Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
+7
Miss_Atlantis
Akimoto_Makoto
wilhelm22
dead wind
Eshen
passionpower
Raiden
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
AutorZpráva
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 12:55 pm

Eshen

A Eshen necítil nic. Ani nevěděl, jestli byl překvapen, naštván, nebo mu to bylo jedno. Protože, to, jak se nudil, to převážilo jakýkoli jiný zatracený pocit.
"Achjo.." odsekl si znuděně, jak se tak procházel ulicí. Zatrénoval by si.. ale.. nechtěl se stát jednou z těch legend, co strhne populaci světa o třetinu jen proto, že vypustil až trochu moc reiatsu...
A tak se prostě dál procházel, a prohlížel si lidi dnešního světa. Tenhle byl ošklivý, a tenhle byl nízký, a tenhle byl ještě ošklivější. Yo. Nic se nezměnilo.
Pokračoval po své oblíbené ulici v Tokiu, a zastavil se až před kůlnou, kde kdysi Shinigami měli vchod na základnu.. dobře si to pamatoval. Mají ji tam ještě? Už dlouho o Gotei 13 vlastně ani neslyšel, jak žil pořád mimo...
Znovu se pokusil vycítit nějaké reiatsu... nebo alespoň stopy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 1:38 pm

Kitsune, Minato > A tak dvojice vyrazila směrem z města. Šli celkem dlouhou dobu, až konečně došli k lesu. K velkému, hustému lesu. >>>>> pokračujte v Okolí Tokia

Izanagi > Izanagi se na reiatsu zaměřil ještě předtím, než se ukrylo. Dokázal určit jeho pozici a dostat se k němu celkem rychle. Ačkoliv byl dost daleko a viděl dvojici jen maličko, dokázal říct, že jsou to shinigami. A mířili kamsi pryč. (pokud je chceš sledovat, tak taky do Okolí Tokia)

Aki > Jak tak Aki nahlížel za ty rohy, uviděl spoustu různých věcí. Od bezdomovců, přes drogové dealery, až ke cosplayerům teletubbies. Nikde žádný shinigami, ani quincy. Což pro Akiho bylo poměrně dobře. Tedy, to si aspoň Aki myslel.
Jak procházel kolem jedné z postranních ulic, někdo ho chytil za rameno a zatáhl ho do ní. "Řekněte mi," ozval se mužský hlas. "Proč se tu tak bezcílně potloukáte, pane shinigami?" Aki konečně uviděl do tváře muže, který ho popadl. Byl to blonďák, celkem vysoký. Žádné zvláštní rysy na obličeji. Tuctovej šupák.

Eshen > Žádné stopy. Nic.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 1:41 pm

Aki Maki

Docela ho překvapilo, že ho někdo takhle jen tak chytí, přitáhne a ještě osloví. Nahodil jeden ze svých velkých úsměvů.
Jen tak na procházce..
Pravil a rozhlédl se okolo sebe, jako by obdivoval počasí, krajinu a podobně. Ale vlastně hledal nejlepší cestu k úniku.
A co vy se tu tak potloukáte? Navíc, oslovovat pro vás cizí lidi není slušné..
Hned co to dořekl, tak pravou rukou udělal gesto "tytyty" jako se dělá na malé děti.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 1:46 pm

Aki > "Jeden nikdy nemůže být dost opatrnej, když se okolo potlouká shinigami," odpověděl Akimu a přivřel oči. "Vy jste nějakej postiženej, že se furt smějete? Už nějakou dobu vás sleduju a furt vám to nespadlo z tlamy." Chlápek se na Akiho díval dost podezíravě. Skoro jako by byl taky na útěku.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 1:53 pm

Aki Maki

Oh jistě..tak v tom případě je nejlepší přímo za ním jít a dát se s ním do řeči..
Pravil a lehce nadzvedl pravé obočí. Otázka na postižení Akiho poměrně zarazila. Přesto úsměv z tváře nezmizel.
Jsem jenom hodně optimisticky smýšlející člověk..
Pokrčil lehce ramena. Poté si začal upravovat zalomený nehet na pravé ruce. Muselo se mu to stát asi během toho pádu z žebříku.
Vy jste furt tady..?
Zeptal se, ale halvu nezvedl. Stále pracoval na tom nehtu. Aki se to snažil uhrát na to, že je dost silný na to, aby nemusel dávat vůbec pozor. Přesto, že u sebe neměl meč.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 1:57 pm

Aki >"Potřeboval bych si půjčit vaši zanpakuto," řekl chlápek a sáhl Akimu k pasu. Nic tam nenahmatal. "Kde jí máte?" zeptal se. "Opravdu nutně ji potřebuju."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 2:02 pm

Aki Maki

Okamžitě toho kluka plácl přes ruku. Poté na něj ukázal ukazováčkem pravé ruky, mířil mu přímo do obličeje.
Tohle už nedělej..
Pravil svým super cool chladným hlasem. Poté se ovšem opět usmál.
Moje zanpakuto se objevuje pouze v nouzi, jinak po večerech pomáhá hájit zákon v Tokiu..bože..
Pravil a protočil oči, mezitím se rozhodl pokračovat v cestě a tak tedy vykročil za roh.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 2:16 pm

Eshen

A.. nic.
"Wah, to je otrava.." odsekl si, když to viděl. Tohle byla fakt bída, nikde nikdo nic. Eshen měl už fakt dost velkou chuť někde do něčeho seknout, nebo alespoň pokecat, nebo.. prostě dělat cokoli, tohle byla hrůza.
Přišlo mu ale zvláštní, že tak dlouho žádného Shinigami neviděl, ani necítil. A stejně tak hollow. Asi se nedohodli na tom, že by nechali napokoji Tokio, že, hlavní město. Něco tady nebylo úplně správně.. No, když Mohamed nejde k hoře, musí hora vyrůst, aby ji ten starej slepec našel..
Přestal tedy skrývat své reiatsu. Pochopitelně ho nijak nevypouštěl, aby nemusel zase psát únik plynu, ale... třeba by ho teď nějaký náhodný Shinigami kolem mohl najít... Nebo tak. Věřil si dost na to, aby zamordoval nebo utekl před něčím, co by ho kvůli tomu mohlo překvapit..
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 5:35 pm

Krieg Messer

Od příletu do Tokya jsem si byl velmi nejistý. Kde bych je měl sakra hledat? Myslel jsem si většinu času a jen se potuloval a čekal, kdy narazím na nějaké známky pobytu Quincy, nebo shinigami. Jejich reiatsu jsem cítil, skoro jako by se i tady stále ještě bojovalo. Bylo to zvláštní a trochu mi to připomínalo situaci v Německu před pár lety. Ale tady to bylo jiné... Quincy jako by měli na vrch. Nakonec jsem si prostě řekl, že půjdu za nějakým zdrojem reiatsu a uvidíme na co či koho narazím.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 6:43 pm

Aki > No, kluka. On to byl spíš chlap. Jak se Aki vykecával, blonďák si ho začal víc prohlížet. Předtím mu tolik pozornosti nevěnoval. "Já vás znám," řekl. Odkud?" zeptal se. "Jak se jmenujete?"

Eshen > Ve chvíli kdy Eshen vypustil reiatsu, se za ním někdo objevil a chytil ho za ruku. V tu chvíli se Eshenovo reiatsu opět snížilo na nevystopovatelnou hodnotu. "Přeješ si umřít?" zeptala se postava. Když se Eshen otočil, zjistil, že postava je zahalená v černém oblečení Onmitsukido. Tedy, vypadalo podobně. "Ne že by mi to vadilo, ale vzhledem k tomu, že jsem poblíž, tak to ohrožuje i mě."
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 6:49 pm

Eshen

To bylo rychlejší, než by Eshen čekal. Cool. Snížil svoje reiatsu okamžitě i sám, jen jak věděl, že našel tak nějak něco, co hledal. Opatrně, aby neurazil, dostal ruku ze sevření agenta Omnitsukido... nebo někoho, kdo tak vypadal.
"Ne.. přeju si informace." pronesl suše, ale ne nepříjemně. "Kde sakra jsou.. všichni?" zeptal se napřímo, naprosto ignorujíc cokoli, co na něj Omnitsukido chtěl říct.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 6:53 pm

Eshen > "Mrtví," odpověděla suše postava a nezaujatýma očima se zpoza masky dívala na Eshena. Dlooooooouhý. Nic. Neříkající. Pohled. Pak se postava spokojeně uchechtla.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 6:59 pm

Eshen

"Aaaha." pronesl, prohlížejíc si pozorně toho Shinigami. Asi Shinigami.
"Buďto jsi magor, a udělal jsi to ty, a nebo jsi prostě místní neměl rád.." dodal k tomu po tom zachechtání. Nějak moc ho nezajímalo, jestli snad byl z nějaké vysoké rodiny.. z toho Tarzanského jungle života už Eshen skoro zapomněl slušné chování.
"Takže, jaktože mrtví?" zeptal se, bez známky emoce v hlase, a s nedůvěřujícím pohledem na agentovi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:03 pm

Eshen > "Já nevím," odpověděl a pokrčil rameny. "Kudy se dostanu k nejbližšímu KFC?" zeptala se postava. "Kde bych mohl sehnat gigai? Kde bych našel nějaké železářství?" chrlil jednu otázku za druhou.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:09 pm

Eshen

"Proč já vždycky chytnu ty hloupý, nebo trolly.." napadlo ho, když se tak díval na tu postavu. Tohle už zase jednou nebylo k ničemu. Klasickej agent Shinigami, tenhleten..
"Jsi v Tokiu, když to není za jedním rohem, bude to za druhým." pronesl otráveně, ale pak se mu tvář zase zamkla do vážného zamračení.
"Jaká je tvoje mise? Proč jsi tady? Jsou tu někde.. další?" zeptal se vážně. Umínil si, že zjistí, co se to tady kolem děje..
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:13 pm

Eshen > "Za rohem," odpověděl a bez dalších slov se vydal k prvnímu rohu. Podíval se za něj, pak se otočil zpátky na Eshena. "Za rohem nic není," řekl. "Mimochodem, vy mě šmírujete?" zeptal se suše.
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:27 pm

Eshen

Eshen tam tak nějak stál opařen naprostou nechápavostí. Po jeho obličeji jakoby jelo "watwatwatwatwat.." a pak slyšel tu poslední větu.. a vzpomněl si, že tuhle větu už někdy slyšel..
A že ten zbytek by byl taky docela shodně strašlivě náhodný.
".. Dlouho jsme se neviděli..překvapuje mě, že tě ještě nikdo nezabil.." pronesl Eshen suše, když tak koukal na toho.. člověka. Zatraceného goddamn ošklivého "výbušného" člověka.
"Jak jde lov ryb... a krokodýlů?" zeptal se ještě, aby si byl naprosto jistý.. to přece nemohl být on.. snad..
Eshen doopravdy ze srdce doufal, že se mýlí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:30 pm

Eshen > "Hmmm," zamručela postava. Můžu zabít vás," řekl a začal si sundávat masku z hlavy. Šlo mu to celkem těžko přes jeho dlouhé vlasy, ale když se mu to konečně povedlo, Eshen mu uviděl do obličeje. Nebyl to samozřejmě nikdo jiný, než sám Okita Sougou. "A teď upřímně," nahodil vážný výraz. "Kde je tu KFC?"


Město - Stránka 2 3jJCh
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:39 pm

Eshen

Tak to ne. Jasně, že měl pravdu.. achjo.
"Chci trolla.. nebo někoho hloupého.." napadlo ho najednou, když nad tím teď tak nějak přemýšlel... "Osobně.." pošeptal pro sebe Eshen. Vidět Okitu.. hodně vzpomínek se mu vrátilo. Vzpomínek naprosto všeho druhu.
"Hodláš jít fakt do KFC, nebo hledáš kuře, aby sis to usmažil sám?" zeptal se tohohle starého.. známého.
"Protože o KFC fakt nemám ponětí." pronesl pak, a nadzvedl rameny. Na jeho tváři se konečně objevil trochu úsměv. Že zrovna on.. teď už věděl, že se něco chystá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:42 pm

Eshen > "Chronologicky. Musím najít někoho, kdo prodává giagie. Koupit si ho zadarmo, potom najít železářství. Koupit tam zadarmo pár věcí, a pak se vrátit do tábora." Vysvětlil Eshenovi se svým klasickým znuděným ksichtem na ksichtu. "Ale já jsem si to trochu zpřeházel a priorita je najít KFC. Když jsem procházel okolo prodejny z elektronikou, viděl jsem na obrazovce jedné televize reklamu na KFC a mám chuť na KFC. Kde je KFC?" zeptal se znovu. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:47 pm

Eshen

Jo.. bylo to už dost let, co ho viděl naposledy, a na první pohled by ho nepoznal... ale ten charakter, toho člověka uvnitř poznával hned. Ale z jeho slov, stejně jako vždycky, nakonec něco dobrého padlo - "tábor". Takže tu byli další.. a to bylo dobré. Ještě z tohohle.. No, z Okity dostat, kde ten tábor je.
"Je mi to jasný." pronesl, a ušklíbl se. "Ale nemám páru, kde je tady KFC.. to nikde nepsali na tý reklamě?" zeptal se otráveně. "A co sakra vlastně potřebuješ v železářství?" zeptal se ještě, když se konečně dal do pohybu, a mávl na Okitu, aby šel taky. Bylo načase začít hledat KFC...
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:55 pm

Izanagi

Došel zpátky do města, tentokrát však nelítal po výškových budovách nýbrž procházel ulicemi. Kdyby ho lidé viděli, určitě by ječeli a utíkali pryč, nicméně on byl bůh smrti a jejich existence ho nemohli vidět ani cítit. Avšak když Izanagim prošla nějaká mladá dívka, začala se znenadání klepat, asi zimou. Izanagi si vzpomněl na místo, kde byl zapečetěn hlavní Quincy, kterého nakonec se Sei pustili, aby zachránil bortící se svět. Ironie Quincy, která zachraňoval svět. Možná by se Izanagi mohl na to místo vydat znovu, třeba bylo to místo pro Quincy nějak důležité. Taky ho napadlo, že by mohl zajít do domu jedné slečny, kterou navštívili se Sei. Sice jí vyboural pár zdí, ale měla nějaké artefakty, které by mohli patřit quincy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 7:58 pm

Eshen > "Nejdřív KFC," řekl Eshenovi dominantním tónem. "Vypadalo to jako," zasekl se při snaze popsat něco. "Jako. Představte si, že z někoho svlečete kůži a do té kůže zamotáte listy, krev, červené orgány, které vypadají jako... Hmm, rajče? Když nad tím tak přemýšlím, mohlo to být rajče. A k tomu křupavé kuřecí maso. Myslím, že se to jmenovalo wrap," domluvil konečně. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 8:43 pm

Izanagi -> Pamatoval sis velice živě obě místa, takže záleželo jen na tom, kam se chceš vydat. Ta svatyně, kde byl zavřený vůdce Quincy, byla o něco dál než sídlo slečny Maxwellové, nicméně pro shinigamiho nebyla taková vzdálenost žádný problém.

Krieg -> Bylo to opravdu zvláštní, ale celé město bylo jakoby protchnuté reiatsu, takže se podle toho dost špatně orientovalo. Na dvou místech se ti zdálo, že cítíš něco silnějšího, ani jedno nebylo příliš daleko od tebe, ale ani jedno ti nepřipadalo jako Quincy. Jedno bylo spíš hollow, druhé spíš shinigami. Takže ses mohl vydat buď k jednomu z nich a nebo pokračovat radši někam jinam v naději, že narazíš na Quincy.

Amai, Aimi -> Právě jste obě byly v původním sídle Quincy, viktoriánském zámečku na kraji Tokia. Podle všeho si ho tam postavil nějaký boháč a jeho dcera ho odkázala Mebatakimu... no, nebylo to úplně jasné, nicméně už tu Quincy často nebývali, protože shinigami o této skrýši věděli. Mebataki se sem ale pořád rád vracel, když zrovna nehrozilo nebezpečí. Kromě vás tří tu nikdo nebyl. Mebataki někam záhadně zmizel a nechal vás dvě o samotě v jídelně.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2015 9:52 pm

Krieg Messer

Rozhodl jsem se, že se vydám za reiatsu shinigamiho. Shinigami, který takhle svítí na dálku bude jistě lákat nějaké silné quincy a tak mi vlastně bude stačit, přiblížit se k němu a sledovat ho s dokonale skrytým reiatsu. Dával jsem ale pozor i na ostatní reiatsu. Kdyby se ke mě začalo něco blížit, tak mám pro jistotu celou dobu v pravé ruce sevřený svůj amulet. Nevěděl jsem, jak se má zkontaktovat se zdejšími kolegy, ale už jsem přinejmenším věděl, kde najdu nepřítele... tak to snad věděli i zdejší.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 2 z 34Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - Město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: