Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Seireitei - město

Goto down 
+3
Raiden
Akimoto_Makoto
Red
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 8:27 am

Minato > 65% - Minato je na tom pořád ještě celkem dobře, takže jeho útoky nejsou zrovna slabé. Nicméně, co si budeme povídat. Minato má obrovský potenciál na to, aby z něj jednou byl opravdu silný bojovník. Nicméně pořád se tam ještě nedostal, takže jeho útoky nebyly tak silné jako ostatních. Izuna vypustil trochu víc duševní energie a sloup energie se rozpadl. Izuna z něj pak vykráčel ven.

Kitsune > 30% - Draci čerpali svou sílu z duševní energie kapitánky, takže jí to vyčerpávalo. Nicméně na Izunu teď letěly dva bankaiové útoky. Izuna zvedl ruku a oba dva útoky tím zastavil. Teď to vypadalo jako by se s tím přetlačoval. Ten bílý kompletně vyrušil, ale ten černý mu dost ošklivě popálil ruku. Na některých částech ruky mu dokonce chyběla kůže. Muselo to bolet jak čert.

Eshen > 10% > - Bankai Eshenovi dával opravdu hodně. A navíc takhle rozsáhlý útok. Nicméně, ledové střepy teď letěly na Izunu. A v tu chvíli se za ním objevil Eshen. Izuna se prudce otočil, ale Eshenovi se cero podařilo vystřelit. Arvo s ním nemluvil, ale rozhodl se pomoct.
všichni viděli, jak Izuna zůstal v paprsku rudé energie. Problém byl, že tím Eshen zničil dost velké množství těch střepů, co na Izunu letěly. Ne všechny. Jeden velký zrovna letěl přímo na quincyho. To byla chvíle, kdy skončilo cero.
Samozřejmě, že to pro Izunu asi nebylo úplně příjemné, ale quincy to i tak ustál. V tomhle modrém módu byl přece jen silnější.
Eshen si všiml toho, že během toho, co pálil Cero, po něm Mitoshi > 40% - poslal svůj útok v podobě bodáků. Izuna měl jeden zapíchnutý v noze. A vyřešil to tím, že ho prostě ulomil. Pak ho z nohy vytáhl, objevil se za Eshenem a vší silou mu bodák zapíchl do hrudi.

Izanagi > 70% > "Konečně ses rozhodl zapojit, eh?" zeptal se Izuna, když kulhavou chůzí mířil naproti Izanagimu.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 9:28 am

Aki Maki

A tohle byla nejspíš Akiho šance. Izuna byl v záchvatu vzteku a mířil si to k Izanagimu. Takže Aki se v neviditelnosti pomocí shunpa dostal za Izunu ameč mu vší silou zabodl do hrudi. Akimu nezáleželo na tom, jestli útok vyšel nebo ne,ale okamžitě se pomocí shunpa dostal od Izuny a pokusil se na něj ještě vypálit i své cero. Třeba ho opět vykreje rukou a už si jí tím fakt zničí. I když je to OP bastard.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 9:46 am

Aki > 20% - Akimu se Izunu podařilo bodnout. Nicméně modrý plamen se po meči přenesl až k Akiho ruce. Aki se shunpem nedostal pryč, protože ho ta modrá věc chytila a nejen to. Pálilo to jako svině. Izuna se napřáhl a pěstí udeřil Akiho přímo do hlavy. Nebylo to moc příjemné. Aki měl pocit, že mu Izuna zlomil nos a navíc ho poslal kamsi pryč.
Pak ze sebe vytrhl Akiho zanpakuto a zahodil jí pryč. Nicméně zranění krvácelo.

Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 9:55 am

Izanagi


Myslím, že už toho bylo dost. Ta bolest, kterou v sobě držíš tě již dávno zničila. Je z tebe jenom troska bez kouska duše, která se snaží zaplnit tu díru v tvém srdci. Svým způsobem si vyhrál, donutil si mě použil bankai. Věc, kterou po dvě století neviděl žádný shinigami ani žijící Quincy. Izanagi se podíval na jeho novou čepel, po které teďka plápolal zelený plamen. Je čas to tady ukončit. Ale jako můj respekt, přijmi alespoň to, že tvoje tělo bude na tomhle světě navždy přítomno, aby všem ukazovalo, co se stane, pokud se někdo rozhodne pro tvojí cestu. Izanagi se chvíli díval velmi vážně do Izunovo očí, pak náhle zmizel a objevil se přímo před Izunou. Okamžitě použil několik výpadů na Izunu, bylo jedno co zasáhne, jakmile se jeho zanpakuto dotkla Izuny, znamenalo to konec. Byl to šermířský souboj, kde jediná chyba od Izuny znamenala konec.
Návrat nahoru Goto down
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:12 am

Mitoshi

Kamenný bodák, který Izuna urval, se Mitoshi pokoušel hned nechat rozpadnout a nepropíchnout tak Eshena.
Když se ale na Izunu vrhnul Ken-chan, blonďák věděl, že teď toho moc nenadělá.
Tenhle souboj byl totálně mimo jeho rychlostní třídu a byl celkem rád, že aspoň nějak vnímal jak se ti dva šermují.
Stiskl své kladivo pevněji a sledoval je co nejbystřeji to šlo, aby mohl využít případné možnosti k útoku...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:18 am

Izuna

"I kdybych tu měl dnes zemřít, dokázal jsem to, co jsem chtěl," odpověděl Izanagimu, než začal jejich souboj na blízko. Pak se Izunovi v ruce objevil dlouhý bílý meč. "Zničil jsem Seireitei! Položil jsem shinigami na kolena!" křičel a sekal. Izanagi byl teď opravdu rychlý, ale Izuna mu stačil. I v jeho momentálním stavu. Byl skutečné monstrum. V jednu chvíli to už vypadalo tak, že se Izanagi trefí a ukončí tím Izunův život jednou pro vždy, ale Izunovi se podařilo doslova nelidsky uhnout. Prohnul se dozadu jako gumový panák, a pak švihem zamířil přímo na Izanagiho hlavu.

Mitoshi > Mitoshimu se podařilo zničit ten bodák. Ale až po tom, co už ho měl Eshen v sobě. Možná mu tím ale trochu pomohl. Kdyby to nezničil, nejspíš by to dosáhlo až na Eshenovo srdce. Tímhle mu nejspíš Mitoshi zachránil život.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:24 am

Minato

Minatův útok nevyšel tak, jak plánoval, ale nemohl se příliš divit, že. Musel papat ještě hodně polívčičky, aby se jim mohl rovnat. Tudíž se stáhl do pozorovací polohy a pouze sledoval šermířský souboj jednoho šílence s druhým. Snad to výjde a Izuna konečně skončí!
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:25 am

Izanagi

Držel se mnou krok, ale to jsme věděl, že se stane. Ostatně poctata mého bankaie byla jinde, než jeho monstrózní rychlost. Párkrát jsem využil Izunovo chyb, které jsem prozkoumal předtím, ale ještě jsem cítil, že má sílu mě odrazit. Pak přišla moje vlastní chyba, při šermu Izuna získal malou převahu a dostal se za mě. Cítil jsem, že nemám jinou možnost, než se bránit nějakým podřadným způsobem. Stihl jsme se otočit a holou rukou přesměrovat jeho úder mimo hlavu, ale čepel mi stejně projela kolem boku, kde jsem ucítil silnou bolest. Chvíli jsem ještě držel Izunovo čepel pak jsem se shunpem přemístil opodál, abych mohl zaútočit znova.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:36 am

Minato > Minato najednou ucítil něco zvláštního. Tíhu v kapse, kterou předtím necítil. Pokud tam sáhl, tak ucítil, že má v kapse skutečně nějaký předmět. A nebylo to nic jiného, než pistole. Bílá pistole zdobená pravým zlatem. Musela to být ta, která patřila Hayatovi. Mluvil o ní. Legendární zbraň quincy.

Izanagi > Bolelo to opravdu hodně, ale nebylo to nic, co by Izanagi nedokázal vydržet. Už zažil i horší. Izuna se sebejistě zasmál. "Nikdo z vás už nemá dostatek síly na to, aby mě porazil," řekl a protáhl si krk. "Aspoň za něco bych měl být těm démonům vděčný," řekl si pro sebe. "Shinigami a quincy, kteří zradili," koukal se na všechny přítomné. "Připravte se, tohle je konec." Modrý oheň najednou zčernal a zvětšil se. Dokonce vytvořil křídla. Andělská. Izunův příběh by se dal srovnat s příběhem padlého anděla, takže to svým způsobem dávalo smysl. Izuna zvedl ruku a do jeho meče udeřil černý blesk. "Pohleďte na sílu boha," řekl a namířil s ním přímo na Izanagiho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:46 am

Minato

Minato se podíval na pistoli, kterou našel v oblečení. Jaktože si jí nevšiml dříve?! Přejel po ní levou rukou a skoro se až rozbrečel. Památka na Hayata. Legendární zbraň Quincy, dvojče té Izunovy. Ta by teď mohla pomoci. Aspoň trochu. A on jí hodlal použít, musela. Izuna se totiž začal zase měnit a to nebylo výhodné. Kolik podob ten blbec vlastně měl? Bůh by si neoblékal tyhle hadry, povzdechl si Minato v mysli a pevně sevřel rukojeť pistole.
"Tohle je za mého bratra, Hayata!" vykřikl mladý poloquincyshinigami a meče za ním se roztočily. Zároveň namířil na Izunu , zmáčkl spoušť a vystřelil. V tomto momentně byl již plně smířený s tím, čím byl. Izuna už neměl právo si říkat Quincy, tohle nepatřilo k jejích osudu, musel zmizet. A nebyla lepší zbraň na sražení vládce, než zbraň jeho bratra, který se ho celou dobu snažil zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:48 am

Ozval se hlasitý výstřel. Pak jen ticho. Izuna se otočil na Minata a chvíli na něj koukal. Pak se podíval na svoji hruď, kde byla síra skrz na skrz. Nebyla nikterak velká. Rozhodně ne dost na to, aby Izunu zabila. Na to byl moc silný. "Hayato?" Znovu se podíval na Minata a místo něj viděl svého bratra, Hayata, jak drží pistoli. Když mrknul, byl tam opět Minato. Na tváři se Izunovi objevil nenápadný úsměv, ale to bylo něco, co ostatní vidět nemohli. Ne přes ten černý plamen, který obaloval jeho tělo.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 10:53 am

Izanagi


Sevřel jsem pevně jílec své zanpakuto. Oheň na její čepeli hlasitě zaplápolal, jako by mi chtěl říct, že je připravený. Pokud je tu nějaký bůh, tak je to bůh smrti! Zařval jsem vzteky a zmizel obrovskou rychlostí s hlasitým zahučením. Před Izunou dvakrát třikrát něco probliklo, moje silueta se několikrát mihla okolo jeho tělo, ale nebylo možné říci, odkud zaútočím. Pak se to stalo, Izunovým bokem proletěla jasná zelená záře, byla tak rychlá, že to vypadalo stejně jako kdyby někdo vystřelil z pistole. 
Stál jsem za Izunou, svojí zanpakuto už jsem zandával zpět do pouzdra, byl konec. Hlasité zacvaknutí mé zanpakuto ukončilo tenhle souboj jednou pro vždy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 11:05 am


Izuna

Stejně rychle jako se objevil - černý oheň zmizel. Izuna tam zůstal stát a koukal se na nebe. Začalo se vyjasňovat. To bylo pěkné. Izuna pustil svůj meč. Ten se zapíchl do země, a pak se rozplynul ve vzduchu. "Brzo se zase uvidíme," řekl a začal něco šmátrat v kapse kalhot. "Mám spoustu nových historek, kterými ti můžu zkrátit ty dlouhé chvíle, kdy se o mě staráš a děláš mi čaj." Nakonec z kapsy vytáhl starou tubu. Palcem z ní odhodil víko a podíval se dovnitř. Byl tam poslední. Izuna zvedl ruku a vyklopil si tabletku šumáku na jazyk. Pak tubu pustil. "Možná se znovu podíváme na žirafy," uchechtl se. Pak ze sebe dostal bolestivý zvuk. Ať se mu teď dělo cokoliv, byl v agónii.
"Poznal jsem tvoje děti, o kterých jsi mluvila," udělal jeden krok dopředu. Směrem od ostatních. "Jsou silní. Jako ty," další krok. "Budu ti o nich vyprávět." Další krok, ale tentokrát Izuna klopýtl a málem spadl na zem. Ještě se ale udržel. Ještě jednou se otočil hlavou za sebe a podíval se na Izanagiho. Přímo do očí. Bylo to jako by se díval do zrcadla. Byl mu hodným oponentem. Nejen on. Všichni. Pak Izuna spadl k zemi. A zůstal ležet. Jeho tělo se pomalu měnilo v kámen.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Miši

Miši


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 27. 07. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 11:15 am

Mitoshi

Tiše stál opodál a sledoval, co se dělo.
S jakou lehkostí a elegancí to všechno skončilo.
A ano, všechno skončilo. Jejich dosud největší nepřítel byl konečně pryč.
Mitoshi schoval svůj meč do pouzdra a rozhlédl se po pustině kolem sebe.
Ale co s sebou Izuna všechno vzal. Přátele? Rodinu? Sny?
Zhluboka se nadechl a potom stejně tak vydechl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 11:18 am

Raiden

Izanagi dokončil svojí práci. Raiden se zvedl a vydal se směrem k ostatním. Všiml si jedné věci, šumáku. Pozdravuj jí, hlesl v mysli. Nahlas to vyslovit nedokázal, Izuna způsobil příliš bolesti natož, aby ho litoval. Zničil většinu jeho života, Seireitei. "Dobrá práce, všichni," pochválil všechny přítomné a začal hodnotit zranění. Sám se na nohou ještě držel, ale většina na tom nebyla nejlépe. "Kdo může, ať ošetří některé zranění. My ostatní se musíme podívat po přeživších. Boj ještě neskončil, musíme zjistit, jestli někdo přežil," vyzval všechny ostatní. Tento boj nebyl pro nic za nic, byl pro ochranu toho, co ještě ochránit šlo. A toho moc nebylo. Bylo tu přeci dost kapitánů a členů nulté, aby vydrželi, Izuna to tu vyluxoval moc rychle... nemluvě o Kasumi a Kaoruovi. Bylo mu až špatně.

Minato

Minato zasunul Hayatovu pistoli do pouzdra, které se mu vytvořilo u boku. Tímto byla aspoň částečně pomsta dokonána. Minatův shikai se deaktivoval a zanpakuto se mu objevila u druhého boku. Pohlédl na ostatní Quincy, musel zjistit v jakém stavu teď byli a taky zjistit, co Kitsune. Ta je snad v pořádku. Pomalu došel k Hanzovi. "Co teď?" hlesl tiše.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2015 11:27 am

Izanagi


Stál opodál a stále si v hlavě přemítal celý ten souboj. Přemýšlel nad svými chybami, které vytvořil po čas celého boje. Pak si ale všiml, že vlastně krvácí na boku, nebylo to nic hrozného, ale přeci jen použil svoje regenerační schopnosti a zranění zocelil. Ohlédl se po bojišti. Z Izuny se stala krásná socha, vypadal spokojeně. Izanagi přemýšlel, jestli taky někdy zemře takhle spokojený jako Izuna. V okolí deseti kilometrů nenajdete nic než písek, přeživší se budou hledat dobře. Hlesl Izanagi směrem k Raidenovi, i když Raidenovi rozkazy mohl vlastně plnit pouze Minato, jinak tu nikdo členem Gotei nebyl. Izanagi luskl prsty a písek okolo Izuny se začal podivně hýřit, až nakonec vytryskl na povrch a začal se formovat nad Izunou. Nakonec okolo Izuny vytvořil v podstatě kapli, takže v ni byl téměř schovaný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seireitei - město  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei - město    Seireitei - město  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seireitei - město
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: