Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 1:44 pm

Karakura není tak velké město jako Tokio, ale také toho má dost co nabídnout. Navíc tam není taková úmrtnost na únik plynu jako v Tokiu.

----------------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 2:31 pm

Izumi Razaki

Být shinigami jistě mělo svoje výhody. Jednou z nich jistě bylo také to, že si většina lidí nevšímala vaší přítomnosti. Razaki se probudil, promnul si oči a vstal z postele. Majitele tohoto domu byli na delší dovolené, tak se zde Razaki na chvíli ubytoval. Navíc měli velice dobře zásobovaný bar. Pravda, několikrát se tu zastavila policie, protože Razaki nechtíc spustil alarm, když otevřel dveře nebo tak něco, ale nečekaně nikdy nic zvláštního nenašla. A krotitelé duchů naštěstí neměl kdo zavolat. Razaki si nalil velice draze vypadající whisky a vyšel se sklenicí na terasu, odkud mohl pozorovat město jako na dlani. Protáhl se a ulehl na lehátko. Chvíli se díval na město pod sebou, než se konečně napil.
Po nějaké době se opět zvedl, odložil prázdnou sklenici na stolek a skrz terasu se vydal na obhlídku města. Neměl toho zrovna moc, co by měl dělat, tak alespoň chtěl mít přehled o tom, co se tu děje. Sem tam narazil na nějakého hollow, který vyžadoval zavraždění... a také tu bylo mnoho zajímavých míst, která čas od času stála za návštěvu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 6:37 pm

Razaki > Těch hollowů popravdě zase až tolik nebylo. Vskutku podezřelé. Svět lidí se hollow většinou hemží, ale Razaki žádného neviděl už dny, možná týdny. Někdo si nejspíš dával opravdu záležet s jejich zabíjením.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:08 pm

Izumi Razaki

Razaki si nestěžoval. Absolutně. Měl klid a nikdo ho tu nerušil. Byl rád, že si zvolil tohle město, jako svůj dočasný příbytek. Byl tu prostě klid. Proč by kdokoliv dělal cokoliv v takové díře, kterou byla Karakura. Razaki si urovnal oblečení a zamířil do své oblíbené galerie. Pokud se nepletl, mělo se dnes vystavovat nějaké nové umění a protože Razaki nemusel platit vstupní poplatek... you know... shinigami...
Karakura byla zvláštní... Razaki samozřejmě věděl, že v minulosti se tu děli jisté... události, ale to už bylo dávno. Od té doby se tu sice sem tam něco semlelo... ale ne častěji, než jinde. Razaki prošel oknem do galerie a začal si prohlížet obrazy. I tak byl ale Razaki trochu zklamaný. Doufal, že by se tu mohl dozvědět něco nového o tom, kam zmizela jeho rodina... ale bohužel nenarazil absolutně na nic zvláštního... nicméně ta informace nebyla zrovna z příliš... důvěryhodného zdroje. Byl nejspíš čas se opravdu smířit s tím, že byli prostě pryč...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:20 pm

Razaki > V galerii bylo pěkně. Byl tam klid. Několik lidí si procházelo podivné obrazy, které vypadaly, jako by je někdo pomočil a následně postříkal nutelou a mlékem, u kterých pronášeli hluboké - hmmmmm. Prý moderní umění nebo co. Byl tam ale jeden velmi zajímavý obraz, který Razakiho rozhodně musel zaujmout. Jmenoval se Poražení Reimei a znázorňoval situaci, kterou žádný živý člověk nemohl vidět. Pod obrazem bylo jméno autora - Kawaiichi Yoichi
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:27 pm

Izumi Razaki

Razaki se procházel galerií a nemohl si pomoct - většina obrazů mu připadalo jako když někdo upustí snídani na plátno a zaleje to kafem. Možná by moho dělat moderní umění... zabíjet hollow proti plátnu a čekat co z toho vzdejde. Nicméně... jeden obraz tam příliš nepatřil. Zaprvé nevypadal jako když někomu ukápne něco z nosu na plátno, ale hlavně vypadal jako ... inu poražení Reimei... Razaki si byl téměř jistý, že tam nebyl žádný člověk, který by to mohl zakreslit. Zapamatoval si jméno autora a prošel galarií. Jistě tu někde museli mít informace o autorech... tohle bylo alespoň středně zajímavé... při jeho smůle to ale bude na počítači... a Razaki a počítače... nebyli úplně přátelé. Nebyl sice úplně neschopný... ale bolela ho z toho hlava...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:34 pm

Razaki >  Naštěstí pro Razakiho tu nebyli příliš moderní a měli tu krásnou falešným zlatem zdobenou knihu všech lidí, kteří jim do galerie přispěli svými obrazy. Byla to pořádná knížka. Když se ale Razakimu podařilo najít jméno autora, všiml si, že je tam i fotka. Jeho tvář mu však povědomá nebyla. Někde dole dokonce našel adresu. A dnes se na bývalého kapitána první divize usmálo štěstí - bydlel v Karakuře! 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:40 pm

Izumi Razaki

Tahle galarie byla parádní. Razaki jí měl ještě radši, protože bylo hrozně snadné najít to, co hledal. Jen škoda, že u sebe neměl žádné peníze (hlavně proto, že je prostě nepotřeboval), jinak by jim snad i nějaké daroval. Zapamatoval si adresu a vydal se pomalu směrem k ní, nespěchal, nebyl důvod. Byl pouze zvědavý. Přesto se pohyboval rychleji, než průměrný chodec. Karakuru pravda neznal zrovna naspaměť, ale bylo tu dost ukazatelů, které vedly jeho kroky. Vlastně si nebyl ani 100% jistý, proč to vůbec chce vědět... ale byla to prostě zajímavost...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:43 pm

Razaki > Najít dům nebyl problém. Na každém domku v ulici byly čísla a skoro na každém rohu název ulice. Dům, ve kterém měl bydlet autor obrazu, byl celý šedivý a měl rovnou střechu. Nic neobvyklého ani zvláštního v okolí. Zdálo se, že žije jako každý normální člověk. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 7:53 pm

Izumi Razaki

Razaki došel k domu. Mohl samozřejmě projít dovnitř oknem... nebo zdí... ale nechtěl být nezdvořilý. Přišel ke dveřím a zaklepal. Mohla to být obrovská náhoda... mohl to být nějaký padlý shinigami nebo někdo z Reimei... přesto... inu... válka. Razaki žádné reiatsu nevyzařoval, takže by ho nikdo odhalit neměl... a pokud to byl člověk a neuvidí nikoho za dveřmi, tak si hold bude myslet že si z něj někdo vystřelil. To Razakiho sice mrzelo, ale... no vlastně mu to bylo celkem jedno. Však o nic nešlo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 8:00 pm

Razaki > Chvíli to trvalo. Ale nakonec se dveře otevřely. Stál za nimi muž, kterého Razaki viděl na fotce. Chlápek úplně zamrzl, když Razakiho uviděl. "To- to není možné," řekl a couvl o dva kroky zpýtky. "To nemůže být pravda! Ne!" křičel a přitom ukazoval na Razakiho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 8:03 pm

Izumi Razaki

Razaki zvedl lehce jedno obočí. "Mohu se zeptat, co je tu tak nemožné? Nebojte se... nejdu vám nabídnout spásu vaší duše ani nový vysavač..." řekl pro jistotu. Nesnášel podomní prodejce a Vesmírné lidi. A přeci jen Razaki nenosil klasické šaty, které nosila většina osazenstva Karakury. "Nicméně přijmeme zatím premisu, že to... ať je to cokoliv, možné je... přišel jsem sem protože jsem viděl váš obraz..." dodal ještě Razaki na vysvětlenou
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 8:11 pm

Razaki > "Vy.." Chlápak na sucho polkl. "Vy jste Izumi Razaki... Ale.. Ach ne," chlápek se celý třásl. Pak se posadil na sedačku, vzal ze stolu láhev nějakého tvrdého alkoholu a nalil do sebe víc, než by obyčejný člověk dokázal zvládnout. Tohle nebyl žádný Izanagi ani Raiden.
"To znamená, že je konec..." Poslední slova řekl smířeným smutným tónem.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 8:14 pm

Izumi Razaki

Razaki zvedl obočí ještě o něco málo výše. "No ano, jsem Izumi Razaki... " řekl. Pozval se dál, protože ten chlápek vypadal nějak... zvláštně. "Dobrá... zpomalme trošku. Co je konec... v klidu mi to řekněte a nepředbíhejte..." řekl Razaki. Netušil, proč by měl bejt něčeho konec. Chudák chlápek asi netušil, že Razaki o něm absolutně nic neví a je tu spíš omylem... ale trochu ho to zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 9:57 pm

Razaki > "Moje vize! Všechno to byl jen sen. Všechny ty vize. Všechny ty vize! Musel. Určitě. Ale teď.. Teď tu stojíte. To přece není," zastavil se a chytil se za pusu. Vydal písklavý zvuk. Skoro to vypadalo, že se rozbrečí. "Všichni zemřeme, všichni." Rozklepanou rukou ukázal na obraz skrytý pod plátnem. Byl to opravdu velký obraz. "Podívejte se sám."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptyFri Apr 03, 2015 11:30 pm

Izumi Razaki

Razaki zvedl obočí ještě trochu víc, jeho vršek začal opouštět Razakiho hlavu. "Dobrá, dobrá... prosím, uklidněte se... " řekl Razaki. Chtěl se ho zeptat na spoustu věcí, ale pak mu bylo řečeno, že se má podívat na obraz.... veliký obraz. Razaki tedy odkryl obraz a podíval se na něj. Celé to bylo nějaké zvláštní... a snad obraz vysvětlí, co se tu děje...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 11:24 am

Razaki > Po tom, co Razaki odkryl obraz, uviděl, o čem ten muž mluvil. Dílo ještě nebylo dokončené, ale to, co bylo znázorněno, byl nepochybně konec světa. Všechno hořelo. Na jedné strašně byla armáda mužů v bílých uniformách a na druhé straně druhá armáda - to byli shinigami. Mezi oběma vojsky byl velký ohnivý démon s hořící kosou. S ním bojovalo několik postav, které Razakimu připomínaly některé jeho přátele a známé. Jedna z těch postav vypadala jako kapitánka druhé divize - podle toho haori. Další postava vypadala jako Ruyichi Yoshiro. Další jako Kuchiki Yasumaru. Potom několik dalších, které nedokázal identifikovat, protože byli překryti ohněm. 
"To je budoucnost," řekl muž. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 11:30 am

Izumi Razaki

Razaki se dlouho díval na obraz. Byl... lehce znepokojivý. No, nač chodit kolem horké kaše... byl trochu víc než znepokojivý. "No... máte talent..." řekl nakonec. Možná to nebylo přesně to, co chtěl chlápek slyšet, ale co se dalo dělat. "No... vysvětlete mi... jak jste k tomu přišel? A proč tady Ohnivoun spaluje tady ty paňáčky?" zeptal se. Nějak se nemohl na tom obraze najít... a ten ohnivoun vypadal... nepříjemně povědomně...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 6:38 pm

Razaki > "Ve snech, pane Izumi," řekl. Oběma rukama se chytil za hlavu, sevřel v pěstech vlasy. Potom se znovu napil alkoholu. "Myslel jsem si, že jsou to všechno jen sny. Nic víc. Kreslil jsem to, protože to byl jediný způsob, jak jsem všechny ty informace mohl filtrovat... Ale teď... Když tu přede mnou stojíte. Už... Už nevím.. Co si mám myslet?" 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 7:27 pm

Izumi Razaki

Razaki se zamyslel. "No... dobrá... chápu vaše znepokojení... " řekl a poškrábal se na bradě. "Víte co? Řekněte mi, co víte o tom... co má všechny zabít... prostě co se má stát... a já se pokusím tomu zabránit... a pokud si to budete přát, můžu vás nechat zapomenout..." řekl. Přeci jen... jako shinigami by asi měl lidi udržovat v nevědomosti. A Razaki shinigami stále byl, ačkoliv ne zrovna ve službách Gotei 13.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 7:37 pm

Razaki > Chlápek se začal smát. "Vy to nechápete. Nemůžete to zastavit. Tím, že se to pokusíte zastavit, to akorát přivodíte. A pokud se to nepokusíte zastavit, stejně to přijde. Je to nevyhnutelné." Znovu se napil z láhve. Smál se. Hodil láhev na zem a rozvalil se na sedačce. "Můžete odejít? Dovolte mi žít moje poslední dny v míru." 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 8:03 pm

Izumi Razaki

"No, jste možná fatalista, jenže já nejsem... Takže mi to prosím řekněte... a já budu respektovat vaše přání a odejdu... zhoršit to stejně nemůžete ne?"
nadhodil Razaki. Netušil moc proč má tyhle vize, ale ten chlápek se ohledně toho choval velice neracionálně... Razaki nechtěl, aby svět skončil, ale bohužel znal jednoho ohnivého démona, kterému by nevadilo svět zapálit...a nechat hořet. A užívat si to...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 8:49 pm

Razaki > "Pokud to chcete zastavit, tak spáchejte sebevraždu. Ale hádám, že to by stejně nepomohlo. Osud by si cestu nejspíš našel i tak," řekl smířeným tónem. "Pokud vám to ještě nedošlo, ten ohnivý démon jste vy." 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 9:26 pm

Izumi Razaki

"No, nebudete tomu věřit... ale nepadlo mě to... nicméně nechápu, jak by se to mohlo stát... " řekl. Byla to lež. Batariel... dělal problémy a já to věděl. Dařilo se mi ho zatím držet pod kontrolou, ale to se mohlo rychle změnit. "No... děkuji, za informace... ale opravdu se nemáte čeho obávat... budu vaše varování brát vážně a zařídím se podle toho..." řekl jsem mu a vytáhl zařízení, které pro mě kdysy vyrobil Satoshi. Jednalo se o přenosnější a modernější verzi shinigami pameť upravující hračky. "Podívejte se prosím tady na špičku tohohle zařízení..." řekl jsem a ukázal mu stříbřitě trubičkovitě vypadající věc.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město EmptySat Apr 04, 2015 10:52 pm

Razaki > Chlápek se nechal ozářit. "A k čemu to jako mělo být?" zeptal se. "Tímhle konec světa nezastavíte," řekl trochu znechuceně. Potom ukázal na dveře. "Mohl byste už odejít? Rád bych se začal připravovat na nevyhnutelné." 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: