Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyTue Sep 15, 2015 4:11 pm

Izanagi

Stál a v ruce držel barel, který záhy explodoval. Netušil jsem, že tu čepujete benzín. Utrousil mezitím co odplyvnul kousek dřeva, který mu zůstal v puse. Vlastně byl trochu zakouřený od toho jak to explodovalo. Rozhodl se být galantní a slečně za pultem vzal zástěru, kterou se následně utřel. Kousky sudu mu však ještě zůstaly ve vlasech. Dal bych si to ještě jednou, ale s paraplíčkem. Hlesl a sedl na barovou židli, která se pod ním hlasitě prohýbala.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyTue Sep 15, 2015 4:14 pm

Izanagi > Židle praskla a Izanagi spadl na prdel. Ve stejnou chvíli mu kolem hlavy proletěl stůl, který předtím hodil na tajemnou osobu. "To bylo neslušné," ozval se mužský hlas. Když se Izanagi otočil, zjistil, že toho chlapíka stolem nezabil. Stál tam a oprašoval si oblečení.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyTue Sep 15, 2015 4:20 pm

Izanagi

Zabolela ho jeho dokonalá zadinka, ale proti těm jizvám které na ní měl tohle nebylo nic. Já jsem nikdy neřekl, že budu slušný. Zabrblal mezitím, co se zvedal, aby se mohl opřít o pult. Nakonec zašel za pult, aby si tam načepoval něco nového, nakonec se rozhodl že vyzkouší od čeho něco. Podivnou směs různých alkoholických nápojů a ředidla začal nakonec konzumovat s hlasitým srkáním. Jako za starých časů. Nevzpomínám si, že by lidé mohli vidět spirituální bytosti, kdo jsi a co tu děláš. Vypálil jako správný člen druhé divize při výslechu, i když on to mohl vědět jenom díky tomu, že ho druhá divize vyslýchala non-stop.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyWed Sep 16, 2015 11:41 am

Izanagi > "Pravda," začal si z ruky vytahovat celkem velké třísky, které tam zůstaly po tom jeho střetnutí se se stolem. "Byl jsem tu dřív, takže kdo jsi ty a co tu děláš?" zeptal se. "Kromě toho, že po cizincích házíš stoly a ničíš restaurace."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyWed Sep 16, 2015 11:46 am

Izanagi

Ucumlával jedovatej koktejl, kterej si namíchal, následně ho po chvilce celý zhltnul. Očkem pokukoval po další sudech. "Jsem pouze kolemjdoucí, mám různá jména a přízviska, ale často mi říkají Izanagi". Odpověděl mu v očekávání jeho odpovědi. Izanagi neměl pocit, že to je Quincy, i když mu nepřipadalo pravděpodobné, že by tu někdo jiný než oni měli být. Vzhledem k výstřelkům Izuny mohli být v jeho skupině i klauni a ostatní cirkusáci. Při pohledu na chaos, který tu vznikl, měl Izanagi celkem dobrý pocit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyWed Sep 16, 2015 11:51 am

Izanagi > "Jsem pouze pravidelným návštěvníkem této restaurace. Mám různá jména, ale často mi říkají Takemi," odpověděl Izanagimu a přišel si k němu přisednout. Po cestě si sundal kapuci a Izanagi konečně viděl jeho obličej. Byl to chlápek ve středních letech. Měl delší hnědé vlasy a modré oči. "Co tě sem přivádí, Izanagi?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyWed Sep 16, 2015 12:01 pm

Izanagi

Izanagi si nalil z dalšího barelu, tentokrát to vypadalo na klasické pivo. "Lhal bych, kdybych řekl, že jsem přicházím kvůli něčemu jinému, než kvůli Quincy." Promluvil hlubokým hlasem, přičemž si všiml, že obsluha stále ještě chaoticky pobíhá a čeká na policii. Izanagiho to znervózňovalo, luskl dvěma prsty, z kterých zajiskřilo zelené reiatsu a slečna upadla do bezvědomí. "Myslím, že na někoho čekám, ale nejsem si jistý, jestli ho poznám."
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyWed Sep 16, 2015 1:17 pm

Takemi

"Ah, quincy. " Muž pokrčil rameny. "No, teď když už vím, proč jste sem přišel. Dozvím se i odkud jste přišel?" zeptal se Izanagiho okamžitě. To, že Izanagi poslal ženu do bezvědomí, Takemi ignoroval. Měl oči jen a jen pro velikána s rudýma očima.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 11:16 am

Izanagi

Nedozvíš se nic Řekl hlubokým hlasem, nechtěl s ním mluvit o ničem dalším, přeci jenom sám nevěděl co je zač. Proč by měl člen nulté divize mluvit s někým jako on. S randomama se prostě nemluví, ať už po nich hodíte stůl nebo ne, furt jsou to randomové a vy jim nic nedlužíte.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 11:31 am

Takemi

"Dobrá," pokrčil rameny. Nevypadalo to tak, že by ho to nějak trápilo. "Nesháníš náhodou gigai?" zeptal se Izanagiho jen tak.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 11:59 am

Izanagi

Moje velikost se těžko shání. Pravda byla taková, že většinu gigagů Izanagi prostě roztrhal svým reiatsu. Trhaly se jako staré oblečení, které se ošoupe. Ve dvanácté divizi se již nějakou dobu snažili vynaleznout něco, co by ho dokázalo zachovat ve fyzické formě, ale většinou různá řešení selhávala. Satoshi dokonce začal hledat nový druh materiálu, který by tenhle těžký úkol dokázal splnit. Pokud nemáš nic, co by mi mohlo pomoc, tak se obávám, že půjdu hledat jinam.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 1:05 pm

Takemi

"Mám informace," rozhodil rukama a nepřítomně hleděl po restauraci. Pak si prostě sám udělal kávu, protože tam nebyl nikdo, kdo by ho mohl obsloužit. Kvůli Izanagimu a jeho duchařskému divadélku samozřejmě. "Pokud o ně tedy stojíš. Nebylo by to ale zadarmo."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 1:39 pm

Izanagi

Už se téměř chystal k odchodu, ale tahle nabídka ho zajímala. Měl jste moji zvědavost, nyní máte mou pozornost. Řekl a pohodlně se usadil vedle, kde začal žvýkat nějaké slané tyčinky, které mu neustále zůstávaly mezi zuby, takže okamžitě sáhl vedle po párátkách a začal se šťourat mezi svými upířími zuby. Vypadalo to docela nechutně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 2:09 pm

Takemi

"Můžu vám říct o těch quincy, kvůli kterým jste přišel. Ale jak říkám, nebude to zadarmo. Víte, jak se tady u nás platí za informace?" zeptal se Izanagiho a šibalsky se na něj usmál. "Jednoduše. Jinými informacemi. Takže můžeme začít znovu. Kdo přesně jste a odkud přicházíte?" zeptal se chlapík Izanagiho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyThu Sep 17, 2015 3:08 pm

Izanagi

Jsem Izanagi Kentaro, bestie ze Soul Society, která přišla ze Soul Society. Nikomu nepatřím, pro někoho nedělám, jsem sám svým pánem. Vysvětlil mu Izanagi. Zajímalo ho, komu to tady vlastně vypráví a vlastně nejspíš bylo i štěstí, že Izanagiho neznal, což mu hrálo do karet. Byla pravda, že Izanagi od svého zmizení o sobě nedával vědět. Neničil města, nezabíjel velké osobnosti ani neterorizoval silné shinigami. Vypadalo to skoro, že se ve světě blízká na lepší časy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyFri Sep 18, 2015 8:46 am

Takemi

"Místní quincy si říkají Zlatý kříž. Jsou velmi mocní. I přesto, že jich je jen sedm. Vedou je dva bratři. Kurotora Izuna a Kurotora Hayato." Řekl Takemi a usrkl si ze své kávy. "Byl jste shinigamim v Gotei 13?" položil Takemi další otázku. "Čím víc mi toho řeknete, tím víc informací dostanete."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyFri Sep 18, 2015 5:25 pm

Izanagi

Byl jsem mnohým v Gotei 13, jenom ne tím kým bych chtěl být. Izanagi se podíval na ven z okna, kde právě prošlo několik lidí, povyk venku již nejspíš ustal, přesto ho zajímalo, jestli dorazí ještě někdo další. "Vím o Gotei mnoho a proto jsem se rozhodl z Gotei odejít, bylo mnoho lidí, kteří to přivítali. Spoustě lidí to pomohlo k zisku větší moci, než kterou měli předtím. Pravda je taková, že Gotei je dneska prolezlá korupcí a politikou. Za spoustou rozhodnutí stojí hra za oponou v rozhodovacím orgánu centrály. Jeden čas jsem dokonce velice silně uvažoval o tom, že bych ukončil celé tohle divadlo a centrálu zničil, ale do hry vstoupily jiné okolnosti, které mi umožnily mít k dispozici spoustu jiných možností. Před dlouhou dobou jsem se stal vrchní kapitánem Gotei, což se nelíbilo nikomu z vyšších kruhů, nicméně bylo to rozhodnutí mého předchůdce, proti kterému centrála nemohla nikdy pořádně bojovat. Plebejec se tak stal velitelem největšího známého společenství. Pokud by to mělo dlouhé trvání, změnilo by to běžný život v Soul Society, protože spousta lidí by měla na očích to, že i obyčejná duše může vystoupat k nejvyšším cílům. Po celou dobu mého vedení fungovala celá ta mašinace a lobby za tím, jak mě odstranit, což jsem velice dobře věděl, protože i v něčem jako Soul Society ještě existují lidé, kteří mají smysl pro čest. Nelenil jsem a využil jsem svého postavení k tomu, abych měl čas se připravit pro nadcházející puč. Všechny kapitány jsem zaúkoloval různýma blbostma a zhovadilostma, aby neměli čas se zaobírat mnou.
Zhluboka se nadechl a pohlédl na neznámého muže.
Celou dobu mého velení jsem využíval zakázané archívy hluboko v útrobách Gotei. Získával znalosti o zakázaných bojových technikách a zároveň se učil velice tajnou historii tohohle světa. Nakonec vše vyústilo tím, že jsem se dostal k tomu, co jsme hledal - naučil se nejvyšší techniky pro Hakudo a zjistil pravdu o bývalé vrchní kapitánce. Po tomhle vyvrcholení jsme měl již vše, co jsem potřeboval a mohl jsem Gotei opustit, i proto že už byl nejvyšší čas. Centrála si na mě již brousila zuby a měla spoustu možností, jak mě z velení odstranit. No po nějakých těch toulkách, jsem se objevil tady, kde jsem se setkal s novou armádou Quincy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyMon Sep 21, 2015 10:24 am

Takemi

"Hm. To bylo vyčerpávající. Takže vy jste bývalým vrchním kapitánem? To nevídám moc často." Napil se ze svého šálku a chvíli do něj nepřítomně koukal. "Jak jsem slíbil," řekl a otočil se zpět na Izanagiho. "Nikdy jsem se s nimi nesetkal, ale jak jste asi pochopil, jsem tak trochu obchodník s informacemi. A ledacos jsem už zaslechl. Ehm. Jak jsem řekl, místních quincy je jen sedm. Nicméně mají pod sebou několik menších skupin z jiných měst a zemí. Dokázali si je podmanit svou silou a vytvořili tím armádu. A osobně si myslím, že to určitě není proto, aby se cítili sjednocení. Něco se chystá. Něco velkého. A Zlatý kříž bude ve středu toho všeho. Každý z jejich členů má prý unikátní schopnost. Velmi mocnou." Konečně dopil šálek kávy a hrníček položil na pult, aby si ho pal slečna mohla umýt. Z kapsy vytáhl nějaké drobné a nechal je vedle hrníčku.
"Jeden z nich je prý jako sám ďábel. S rohy a tak. Myslím, že je to jeden z těch výše postavených." Takemi se ještě na chvíli zamyslel. "Myslím, že odešli z města." Řekl a podíval se na Izanagiho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyMon Sep 21, 2015 10:31 am

Izanagi

Byl celkem rád, že nevyzradil to důležité. Že byl trénovaný v první divizi a že měl původně v tomhle světě úkol. I když v první divizi dali Izanagimu celkem volnou ruku - mohl odejít, opustit od svých povinností kdykoliv chtěl. Né každý ďábel má rohy. Ucuknul u slova ďábel, jako kdyby ho neměl rád. Ďáble mu říkali dost často, ale vždycky to bral spíše jako urážku. Řekni mi o Izunovi, všechno co o něm víš. Šeptl Izanagi, chtěl vědět všechno. Od toho kde se tu ten kluk vzal, proč je takový jaký je, kdo mu zemřel, odkud pochází jeho síla. Všechno bylo důležité.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyMon Sep 21, 2015 11:04 am

Takemi

"To je právě ta obtížná část," zasmál se výmluvně a postavil se. "O tom chlápkovi nemám skoro žádné informace." Sáhl do kapsy, ze které vytáhl kapesník. "Nenávidí shinigami. Nevím, proč nebo jak k tomu došlo. To si asi budete muset zjistit sám. Vím jen jednu věc," zvedl ukazováček. "Osoba, která v něm probudila jeho sílu -" položil kapesník na ukazováček. "Byla shinigami. Možná byste měl znovu zapátrat v archívech?" pokrčil rameny a s kapesníkem mávl. V tu chvíli Takemi zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyMon Sep 21, 2015 11:15 am

Izanagi

Bez rozloučení, heh. Kdyby bylo možné vědět kdo to by bylo by to fajn, ale teď když jsou portály zablokované, není pro mě reálné se k té informaci dostat. Nenávidí Shinigami, já zas nenávidím Quincy, takže si budeme fajn rozumět. Zabil jsem jich stovky a pořád nemám dost, pořád mě ubíjí touha vláčet jejich kosti a házet je do propastí v Soul Society. Ale tahle nenávist musí skončit a skončí tím, že někdo bude vítězem a někdo poraženým.
Takže ho chrání šest společníků? Silní Quincy jsou vždycky problém, ale Izuna se nejspíš rád předvádí, když se mi ho povede vyprovokovat, nebo zabiju někoho z těch šesti, jistě se rád objeví sám. Nejsem si plně jistý rozsahem jeho schopností, ale podle toho co jsem měl čas vypozorovat při souboji s raidenem, tak je velmi rychlý a oproti ostatním Quincy se nebojí zaútočit zblízka - taková chyba by ho v mém případě nejspíš rychle stála život. Musím o něm zjistit víc.
Odcházím, mějte se tu hezky. Řekl, i když tam vlastně nikdo nebyl, servírka byla ještě stále omráčená. Takže kam bych se měl vydat? Slyšel jsem, že Gotei mají nějaké archívy i ve světě lidí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyMon Sep 21, 2015 2:07 pm

Izanagi > Skutečně tomu tak bylo. Nebylo to ale v Osace. Soul Society se už dávno postaralo o to, aby se vybudovalo několik archívů různě ve světě lidí. Byla to těžko přístupná a velmi střežená místa, o kterých nejspíš věděli jen vrchní kapitáni, Centrála a nultá divize. Ten nejbližší byl v Karakuře.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: