Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám Asakura

Goto down 
+2
Akimoto_Makoto
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyWed May 13, 2015 4:47 pm

Aki > Asobu si Akiho chvíli prohlížel. "Hmm. Cítím z vás určitou duševní nevyrovnanost. Máte nějaký problém?" zeptal se mile. "Nějaké vnitřní dilema nebo tak něco. Omlouvám se, že se vás na to vyptávám, ale je velmi důležité, abyste se od toho dokázal oprostit. Jinak by náš trénink nemusel přinést žádné výsledky."

Razaki > Jinsei s Razakim tedy vyrazil na procházku po chrámu. Nejdříve vyrazili do zahrady, která byla jedním slovem velkolepá. V řadách za sebou kvetly sakury, pod nimi květiny. Tráva byla udržovaná. Všude poletovali motýli. Bylo to krásné.
"Naši zahradníci jsou velmi pečliví," řekl Razakimu. "Jeden z nich je bývalý shinigami z Gotei 13, který utekl po tom, co ho chtěli vyhodit z jedenácté divize proto, že měl zanpakuto na bázi kido. Šikovný chlap."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyWed May 13, 2015 9:46 pm

Aki Maki

Koukal na toho kluka, stále se stejným výrazem.
Já problémy nemám..
Pravil a šel blíže k tomu pánovi. Přitom se rozhlédl okolo.
Možná je tu na můj vkus málo duhy, jednorožců a pokémonů..
Pravil a lehce několikrát kývl hlavou, přitom měl našpulenou pusu. Prostě jako by naznačoval určitý druh zklamání. Poté se na toho pána podíval.
Tak půjdeme? Slyšel jsem, že to bude hodně osobní, tak by jsme se měli poznat někde daleko od ostatních. S lidmi jsem vždycky vycházel dobře, takových kamarádů jsem měl...
U slova měl se Aki musel trošku uchechtnout, většina jeho kamarádů totiž poté zmizelo. Například už v dětství, kdy měli v pokémonovém balíčku lepší kartičky než on. A naposledy nejspíš slečna Yasumaru.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyThu May 14, 2015 12:19 pm

Izumi Razaki

Razaki se procházel po chrámu. "Já jen nechápu, jak je možné, že jsem o tomhle místě nikdy neslyšel... opravdu jsem se rejpal v rodinné historii tak, jak to jen bylo možné... " řekl, zatímco obdivoval nádheru zahrad, které udělal nějaký shinigami z 11. divize. Legrační... 11. divize byla obvykle plná dementních svalovců... že by tam někdo někdy mohl mít jakýkoliv vkus ho překvapovalo. "Každopádně musím uznat, že tohle místo je... visuálně příjemné..." řekl Razaki.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 11:01 am

Aki > "No, když myslíte. Já to ale prostě cítím. A ruší mě to." Řekl Asobu Akimu. Nakonec se ale vydal pryč z jídelny. Čekal na Akiho, aby ho mohl následovat. "Budeme trénovat v podzemní tělocvičně. Byla vytvořena speciálně pro trénink silných jedinců. Dokonale izoluje reiatsu, takže ti venku by nic necítili ani kdybyste aktivoval bankai," řekl mile. "Tedy za předpokladu, že byste nějaký měl," dodal suše. "Jak vám jde kido?" zeptal se.

Razaki > "Udělali jsme vše pro to, aby se o tomhle místě nikdo nedozvěděl. Bylo to moje rozhodnutí, že se o našem chrámu nepsalo v žádných historických knihách. Kdyby o nás věděl Gotei 13, nenechali by nás být. Díky tomu, že nejsme v žádných záznamech, můžeme vyhrát nadcházející válku." Když Razaki pochválil vzhled chrámu a jeho okolí, Jinsei se jen uchechtl. "Kdybyste chtěl, jednou by to tu mohlo být vaše," řekl děda a uchechtl se. "Jsme přece rodina. Můj syn - Yudai, je hodně akční a nepředpokládám, že po mé smrti by to tu chtěl vést. Myslím si spíš, že se bude chtít vydat někam do světa a zkoumat ho. Heh."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 11:06 am

Izumi Razaki

Razaki pokýval hlavou. "Máte pravdu... kdyby se o tomhle místě vědělo, tak by opravdu Gotei 13 nedalo pokoj... " On rozhodně ne... on by tohle místo navštívil hned, jak by se o něm dozvěděl. Inu... člověk musí chránit v první řadě svojí rodinu. "A kolik nás tu je? Myslím... lidí z klanu Izumi..." zeptal se. Už se dozvěděl, že ne všichni jsou tu Izumi... takže tohle byla další logická otázka.
"A nicméně nepředbíhejme událostem... vy vypadáte celkem fit... a já musím najít svojí rodinu, než se budu rozhodovat, co budu dělat v budoucnosti... jistě chápete, proč tomu tak je..." dodal. Lhal by, kdyby neuznal, že žít tady nebyla lákavá nabídka
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 11:09 am

Aki Maki

Aki se tedy vydal za tím mužem. Který na něj začal, alespoň podle Akiho, dost útočit. Jediná pěkná věc byla, že Akiho nazval selným jedincem, ale jinak to byla samá urážka. Podíval se na toho pána, chvíli měl opravdu vážný výraz ve tváři, neměl rád, když se do něj někdo navážel. Nakonec se však usmál.
A jak si vy ráno češete vlasy?
Zeptal se. Byl to takový nenápadný protiútok, každopádně pokračoval dál v cestě s tím mužem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 11:24 am

Razaki > "Bývaly doby, kdy nás tu byly desítky. To jsem měl ještě hnědé vlasy," zasmál se hlasitě. "Každopádně dnes nás tu je jen osm. Můj syn, moje pravnučky Yugi a Asuka, Kenshin, kterého už jste potkal, ten pochází z jiné větve našeho rodu. Potom ještě Shishio, Shin a Kawari." počítal na prstech. "A samozřejmě já." Dodal nakonec. "Fit? Měl jste mě vidět před dvěma sty lety! Vypadal jsem celkem podobně jako vy. Aspoň myslím. Někde mám určitě fotku."
Když Razaki promluvil o své rodině, Jinsei souhlasně přikývl. "Rád vám pomůžu s hledáním. Nasadím na to svoje nejlepší lidi, pokud budete chtít."

Aki > Akiho poznámka o vlasech s pleškou ani nehnula. Místo toho se jen usmál (cukal mu teda trochu koutek, ehm.), podíval se na Akiho. "Pokud budete chtít, můžeme trochu potrénovat se zanpakuto," navrhl.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 11:32 am

Izumi Razaki

Razaki sám nebyl právě nejmladší... nicméně věděl i o Shinigami, kteří žili dobře přes 1000 let. A známky stárnutí se nedaly nikdy zastavit úplně. "Osm... to je pěkné číslo... v Seireitei nás bylo nanejvíš 6... a z toho 2 lidé byli do klanu adoptováni... " řekl Razaki. Bohužel jediný "čistokrevný" Izumi o kterém Razaki věděl, že zůstal v Seireiei byla Akira. Ačkoliv jak jí znal, nemohl vyloučit, že od té doby našla dalších 50...
"Byl bych vám nesmírně vděčný, kdybyste mi pomohl... moje zdroje vyšli naprázdno... poslední mě táhli do Karakury... a to zcela zbytečně..." řekl Razaki. Bylo sice pravděpodobné, že Amaru a Seiko už dávno nejsou naživu... ale tohle bylo něco, co prostě musel vědět. Oba dva byli nesmírně nadějní shinigami... velice chytří a silní... zářná budoucnost Gotei 13 i klanu Izumi... ale stále tam zůstávala ta jiskřička naděje, že je Razaki ještě někdy uvidí živé...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 12:29 pm

Aki Maki

Díval se na toho pána s doslova ho mrazil pohledem. Zrovna zanpakuto bylo Akiho velmi citlivé téma.
Myslím, že těch přátelských vtípků bylo už dost. Začneme s opravdovým tréninkem?
Nahodil opět úsměv. Ale z jednoho prostého důvodu, myslel zrovna na to, jak onoho muže natahuje na skřipec. Bylo to k popukání!
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 12:33 pm

Jinsei

"Vy pomůžete nám, já pomůžu vám. Nevidím v tom nic složitého. Ještě dnes vydám rozkazy. Máme u nás spoustu skvělých bývalých členů Onmitsukido." Jinsei se na chvíli zastavil a posadil se na dřevěnou lavičku u srázů s vodopádem. "Kdybyste chtěl, mohl bych vás tu seznámit s ostatními členy našeho rodu. I s ostatními." Jinsei sáhl do kapsy a vytáhl dřevěnou fajfku. Vypadala opravdu staře, ale udržovaně. Byla zdobená zlatým drakem. Jinsei nad ní luskl prsty, od kterých mu odskočily jiskry. Potom jí strčil do pusy a začal inhalovat.
"Jak vycházíte s duchem své zanpakuto?" zeptal se.

Asobu

"Souhlasím!" uchechtl se nahlas a usmál se na Akiho stejným úsměvem. "Zrovna jsme tady!" ukázal na dveře, které vedly někam do podzemí. "Těším se!" zajásal, otevřel je a vešel dovnitř. Chvíli procházel dlouhou chodbou, až vešel do celkem dobře osvětlené tělocvičny. Opravdu to vypadalo jako tělocvična. Byly tam dokonce i basketbalové koše.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 12:45 pm

Aki Maki

Aki zrovna tolik nadšení neprojevoval, tedy alespoň zevnitř. Navenek se velice usmíval a pokračoval dále za tím pánem, dokud tedy nedorazili do oné tělocvičny. Aki byl z celé té tělocvičny docela zklamaný, čekal nějakou super arénu, něco epického. Ne školní tělocvičnu. Každopádně se podíval na toho chlápka.
Čím začneme?
Zeptal se a levou rukou si upravil ofinu tak, aby mu vlasy nepadaly do očí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 1:17 pm

Izumi Razaki

"No... rodina si má pomáhat, ne? A to i tehdy, když člověk netuší, že nějakou rodinu ještě vůbec má... inu... příjemné překvapení..." řekl Razaki. "Nicméně členové Onmitsukido ze Seireitei vyšli na prázdno při hledání... na druhou stranu... spolu nevycházíme moc dobře... měli jsme menší... spory..." řekl Razaki. Při zmínce o ostatních se usmál. "Rád bych se seznámil s ostatními... velice rád..." připustil. Při zmínce o zanpakuto Razaki nehnul ani brvou. "No... slyšel jste někdy biblickou legendu o Kainu a Abelovi?" zeptal se Razaki.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 3:18 pm

Asobu

"Začneme tím, že zjistíme, jak jste na tom se svým reiatsu. Takže se postavte támhle na tu tečku," ukázal na černou tečku uprostřed tělocvičny. "A vypusťte svoje reiatsu na maximum. Jako byste mě ním chtěl zabít." Asobu věděl, že to asi nebude problém po tom, co si z Akiho dělal legraci.


Jinsei

"Samozřejmě, že jsem ji slyšel. Jak to souvisí?" zeptal se zvědavě a vyfoukl z pusy kouř ve tvaru kruhu. Potom vyfoukl ještě jeden menší, který proletěl tím prvním. Uchechtl se. Tyhle triky ho nikdy neomrzely. I když už je prováděl stovky let.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 3:30 pm

Aki Maki

Aki se samozřejmě podíval na tečku, poté na toho pána a zase na tečku. Nechápal moc smysl toho, proč musí zrovna stát na tečce, ale co. Došel tedy volným krokem na tečku.
Pokusím se..
Nahodil úsměv a v hlavě si začal dokola a dokola přehrávat onu větu o zanpakuto. Aki takhle stál nehnutě asi 20 vteřin, na tváři měl úsměv. Poté otevřel oči a pohlédl na Asobu a začal vyloženě vztekem vypouštět reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 3:49 pm

Asobu

Jen tak tam stál a usmíval se zpět na Akiho. Když bývalý kapitán vypustil reiatsu, s pleškounem se nic nestalo. Podíval se na nehty na své pravé ruce s naprosto nezaujatým výrazem. "No, nechápu, proč z vás udělali kapitána. V Gotei 13 museli být hodně zoufalí." Asobu nakonec přišel k Akimu a otevřenou dlaní ho praštil do hrudi. Aki se proletěl přes celou tělocvičnu a narazil do zdi. Měl pocit, jako by ho pošlapalo stádo slonů. Nějakou dobu nemohl dýchat a když se mu dech vrátil, pálilo to.
"Pokud chcete, abyste nebyl takový slaboch, budete muset začít u svého ega!"
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 3:52 pm

Izumi Razaki

"No... já a Batariel... proti nám dvěma je to love story..." řekl Razaki zcela upřímně. Přeci jen slíbil, že bude mluvit otevřeně. Dál to ale nerozváděl, řekl jen tohle. A byla to pravda... vztah jeho a Batariela byl... komplikovaný. Stejným způsobem, jako byl komplikovaný třeba bubonický mor... nebo genocida. "Pročpak se o to zajímáte..." zeptal se.


Naposledy upravil Nawaki dne Fri May 15, 2015 4:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 3:55 pm

Aki Maki

A tak tam ležel na zemi. Po nějaké chvíli se odhodlal stoupnout. Nedával najevo bolest, ani námahu, kterou musel během stoupání vynaložit, protože to bylo hned několik stád slonů. Aki si odplivl a podíval se na toho borca.
Tak teď aspoň vím, že nejste tak marnej, jak jste vypadal..
Zasmál se a pomocí shunpa se vrátil na onu tečku.
Moje reiatsu bylo velmi dlouho naprosto izolováno, takže ho nejsem ještě pořádně schopný ovládat, takže trošku strpeníčka bych prosil..
Pravil jak jinak, než s úsměvem. Věděl, že tohle tomu pánovi jednou bude muset vrátit. Přeci jen that smash!
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:11 pm

Jinsei > "Ach, chápu," odpověděl Razakimu na jeho poměrně vtipnou odpověď. "Nicméně zajímám se o to z jednoho důvodu. My, myslím tím rod Izumi. Všichni máme jako duchy zanpakuto démony. Mnoho z nás už podlehlo jejich temnotě. Jen mě zajímalo, jak na tom jste."

Asobu

"Vy to nechápete," řekl. "Tady nejde o izolaci reiatsu. Navíc je to blbost. Ve vězeních Gotei 13 nedokážou izolovat vaše reiatsu," vysvětlil Akimu. "Hlavní problém je v tom, že si o sobě myslíte hrozně moc. A ve skutečnosti jste slaboch. Ve chvíli kdy si tuhle skutečnost dokážete přiznat, budete schopný zesílit. A já vás tu budu ničit, dokud si to neuvědomíte. I kdyby to mělo trvat roky."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:17 pm

Izumi Razaki

"Tak nějak jsem tajně doufal, že "kletba klanu Izumi" je něco, co jsem si napůl vymyslel... ale zřejmě to tak není no. Všichni z klanu které znám, kromě mého syna tím byli postiženi..." řekl Razaki. Nicméně vzhledem k jeho zmizení se možná kletba projevila jen úplně jinak. "No, Batariel... není zrovna... nejlepší společník... popravdě dělá trochu problémy... ale nic, s čím bych si neporadil..." řekl Razaki. Batariel se sice vzpíral, ale prozatím neměl šanci udělat něco, čím by ohrozil cokoliv či kohokoliv
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:23 pm

Jinsei

"Provází nás to dlouhá staletí. Každý z nás si v nějakém bodě svého života musel projít osobním bojem se svým démonem. Ačkoliv zde existovaly výjimky. Jednou z nich je třeba právě Kenshin, který se svojí zanpakuto vychází velmi dobře." Jinsei se na chvíli zatvářil celkem smutně. "Svého druhého syna jsem musel zabít proto, že se se svým démonem spojil v jednu temnou existenci," svěřil se Razakimu. "Když se nám boj s démonem podaří vyhrát, můžeme získat neuvěřitelnou sílu."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:33 pm

Izumi Razaki

"Já jsem měl o svého syna strach... vymyslel jsem bariéru, která mi umožnila oddělit ho od té kletby... ať to zní sebepodivněji... ze strachu před tou kletbou jsem ho nechal vyrůstat mimo klan... nějakou dobu... bylo to... divné..." vysvětlil Razaki. Poslouchal, co vyprávěl Jinsei dál. Bylo to smutné. "Je mi lito co se sstalo vašemu druhému synovi." řekl Razaki. Vzpomněl si přitom, jak viděl Seika umírat... nebyl to sice ten pravý... byla to kopie udělaná vědci z Reimei... ale i tak to byl jeho syn... vidět to, co se stalo bylo... nesnesitelné...
"Nicméně máte pravdu... jen jedinkrát jsem zatím použil celou svojí i Batarielovu sílu najednou... bylo to ohromné... jenže Batariel je jeden z nejvyšších démonů... je psychopat a nedá se získat jeho přátelství... jeho to věčný boj o moc... " řekl Razaki
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:37 pm

Jinsei

"To bylo rozumné," řekl Razakimu. "Hádám, že to pro vás nebylo lehké. Nechat svého syna vyrůstat samotného." Na Razakiho lítostivá slova Jinsei jen přikývl. "Mně je to taky líto, Razaki. je to jedna z mála věcí, kterých v tomto životě skutečně lituji. Bylo to ale nevyhnutelné. Byl to buď on nebo všichni." Potom, co Razaki potvrdil Jinseiova slova, stařík vážněji promluvil.
"Chtěl bych vás naučit používat tu sílu. Budeme jí potřebovat. Trénoval bych vás osobně."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:43 pm

Izumi Razaki

"Dělal jsem, co jsem považoval za nezbytné..." řekl Razaki. Bohužel i to byla věc, které litoval... a patrně navždy bude. Nicméně tohle nebyla chvíle na vzpomínání. "Vážím si té nabídky... ale nevím, zda je to moudré. Batariel je opravdu velice mocný... uvolnit ho by mohlo znamenat ohrozit celý svět lidí. Dokonce pozřel hollowa... od té doby je ještě mocnější a ještě šílenější. Jistě jste zkušený člověk...a máte mnoho zkušeností... ale nejsem si jistý, zda Batariel nepřesahuje vaše záměry..." řekl Razaki starostlivě. Batariel opravdu nebyl něco, s čím by si kdokoliv měl zahrávat. Potomek Saurona a Cruelly de Vile by byl spořádaný gantleman proti tomu, co předváděl Batariel
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:54 pm

Jinsei

"Je dobře, že se ho bojíte. To je první důležitý krok k tomu, abyste ho dokázal porazit. Strach je důležitý. A kdo se nebojí, nikdy nezesílí. Podívejte se třeba na pana Makiho. To je dokonalý příklad egoisty, který je zaslepený svojí skvělostí, která ale ve skutečnosti tak skvělá není. On by nedokázal bojovat proti svému vnitřnímu nepříteli, kdyby nějakého měl." Jinsei vstal a vybídl Razakiho, aby ho následoval. "Můj démon také není zrovna můj bí-ef-ef. Nějakou dobu jsem měl strach, že mě porazí. A že kvůli tomu umřou nevinní. Měl jsem ale dobrého mentora, který mi pomohl čelit mým strachům. Třeba mi jednou uvěříte natolik, abyste byl odhodlaný to zkusit."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 EmptyFri May 15, 2015 4:59 pm

Izumi Razaki

Razaki se zasmál. "Aki je pitomec... je to arogantní egocentrik, jehož ego přesahuje jeho minimální schopnosti. Potenciál tam je... ale je uvězněn pod hromadou různých neuroz..." řekl Razaki smrtelně vážně. "Nicméně tohle není otázka důvěry.. celkem vám věřím. Tohle je spíš... otázka bezpečí. Potkal jsem... člověka, který... věšil budoucnost... a celkem nepříjemně... a to, že Batariel zničí půlku světa byla jedna z nich...v jeho současném stavu ho udržím pod kontrolou... bojím se toho, že pokusy ho ovládnout by to mohli vyvolat..." řekl Razaki. Mluvil otevřeně, jak řekl...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrám Asakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Asakura
Návrat nahoru 
Strana 5 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Chrám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: