Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chrám Asakura

Goto down 
+2
Akimoto_Makoto
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 8:30 pm

Jinsei

Na Akiho poznámku o tom, že mohl vyrůstat jako král nijak nereagoval. Ta možnost v minulosti prostě neexistovala. Mrzelo ho to, ale nemohl to pro něj udělat. Ohledně toho, že Aki mohl být někým jiným, se také nahlas nevyjadřoval, ale přikývl na to.
A na Akiho poslední otázku už odpověděl. "Ano, vím, kdo zabil vaše rodiče. A věřte mi, když vám řeknu, že jsem ho za to nechal trpět. Vaše rodina pro mě byla jako moje vlastní. Omlouvám se vám, že jsem pro ně nic nemohl udělat. Teď už ale můžu."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:04 pm

Aki Maki

Poslouchal Jinseie, na jeho odpověď se krásně usmál.
Udělal bych jim to samé..
Lehce nadhodil obočí. Poté se opět vrátil ke svému typickému slizkému úsměvu.
Můžete tedy pokračovat..
Pravil a pokynul mu rukou, aby dopověděl svůj příběh, plán nebo cokoliv chtěl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:20 pm

Razaki > Kenshin nakonec dorazil až k menšímu chrámu, který byl ukrytý v lese. Vedle stavby se nacházelo větší jezero i s vodopádem. Celý chrám byl obklopen růžovými sakurami. Bylo to vizuálně velice příjemné.
"Jsme tady," řekl Kenshin.

Jinsei

Jinsei se znovu napil. "Chci, abyste bojoval po mém boku, Aki. Proti quincy. Udělám vás mnohem silnějším, než jste si kdy představoval. Ale abych to dokázal, budu od vás potřebovat něco na oplátku. Budu se muset dostat do vaší duše." Jeho slova nedávala moc velký smysl, jeho výraz byl však plný odhodlání.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:23 pm

Izumi Razaki

Došli konečně k onomu místu. Vypadalo to moc hezky. "Pěkné... Yasumarovi by se tu líbilo... mě konec konců také... připomíná mi to můj sad v Seireitei..." řekl Razaki. "Tak prosím, veďte mě kam je třeba. Ale vyvarujte se prosím nějakých... překvapení, jen vás varuji, že jsem stále... opatrný..." dodal ještě. Věřil mu... celkem. Ale i tak si chtěl být jistý...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:39 pm

Aki Maki

Usmál se, lokty měl stále položené na stole a s úsměvem zíral na Jinseie.
Učinit mě mocnější a zabíjet Quincy, pomalu mi plníte mé sny..
Zasmál se, poté se dlouze protáhl a ruce si založil za krkem, na tváři měl jak jinak úsměv.
Dostat do mé duše? Pokud jde o to učinit mě mocnějším, tak vám to umožním, jen si neumím moc představit realizaci..
Pravil a nadzvedl pravé obočí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:50 pm

Razaki > "Řekl jsem vám všechno, co vím, Razaki," řekl Kenshin. "Pojďte, už na vás nejspíš čekají." Kenshin si sundal kabát a hodil ho na dřevěnou lavičku. Razaki si všiml, že pod ním měl pěkné zdobené oblečení. Jako by to byl nějaký shinigami zbohatlík. Kenshin zamířil do budovy.

Aki > Jinsei najednou zvedl ruku. Za chvíli přiběhla kuchařka a donesla další talíř s jídlem a pití. Zdálo se, že někdo další se k nim měl přidat.
"Mohlo by to pro vás být velmi bolestivé. Na to vás předem upozorňuji. A mohlo by vás to změnit. Pokud mi to ale dovolíte, mohl bych vám vrátit něco, co vám vaši rodiče po narození vzali. Vaše právoplatné dědictví."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:53 pm

Aki Maki

Trošku se ušklíbl, když uslyšel něco o změně. Stále však koukal na Jinseie.
Bolest beru, ale..
Poté si opřel loket pravé ruky o stůl a podepřel si hlavou, druhou ruku položil na stůl a postupně klepal prsty od malíčku k palci.
..o jaké dědictví jde, že za to stojí riskovat tak velkou změnu?
Nahodil úsměv plný očekávání. Dalšího talíře si příliš ani nevšímal, byl teď dost zaměstnaný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 9:59 pm

Aki > "Žádná změna se nemusí stát. Pokud by se ale měla stát, bude to stát za to. Věřte mi. To dědictví. Jedná se o určitou schopnost, kterou byl v minulosti váš rod velice dobří znám." Jinsei si ukousl kus ryby a chvíli ho přežvykoval. "Nedokážu vám zatím říct víc, protože se to u každého Makasakiho liší. Mohlo by nám to ale pomoci vyhrát válku proti quincy."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 10:03 pm

Aki Maki

Dal si tedy další sousto a opět ho zapil. Poté se vrátil do svojí původní polohy.
Dobrá, beru to..
Pravil a mávl ledabyle levou rukou.
Pokud je to způsob jak zesílím, tak jsem ochotný to podstoupit..
Pravil s velmi spokojeným úsměvem.
Ale povězte mi, když jsem byl ještě ve funkci, tak jsme o Quincy sotva slyšeli. Jak to, že jsou teď tak mocní, že potřebujeme schopnost Makasaki, aby jsme je přemohli?
Zeptal se a levou rukou si prohrábl ofinu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 10:12 pm

Aki > "Ve stínech vybudovali armádu. Slyšel jsem o muži, který si říká Mebataki. Už jen to, že se přede mnou dokázal takhle dlouho skrývat musí znamenat, že je ohromně inteligentní a určitě i silný, jinak bychom ho dávno našli a zničili." Jinsei si dal poslední sousto ryby a zapil ho miskou se saké. "Ten fakt, že se před námi dokázali tak dlouho ukrývat, aniž bychom o nich věděli, mě neuvěřitelně děsí."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 10:17 pm

Aki Maki

Začal si levou rukou škrabat bradu. Poté nahodil spokojený úsměv.
No tak...teď máte Akiho..
Zasmál se a v ten okamžik si všiml ještě dalšího talíře na stole. Trošku naklonil hlavu na stranu a talíř si chvíli prohlížel.
Očekáváte ještě nějaký hosty?
Zeptal se jak jinak než s úsměvem na tváři. Hlavu držel ještě tak tři vteřiny nakloněnou, nakonec ji však narovnal a lehce si prokřupal krk.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 10:23 pm

Aki > "Ano," odpověděl Jinsei tajemně a maličko se usmál pod svým šedivým plnovousem. Chvíli se na Akiho jen koukal, aby ho maličko potrápil. "Přidá se k nám muž, který vám vrátí vaši zanpakuto. Bez ní byste přece nemohl efektivně bojovat." Když domluvil, dal si poslední doušek saké. Pak mávl rukou a kuchařka mu donesla další rybu a další saké. Tentokrát ale láhev.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 10:27 pm

Aki Maki

Chvíli koukal na Jinseie a přemýšlel. Samozřejmě, že Akiho ihned napadl Izumi Razaki. Usmál se.
No, tak ať to máme zasebou..
Poté uchopil svůj už prázdný kelímek a podal ho směrem k Jinseiovi.
Můžete mi také nalít? Saké jsem neměl už roky..
Opět se zasmál. Jak jinak, v kobce se mu zrovna dobrého alkoholu nedostávalo.
Doufám, že nemá Razaki špatnou náladu..
Pravil a lehce dvakrát nadzvedl obočí. Aki měl očividně hooodně dobrou náladu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 10:49 pm

Izumi Razaki

Razaki nasadil nejhezší úsměv, jakého byl schopný a následoval ho do budovy. Pokud tam bude Aki, tak ho chtěl překvapit úsměvem. Sice vypadal trochu jako Loki... co má zácpu, ale no co? Na tom ještě hold musel zapracovat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 11:24 pm

Jinsei

Napil se z láhve a pak jí podal Akimu. "No, nebude to jen na chvíli, ehm." Za chvíli se ve dveřích objevil Razaki s Kenshinem. Jinsei se uklonil a usmál se. "Izumi Razaki, zdravím vás. Vítejte v Asakuře. Jmenuji se Izumi Jinsei a budu vašim hostitelem. Tohle je můj syn Yudai," ukázal na muže po své pravici. "A Makiho-san už určitě znáte. Prosím, posaďte se."
Ukázal na místo naproti Akimu. Na stole byl talíř s jídlem - nějaká ryba. A taky miska s vodou.
Kenshin se potichu vytratil ven.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 11:33 pm

Izumi Razaki

Razaki vešel dovnitř a uviděl další lidi. Mimo jiné, také Akiho. "Zdravím i vás. Jak teda už víte, já jsem Izumi Razaki" řekl Razaki a posadil se. Jídla si nevšímal, hlad neměl. "A samozřejmě, zdravím také starého přítele..." řekl a podíval se na Akiho. Čekal, zda se nedozví něco nového. Tedy spíše podrobnosti. "Zdá se, že toho víte opravdu mnoho..." řekl Razaki.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptySun Apr 26, 2015 11:58 pm

Aki Maki

Pozorně poslouchal, když ho Yudai představil, tak pouze pokývl a mile se usmál.
Zdravím..
Pravil a nechal zase mluvit ostatní. Ke starému příteli se nějak nevyjadřoval, Aki sám věděl, že se nikdy moc nekamarádili. Jediná věc, na kterou teď Aki mohl myslet, byla jeho zanpakuto. Podíval se na Razakiho.
Máš jí..?
Zeptal se trochu nejistě. Měl vyloženě absťák.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyMon Apr 27, 2015 12:02 am

Jinsei

Razaki se choval přesně tak, jak Jinsei doufal. Byl to muž hodný respektu. No. Aki se choval přesně tak, jak neměl. Jinsei zavřel oči a zakroutil hlavou.
"Omlouvám se, Izumi-san," řekl Jinsei a podíval se na Akiho. "Měl byste se naučit slušnému chování, Maki-san."
"Měl jste příjemnou cestu?" zeptal se Jinsei Razakiho. "Doufám, že vás Kenshin nevyrušil od něčeho důležitého."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyMon Apr 27, 2015 12:11 am

Izumi Razaki

Razaki se usmál, tentokrát ale upřímněji. "Není zač se omlouvat... " řekl Razaki. Přeci jen nemohli za to, že Aki měl vychování průměrného patníku u silnice.
"No, měl jsem tak příjemnou cestu, jak se dalo čekat. A nebyl jsem vyrušen od ničeho, co by se nedalo... oddálit..." řekl Razaki. Yoshiro bude mít svých starostí dost, jistě vydrží chvíli.
"Nicméně, nechci vypadat nezdvořile, ale chtěl jsem vás požádat... zdá se, že máte mnoho informací... nedoneslo se k vám něco o mém synovi a synovci?" zeptal se Razaki. Ta možnost, že se něco dozví byla příliš lákavá. Akiho ... "žádost" prozatím ignoroval
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyMon Apr 27, 2015 12:19 am

Aki Maki

Jak jste řekl, vyrůstal jsem v Rukongaii..
Pravil a napil se ze své sklenky.
Nechci být nezdvořilí, jen si myslím, že je lepší občas jít rovnou na věc..
Pravil a opět mávl rukou. Dále se k tomu Aki už zřejmě nechtěl vyjadřovat. Podepřel si bradu o stůl a pozoroval rozhovor těch dvou. Jestli to takhle bude pokračovat, tak Akiho čeká dlouhá nudná chvíle.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyTue Apr 28, 2015 9:02 pm

Jinsei

Razaki měl opravdu slušné vychování. Ale to se od Izumiho dalo čekat. Jinsei se radostně pousmál pod vousy a vyslechl si vše, co měl Razaki na srdci. Jinsei chvíli přemýšlel. "Máme spoustu informací o všech možných osobách z řad Gotei 13 a mimo něj, bohužel o vašem synovi a synovci žádné informace nemám. Je mi to líto." Aki potom začal tlačit na pilu. Na to se Jinsei zamračil.
"Maki-san, pokud budete chtít ovládnout schopnost vašeho rodu, budete se muset naučit trpělivosti. Bez ní to totiž nepůjde. Než půjdeme k věci, můžeme si dát večeři a promluvit si o všech důležitých věcech, které nás čekají." Znovu se otočil na Razakiho. "Izumi-san," oslovil jej. "Nemáte hlad? Pokud nemáte chuť na pstruha, můžeme vám přinést něco jiného. stačí si říct."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyTue Apr 28, 2015 9:46 pm

Izumi Razaki

Razaki pokýval hlavou. "Dobrá... škoda, děkuji... snad něco zjistím z jiných zdrojů." řekl Razaki trochu zklamaně, ale co se dalo dělat.
"Neurazte se, ale pořád jsem trochu ... opatrný. Neberte si to osobně, jsem opatrný vždycky... což vy patrně víte..." řekl, neboť se zdálo, že ví opravdu mnoho
"Nicméně... opět, aniž bych chtěl být nezdvořilý... rád bych se dostal k jádru pudla..." dodal ještě nakonec
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyTue Apr 28, 2015 10:50 pm

Aki Maki

A je to tu zase, někdo ho kritizoval, aniž by si ta dotyčná osoba uvědomovala, že pravdu má opět Aki. Kdy už se ti lidé poučí. Aki však odpověděl pouze úsměvem a lehkým pokývnutím hlavy. Chvíli pak přemýšlel nad tím, jakou schopnost že to má v plánu ovládnout. Když už se mu v hlavě prohnalo všechno od Mrazivého doteku po Mrazivý pohled, tak opět začal naslouchat rozhovoru těch dvou.
Razaki, co se stalo s mojí divizí po našem incidentu?
Zeptal se a lehce naklonil hlavu. Aki věděl, že i přes to, že byl zatčen, tak v divizi zůstalo spousty lidí, co s tím nesouhlasilo. Aki mohl být jakýkoliv šmejd, ale o svou divizi se staral.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Evil Spock
Evil Spock
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyTue Apr 28, 2015 11:01 pm

Izumi Razaki

To by nebyl Aki, aby neotravoval s maličkostmi. Ačkoliv vyčítat mu to asi nemohl, jeho samotného zajímalo, jak si vedla 1. a 3. divize bez jeho přítomnosti. "Inu... pokud si vzpomínám dobře, tak se tam nedlouho po vašem zatčení malovalo... šlo to poměrně dobře. Do knihovny přibylo poměrně dost nových knih a jeden ze členů 10. divize vyhrál závody v plavání. " řekl Razaki výčet zajímavostí. Bylo to ale už poměrně dlouho, takže detaily mu unikaly. "Nicméně si dovolím upozornit, že zradu Gotei 13 a napomáhání k únosu bych neoznačil za incident. Popravdě jsem byl kritizován za to, že jsem vás nepopravil... členy 10. divize rovněž." dodal Razaki velice vřele. Přeci jen byl zde hostem a chtěl se podle toho chovat. Kdo by se v tak přátelském prostředí choval chladně
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 EmptyWed Apr 29, 2015 11:36 am

Aki Maki

Poslouchal, docela ho totiž vážně zajímalo, co se dělo u něj v divizi. V JEHO divizi. Když se Razaki zmínil o malování, tak jen doufal, že nepřetapetovali jeho duhovou tapetu v jeho kanceláři. Poté mluvil o plavání a nakonec se dokonce zmínil o tom incidentu.
Záleží na úhlu pohledu, myslím, že jsem divizi řídil lépe než ta ženština..
Pravil a mávl ledabyle rukou.
Věřím, že věrných též zůstalo dost, minimálně na vyšších postech..
Usmál se a položil si oba lokty na stůl a pravačkou si začal prokřupávat klouby na levé ruce.
Každopádně, vrátil bych se zpět k jádru věci, no né?
Podíval se na Jinseie. S úsměvem!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrám Asakura - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Asakura   Chrám Asakura - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Asakura
Návrat nahoru 
Strana 3 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Chrám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: