Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Okolí Osaky

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed Apr 29, 2015 3:11 pm

------------------------>

Minato

Když se Minato zastavil. Došlo mu, že z nějakého zvláštního důvodu, cestoval mnohem rychleji, než by měl. Cítil, že reiatsu, které celou dobu následuje, najednou obklopovalo celé jeho tělo.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed Apr 29, 2015 3:20 pm

Minato

"Hups,"
dovolil si mladý shinigami podotknout, když zjistil, že v tom byl až po uši... doslova. Ale proč to obklopovalo jeho?! A kde to vlastně byl? Takhle daleko být nechtěl... nebo ano? No, aspoň se nemusel hrabat v mrtvolách. Jen teď nevěděl, kam dál. Tudíž se zaměřil na to reiatsu, co ho obklopovalo. Chtěl rozpoznat jeho původ.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed Apr 29, 2015 3:31 pm

Minato > "Jaká byla cesta?" ozvalo se najednou nedaleko Minata. Když se ohlédl, uviděl muže v dlouhém bílém plášti, který byl zdoben zlatem a světle modrými doplňky. Měl učesané dlouhé vlasy a vzadu na hlavě culík. Momentálně nevypadal nepřátelsky. Když se Minato soustředil na reiatsu, všiml si toho, že to, které ho obklopovalo se pomalu přesouvalo k tomu chlápkovi. Definitivně bylo jeho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed Apr 29, 2015 3:39 pm

Minato

Minato se podíval na toho chlápka, co na něj mluvil. Odkud se asi vynořil? Každopádně, bylo poznat, že reiatsu bylo jeho. Ale kdo to byl, to blonďák netušil. "Kupodivu rychlá," odpověděl klidným hlasem, ale stále si držel nějakou tu vzdálenost od toho týpka. Co když mu bude chtít rozbít hubu, jen co poleví v ostražitosti? "Je to možná trochu divný... ale kdo sakra jsi a proč jsi mě sem tak očividně vedl?" zeptal se rovnou, nechtělo se mu chodit okolo horké kaše moc dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 06, 2015 2:00 pm

Minato > "Kupodivu rychlá? A to jsem se snažil, aby byla rychlejší, hm." Promnul si bradu a na chvíli se nad něčím zamyslel. "Řekněme, že s něčím potřebuju pomoct. Pardon, že jsem to neřekl dřív, ale bál jsem se, že bys mě mohl odmítnout a na to nemám čas. Heh!" Chlápek se začal škrábat na hlavě. "Takže! Jak že se to jmenuješ?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 06, 2015 9:53 pm

Minato

"Když už jsme u toho... jak to urychlení funguje?" zeptal se Minato zvědavě, protože jakmile šlo o nové schopnosti, byl jedno ucho. Hmmm... chtěl po něm pomoc. Jenže Minato stále netušil, s kým má vlastně čest, takže si zachovával stálý odstup. "Inu, pomoc rád poskytnu, ale něco za něco... nejdříve tvé jméno a co jsi zač. Pokud jsi Quincy, tak chci zálohu předem a zbytek platby za práci převést na účet hned po dokončení, jinak pro vás nemakám," určil si jasné podmínky, protože teď mohl, nebyla s ním Kitsune. "Mé jméno... něco mi říká, že už ho znáš, že?" odpálkoval ho Minato a mrkl na něj.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyMon May 11, 2015 2:28 pm

Minato > "No, kdybych ho znal, tak bych se neptal," řekl trochu podrážděně. "Máš v Gotei aspoň nějakou vysokou hodnost? Potřeboval bych minimálně zástupce kapitána," řekl a zamyšleně přitom pozoroval Minata, aniž by odpověděl na jakoukoliv jeho otázku. "Troufnul bych si říct, že minimálně zástupce budeš."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyMon May 11, 2015 2:45 pm

Minato

Vysokou hodnost? To vážně? Minato na něj nechápavě zamrkal, jo, byl na úrovni zástupce kapitána ve své divizi, to ano, to uznali všichni, ale oficiálně byl pouhý člen. Ale to nemusel vědět... počkat, on to věděl! Teda, troufal si. "Samozřejmě, že mám vysokou hodnost... jsem..." chvilka napětí: "Člen 2. divize a člen Omnitsukido!" To jsi nečekal, co, frajere? blesklo blonďákovi hlavou. Jen furt chtěl znát jeho jméno. A přitom se ještě ani on nepředstavil. "Ale jinak mi můžete říkat pane Blue," zkusil to nejprve přes falešné jméno.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyMon May 11, 2015 2:54 pm

Minato > Chlápek na Minata natvrdle hleděl. "Sakra," řekl nakonec s tupým pohledem ve tváři. Potom se otočil, chytil se za bradu a začal přemýšlet. Nakonec se otočil a rozhodně přikývl. Pěstí bouchl o otevřenou dlaň druhé ruky. "Još!" Potom prostě přišel k Minatovi. "Tak mi řekni, Blue. Co bys řekl menšímu výletu?" zeptal se tajemně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyMon May 11, 2015 2:59 pm

Minato

Proč já musím mít kolem sebe samé cvoky?! Kapitánku, co se ztratí i s mapou, zástupce, co je ošklivej, Kapitána s robotickým okem, které nefunguje, potomka, který zdědil bláznivost svého otce... co jsem komu udělal?! stěžoval si sám sobě Minato, ale naoko se na toho šílence před sebou usmál. Chtěl ho vzít na výlet? "Maminka mi říkala, ať nelezu k cizím lidem a hlavně ať se jim neohýbám pro mýdlo," zabručel člen 2. divize, ale nakonec jen pokrčil rameny. "Ale proč ne, pokud to platíte, rád se pokochám památkami," odsouhlasil nakonec plán s výletem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 13, 2015 10:13 am

Minato > Chlápek se znovu hluboce zamyslel. "Ale co když se budeš chtít pořádně osprchovat a mýdlo už na zemi bude?" zeptal se vážným hlasem. "Já osobně bych se asi ohnul. Opláchnout se vodou občas stačí, ale já jsem celkem čistotnej, takže preferuju, když se můžu umýt mýdlem. Další varianta je samozřejmě tekuté mýdlo. Ne že by nemohlo spadnout na zem, ale většinou je někde na polici nebo tak něco. Já ale nemám rád tekutá mýdla. Obsahují strašně moc různých bordelů a chemikálií." Potom pomalu začal klesat k zemi. (Celou dobu stál na ploše z duševních částic.) "Kdybys chtěl, mohl bych ti ukázat obchod, kde prodávají mýdla jen z přírodních materiálů. Je to celkem paráda."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 13, 2015 10:16 am

Minato

Minatovi trochu začal cukat koutek, když ten chlap začal tolik mluvit o mýdlech. Jeho obličej stále více nabíral výrazu ~To jako fakt?~ a vůbec se mu to nelíbilo. Raději rychle zavrtěl hlavou. "Raději až po práci," dostal ze sebe a nevěděl, jestli má brečet nebo se smát. Tak raději neudělal nic a pouze pozoroval tu plošinu. Dokázal by jí taky udělat? "Co je naším cílem?" zeptal se a přemýšlel nad jednou věcí... nepoužívali takovéto plošiny Quincy?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 13, 2015 10:34 am

Minato > "Takže ses rozhodl mi věřit?" zeptal se nakonec na první pádnou otázku. "Jako neříkám, že nejsem rád za to, že jsem na poprvé narazil na shinigamiho, který je ochotný odejít někam s naprostým cizincem, ale na druhou stranu, pokud mi máš pomoct, tak budu potřebovat, abys byl trochu víc na pozoru. Nevíš náhodou o tom, že v okolí se pohybuje poměrně dost quincy, kteří netouží po ničem jiném, než vyhladit všechny shinigami z povrchu zemského?" Jeho výraz byl úplně jiný než před chvílí. Stejně tak jeho aura. Mnohem vážnější.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 13, 2015 10:37 am

Minato

"Kdo říkal, že ti věřím?" zeptal se prozměnu Minato zcela vážně. "Ale momentálně nemám jasný cíl, takže kdo ví... třeba mě spolupráce s tebou posune k nějakému postupu v mé cestě životem. A Quincy... jo, pár jich tu bude, o tom vím," povzdechl si blonďák a pak se na něj tak zahleděl. "Teď čekám informaci, že ty sám jsi Quincy... a pak se asi budeme muset poprat, z obou poteče krev, zůstanou tu po nás dvě mrtvoly a nikdo se o nás nic nedozví. To snad nechceš, ne?" nadhodil jako možnosti.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyWed May 13, 2015 4:42 pm

Minato > "No, pravda je taková, že quincy jsem," přiznal a poškrábal se na hlavě. "Nicméně prát se nechci a už vůbec nechci, aby tu zůstaly dvě mrtvoly." Nakonec přišel až k Minatovi. Byl teď na dosah shinigamiho meče. "Můj bratr je vůdce menší skupiny quincy tady v Osace. A chce se spojit s Tokijskými quincy, se kterými by následně začal válku se shinigami."
Přeložil si ruce na prsou. "Pravda je taková, že jsem nikdy nevěděl, proč by naše rasy měly bojovat proti sobě. A nechci válku. Napadlo mě, že kdybych našel nějakého shinigamiho, který by si s ním třeba zkusil promluvit. Možná to není úplně nejlepší nápad a nejsem si jistej, zda bych dokázal zaručit tvoji naprostou bezpečnost, ale bylo by to ku prospěchu nás obou. A nejen nás."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 10:23 am

Minato

Ó, tak on Quincy byl! Jak... očekávané! Byli přeci ve světě lidí, kde krom miliard lidí, spousty Shinigami žilo ještě ... spousta Quincy, takže bylo jasné, že dřív nebo později na nějakého musel Minato narazit. Ale tenhle byl aspoň dost slušný, aby hned nezačal všude všechno ničit. A tak si ho aspoň Minato vyslechl. "Hmmm... já a diplomat.... nemohl sis najít nikoho horšího," povzdechl si když skončil, ale nakonec jen pokrčil rameny a pousmál se. "Nadruhou stranu, většina ostatních by z tebe už raději, pro bezpečnost, nadělala sekanou. Takže dobrá, půjdem si pokecat s tvým bráchou. Ale pokud se mi něco stane.... tak chci na hrob čerstvý tulipány, jasný?!" zabručel a čekal na to, až mu uvede směr.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 10:54 am

Minato > Quincy si vytáhl malý deníček z kapsy a z náprsní kapsičky vyndal pero, které otevřel pomocí svých zubů. Vršek pera držel mezi rty a začal si něco psát do deníku."Čerstvé... Tulipány," řekl při psaní. Potom pero zavřel a zase schoval do kapsy. I s deníkem. "Tak, radši jsem si to poznamenal. Jsem celkem hlava děravá, takže by se mi klidně mohlo stát, že by mi to vypadlo z hlavy, a pak bych na ten hrob možná dal třeba růže nebo něco."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 10:57 am

Minato

"No, tak se mi to líbí! A teď teda kudy? V Osace jsem ještě nebyl," přiznal se, když si chlápek dozapisoval jeho požadavky, na které měl určitě právo, protože přeci jen... to on bude zase nasazovat kůži, aby spasil svět nebo tak něco. Prostě další běžný den ve světě Shinigami. "Kolik Quincy je vlastně v Osace?" zeptal se zvědavě, protože nerad by vlezl někam, kde třeba bude muset sejmout 100 případných nepřátel.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 11:06 am

Minato > "Stačí když mě budeš následovat. Neboj, neztratíme se. Možná," podrbal se na hlavě a vyrazil. "Kolik quincy je v Osace? Hmm. Je nás celkem deset. Beze mě tedy devět," odpověděl Minatovi. "Ačkoliv se to zdá jako malé číslo, nenech se zmást." S vážným výrazem se otočil na Minata. "Každý z těch devíti je dost silný na tom, aby dokázal bojovat srovnat celé město se zemí." Potom se znovu podíval před sebe na cestu. "Hlavně můj bratr. Je považován za génia mezi quincy. I já sám se ho někdy bojím."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 11:09 am

Minato

Ho následoval. A překvapilo ho, že jich bylo tak málo. Ale zároveň, alespoň z jeho vyprávění, zněli všichni dost OP, takže byla možnost, že tam doopravdy chcípne. "Hmmm... to zní silně... beru tréninkové lekce v úterý, ve čtvrtek a v sobotu dvojitou, jasný?" nadhodil zcela vážně, protože trénovat potřeboval. A proč ne s někým jiným než byli Shinigami? Vždyť Quincy stejně o bozích smrti věděli všechno, tak proč toho nevyužít. A tak asi vzhůru do města.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 12:03 pm

Minato > "Neboj se. Pokud půjde do tuhýho, pokusím se ti pomoct. Věřím, že tě odtud dokážu dostat." Quincy vypadal sebejistě. Ale i trochu otřeseně. Pokud říkal pravdu, tak to pro něj nemohlo být nic lehkého. Stavět se takhle proti svému bratrovi a přitom se spolčovat se shinigami. "Mimochodem, jmenuju se Hayato," představil se konečně.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 12:29 pm

Minato

"Snad vše bude v pohodě, v základu jsem docela pohodový chlapík," pokusil se Minato trochu uklidnit jeho kolegu Quincy. Taky vám to znělo tak šíleně?! Samozřejmě, že to šílené bylo! Ale aspoň bude sranda. Co tedy blonďák víc ocenil bylo to, že se mu maník konečně představil. "No, aspoň někam se dostáváme. Já nejsem Blue, ale Minato, Nakamura Minato," představil se taky, aby to bylo fér. Přeci jen... Blue bylo moc ohrané.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 12:35 pm

Hayato

Quincy se usmál, sundal si bílou rukavici z pravé ruky a za letu jí natáhl k Minatovi. "Těší mě, Minato. Doufám, že naše spolupráce přinese ovoce. Byl bych nerad, kdyby se někomu něco stalo."
Oba dva konečně dorazili do Osaky.

----------> Město
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 4:32 pm

______________________________

> Město

Hayato

Minato si všiml, že jsou teď úplně někde jinde. "Pou," začal se zhluboka nadechovat. "Použil jsem nestopovatelné hirenkyaku. Nějakou dobu tu budeme v bezpečí," řekl quincy a spadl na zem. "Skoro to ani nebolí," řekl a podíval se na to, co mu zůstalo z jeho levé ruky. "Eh.. Nikdy by mě nenapadlo, že přijdu o končetinu při záchraně shinigamiho, hehe."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky EmptyFri May 15, 2015 4:37 pm

Minato

Minato ještě chvíli podepíral Hayata a když se začal hroutit k zemi, tak mu pomohl ukočírovat ten pád. Díval se na ten jeho pahýl, který obalovalo jeho reiatsu. "A já netušil, že bude Quincy první komu ukážu svojí dlouho skrývanou schopnost," uchechtl se Minato a oddechl si. Nestopovatelné shunpo snad ani nebylo... měli by si nějaké pořídit! "Jak to ošetříme?" zeptal se zcela vážně. Nemohl nechat prvního normálního Quincyho chcípnout. "A bojím se, že tvého bratra bych momentálně neporazil, takže doufej, že nebudeme muset bojovat," povzdechl si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Osaky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Osaky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Okolí Tokia
» Okolí Karakury
» Okolí Saitamy
» Okolí Rukoni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: