informace o cíli?" zeptal se Linga a přišel trochu blíž. "Vaše pověst v naší skupině vás předchází, Taka no me," dodal ještě. Ling tohoto člena rozhodně neznal. Nepoznal ho po hlasu, ani podle pohybů. Bylo dost možné, že byl nový a nebo prostě plnil jiné mise.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 13, 2015 10:41 am

Taka no me

Luskl prsty a začal uvolňovat svoje krycí bakudo. Za chvíli začala být vidět postava sedící postava, které se do dlaně vracelo ono bakudo. Ling měl na sobě také svojí masku, která vypadala jako jako ptačí, protože místo nosu měla zobák. Unikum však bylo, že v místě, kde mají být oči byla pouze výplň. Ling také intuitivně začal posouvat svůj mrak nad místo setkání. Cíl tady zcela jistě byl nějakou dobu, nyní se však zdržuje jinde.... Hlesl, mezitím, co se postavil na vlastní nohy. Měl divný pocit z velkého množství členů čekajícího v lese. Nikdy tolik členů neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 13, 2015 11:13 am

Ao no Tora

"Je zcela jisté, že se bude přesouvat z místa na místo. Ostatně, je to jeden z našich bývalých velitelů," odpověděl. "Něco, co by naznačovalo cokoliv o jeho současném pobytu?" zeptal se na další otázku.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 13, 2015 11:33 am

Taka no me

Oprášil se, protože mu přišlo, že celou dobu seděl v nějakém chuchvalci smetí. Ne, ale velmi blízko je Tokio. Poznamenal jsem, pač jsem věděl, že Tokio, největší město ve světě lidí by pro Togoua mohlo být rájem. Tam by jsme ho hledali celou věčnost a stejně bychom ho nenašli. Už jenom to, že po něm jde taková velká skupina značí, že i když ho najdeme, tak budeme mít velké potíže ho dostat. Togou nezanechává stopy, zanechává pouze pasti.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyTue Jul 14, 2015 9:27 am

Ao no Tora

"Takže ho budeme hledat v Tokiu?" zeptal se. "Dobrá. Sejdeme se s týmem, a pak vyrazíme," řekl Tora, otočil se na patě a vyrazil ke kraji střechy. Tam se ještě na chvíli zastavil. "Doufám, že udržíte krok," řekl a zmizel. Jeho shunpo bylo dost rychlé. Zdálo se, že používal nějakou velmi pokročilou techniku. Skoro to ani nevypadalo jako shunpo, spíš jako by se teleportoval.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyTue Jul 14, 2015 10:02 am

Taka no me

Pokrčil rameny, nevěděl kde Togoua vlastně hledat. Mohl být kdekoliv a provádět cokoliv nekalého, ostatně jako vždycky prováděl. Když mu mladík zmizel, prapodivně se zašklebil. Nikdy nebyl žádný rychlík na velké vzdálenosti. Povzdechl si a za pomocí svého mraku si začal prohlížet další tři členy panterů. Bylo mu stále divné, že budou pracovat v tak velké skupině, ale rozhodl se to riskovat. Doshunpoval se tedy k místu, kde už byli ostatní...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyTue Jul 14, 2015 11:00 am

Ling > Ve chvíli, kdy si Ling začal prohlížet zbylé tři členy panterů, zjistil, že jsou mrtví. Jejich těla byla roztrhána. Končetiny ležely i několik metrů od zbytků těl.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyTue Jul 14, 2015 11:41 am

Taka no me

Bylo to velice nepříjemné zjištění. takže jsem se zastavil. Byla tu spousta možností, co tohle mohlo způsobit. Jako první mě napadlo, že to byl Togou, ale jeho přítomnost jsem ve městě nikde necítil, takže to muselo být něco jiného. Skočil jsem pod dům, pod kterým jsem právě shunpoval a schoval se do postranní uličky. Tam jsem se ponořil čistě do svého vědomí a začal využívat své schopnosti naplno. Hledal jsem v okolí mrtvol jakoukoliv přítomnost čehokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 23, 2015 9:38 am

Ling > Všiml si, že k místu už dorazil jeho kolega. Ten sám byl nejspíš hodně překvapený z toho, že členové jejich družiny jsou mrtví. Začal se rozhlížet okolo. Když se Tora otočil jedním směrem, Ling si všiml, že se k jeho kolegovi blíží nějaký podivný stín. Různě se kroutil a každou chvíli se vynořil ze země jako kouř. Bylo zjevné, že se jedná o nějakou techniku.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 23, 2015 9:53 am

Ling

Nehnul brvou, chvíli si prohlížel okolí a pak začal zkoumat jejich novou společnost. Byla velká pravděpodobnost, že když se to chová jako kouř, bude to mít i jeho vlastnosti. Natáhl ruku směrem ke stínu. Hado no #58, Tenran. V mžiku okamžiku vyslal silné tornádo ve směru stínu. Zatímco tornádo devastovalo okolí, on sledoval za pomoci své techniky svoje okolí. Byl kdyby se někdo ubjevil za ním, byl by to schopen včas vycítit díky své vizi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 23, 2015 9:57 am

Ling > Ve chvíli, kdy Ling vyvolal techniku, se jeho kolega otočil, všiml si stínu a uskočil pryč. Potom pomocí shunpa zmizel. Stín byl zachycen v tornádu a jakoby se začal zvětšovat. A to tak, až nakonec pohltil celé tornádo. Zbarvilo se do černé barvy a zastavilo se na místě. Teď už nebylo pod Lingovou kontrolou.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 23, 2015 10:08 am

Ling

Moc se mu to nelíbilo, ať už to bylo cokoliv zřejmě to bylo dost silné. Rozhodl se proto se na chvíli někde schovat a vypozorovat jak se to bude chovat. Shunpem zmizel a schovával se o několik stromů dál. Nemusel být blízko, viděl tam díky svému mraku. Důležité teď bylo, jak se ta věc zachová, jestli je půjde hledat, byl nejvyšší čas ně nějaké pasti.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 23, 2015 10:24 am

Ling > Tornádo chvíli zůstalo na místě, pak prostě zmizelo. Jako by se Lingova technika zrušila. Po stínu ani stopy.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 23, 2015 3:16 pm

Ling

Situace byla nejasná. Nevěděli jsme kdo tam je a co všechno dokáže, ale vzhledem k těm mrtvým se dalo očekávat, že to bude velmi nebezpečné. Neměli jsme žádné rozkazy ohledně zabití něčeho takového, takže nebyl žádný reálný důvod se tam vracet. Nicméně Linga velmi lákalo zjistit, co to je a hlavně jak zemřeli panteři. Udělal to, co by udělal každý správný člen panterů. Použil opět bakudo na lomení světla, takže pro normální bytosti a shinigami nyní nebyl vidět a vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Jul 24, 2015 8:18 am

Ling > Zdálo se, že se situace uklidnila a nepřítel nejspíš zmizel. A nebo vyčkával stejně jako Ling a chtěl zaútočit, až se naskytne správná příležitost. Kdo ví. (Já X3)
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Jul 25, 2015 7:59 pm

Ling

Stále vyčkával, jako člen té nejlepší výzvědné jednotky věděl, že čekání růže přináší. V ruce držel fleshbang, měl takovej pocit, že bude potřeba, protože to vypadalo, že schopnosti toho něčeho, co bylo tam venku souviselo se stínem. Snažil se udržovat klidný, přesto v jeho hlavě stále kolovala myšlenka, zda tohle není jedna velká past, kterou na ně někdo připravil.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 27, 2015 9:52 am

Ling > "Vzduch je čistý," ozvalo se nakonec hlasem Lingova parťáka z panterů, který předtím unikl stínu. "Prošel jsem celé okolí. Nenašel jsem žádné stopy po nepříteli. Vypadá to, že se Panteři ani nebránili. Nejspíš ani nevěděli, že se blíží nějaké nebezpečí." Nakonec vzdychl a poškrábal se na vrchu hlavy. "Musíme pokračovat v misi," řekl nakonec. "Vím, že do toho nemáme tahat naše osobní pocity, ale budu upřímný. Rád bych našel toho, kdo tohle udělal a vrátil mu to."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 27, 2015 1:19 pm

Ling

Luskl prsty a zrušil svoje kido. Žádnou jinou přítomnost už také necítil. Pomalým krokem se sunul k mrtvolám, které tu zůstaly po útoku. To, že se nebránili je podivuhodné. Prohlížel si mrtvoly, přičemž zkoumal jak mohly být zasaženi a popřípadě čím. Když s ohledáním skončil(Prozkoumal i veškeré dokumenty, které měly u sebe) použil kido a mrtvoly zapálil. Nesmíme tu nechat stopy, přesuneme se někam jinam a probereme to na bezpečnějším místě. Hlesl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyMon Jul 27, 2015 1:27 pm

Ling > Skoro to vypadalo jako by členy Panterů napadlo nějaké velké zvíře. Byli roztrhání, podrápaní. Jeden z nich u sebe měl papír a mapu. Na mapě bylo vyznačeno místo v okolí Tokia. Podle mapy tam nemělo být nic. Na papíře bylo napsáno -

"Velení Panteřích drápu
Důležitost: Velká

Podařilo se nám najít chrám.
Zdá se, že se schyluje k něčemu velkému.
Myslíme si, že si nás nikdo nevšiml.
Zpráva by se měla dostat až k vrchnímu kapitánovi.
Nutnost zásahu - Velmi nutná.

Kuro no Same"

Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyWed Jul 29, 2015 1:22 pm

Ling

Chvíli dumal nad tím, co našel a komu byl vlastně dopis určen. To, co rozsápalo pantery mohla být jenom nějaká místní anomálie - nějaký hollow, kterého nejspíš podcenili, když tu na nás čekali. Bylo by nejspíše vhodné najít něco, co je zabilo a pomstít je, ale tohle mu přidalo důležitější. Navíc pokud ten hollow tady zůstane, zemře ještě někdo, čímž na sebe opět strhne pozornost a tudíž se sem vyšle i nějaká jiná vyšetřovatelská skupina. Potom co spálil těla ukázal dopis svému parťákovi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyThu Jul 30, 2015 1:12 pm

Tora

"Hmm. Vypadá to, že tahle skupina měla jinou misi než my." Složil dopis a dal si ho do kapsy. "Co uděláme?" zeptal se Linga. "Můžeme zkusit najít toho, co je zabil a nebo splníme jejich misi. Je tam napsáno, že se jedná o něco velmi důležitého."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: