Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Okolí Osaky

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 15, 2015 4:40 pm

Hayato

"Nejradši bych tě poslal zpátky ke tvým shinigami," řekl. "Problém je v tom, že na to, abych zase použil schopnost, kterou jsem tě sem původně dostal, potřebuju obě ruce. A tuhle nestopovatelnou hirenkyaku umím jen na krátké vzdálenosti. A kdyby jsi šel sám, mohl by tě stopovat až k vám do tábora." Smutně vzdychl. "Obávám se, že tu musíš zůstat se mnou. Musíme je porazit. Nemůžou se spojit s quincy v Tokiu." Když se Minato ptal, jak to ošetří, Hayato pokrčil rameny. "Netuším. Asi si to obvážu."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 15, 2015 4:50 pm

Minato

"No, tak budem hold chvilku spolu," usmál se Minato a prohlédl si jeho obleční. Quincy měli vždycky spoustu vrstev a pláštíky, aspoň v anime, takže určitě najdou něco, čím to obvážou. Takže pokud dovolil, natrhal nějakou část jeho oděvu na obvazy. "A porazit? Ty bez ruky a já bez bankaie?" bylo slyšet, že měl blonďák trochu obavy. Sice si věřil, ale sám rozhodně nedokázal sestřelit nějakých 5 quincy, co umí vyhladit město. Nemluvě o tom, že Hayato asi těžko zvládne zbylé 4 s jednou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 15, 2015 4:57 pm

Hayato

"To že mám jen jednu ruku ze mě nedělá bezbranného, Minato. Stejně bojuju jen s jednou rukou," vysvětlil. "Nevím, jestli sis všiml toho, čím tě můj bratr trefil," řekl trochu tázavě. "Quincy většinou používají luky. Ostatní zbraně jen výjimečně. Já a Izuna používáme pistole. Každý jednu. Zdědili jsme je po našem dědovi, který používal obě sám. Jsou velmi mocné." Hayato zůstával pozitivní. "Aspoň budu odlehčený, heh."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 15, 2015 5:04 pm

Minato

"No, když myslíš. Ale i tak... dvě ruce jsou víc jak jedna,"
podotkl, ale pokud mu to příliš nepřekáželo v boji, asi by neměl být problém. "Takže tím slabým článkem budu já," povzdechl si nad svojí neschopností. Opravdu by měl být asi silnější. Ale jak?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 15, 2015 5:09 pm

Hayato

"No, to uvidíme. Budeme trénovat. Aspoň chvíli," řekl Hayato a usmál se. Nějak ale ztrácel barvu a zdálo se, že každou chvíli upadne. Při tom odstřelení ruky ztratil hodně krve, takže by se nebylo čemu divit. "Budu si potřebovat chvíli odpočinout," řekl blonďákovi.


Naposledy upravil Red dne Sat May 16, 2015 8:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 15, 2015 5:33 pm

Minato

"Okej," odsouhlasil trénink a všiml si, jak mu tam ten chlapec trochu bledl. "Dej si šlofíka, já zatím... budu hlídat?" nabídl se s úsměvem a doufal, že se za tu chvíli nic nepodělá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptySat May 16, 2015 8:50 am

Minato > A tak Hayato upadl do dlouhého bezvědomí. Minato mezitím zajistil okolí a tak. Všechno, co by správný shinigami z druhé divize udělal.

A tak se posouváme k večeru

Hayato otevřel oči a začal hlasitě kašlat. Prudce se posadil a očima hledal Minata. "Musíme se přesunout," rukou se opřel o zem a postavil se na nohy. "Musíme jít. Okamžitě. Hledají nás."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptySat May 16, 2015 9:44 am

Minato

Den běže, Hayato byl v bezvědomí a všechno nebylo zrovna růžový. Aspoň, že ho nikdo nenapadl. "Jak to víš?!" zamrkal blondďák, když se mu tam najednou probral ten týpek. "Zvládneš se už hýbat?" zeptal se ho pro ujištění, protože jinak by ho musel nosit v náručí a to by nebylo zrovna... vizuálně nejlepší. Ale asi by se jinak nedalo nic dělat. Takže ho podepřel a už asi museli letět.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptySat May 16, 2015 11:00 am

Hayato

"Vím to proto, že cítím jejich reiatsu," odpověděl v rychlosti Minatovi. "Rychle, pojď ke mně!" zakřičel na Minata a začal k němu natahovat ruku. "Musím použít hirenkyaku a dostat nás pryč. Jinak jsme oba dva mrtví. Teď už pro ně nic neznamenám. Spojil jsem se s shinigami. To je pro ně dostatečný důvod k tomu, aby mě bez váhání zabili. A to nedopustím." Vykročil směrem k Minatovi.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyMon May 18, 2015 12:02 pm

Minato

"No, v tom případě... mizíme!"
ušklíbl se Minato a chytil ho za jedinou ruku, co měl. "Potřebujeme nějaký lepší úkryt. Nevíš o něčem?" zeptal se ho, protože on sám okolí Osaky neznal. "Tvůj bratr by tě odkopl tak snadno?" pronesl blonďák zcela vážně, přeci jen... bratrské pouto by mělo být silné, ne?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyTue May 19, 2015 1:07 pm

Hayato

"Vím o jednom místě," řekl, chytil Minata kolem loktu a použil hirenkyaku. Tentokrát se octli v nějaké jeskyni. Hayato dost těžce dýchal. "Jsem pořád slabý," řekl a posadil se na kámen. Minato si všiml, že jsou nejspíš v nějakém podzemním přírodním komplexu.
"Můj bratr je nejspíš rád, že se mě může zbavit. Hádám, že to je jediný důvod, proč si s tebou šel promluvit. Viděl příležitost. Já a shinigami. To je dostatečné k tomu, aby před ostatními obhájil moji smrt."


Naposledy upravil Red dne Tue May 19, 2015 2:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyTue May 19, 2015 1:22 pm

Minato

"Měl by sis ještě dáchnout,"
doporučil mu Minato, zatímco si prohlížel jeskyně, do kterých je teď vzal. Snad to tady aspoň trochu bude stínit jejích reiatsu. A pokud je najdou... budou nejspíš v pasti. "To zní, že váš bratrský vztah není zrovna nejlepší," povzdechl si blonďák nad celou tou situací. "Možná by bylo lepší, kdybychom se nesetkali, co?"
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyTue May 19, 2015 2:07 pm

Hayato

"Můj bratr zabil svého nejlepšího kamaráda jen pro to, aby se dostal tam, kde je. Vždycky si byli dost blízcí, smáli se spolu, podporovali se, když se jednomu z nich stalo něco zlého. A pak najednou," přestal mluvit. "Prostě se to stalo. Je to monstrum. Sám jsi to viděl. Myslel jsem si, že se změnil. Byl jsem hloupý a naivní." Z jeho výrazu bylo naprosto zřejmé, že lituje toho, že ho vůbec napadlo nechat Izunu mluvit s Minatem.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyTue May 19, 2015 2:20 pm

Minato

Poslouchal vyprávění ohledně jeho bratra. Vypadalo to na pěkného psychopata. Znamenalo to slušné problémy, jak pro ně, tak pro ostatní shinigami. Pokud se tento magor spojí s ostatníma Quincyma, tak by to mohlo znamenat slušný malér. A ještě k tomu mu řekl, že nemůžou přijít posily kvůli znemožnění cestování... no prostě paráda. "Inu, oba teď máme co napravovat... co s tím provedem?" zeptal se přímo, protože pokud nic neudělají... tak to bude moc špatný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyTue May 19, 2015 3:48 pm

Hayato

"Můžeme vyrazit zpět ke tvým lidem. Ale pěšky. Bude to sice trvat dlouho, ale nejspíš nám nezbývá nic jiného, obávám se. Tedy, pořád je tu ta možnost, že zkusíš jít sám, ale myslím si, že by tě našli rychle a to už bych tam nebyl, abych pro tebe obětoval druhou ruku," uchechtl se. "Pardon, to nebyl dobrý vtip. Nebyla to tvoje chyba." Hayato chvíli přemýšlel. "Mohli bychom zkusit najít pomoc v Osace," navrhl.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyWed May 20, 2015 9:29 pm

Minato

"No... to je dovedeme přímo k nim. A obávám se, že nemáme dostatek lidí, abychom porazili 9 super quincy," zavrhl možnost návratu. Nehodlal ohrozit bezpečnost všech v základně shinigami, kvůli tomu, že vlezl do takovéhle patálie. "Asi ti tu ruku urvu sám," povzdechl si Minato a mírně se usmál.
"Je někdo v Osace, kdo by byl schopný nám pomoci? Musíme to vyřešit sami a ne do toho tahat další mé kolegy," rozhodl blonďák rozhodně a protáhl se. Asi to bude ještě těžké.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 22, 2015 1:24 pm

Hayato

Hayato natáhl ruku, když Minato řekl, že mu jí urve sám. Přitom se zasmál. "Obávám se, že ne," řekl Hayato. Potom ještě chvíli přemýšlel. "I když...Ale to není dobrý nápad. Mohlo by nás to oba stát život," řekl a přitom se starostlivě podíval na Minata. "Někoho ale znám," řekl nakonec.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyFri May 22, 2015 2:26 pm

Minato

"Není dobrý nápad? Nic lepšího asi nemáme," povzdechl si blonďák, když začal řešit jestli je to dobrý nebo špatný nápad. Problém byl, že momentálně neměli žádný nápad! "Znáš? Jestli to bude tvoje babička, tak ti tu ruku fakt urvu!" bylo by to logické, že nějaký rodič či prarodič musel být u nich OP, ale nechat se šikanovat od fosilky nebo tak něco. "Co je zač?" zeptal se už o něco vážněji.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptySat May 23, 2015 10:45 am

Hayato

"Mistr mého bratra. Je to starý muž. Quincy." Vysvětlil Hayato ve zkratce. "Rodiče mi říkali, že je tak starý, že dokonce bojoval ve velké válce. Nevím ale co je na tom pravdy. Proto by možná nemusel být dobrý nápad chodit za ním. Navíc jak už jsem řekl. Trénoval mého bratra, ne mě. Jednou nás k němu poslali a on si vybral jen jednoho z nás. Toho s větším potenciálem."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptySat May 23, 2015 10:59 am

Minato

"Aha, takže ne babička, ale dědeček, chápu," povzdechl si Minato a vyslechl i ten zbytek. "Inu, je na čase, aby ten dědula přehodnotil své tehdejší rozhodnutí. Budeme muset býti opravdu přesvědčiví. Kdy vyrazíme?" zeptal se a dal tím jasně najevo, že s tím plánem souhlasí. Když průser, tak pořádný. A jiné možnosti stejně neměli.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyMon May 25, 2015 3:26 pm

Hayato

"No, teď nás hledají. Kdybychom vyrazili teď, nejspíš bychom měli problémy." Řekl s nejistým výrazem. Nakonec ale přišel k jedné ze zdí a přiložil na ni ruku. Minato ucítil Hayatovo reiatsu. "Vytvořím kolem nás několik bariér," vysvětlil Minatovi. "Aspoň bychom si mohli chvíli odpočinout, aniž bychom se museli bát, že nás najdou."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyTue May 26, 2015 10:28 am

Minato

"Od kdy umí Quincy patlat bariery?" zeptal se zvědavě Minato, zatímco si začal hledat místo na odpočinek/piknik. "Abychom tu pak nezapustili kořeny. Nedokážeš toho mistra nějak zavolat sem?" optal se, protože tohle místo by bylo přeci jen lepší než trénovat někde uprostřed Osaky a čekat na další bandu Quincy v zádech.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyWed May 27, 2015 3:08 pm

Hayato

"Je toho hodně, co o nás nevíte," odpověděl Minatovi. "Někteří z nás mají jedinečné schopnosti, které žádný jiný quincy nedokáže ovládnout." Když se Minato zeptal, jestli Izunova bratra nepůjde zavolat sem, Hayato smutně zakroutil hlavou. "Obávám se, že ne. Nemám na něj telefonní číslo a nevím vůbec, jestli nějakej mobil má." Potom se po šedesáté zamyslel. "Počkáme do rána. Třeba je to přejde a přestanou nás hledat," řekl nakonec.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyWed Jun 03, 2015 11:50 am

Minato

"Asi se budu muset ještě trochu učit, o vás, Quincy," hlesl a pokrčil rameny. Pak přišlo zklamání. Jak v dnešní době někdo nemohl mít telefon?! To bylo smutné! Teď budou muset zase čekat a pak se plížit potají do Osaky. A to by nemuselo dopadnout dobře. "Doufejme, že si budou myslet, že jsme už někde za Kyotem. A nebo vyrazí do Tokia za ostatníma," nadhodil jako možnosti a stoupl si ke vchodu do jeskyně. "Ty spi, budu raději hlídat," nabídl se sám. Přeci jen mu dlužil za život... nebo aspoň za končetiny.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 EmptyWed Jun 03, 2015 10:55 pm

Hayato

A tak se Quincy rozhodl, že půjde spát. Když už mu to Minato tak pěkně nařídil.

TAAAAAAAAAAJSKIP TAJM

O několik hodin později se Hayato probral. Už vypadal mnohem lépe. "Dobré ráno," pozdravil Minata a vstal. "Fuu, nikdy by mě nenapadlo, že ustřelená ruka bude tolik bolet, heh," sykl bolestí a pokusil se o úsměv. "Vyrazíme, než vyjde slunce. Co ty na to?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Okolí Osaky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Osaky   Okolí Osaky - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Osaky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Okolí Tokia
» Okolí Karakury
» Okolí Saitamy
» Okolí Rukoni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: