Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
+7
Miss_Atlantis
Akimoto_Makoto
wilhelm22
dead wind
Eshen
passionpower
Raiden
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
AutorZpráva
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyWed May 06, 2015 7:22 pm

Krieg Messer

Vytáhl jsem obočí vzhůru. Sto padesát? To mají v jednom městě tolik Quincy, kolik jsem jich já posbíral a sjednotil v celém Německu. Úžasné... nahlas jsem ale tolik nadšení neprojevil: A nebylo by přeci jen lepší jim nedat příležitost, se proti nám sjednotit a nebo naopak na sebe neupozorňovat vůbec? Čeho dosáhneme tím, že se budeme jen připomínat?
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptySat May 09, 2015 11:57 am

Amai Hachimitsu

Seděla a jedla svojí polévku. Samozřejmě, ale poslouchala celý rozhovor, i když celou dobu koukala do misky. Ta byla po pár minutách prázdná. Pohlédla na Kriega a Mebatakiho. Amai nebyla zastánce války, ale věděla, že nemá dostatek odvahy vzdorovat svému mistrovi. Raději chtěla dále pokračovat ve své roli, kdy bude sloužit pouze jako obránce ostatních v nebezpečí. Sama si ale slibovala, že nechce nikdy zabít shinigamiho.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 12, 2015 8:22 am

Mebataki

"Čeho dosáhneme, když zaútočíme? Světy nemůžou zůstat zavřené navždy, troufnete si v naší současné situaci na celé Seireitei?" uvedl svůj protiargument. Jistý smysl dávaly oba dva plány, ale vypadalo to, že Mebataki po řekách krve právě teď neprahne, i když některé fámy mohly napovídat, že je tomu právě naopak.


Izanagi -> Quincy tě vedli do kopců a čím dál víc jste se blížili ke svatyni, kde jsi dnes už jednou byl. Nikdo z nich nemluvil, na všech leželo tíživé ticho.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyWed May 13, 2015 9:32 pm

Krieg Messer

Pokrčil jsem rameny: Vždy je výhodnější vyčistit si území. Nyní jsme si uzavřeli světy. Ale teď ještě musíme zařídit, aby v tomto světě nebyli shinigami, protože by nás mohli napadnout jako první. Rozhodně nechci útočit na Seireitei. Ani nemám v plánu nějaké války. Ale na druhou stranu... v Německu na nás udeřili shinigami. Bez varování. Nevím jak vy, ale já v tom již vidím válku. prohlásil jsem s ledovým chladem v hlase. Prostě jsem dělal čest svému jménu...
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyFri May 15, 2015 9:52 am

Mebataki

chvíli mlčel, jako by uvažoval, jak naložit s Kriegovými doporučeními.
"Stále jste mi neobjasnil, jestli se hodláte podílet na našich akcích tady, nebo pouze procházíte a sbíráte informace," řekl tedy místo reakce na to, co jeho protějšek říkal.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyFri May 15, 2015 10:31 pm

Krieg Messer

Podíval jsem se na Mebatakiho a kývl jsem. Já na druhou stranu stále nevím, jaké jsou vaše plány. Nemáte v plánu bojovat přímo se Soul Society, což mě těší, protože by to byla sebevražda. Ale nemáte ani v plánu zbavit se nepřátel na vašem území. Přišel jsem v zásadě s myšlenkou sjednocení Quincy, takže... ano, mám v plánu s vámi spolupracovat, ale rád bývám informován, jaké akce vlastně hodláte započít.

Aririki Rick Ginken

Přemýšlel jsem, co vlastně Okitovi mohu dále říci. Gigaie moje kapitánka nejspíš měla, ale spíš jen pro sebe jeden. Co jsem mu vlastně mohl jinak nabídnout. Vlastně nic. Okito-sama? Víte vůbec, proč se uzavřely průchody mezi světy? nadhodil jsem zamyšleně. Koneckonců... tohle byla velká anomálie a nějaké vysvětlení by mít měla. Aspoň jsem v to doufal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptySat May 16, 2015 8:42 am

Okita

"He? Jak bych to asi věděl?" odpověděl řečnickou otázkou Rickovi. "Kde je vaše kapitánka, pane Ginkene?" zeptal se ještě jednou. "Měl byste přijít s nějakým plánem, jak ji co nejdříve najít." Okitův výraz mluvil za vše. Nechtěl ztrácet čas nějakým zbytečným hledáním, takže tam, kam jdou, by měly být gigaie.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptySat May 16, 2015 10:29 am

Eshen

Eshen se tak nějak pomalu táhl za těmi svými společníky. Předtím moc nedával pozor, co si to tam říkají, protože zrovna kolem letěl takový hezký modrý motýlek, který naprosto oderval Eshenovu pozornost. A ti dva se stejně nikdy nikam nedostali.. resp. Okita, i když tak nevypadal (nikdy tak nevypadá) byl pravděpodobně v Tokiu docela ztracený, a Rick, ten ztraceně snad i vypadal.
Každopádně, Eshen na tom nebyl jinak, a každý motýlek musí někdy odlétnout. Nemusí. Ale tenhle odlétl.
"To bys teda měl.." pronesl, aby dodal slovům Okity vážnost. Taky se chtěl setkat s kapitánkou. I kdyby neměla mít víc, než čaj, alespoň by rád pokecal.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptySat May 16, 2015 7:59 pm

Aririki Rick Ginken

Zamyslel jsem se a rozhodl se zariskovat. Co třeba jít na tu vaši základnu a zeptat se tam, jestli se tam neobjevila kapitánka druhé divize? nadhodil jsem. Za pokus nic nedáme a pokud tam nebude, můžeme třeba sehnat nějakého stopaře, nebo tak. zamyšleně jsem se díval na Okitu. Doufal jsem, že tam kapitánka buď stále je, a nebo tam ještě nebyla. Pokud by tu byla ta třetí možnost, tak se nejspíš i vědělo to, že nemá víc než jeden gigai. Pokud vůbec ten...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyMon May 18, 2015 11:18 am

Okita

Okita nadzvedl jedno obočí, což byl asi největší možný náznak jakékoliv emoce, který od něj někdo mohl čekat. "Nebudu se do tábora vracet s prázdnou," řekl Rickovi. "Půjdeme tudy," ukázal na cestu a sám vyrazil. "Nevím, jestli to taky cítíte, ale pokud ne, tak je chyba, že jste oba dva vůbec někdy nosili pásku zástupce kapitána," řekl tónem mrtvého hollow. Eshen i Rick cítili vzdálené reiatsu. Nedokázali určit zda patří shinigami, quincy nebo hollow.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyMon May 18, 2015 2:11 pm

Eshen

Eshenovu pozornost konečně tak nějak plus mínus dokázali neztratit, a tak se vydal na Okitův "příkaz" (Eshen si dokola opakoval, že to byla jen rada, protože si tady vlastně může dělat co chce na vlastní riziko) tam, kam namířil. Pravda byla, že i on něco cítil. Nikdy ale svoje schopnosti v tomhle oboru za skvělé nepovažoval. Kysele se ale usmál, když Okita mluvil.
"Snad se z tebe za celou tu dobu nestal žárlivec.." poznamenal bez náznaku emoce v hlasu, mezitím co dál pokračoval vyznačeným směrem, sledujíc Tokio kolem.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 19, 2015 11:39 am

Aririki Rick Ginken

Postupoval jsem s ostatními a přišli mi neskutečně pomalí. Na druhou stranu, jediný, kdo by mě mohl překonat v shunpu byl kapitán Akachi a pak dva shinigami, kteří už ke Gotei nepatřili. Můj bývalý kapitán a ten, koho šla lovit má kapitánka. Pak si Eshen rýpl do Okity... trochu jsem zpomalil, abych se zařadil za ty dva a nebyl přímo za Eshenem vůči Okitovi. Kdyby se Okita trefil, celého by mě ušpinil...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 19, 2015 1:11 pm

Okita

"Moc mluvíš," řekl Okita Eshenovi. "Jedl jste někdy jazyk, pane Ginkene?" zeptal se Ricka, aniž by se otočil. "Tady bývalý zástupce ho určitě nepotřebuje a vy vypadáte hladově. Tak se můžeme domluvit tak, že pokud vaše kapitánka nebude mít gigaie pro celý tábor, nakrmím vás Eshenovým jazykem." Potom se podíval na Eshena svým mrtvým výrazem. Skoro jako by chtěl provokovat.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 19, 2015 1:38 pm

Eshen

"Ale prosimtě. Kdybych měl jazyk dost velkej na to, aby to k jídlu stačilo, určitě bych nežil tak dlouho sám." pronesl s úsměvem a pobaveným hlasem zpátky na Okitu. Bylo sice pravdou, že si prozatím osamocený život zvolil, ale i tak.. musel mu něco vrátit.
"A i tak, hodlám ho ještě někdy používat. Až ty se před kapitánkou sesypeš, někdo bude muset mluvit.." dodal k tomu ještě, aby přidal trochu pořádného benzínu do ohně, a pokračoval po cestě dál, jakoby nic. Koukal do kamsi pryč.. ale ruku měl připravenou k šáhnutí po své věrné zanpakutou. Jen tak.. kdyby náhodou kolem letěl hollow.. nebo tak.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 19, 2015 2:01 pm

Okita

"Někomu tady narostly koule," řekl Okita. "Možná budete mít víc jídla, než jsme si mysleli, pane Ginkene." Okita se zase otočil na cestu a trochu zrychlil. Přitom taky trochu změnil směr. Jako by mířil pryč z města. "Blížíme se," řekl těm dvěma. Teď už reiatsu cítili celkem dost. Hýbalo se. A taky mířilo z města.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 19, 2015 2:06 pm

Eshen

"Někdo je v každý skupině mít musí..." pronesl Eshen, jakoby nic, bez jakéhokoli citového zabarvení, a koukal kamsi donikam. Okita změnil směr cesty, lehce, ven. A Eshen už teď dokázal docela jasně cítit to cokoli, za čím šli, takže chápal, proč to asi Okita dělá. Teď už byl ticho, tak, jak on většinou bývá. Oči přivřené v soustředění. Nevěděl, jestli se na cokoli, co potkají těší, nebo ne.. no, podle toho, co to bude. Skoro by řekl, že všechno je lepší než Okita.. ale to by udělal chybu, protože Okita ho alespoň nezabil při první příležitosti.. a i to se musí počítat.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyTue May 19, 2015 4:38 pm

Aririki Rick Ginken

Když už Eshen začal a dařil si celkem dobře, tak mě napadlo, jestli on Okita není nějak moc měkký. Zatím bych řekl, že Eshen, sice jen o trošku, ale vyhrával. Věřte mi, že nebudu jíst nic, co bych dostal z vašich rukou. nadhodil jsem jen tak mimochodem k Okitovi. Pak jsem trochu přidal, abych je dotáhl a dostal se na stejnou úroveň.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyWed May 20, 2015 4:17 pm

Okita

"Chcete tím říct, že nevěříte mým kuchařským schopnostem, pane Ginkene? Cítím se uražený," řekl Okita a otočil se hlavou k Rickovi, aby mu věnoval jeden ze svých naprosto nezaujatých strašidelných výrazů.
Trojice nakonec došla až na kraj města, kde si mohli všimnout zahalené postavy. Klišé.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyWed May 20, 2015 4:38 pm

Eshen

Užuž chtěl něco dodat. Ono, schopnostem Okity on sám určitě věřil. Byl si skoro jistý, že nikdo jiný z této skupiny by lidský jazyk neuvařil.. ne každý se o to totiž zajímá. U Okity by to bylo vše, jen ne překvapující.
Každopádně, konečně dorazili do někam. Byla tam jakás postava, ne zrovna výrazná, zahalená. Klasika. To, že ho cítili z poměrné dálky ale nutilo Eshena k alespoň částečné opatrnosti. "Můj typ? Batman to nebude." pronesl polohlasem, a spustil ruku k místu, kde odpočívala jeho zanpakutou, aby byl připravený. Nějaké mluvení nechal na ostatní, jako vždycky..
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyWed May 20, 2015 11:19 pm

Aririki Rick Ginken

Doběhl jsem ty dva. Okitu jsem raději nijak nekomentoval. Sice nebyl ve formě vůči Eshenovi, ale co kdyby ho oživilo udělat si terč ze mě, že? Když jsme dorazili k postavě a Eshen zmínil Batmana, tak jsem se jen lehce uchechtl: Ne... ale mohl by to být nepřítel. syknutí k Eshenovi bylo téměž neznatelné. Byl jsem připraven kdykoliv udeřit, nebo utéct. Dle toho, co by udělal Okita...
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyThu May 21, 2015 1:39 am

Izanagi

Šel velmi vzpřímeně, svou pozornost většinou však upínal k nebi. Neustále přemítal o minulosti a o spoustě věcí, které našel v různých archívech v nulté divizi. Byl to doslova svatý grál pro chytré lidi, byla ironie, že zrovna někdo jako Izanagi měl šanci pročítat tolik spisů a knih. Pravda byla taková, že Izanagi už za svého krátkého kapitánování v první divizi stihl navštívit zakázaný archiv Gotei a ukradnout z něj velice pestrý pergamen zakázané techniky z oboru Hakuda. To a spousta zkušeností z něj dělala shinigamiho, který v boji na blízko nemá konkurenci. Ale jeho pozice byla nyní jiná. Jeho nepřítel byl nejlepší v boji na velký distanc, navíc to nebyl shinigami. Výhoda naprosto zjevná, předurčila, že Izanagi nebude moc bojovat proti nikomu z tohoto pokolení, alespoň né proti někomu jako byl Quincy, s kterým se Izanagi chystal setkal. Vědom těchto skutečností pochodoval dál a v hlavě spřádal plán, kterým by zabránil válce mezi Shinigami a Quincy. Tušil, že pokud by něco takového vypuklo, spousta mladých shinigami zemře. Myslel i na toho Yoshirova kluka, který by se druhého dne války nedožil. Pohlédl na svatyni. Pospěšme si, jsem si jistý, že čím dřív dorazíme, tím lépe pro vás. Hlesl svým hlubokým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyFri May 22, 2015 2:13 pm

Okita

Okita se zastavil a tasil meč. Namířil s ním na tu zahalenou postavu. "Buďte na pozoru," řekl. "Máte gigaie?" zeptal se pak Okita tupě a strašně random. Postava se otočila. Pořád mu nebylo vidět do obličeje. A ani po tom, co si sundal kapuci. Měl na hlavě totiž masku. Namířil na trojici rukou a aniž by cokoliv řekl, vypálil na ně obrovské shakkaho.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptyFri May 22, 2015 2:31 pm

Eshen

Eshen zašeptal slova schopnosti svojí zanpakutou a zmizel v jemném kouři těsně předtím, než se z něj stal steak. Ještě, že neměl čas říct něco ošklivého Okitovi, takhle přímo na týpka přijít byl jednoduše špatný nápad. Ale tak.. rozhodl se Okitovi odpustit a nějak ušetřit jeho život.
Místo toho se tedy, nekoukajíc na to, jak ti dva dopadli, začal přemisťovat směrem k neznámému. Po chvilince se kouř seskupil za maskovaným, a již zase celý Eshen pořádně švihl svojí zanpakutou kupředu.
Nebyl člověk, co by hodně mluvil, ale jak přišlo sekání neřádů, tam byl vždycky rychle.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptySat May 23, 2015 10:43 am

Eshen > Když Eshen sekl, maskovaný už byl pryč. V tu chvíli Eshena pohltila exploze, která ho odpálila o několik metrů dál a zničila většinu jeho oblečení. Když kouř zmizel. Eshen uviděl Okitu s bazukou na rameni. Na očích měl pásku a něco si pískal. "Trefil jsem se?" zeptal se Okita. V tu chvíli po něm ten zahalený týpek sekl mečem. Okita se jen skrčil a vypálil na něj z metru bazukou. Chlápek zmizel a zaútočil na Ricka dalším seknutím. Asi si chtěl všechny odzkoušet.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 EmptySat May 23, 2015 11:03 am

Eshen

Eshen se s pořádným nadáváním jal sbírat ze země. Pořádně se protáhl. Jediná škoda, že zrovna kolem nebyly žádné holky.. takhle jeho skoro úplně odhalené tělo bylo vystaveno akorát tak průvanu. Nojo, na obdiv si bude muset počkat jindy. Škoda.
Každopádně, otočil se na Okitu. Alespoň se viditelně cítil dobře. "Jo. Ještě pár centimetrů doprava a nahoru, a měl bys moji hlavu.. Tvoje míření se zhoršilo!" pronesl s klidem v hlase, který prozrazoval, jak moc nebyl Eshen tímhle překvapený.
Každopádně, Eshen zformoval ruce. "Hadō #33. Sōkatsui!" zahučel, a na Ricka.. tedy.. na toho soupeře nad ním vyletěla veliká koule modrého ohně... nebo cokoli co Sōkatsui vlastně je.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 9 z 34Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - Město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: