Lost Souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
+7
Miss_Atlantis
Akimoto_Makoto
wilhelm22
dead wind
Eshen
passionpower
Raiden
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
AutorZpráva
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptyFri Apr 03, 2015 9:57 pm

Izanagi

Po zralé úvaze se nakonec vydal k domu slečny Maxwellové. Bylo mu jasné, že je tu možnost, že tam už nebydlí, minimálně po těch incidentech, co se tam staly a po traumatu, který zažila. Furt tu však byla možnost, že je nějak spjatá s Quincy, nebo minimálně vlastní nějaké jejich artefakty. Cokoliv z toho mi mohlo pomoc dostat se k někomu z Quincy a unést ho. Neplánoval si, že by to měl být nějak lehký úkol, ale zase na druhou stranu rychle omráčený Quincy toho moc namítat nebude. Pak si vzpomněl, na to, jak mu při zachráně světa pláchl ten důležitý Quincy, což v něm vyvolávalo trochu vzteku, protože kdyby ho tehdá chytil, nemusel by dnes být na této misi.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 11:45 am

Eshen

"To zní fakt deliciózně.." pronesl Eshen lehce znechuceně. Pravdou ale bylo, že měl taky docela hlad. Třeba v tom "KFC" budu mít i něco, co není jen jídlo se spoustou krve pro náročné psychopaty.
Každopádně, pokračoval po cestě. Koukal všude kolem, jestli nějaký nápis "KFC" neuvidí. Chvíli šel beze slova, pak se ale opět rozhodl, že se pokusí ze svého "společníka" něco taky dostat.
"Co tady vlastně děláte? Že na to máte i tábor.." pronesl, a zvědavě se na Okitu podíval. Pak ale pohled vrátil ulicím, hledajíc Smažené Kentackyho Kuře.

Aimi

Tohle místo měla docela ráda. Vypadalo to vznešeně, bylo to velké, nikdo tam nechodil. Ideální.
Teď tam tak seděla v jídelně, oči chycené pohledem do nejbližšího okna. Nic nejedla, hlad neměla. Ale ven koukala poměrně intenzivně.. viditelně byla o něčem doopravdy zamyšlená. Navenek to vypadalo jako pořádný bitchface. A Amai si ani nevšímala.
Návrat nahoru Goto down
Miss_Atlantis

Miss_Atlantis


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 5:52 pm

Krieg -> Ten, koho jsi sledoval, byl Izanagi.

Izanagi -> Měl jsi takový neurčitý pocit, jako by tě někdo sledoval, ale byl to spíš instinkt než že by cítil nějaké reiatsu. Tedy, reiatsu jsi cítil, ale tak nějak všude kolem a bylo docela neurčité. Mohl sis jen domýšlet, že je to nějaký Quincy výmysl, který zařídili, aby je v Tokiu nebylo snadné stopovat.

Aimi, Amai -> Zanedlouho se Mebataki do kuchyně vrátil. "Pojďme, musíme něco zařídit," pronesl neurčitě a zase vyšel ven směrem k hlavnímu vchodu.
Návrat nahoru Goto down
dead wind

dead wind


Poèet pøíspìvkù : 176
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 6:31 pm

Izanagi

Sice se skrýval před přítomností jiných, ale platilo to spíš pro lidi z Gotei. Pokud by ho sledovali quincy, tak by je nemusel hledat a práce by byla hotová bez něho. Pokračoval k domu slečny Maxwellové, který nebyl zas tak daleko. Zajímalo ho, na co si Gotei postavili takový kamp uprostřed lesa. Možná že to měli jako předsunuté velitelství tam, kde se nacházel Sekaimon. Nicméně od tamtud cítil i povědá reiatsu, takže věděl, že Yasumaru je tak ve světě lidí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 6:35 pm

Eshen > "Co tu dělám? Hledám KFC, gigaie a železářství." Odpověděl Okita s mrtvým výrazem v obličeji. "Tábor tu máme, protože nemůžeme domů," vysvětlil v rychlosti. Žádné KFC na obzoru. Zatím. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 7:35 pm

Eshen

Jen klidně přikývnul, když dostal tuhle odpověď. Mohl to čekat. Mluvil s Okitou.
Alespoň ale Okita potvrdil ten tábor. A to bylo dobře. Eshen strašně rád slyšel, že tu Shinigami jsou, a asi i ve větším počtu.. a nanejspíš i schopní. Pamatoval si, co Okita dokázal, a byl by docela schopný, i kdyby za tu dobu jen jedl dango.
"Takže ty hollow tak důkladně likvidujete vy?" dodal k tomu všemu něco, co mělo být tak nějak jasné. Mezitím pochopitelně pokračoval dál, hledajíc ten zatracený ProklatěDobréKuře haus.

Aimi

"Ano, pane." pronesla jen suše, když jí Mebataki odtrhl z jejího hlubokého proudu všech těch myšlenek. Zvolila rychlé tempo, aby Mistra dohnala, a kolem Amai prolétla, jakoby tam ani nebyla.
".. Co je potřeba?" zeptala se opatrně, když ho konečně dohnala na cestě z toho místa ven. Znělo to jako nějaká důležitá práce.. když se toho chytil i sám Mistr. Nějaký další artefakt?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 7:40 pm

Okita > "Ne," odpověděl krátce. "Hollow tu vůbec nejsou. A zřejmě ani KFC," řekl znechuceně. První emoce, kterou za celou dobu nějakým způsobem dokázal dát najevo. Eshen s Okitou zrovna procházeli kolem nějakého obchodu s elektronikou, kde v televizi za výlohou úplnou náhodou hráli reklamu, o které Okita mluvil. Okita se zastavil a znechuceně hleděl na výlohu. . . . Okita vytáhl zanpakuto a propíchl výlohu i s televizí. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 7:47 pm

Eshen

"Hmm." pronesl jen, když tam tak s Okitou šel. Dost možná se hollow třeba seskupovali, nebo tak. Někdy to dělali. pak to znamenalo, že je to jen ticho před bouří. Třeba to byli i právě oni, co měli co říct v zamknutí bran do Soul Society.. a třeba se jim nějak podařilo blokovat i cesty Gargantou. A nebo byla v SS přímá invaze.. kdo ví. Teď s tím fakt nic neudělá.
Podíval se na Okitu, co mezitím stihl udělat bordelu za dva blbečky. "A mně nadáváš za trochu vypuštěného reiatsu.." pronesl, když se tak díval na tu díru. Pokračoval ale dál v chodu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 7:52 pm

Eshen > Okita nic neřekl. Vrátil meč zpět do pochvy a vydal se za Eshenem. "Potřebuju zjistit, kde se dají sehnat gigaie. Kde seženu gigaie? Eeeeeesheeeeene-saaaaaan, kdeeee seženu gigaieee?" ptal se Eshena s výrazem mrtvé ryby v obličeji. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 8:03 pm

Eshen

Okita byl takový jako vždycky. A kdyby Eshen nebyl Eshen, už by mu pravděpodobně dal highfive židlí do obličeje. Ale protože to Eshen byl, na xichtu měl výraz neutrální.
"Vypadá to snad, že tady v Tokiu bydlím?!" odpověděl otráveně, a pak se zamyslel.
"Takové obchody by mohli mít nějaké nenápadné reiatsu stopy.." pronesl.. a pak se zamyslel znovu. "No, nebo alespoň by to měli zavést. Bylo by mnohem jednodušší je najít." dodal k tomu všemu, a pokračoval dál... hledajíc nápis jakože "GIGAI SHOP"... asi ne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 8:48 pm

Eshen > "Hledejte reiatsu stopy, Eshene-saaaaaan," vybídl Okita Eshena a začal mávat rukama, jako by bývalému zástupci fandil. Pořád se stejně mrtvým výrazem ve tváři. "Už?" zeptal se. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 8:52 pm

Krieg Messer

Sledoval jsem z povzdálí zahalenou postavu a v duchu přemítal nad jeho silou. Jestli se tu Quincy objeví, tak to nejspíš bude zábavné. o to urputněji jsem ovšem skrýval své reiatsu a doufal, že si mě ten podivný shinigami nevšimne. Zároveň jsem přemítal o tom, jestli bychom ho sejmuli, kdyby mi na pomoc přišlo alespoň deset tak silných, jako jsem já. Dospěl jsem k závěru... že spíš ne.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 9:00 pm

Eshen

Eshen zakroutil očima. Okita byl vždycky otravný, ale dneska to k tomu ještě vypadalo, že je snad i líný. Dříve toho totiž strašně mnoho vykonal právě on, bez toho, aby se mu něco muselo říct... A nebo dělal kupu věcí úplně mimo někde v hlavě, hustých věcí, a na nějaké maličkosti jako hlavní misi neměl čas... S Okitou by to nepřekvapovalo.
Alespoň by ale u toho pak nemusel dělat tolik pohybů..
Každopádně, Eshen se doopravdy začal soustředit na nějaký ten zdroj, stopu. Byl ale dál v pohybu.. Tokio je velké.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 11:02 pm

Aririki Rick Ginken

Byl jsem v poněkud obtížné situaci. Shrňme si to. Už kdo ví jak dlouho trčím v Tokiu. Kapitánka s Minatem jsou kdovíkde. Já je nemůžu najít. Nemám gigai. Nemám spojení se Seireitei. Nemám cestu zpátky... proč jsem sem já de*il vlastně lezl?! přemítal jsem, zatímco jsem shunpoval po střechách Tokia. Hledal jsem reiatsu kapitánky, Minata nebo jakéhokoliv jiného shinigamiho. Někdo tu být musí! zastavil jsem se na jedné z vyšších střeh a potáhl si z cigarety. Co jsem byl s Inari, tak jsem to sice dost omezil, ale co oči nevidí...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 11:35 pm

Eshen > Okita pokračoval dál za Eshenem. Aby to bylo co nejvíc creepy a otravné, zařadil se přímo za něj. Dost natěsno. Eshen žádné stopy reiatsu necítil. Místo toho se mu ale podařilo učinit mnohem lepší objev. Když totiž nakoukl do jedné z postranních ulic, uviděl přes ní na menší náměstíčko, kde nestálo nic jiného než KFC. 


Rick > Rickovi se podařilo ucítit dva zdroje reiatsu u sebe. Poměrně nedaleko něj. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 11:41 pm

Eshen

Znal Okitovu nezkonalou weirdness, tak to prostě tak nějak nechal, jen si hlídal, aby nebyl něčím bodnut do zad. Čímkoli. Eh.
Každopádně, jak tak šel a podíval se na jednu ze stran, v očích mu naskákalo tolik jisker, že z toho skoro chytil nejbližší dům.
"KEJ EF SÍ!" zahulákal na Okitu, a prstem ukázal jasně na budovu na náměstíčku. Taky se tam hnedka vydal.. a když už tam šel, všude kde koukal hledal nějakou cukrárnu. Zrovna si náhodou na něco vzpomněl..
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2015 11:53 pm

Aririki Rick Ginken

Okamžitě jsem s cigaretou v ústech začal shunpovat k nim. Po cestě jsem mocně tahal z cigarety a už si hezky plánoval, jak až najdu Kitsune, tak se jí omluvím, že jsem nezůstal v divizi (ne, že by administrativa byla moje doména) a pak Minata seřval za to, že byl určitě zase neuctivý ke kapitánce. Dobré odpoledne. zahlásil jsem, když jsem se objevil u dvojice... která ale nebyla složená z Minata a Kitsune...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 5:33 pm

Eshen > Okita se ohlédl. A na sekundu se zdálo, že se mu rozzářily oči. Výraz mrtvé ryby však přetrval. "Jdeme," rozkázal a vydal se ulicí na náměstí. V tom se jim však pod nohy vpletl někdo, koho Okita znal z dřívějška. "Pokud mi neuhneš, budeš čistit chodníky Tokia zubním kartáčkem." 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 5:37 pm

Aririki Rick Ginken

Postavil jsem se do cesty Okitovi a jakémusi podkapitánovi, kterého jsem kdysi viděl... Nejste vy bývalý podkapitán šestky? optal jsem se opatrně modrovlase. Pak jsem se podíval na Okitu a lehce se usmál: Zdravím Okito-sama. Jen vás chci upozornit... jsem podkapitán druhé divize. Vyšší hodnost než vy. Takže mi nemáte právo rozkazovat. řekl jsem, ale radši jsem uhnul. Nějak mi z mysli začaly vyvstávat všechny ty špatné vzpomínky.
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 7:21 pm

Eshen

Okita vypadal...no Eshen jo snad ještě neviděl nadšenějšího, jen, když ho chtěl tehdá sejmout bazukou. To se, pokud si to dobře pamatoval, dokonce i usmíval. Ale tak.. alespoň něco.
Každopádně, do jejich zorného pole se dostal přímo další borec. Eshen neměl páru, kdo to sakra je, ale Okita ho zřejmě znal. "Jo." odpověděl jen. Ruku měl raději na zanpakutou...
Nebyla už potřeba ho znát. Ten borec byl po smrti jen, jak vyřkl svá slova. Eshen nenápadně schoval obličej do rukou..
"No tak..třeba ví, kde koupit gigaie, než ho zabiješ.." pronesl Eshen tak lehce, když sundal ruku z xichtu a koukl na nového Kitsunina main poskoka. Nebo.. byla Kitsune ještě kapitánka? Kdo ví.
Každopádně, teď Eshen pro dobro neznámého Shinigamiho doufal, že to tady zná.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 9:29 pm

Eshen, Rick > "Pan Ginken, že?" zeptal se Okita. "Jste daleko od domova. A měl byste vědět, že v lese vás nikdo neuslyší křičet." Okita nahodil jeden ze svých démonických výrazů. "Jděte mi z cesty." Nechtěl se nechat ničím brzdit předtím, než ochutná kuřecí wrap. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 361
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 9:33 pm

Aki Maki

Trošku se zarazil, když ten muž začal mluvit o tom, že Akiho zná. Aki se chvíli usmíval, ale nakonec se tedy odhodlal i odpovědět.
Věřte, že kdyby jste mě znal, tak se mnou nemluvíte..
Pravil milým hláskem a krásným úsměvem ve tváři.
..a už vůbec, by jste se se mnou nechtěl kamarádit..
Doplnil s úšklebkem ještě předchozí větu. Vzpomněl si na všechny ty lidi, které tak trošku vodil za nos. A na toho pána od Kuchiki, který kvůli němu šel málem na předběžnou penzi.

Amai Hachimitsu

A tak tam tedy stála, se svojí panda mikinkou a rozhlížela se všude po místnosti. Nakonec se podívala i na Aimi a mile se usmála. Poté přišel Mebataki a vyzval je, ať ho následují. Aimi byla očividně do věci velmi zapálená a hned vystartovala dopředu, Amai byla ráda, že se tak snaží a celé to ocenila dalším úsměvem. Poté ji došlo, že jestli rychle nevyjde, tak jí utečou a tak nahodila krátký, trošku rozházený, běh, aby je dostihla.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 9:42 pm

Aririki Rick Ginken

Típl jsem cigaretu a ustoupil Okitovi z cesty. Po tak dlouhé době jsem se Okity stále bál. Byl jsem zástupce. Již jsem trénoval s Kitsune, abych otevřel svůj bankai. A přesto... Děsivý jako vždy, Okito-sama. pronesl jsem tak potichu, abych to slyšel jen já. Tedy aspoň jsem si myslel, že to bylo dost potichu. Protože Okita so OP...
Návrat nahoru Goto down
Eshen

Eshen


Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 02. 04. 15
Age : 25

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 9:52 pm

Eshen

Eshen byl jen rád, že se ten podkapitán uhnul. Kdyby se snažil držet si hrdost, nebo tak, pravděpodobně by toho z něj moc nezbylo. To byl prostě fakt. Okita byl.. Okita. A Eshen nechtěl uklízet nějaké shinigami zbytky. To on nikdy neměl rád.
Každopádně, nechal jít Okitu lehce napřed, a podíval se na toho Shinigami.
"Kit..Kapitánka Hoshi. Je tady?" zeptal se suše, ale ne nepřátelsky.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 1231
Join date : 01. 04. 15

Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2015 10:20 pm

Aki > chlápek se zamračil. "Já to věděl," řekl. "Vy jste kdysi býval kapitán desáté divize!" V tu chvíli Akiho pustil a ustoupil o dva kroky dozadu. "Nebyl jste ve vězení?" zeptal se. 


Eshen, Rick > Okita nic neřekl. Prostě šel dál do KFC. 
Návrat nahoru Goto down
https://lostsouls.forumczech.com
Sponsored content





Město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 3 z 34Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Město
» Město
» Město
» Město
» Seireitei - Město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lost Souls :: Lost Souls :: Dohrané příběhy-
Přejdi na: