Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyTue Sep 22, 2015 2:47 pm

Izanagi > Vchod byl nehlídaný. Do určité míry. Dveře byly vyznačeny tak, že je mohl vidět jen shinigami a navíc byly chráněné několika bariérami a různými obrannými technikami.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 23, 2015 9:34 am

Izanagi

Bylo jasné, že se sem žádný člověk bez spirituálních schopností nedostane, ale já jsem naštěstí takový problém neměl. Procházel jsem jednou bariérou za druhou, neměl jsem s nima žádný problém. Naopak bariéry nikdy nedokázali zastavit mě, protože vždycky rozhodovala duševní síla. Jak při tvorbě bariéry, tak při jejím ničení. Potřeboval jsem nutně do archivu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 23, 2015 9:40 am

Izanagi¨

Dobře, pravda byla, že Izanagiho reiatsu bylo jedno z těch největších mezi shinigami. Nestal se členem nulté divize pro nic za nic. Takže ani tyhle bariéry mu nedaly moc zabrat. Ačkoliv je tvořil někdo velice talentovaný a nejspíš i silný. Nebo jich možná bylo víc. Těžko říct. Každopádně do archívu se mu podařilo dostat. Byla tam tma a vlhko.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 23, 2015 11:34 am

Izanagi

Tmu a vlhkost, tu já dobrá znám. Pobrukoval si a začal hledat. Díval se hlavně do regálů, které pojednávali o posledních 100 letech. Hledal v záznamech o Quincy, kteří byli v reálném světě sledováni nebo se o nich vědělo. Koukal se hlavně po incidentech s dětmi, tak nějak tušil, že se to Izunovi stalo, když byl mladý. Byl si celkem jistý, že většinou najde i spisy různých úmrtí sledovaných Quincy, takt o totiž v Gotei chodilo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 23, 2015 2:25 pm

Izanagi > Bylo tam celkem dost dokumentů. Hlavně právě o quincy. Takže to logicky zabralo docela dost času. Nejspíš víc, než by Izanagi čekal. Každopádně nakonec se mu podařilo dopátrat něčeho, co bylo označeno jako přísně tajné a důležité. A bylo to zapečetěno samotnou Shounagon Sei.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 23, 2015 6:14 pm

Izanagi

Pokud někdo věděl, že Sei nebyla zrovna někdo, kdo dodržoval pravidla a měl nějakou čest, tak to byl právě Izanagi. Moc dobře věděl, že jeho předchůdkyni doběhla právě její minulost, protože se nejspíš Centrála dozvěděla něco, co neměla. Ostatně Sei hrála spoustu zákulisních her a ve spoustě figuroval Izanagi jako někdo, kdo zabíjel na rozkaz. Nicméně tahle doba byla pryč a s ní i Sei. Omlouvám se, so-taichou. Breptl provokativně a přiložil na dokument ruku aby zničil pečeť. Vzpomněl si na jeho první kapitánskou poradu, kterou vlastně prochlastal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptySat Sep 26, 2015 8:58 am

Izanagi > V dokumentu toho bylo dost začerněno. Nicméně i tak se dozvěděl spoustu informací. Zjistil, že Sei byla před několika lety na tajné misi, o které věděl jen Kuchiki Yasumaru. A že na této misi měla za úkol zbavit se určitých důležitých členů quincy skupiny, která začala sílit.
Jak Izanagi dál listoval, našel několik čistých papírů. Logicky pro ně nebyl důvod, aby byly v top secret dokumentech.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptySat Sep 26, 2015 10:16 am

Izanagi

Chápu, po tom co jsem odešel se na stará kolena začala o Quincy starat sama. Neměl jsem nikdy nechat zabíjení Quincy na někom jiném z Gotei, existuje jenom pramálo shinigami, kteří s nima dokážou držet krok. Generace shinigami, která s nimi dokázala bojovat je již dávno pryč. Nebohá Sei.

Co se týče tohohle, podíval se na papíry. Bylo jasné, že skrývají něco, co normální shinigami nemůže nikdy vidět. Přiložil ruku a použil trochu svého reiatsu. Zelená energie z Izanagiho ruky začala sálat na papír.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyTue Sep 29, 2015 11:49 am

Izanagi > Izanagi byl jeden z těch, kterým Sei vždycky věřila, ať dělali cokoliv. Pokud by měla někde něco skrýt s tím, že to někdo může najít, určitě by chtěla, aby to našel právě někdo z jejich oblíbených rebelů. A nejspíš to byla pravda, protože se ukázalo, že prázdné papíry nejsou zase až tak úplně prázdné. Byly tam popsané jednotlivé dny během kapitánčiny mise.

Shounagon Sei, kapitánka první divize a vrchní velitelka Gotei 13,
Operace zlomený šíp

Den osmý

Zatím se nepodařilo navázat kontakt ani s jedním cílem. Jsou velmi dobře trénovaní, umí se skrývat. Nejspíš ví, že po nich jdeme. Po celém městě nacházím starodávné quincy předměty. Můj odhad je, že mají za úkol skrývat jejich přítomnost.

Den patnáctý

První kontakt s quincy. Je to mladý chlapec. Přibližně kolem šestnácti let. Podobá se oběma cílům a jsem si téměř jistá, že je s nimi příbuzný. Budu se ho držet.

Den sedmnáctý

Připravila jsem si malé divadlo, abych upoutala klukovu pozornost. Ukázalo se, že je odvážný. Pokusil se mě zachránit, když jsem se sama hodila pod jedoucí vozidlo. Nechala jsem ho to udělat. Po tom, co mi řekl svoje jméno, jsem si potvrdila, že se skutečně jedná o jejich příbuzného. Nejspíš syn. Budu ho sledovat a uvidím, jestli mě k nim dovede.

Den osmnáctý

Dnes se ukázal před mými dveřmi. Řekl mi, že přišel na čaj. Pozvala jsem ho dál, uvařila mu čaj a povídala si s ním. Dozvěděla jsem se, že má bratra.

Den dvacátý první

Izuna sem chodí každý den. Říká mi, že mu moc chutná můj čaj a dokonce přišel na chuť i šumáku. Asi začínám být stará, protože mi na tom chlapci asi záleží. Nechci mu ublížit, ale vím, že svoji misi musím splnit.

Den třicátý

Dnes mě Izuna donutil jít do zoologické zahrady. Koupila jsem mu oplatky plněné čokoládou. Říkal, že mu to moc chutnalo. Nejvíc se mu prý líbily žirafy. Mně se nejvíc líbilo v akváriu. Dozvěděla jsem se, kde bydlí. Doprovodila jsem ho domů. Jeho rodiče jsem ale neviděla. Ani bratra.

Den čtyřicátý

Izuna mi dnes řekl, že je nejspíš závislý na šumáku. Taky mi přivedl ukázat svého bratra. Jmenuje se Hayato a je hodně stydlivý. Nakonec se ale taky rozpovídal. Říkal, že chce být doktor.

Den čtyřicátý osmý

Izuna mi dnes řekl, že má speciální schopnosti. Jako superhrdina. A že je využije k tomu, aby ochraňoval ty, kteří se nedokážou ochránit sami před zlem. Rozhodla jsem se, že Izunu a jeho bratra nechám žít. I kdybych za to sama měla trpět.

Den šedesátý

Mise byla splněna. Kurotorovi jsou mrtví. Došlo ale k nehodě. Zemřelo přitom jejich dítě. Malá holčička. Izuna to všechno viděl. Viděl, jak jsem mu zabila rodiče a malou sestru.


(všechno je to pravděpodobně rozepsaný víc detailně. Já jsem ale línej šupák, tak využij představivost)
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 30, 2015 11:47 am

Izanagi

Mírně se mu klepala ruka přitom všem. Cítil jak se v něm mísí pocity spojené se soucitem, pocity spojené s hněvem, který z toho cítil. Byly to velké emoce, které v sobě začal zdržovat, byl to přeci jenom profesionál a nemohl si dovolit projevit emoce nad starým spisem.

Spoiler:

Rozhodl se vyzkoušet ještě další stránky. Chtěl zná kompletní spis, protože to bylo nesmírně důležité. Teď už nebylo pochyb, že mezi Sei a Izunou je nějaké spojení. Kdyby Raiden hodil oko na tenhle spis, nikdy by tomu neuvěřil.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Sep 30, 2015 3:30 pm

Izanagi > Byly tam další informace. Sei donutila centrálu, aby Izunu a jeho bratra nechala být. S tím, že ještě nějakou dobu byli sledováni, ale pak je nechali být s tím, že nejsou nebezpeční. No, každý se někdy zmýlí. Někdo méně, někdo více. Nic podstatnějšího se tam ale Izanagi dál nedozvěděl.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyTue Oct 06, 2015 10:28 am

Izanagi

Chvíli stál a nevěřícně koukal do zápisů, stále nemohl uvěřit tomu, co tady našel. Chtěl se dozvědět více o Izunovi a tak začal hledat dál v regálech. Věděl, že hledá přísně tajné dokumenty, ale tušil, že tady někde budou. Stačilo mít štěstí, to co Izanagi většinou měl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Oct 07, 2015 2:07 pm

Izanagi tam našel pár dalších věcí o nějakých quincy skupinách. Bylo tam toho ale mnohem víc o Mebatakim a jeho skupině, než o té Izunově. Vlastně, skoro to vypadalo, že Izuna začal být aktivní až teď. Kromě jeho minulosti tam toho moc nebylo. I tak to byly solidní informace.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Oct 07, 2015 8:20 pm

Izanagi

Byl už unavený ze čtení, navíc chtěl už jít něco dělat. Po tom všem co zjistil, si byl celkem jistý, že by měl vyrazit. Vrtalo mu hlavou, jestli by neměl neměl tyhle důkazy uklidit. Bylo by nebezpečné, kdyby o nich věděl ještě někdo jiný, ale v tuhle chvíli tu neviděl nic, čím by to tu podpálil.

Spoiler:

Na ulici byla slyšet hlasitá exploze, která vyšla z jedné ze zdejších budov. Vypadalo to, že něco zničilo stěnu. Izanagi se shunpoval pryč přes město, jeho úkol byl jasný, ale ještě předtím chtěl udělat něco velmi důležitého co nemusel udělat od doby, kdy byl vrchním kapitánem - šel odpečetit svou zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 EmptyWed Oct 14, 2015 8:27 am

____________________________________________________________________________________

Izanagi se vydal odpečetit svoji zanpakuto. To, kam ho příští cesty zavedou je jen na něm.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Město - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: